Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Опит за свалка : )


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 05:14 PM

Значи.. писах и в един сайт (9) (не е сайт за запознанства)... след 20-30 съобщения я питах за телефон, тя отговори "защо ти е?"...
Аз : Правя телефонен указател на женската част от тоя град (чух го от един приятел :Д)
смях,смях, смях... И така докато не ми даде първите 6 цифри от номера си, а другите "остави за друг път" <_< .
Разбрахме се да се видим в една дискотека след 3 дни... Тя каза "но аз съм много срамежлива пред непознати, не очаквай да те заговоря" . Отговорих, че аз не съм срамежлив и съм изпратен на земята за да разбия социалните и фобии :D
И така... след 3 дена излязох първо с приятели... После отиваме на дискотека, подпиинали... Видях я... беше с още 4-5 момичета, 2 от които познавах... усмихнах й се , тя ми се усмихна, стигнах до нея и я попитах...
Аз - Здравей, Абе, да те питам един въпрос... В тая риза, преличам ли ти на гей? Щото влизам и някъв пич ме щипва по дупето ето така(щипвам я) и ме пита "Хей сладур, Искаш ли свирка?" (много го обичам тоз опенер)
Тя - :D :D Не , не приличаш на гей
Аз - Ох, слава богу, хайде тогава да танцуваме...
Бяхме на дансинга... танцувахме...
Тя - Наистина не си срамежлив...
Не помня какво казах, продължихме да танцуваме, докато след 1 минута бях амогнат :april: от някакъв пич, който се оказал по-големият й брат.
След известно време отидох отново на дансинга, с други приятели, танцувахме... бях в супер настронеие... танцувах с абсолютно всяко момиче там... Отидох при познатите ми момичета от нейната компания и почнах да танцувам с тях... после с другите, само не и с нея. Исках да я накарам да ревнува...
Леко по леко се разотиваха много хора докато останахме само тя,нейната най-добра приятелка(5) и аз... базиках ги, говорехме си... сичко беше на 6... Доката й казах...
Аз - Хайде малко навън на въздух...
Тя - Но то вали... (шибан дъжд значи :D ) ... После я оставих и говорех само с нейната приятелка... Тя естествено беше по-грозноватичката и много ми се кефеше ... хванах я за брадичката погледнах я в очите всякаш ще я целуна и тя се усмихна, но аз се отдръпнах :D ... Незнам до колко съм накарал другата да ревнува, но все си мисля че успях. :unsure:
Накрая написах първите 6 цифри от номера й на телефона ми... подадох й го... Тя ме погледна, усмихна се, написа още две и ми го даде <_< . Приятелка й взе телефона от ръцете ми и написа и другите две... тогава се чу... "Не му го даваай" и кикотене, след което го изтри... :D Усмихнах се...
Аз - Обиден съм ти
Тя - Защоо
Аз - Телефона ти?
Тя - Не сега, друг път :)
Взехме си чао и те си отидоха...

Та ... въпроса ми е.. къде сгреших? Някакви предложения какво да правя? :P

Edited by NRG, 25 June 2009 - 11:38 PM.


#2 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 08:46 PM

Мислил си прекалено много за таргета. Тя е знаела, че въртиш сучиш ще опреш до нея...
Щом си толкоз отворен и танцуваш с всички на ред, защо не заби някоя друга...по хубава от нея. Щеше да я удариш под кръста. Жените са много горделиви същества....набързо щеше да и се изпари срамижливоста <_<
Прави се на интересна с телефона. Избива комплеки или нещо друго, незнам. Постъпката и е детинска.
Излез от ролята на доброто молещо се за номера и момче...другия път се опитай пред нея да си набавиш 1-2 номера. Но не по очебиен начин за нея...в смисъл да изглежда. Виж ме взимам номера на друго момиче...по скоро да е дискретно. Обърка я, че да не обърква тя те*е <_<

Edited by Vasil_G, 25 June 2009 - 08:50 PM.


