Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Опит за свалка : )


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#16 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 11:19 PM

пичове, знате какво ви казва Неда... едно е тихомълком да се носи загадачна мълва за твоя милост, друго е да парадираш като див селянин от гората с кой си бил снощи и по-предната вечр <_<

#17 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 27 June 2009 - 02:39 AM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 27 June 2009 - 08:59 AM.


#18 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 June 2009 - 08:40 AM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 27 June 2009 - 08:59 AM.


#19 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 28 June 2009 - 10:08 AM

Тя беша в дискотеката отново...
Отидох при нея й приятелката й и тацнувахме...
След това я хванах за ръката и й казах "Ела с мен"... отидохме навън...говориме си... супер е... много ме кефи тва момиче... спираме пред един фонтан ...
Аз - Несмееш да влезеш тук
Тя - Ти си лууд...
Аз - Но не достатъчно, аз тук не бих влязал...
Тя - Аз смея..
Аз - Не смееш :д
Тя - Ако влезеш ти влизам и аз...
Аз - Да да... Ти си по сандалнки аз съм по кецове...
Тя - Айде дее
:Ддд
И ... влязох аз, тя по мене... малко студено на краката ... ама си струваше... седнахме там на фонтана вътре и я прегърнах и почнахме да си говориме некви работи... докосвах я много, прегръщах я , базиках я... беше и супер приятно, то се усещаше smile.gif
След десетина минути излязохме от фонтана и тръгнахме да се разхождаме. Спрях я по едно време и танцувахме без музика на алеята.Направих и комплимент за парфиума... БЕШЕ ЖЕСТОК...
После тя предложи да се върнем в дискотеката... И връщайки се... хванати за ръце...
Аз - Опиши ме с 3 думи
Тя - Емии.. Забавеен, ммм
Аз - Готиин
Тя - Даа.. ммм какво още...
Аз - И се целува добре
Тя - Хихии е това незнам
Аз - Искаш ли да разбереш (шибана грешка)
Тя - Не... хайде да ходим в дискотеката
Направих се, че нищо не е станало и влязохме и танцувахме на дансинга... пак докосване яко, но нищо друго.
Полсе тя отиде в едно друго заведение за около половин час, незнам при кой, като се върна беше много късно... аз реших да си ходя, отидох при нея...
Аз - Аз ще си ходя...Чао за сега
Тя - Толкова рано? ( 5 и 30 беше подяволите о.0 )
Аз - Еми да, спи ми се... И и подадох телефона ми... с "Хайде напиши си номера"
Тя - Има време...
Аз - Няма време, утре отивам на война ;Д
Тя - Хихи... Лека НоЩ !

КРАЙ.


Незнам тва момиче приятел ли си има... или си пада по жени? :Д Явно като отиде там в другото заведение, при който и да е... всичко е угаснало :Д .

Edited by exort, 28 June 2009 - 11:58 PM.


#20 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 28 June 2009 - 12:16 PM

Прекаляваш с говоренето и задаването на въпроси. Затова се въртиш в кръг и си гониш собствения задник. Научи се да действаш поне толкова, колкото говориш. Седяли сте във фонтана и си я бил прегърнал... Трогателно! Зящо не я награби нежно и не й ПОКАЗА колко добре се целуваш? Позволи си да бъдеш малко по-груб, защото на момичетата им харесва, колкото и да го отричат. Ако го раздаваш лигаво, ще изчезне привличането (ако въобще го има) и после ще писнеш "Всички жени са кучки!".

P.S. Тая принцеска има ли 16 години? Ако е по-голяма, значи развитието й е спряло на 16-тата година.

#21 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 29 June 2009 - 12:01 AM

Тук ми харесваш.

Само с фонтана- в смисъл тя може и й стиска, а ти леко се дърпаш- тя те е повела. Но резултата е бил супер. Продължавай.

Това за целувката... сам си знаеш. Откриваш си грешките сам- пак супер.

Това с номера става като "запазена марка". Това ти е било спирачка в миналото, спирачка в настоящето и май ще ти бъде спирачка в бъдещето. Гледай да не повдигаш повод отново за подобна ситуация за да искаш номера, търсиш друг начин да се виждате или провокираш случка, която налага да ти даде номера си.

