Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

загуба на интерес или какво??


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 29 June 2009 - 06:40 PM

Искам да попитам дали на някой му се е случвало нещо подобно. Значи с въпросната Ф-ка сме заедно отскоро. В началото доста се обаждаше, но аз не винаги излизах с нея. Отскоро обаче забелязвам, че все по - рядко звъни и понякога, когато я потърся се оказва заета или нещо от сорта. Иначе срещите ни са разнообразни (понякога даже екстремни) и си прекарваме супер яко. Усещам, че на нея също и е готино, защото си отлага излизанията за по - късно вечерта за да остане с мен. Въпросът е, че не разбирам защо вече звъни по - рядко или е заета. Дали това е загуба на интерес или какво? Нека някой, който е по - навътре в материала да ме "светне" по този въпрос.

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 29 June 2009 - 10:11 PM

Хубаво, че има срещи, но само срещи не е хубаво. Правите ли секс и стене ли тя от удоволствие в леглото? Ако отговорът е "не", не се чуди защо губи интерес, изчезва привличането, по-рядко те търси и други такива кофти вибрации.

#3 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 01 July 2009 - 11:30 AM

Хубаво, че има срещи, но само срещи не е хубаво. Правите ли секс и стене ли тя от удоволствие в леглото? Ако отговорът е "не", не се чуди защо губи интерес, изчезва привличането, по-рядко те търси и други такива кофти вибрации.

Ами донякъде имаш право. Напоследък, така се навързаха нещата, че поради липсата на "терен" по - рядко се стига до леглото(което направо ме побърква). А относно "стененето" - тя е още малка и имам чувството, че се срамува и не се отпуска на 100%. Благодаря ти много за отговора(май в последните ми постове редовно вписваш по някой ред). Нека все пак, ако има някои други предположения да пише.

#4 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 02 July 2009 - 09:06 AM

Може би техните са й чели конско за високата сметка на телефона (при положение, че те е търсила често) или може би пък е заета с някаква работа и/или е обещала на приятелки да пообикалят магазините... може би пък и привличането е намаляло.

#5 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 22 July 2009 - 06:48 PM

Че защо задължително го приемаш като някакъв вид отдръпване от нейна страна?! Момичето не може само с теб и твоето свободно време да се съобразява.. все пак всеки човек, включително и тя като такъв (като се абстрахираме от приказката че жените не са като хората) си има задължения, приятели, други развлечения..

Тя колко годишна е, какво е влиянието на родителите й върху нея и рефлектира ли то върху вашите взаимоотношения (ако "да", то до каква степен)?

Edited by Midiosa, 22 July 2009 - 06:50 PM.