#3 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 11:19 PM

Има ли някой, с който да не си танцувал в тази дискотека? Според мен малко си прекалил с шоупрограмите...и определено си минал гарницата с приятелката. До колкото разбирам тя е казала тежката дума накрая. Трябвало е или да я целунеш или да не правиш нищо. <_<

#4 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 11:38 PM

Има ли някой, с който да не си танцувал в тази дискотека? Според мен малко си прекалил с шоупрограмите...и определено си минал гарницата с приятелката. До колкото разбирам тя е казала тежката дума накрая. Трябвало е или да я целунеш или да не правиш нищо. :D


ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА, Neda..., разбиваш просто!!! <_< <_< :unsure: :april: :) :P

#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 25 June 2009 - 11:41 PM

Значи.. писах и в един сайт (9) (не е сайт за запознанства)... след 20-30 съобщения я питах за телефон, тя отговори "защо ти е?"...
Аз : Правя телефонен указател на женската част от тоя град (чух го от един приятел :Д)
смях,смях, смях... И така докато не ми даде първите 6 цифри от номера си, а другите "остави за друг път" <_< .
/*тука яко си играе с теб. "следвай ме, ако слушкаш ще имаш захарче". Това с тел. указател бих го заменил с "искам да чуя гласа ти" или "като ти се обадя ще разбереш". Първото е решително в стил "идвам и вземам", а второто е "има да става нещо, ако си любопитна просто ми дай номера си"*/


Разбрахме се да се видим в една дискотека след 3 дни... Тя каза "но аз съм много срамежлива пред непознати, не очаквай да те заговоря" . Отговорих, че аз не съм срамежлив и съм изпратен на земята за да разбия социалните и фобии :D
/*изпратен си на земята заради нея?!? Мали? Няма да ти пиша коментар- сам ще се сетиш.*/

И така... след 3 дена излязох първо с приятели... После отиваме на дискотека, подпиинали... Видях я... беше с още 4-5 момичета, 2 от които познавах... усмихнах й се , тя ми се усмихна, стигнах до нея и я попитах...
Аз - Здравей, Абе, да те питам един въпрос... В тая риза, преличам ли ти на гей? Щото влизам и някъв пич ме щипва по дупето ето така(щипвам я) и ме пита "Хей сладур, Искаш ли свирка?" (много го обичам тоз опенер)
/*щом си харесваш опернера... добре. бих пропуснал това с щипането. Първо това си е чиста проба повод да я "обараш", просто е очебийно и второ- НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МЕ ДОКОСВА, ЗА МЕН ГОВОРЯ, ОСОБЕНО ГЕЙОВЕ. АЗ СЪМ НЕПРИКОСНОВЕН. Хммм може би съм overreacted относно гей мотивите, ще се замисля основно.*/

Тя - :D :D Не , не приличаш на гей
Аз - Ох, слава богу, хайде тогава да танцуваме... /*притеснен ли изглеждаш. молиш се на Бога. Аз мислех че си толкова готин че той те поздравява всяка сутрин.*/
Бяхме на дансинга... танцувахме...
Тя - Наистина не си срамежлив...
Не помня какво казах, продължихме да танцуваме, докато след 1 минута бях амогнат :april: от някакъв пич, който се оказал по-големият й брат. /*защо не го заговори?*/
След известно време отидох отново на дансинга, с други приятели, танцувахме... бях в супер настронеие... танцувах с абсолютно всяко момиче там... Отидох при познатите ми момичета от нейната компания и почнах да танцувам с тях... после с другите, само не и с нея. Исках да я накарам да ревнува...
Леко по леко се разотиваха много хора докато останахме само тя,нейната най-добра приятелка(5) и аз... базиках ги, говорехме си... сичко беше на 6... Доката й казах...
Аз - Хайде малко навън на въздух...
Тя - Но то вали... (шибан дъжд значи :D ) /*ако искаше щеше да дойде. нисък интерес. Казваш ела с мен за компания и я хващаш за ръката и ВОДИШ*/

... После я оставих и говорех само с нейната приятелка... Тя естествено беше по-грозноватичката и много ми се кефеше ... хванах я за брадичката погледнах я в очите всякаш ще я целуна и тя се усмихна, но аз се отдръпнах
/*супер!*/

:D ... Незнам до колко съм накарал другата да ревнува, но все си мисля че успях. :unsure:
Накрая написах първите 6 цифри от номера й на телефона ми... подадох й го... Тя ме погледна, усмихна се, написа още две и ми го даде <_< . Приятелка й взе телефона от ръцете ми и написа и другите две... тогава се чу... "Не му го даваай" и кикотене, след което го изтри... :D Усмихнах се...

/*и двете си играят с теб. Едната е лошото ченге, а другата е доброто. В крайна сметка ебават теб.*/

Аз - Обиден съм ти /*сърдят се малките деца. големите намират други изразни средства*/
Тя - Защоо /*кара те да се обясняваш*/
Аз - Телефона ти?
Тя - Не сега, друг път :) /*тя диктува правилата*/
Взехме си чао и те си отидоха...

Та ... въпроса ми е.. къде сгреших? Някакви предложения какво да правя? :D
/*сгрешил си, ще се научиш. Да не мислиш че бих го изиграл по-добре- просто в момента гледам отстрани и на спокойствие*/


пс: Обърках раздела, Извинявам се за което... ако може да бъде преместена темата в горния раздел... мерси :P


Здрасти River,
Мисля да попиша. Не се сърди. Погледни inline коментарите.

Най-доброто което можеш да направиш е да забравиш горното и другия път когато решиш да играеш да го направиш! Лека от мен.

#6 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 25 June 2009 - 11:46 PM

Exort, както казваха в рекламите на 'Budweiser' - Truly... truly... <_<

#7 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 12:03 AM

manuel <_<
River, с всички тези опънъри, си я зашеметил просто....и според мен те е помислила за пълна откачалка!

#8 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 12:10 AM

River, като цяло играта ти е силна. Първо, когато ти се прави на принцеса и не ти дава номера си, подходи с хумор или с арогантен хумор. Примерно: "Хайде стига с тия детски игрички. Напиши си номера. А аз обещавам да не те издавам пред вашите". Не позволявай да те разиграва и да се ебава с теб. Никога.
Второ, концентрирай се върху НЕЯ. Не прекалявай с обикалянето и подскачането от цвят на цвят с цел да я накараш да ревнува, защото ще има обратен ефект. Говори й повече, докосвай я повече, възбуди въображението й и самата нея. Ако не разчупиш социалната й маска, няма как да ескалираш <_<

#9 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 09:36 AM

според мен издънил си се с това че показваш че си хлътнал по нея, играеш го сваляч... едва ли не бройкаджия (дори да си такъв, не го показвай) - не всички момичета искат да бъдат една от бройките за вечерта. отделно че според думите ти, правиш много цирк и тя те води за носа. искаш и телефона, без да си горовил с нея, да си я заинтересувал... без дори да си създал привличане в нея. има един лаф - build attraction before seduction
съгласен съм с Енерджи, че прелитането от един цвят на друг ти е изиграл лош номер и прекаленото показване на интерес към нея. като цяло има такива теми.

#10 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 10:01 AM

Neda, както казах , бях пийнал и доста се забавлявах ... и никога нищо не ме спира да танцувам с което и да е момиче в дискотеката... Така и така градът ни е малък и съм познат с повечето от момичетата дето ходят там <_<

Exort, както знаеш , не съм кой знае какъв бодибилдър, а брат й беше от ония "бацета" с големия сребърен ланец и големата "баница", и не беше много добре настроен към мен :april: , явно се опитваше да пази сестра си, или де да знам... ( Съгражданина ми каратист беше с мен, но все пааак :) ) . За другото съм съгласен . И все пак... никой се не е родил научен, мерси за критиките <_<

NRG , lsd , мерси за съветите... другият път изолирам и действам ! :unsure:

Edited by River, 26 June 2009 - 10:02 AM.


#11 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 12:15 PM

В случая искаш конкретно момиче, да танцуваш с целия град не е в твоя полза.
Второ тя е знаела! Може би стратегията с танцуването е щяла да я впечатли повече, ако не знае, че я харесваш, но ако прекалиш с правенето на интересен, пак няма да е очарована.
Това, че живееш в малък град и всички се познават трябва още повече да те кара да се замислиш как изглежда поведението ти отстрани, защото ако станеш известен с прозвището Ривър-100те мацки, момичетата може и да не те взимат насериозно вече. <_<
С две думи, не е нужно всички да знаят всичко за теб, може и без много шум да стават нещата. Както е казал lsd, момичетата не се кефят на бройкаджии, които парадират с това....нещо като да имаш приятелка, която е спала с 50 мъже преди теб и го демонострира и разказва на хората постоянно.

#12 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 03:36 PM

В случая искаш конкретно момиче, да танцуваш с целия град не е в твоя полза.
Второ тя е знаела! Може би стратегията с танцуването е щяла да я впечатли повече, ако не знае, че я харесваш, но ако прекалиш с правенето на интересен, пак няма да е очарована.
Това, че живееш в малък град и всички се познават трябва още повече да те кара да се замислиш как изглежда поведението ти отстрани, защото ако станеш известен с прозвището Ривър-100те мацки, момичетата може и да не те взимат насериозно вече. <_<
С две думи, не е нужно всички да знаят всичко за теб, може и без много шум да стават нещата. Както е казал lsd, момичетата не се кефят на бройкаджии, които парадират с това....нещо като да имаш приятелка, която е спала с 50 мъже преди теб и го демонострира и разказва на хората постоянно.


Жените обожават мъже, който могат, защото знаят как, да имат всяка една! Просто играта му не е толкова "силна"!
Няколко факта:
- тя не му е дала телефона си и преди тези "свалки";
- тя не го е отрязала;
- изведнъж в картинката се намеси и големият лош батко;
- въпреки подробния разказ в историята има още 1 000 000 000 000 000 000 000 фактора, който се явяват неизвестни променливи.

Константите са подчинени на елементарни природни закони, научете ги най-после... Айде тия дето искат съвет ги оправдавам, но когато даваш съвет трябва да имаш опита, самочуствието и на последно място - знанията за целта.

Аз мисля, че тя е просто поредната мацка, която не знае какво иска, а той още не е стигнал до уменията: "Situation is under control". Ако се чудите, какъв е резултата от това просто уравнение, следете зорко историята, To be continiue...

Edited by Cmacu, 26 June 2009 - 03:39 PM.


#13 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 04:21 PM

не се кефят на бройкаджии, които парадират с това....нещо като да имаш приятелка, която е спала с 50 мъже преди теб и го демонострира и разказва на хората постоянно.


Cmacu,
чети внимателно и не се изказвай наподготвен в опит да анулираш женското мнение отново!
Някъде да съм казала думите:"Жените не се кефят на мъж, който може да има всяка жена"?
А пък за опита - не се знае и ти дали си толкова напред с материала. <_<

Edited by Neda, 26 June 2009 - 04:22 PM.


#14 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 07:00 PM

Cmacu,
чети внимателно и не се изказвай наподготвен в опит да анулираш женското мнение отново!
Някъде да съм казала думите:"Жените не се кефят на мъж, който може да има всяка жена"?
А пък за опита - не се знае и ти дали си толкова напред с материала. <_<


<_< Мисля, че световете ни са в различни орбити... И доста си се объркала, че моя се върти около теб :unsure: Това, че те цитирам не означава, че непрекъснато мисля за теб :april:. Иначе можеш да бъдеш сигурна на 100%, че на мен материала ми е точно напред. Да го видиш/пипнеш за доказателство ли искаш?


ПП: Не че е толкова важно, но ако и ти имаше материал, щеше да забележиш, че мъжката и женската природа имат доста различни цели, оттам и ценностни системи. Самецът винаги ще чу*а възможно повече женски, а Женската винаги ще се опитва да опитоми точно този Самец, който има много женки. Kъде е твоя пример в ситуацията? Ааааа материала... сещаш ли се за него. Ако има неща, които не разбираш и те объркват попитай ме всичко ще ти обясня, знам че е трудно, но както каза пича, никой не се е родил научен ^_0

#15 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 26 June 2009 - 09:19 PM

Neda, че колко са 50бр. няма нищо... скоро ще ги стигам май, ама се мислех за скромен... [ <_< / :devil: ]