Пиклата е малка,то си личи. Всъщност май момичета приключват с развитието си на 18 (новото раздаване на акъл идва после- към 30 годишните- като съвсвем повехнат физически- така е отрекъл Бог, трябва да се компенсира с нещо друго, налага се). Според мен тя ти се кефи. Проблема ще е да имате срещи. Разбери в кое училище е и след часовете я забери на кафе.

P.S. В момента съм адски изморен. Има вероятност да съм написал глупости.

Зящо не я награби нежно и не й ПОКАЗА колко добре се целуваш?

Да, добър въпрос!

Позволи си да бъдеш малко по-груб, защото на момичетата им харесва, колкото и да го отричат.

NRG, чете направо от книгата на живота.

#22 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 June 2009 - 12:16 AM

мисля си... тъпо е да направиш нещо перфектно и накрая да не оберш лаврите... то по-добре да не направиш нищо и да те е яд, че не си започнал, отколкото да направиш всичко до края и да не срежеш само финалната лентата...

направи си изводите - защо не се получи?? и какво пропуснах да направя??

мисля, че вече знаеш какво си пропуснал. коригирай го слдващия път и всичко ще завърши подобаващо :D

#23 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 29 June 2009 - 12:27 PM

На 18 е :D ... и разбрах, че има приятел :D Явно тва е била пречката...

#24 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 29 June 2009 - 01:24 PM

Забелязъл съм, че хората в този форум покрай всякакви игрички и четенето на тонове информация забравят най-важното - да имат лични убеждения
Разлика от не*е до земя е да имаш стил, да си естествено мъжки с чувство за хумор, отколкото да подскачаш като пеперудка от цвят на цвят (е не скачат де :D ) Дървото се различава от дървената пласмаса, заблуждаваш се, ако мислиш, че не е усетила изкуственото ти демонстративно поведение "чакай да й покажа, че не е единствена" И разбира се жените знаят, че качествените мъже не търсят жени, жените търсят тях :D
Приятелят е фактор, но.... по-горе ти казаха заслушай се

Edited by razace, 29 June 2009 - 01:28 PM.


#25 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 June 2009 - 09:48 PM

На 18 е :D ... и разбрах, че има приятел :D Явно тва е била пречката...

тоя път приятеля, следващия път метрото или слънчевите изригвания, разположението на звездите... да всичко това са много сериозни пречки

желая ти успех в трудното им преминаване :D

#26 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 10:56 AM

Кико, Екзорт, Енерджи, много сте сладки :D
River, защо не я целуна още в глупавия фонтан, там, както сте мокри и романтични? Защо 100 пъти й искаш телефона? Гаджето й е удобно алиби, но все пак има интерес към теб, дерзай, за да не го загубиш и да си останеш с пълните очи и празните ръце :D

#27 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 30 June 2009 - 05:55 PM

тоя път приятеля, следващия път метрото или слънчевите изригвания, разположението на звездите... да всичко това са много сериозни пречки

желая ти успех в трудното им преминаване :D


Общото м/ж гаджето и метрото е? :D

#28 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 01 July 2009 - 12:07 PM

Общото между всички е, че са някакви оправдания, от теб зависи доколко ще те спрат! :D

#29 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 01 July 2009 - 07:47 PM

Смешковците сте вие :D Нищо чудно, че създаделят на сайта не го обитава :D
Принчипесата, никога няма да напусне мъжагата, който може да има всяка мадама и се наслаждава на живота на макс, но обича само нея.

Edited by razace, 01 July 2009 - 07:51 PM.


#30 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 10 July 2009 - 10:55 PM

Видяхме се пак... Ще разкажа на кратко ;)

Изведох я ... седнахме на една пейка, говорехме си, почнах да я масажирам... масаж... галене... целувка по врата, облегна се на рамото ми... целувки... и ТЕЛЕФОНЕН ЗВЪН (приятелката й)...

Обещах и още един масаж, който няма да завърши само с целувки тоя път, надявам се :beat_up: