Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

поредната сапунка


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 14 June 2009 - 06:54 PM

Здравейте Дон Жуановци. Често си кисна в този форум и гледам на хората проблемите и ето, че дойде време да опра отново до вашите съвети. Историята започва както обикновено. Запознах се с едно момиче, хареса ме, харесах я и хепи енд. В началото ме търсеше доста често, аз бях "зает" и гледах да сведа срещите до 2 седмица. Всичко вървеше добре допреди няколко дни, когато започна да се държи малко по - студено. Спря да се обажда и пише. Дотук ОК. Когато я поканих да излезем ми отказа, понеже имала уговорка вече. Поканих я за следващия ден за дискотека, но не обичала да ходи по такива места. Два - три дни не сме се търсили и днес й се обаждам за среща за утре вечер. В началото отказа, но след това се съгласи, ако е малко по рано. И така стигнахме дотук. Изтървах една подробност, че 1-2 дни след като я забих бях изневерил с приятелката й, която обаче уж нямаше много "келепир" да ни издава и пожела да остане в тайна, и която в момента е на 400км от нас. Въпросът ми е - "На какво се дължи това държане според ваз?" и "трябва ли да се прибяга до някакви крайности?". Аз лично смятам, че си е намерила друг Дон Жуан или се е усетила нещо за изневярата. А може и да са от кофти седмиците. Би било добре да получа мнение от някой, който вижда играта отстрани. Пишете какво мислите. Благодаря предварително.

#2 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 14 June 2009 - 09:47 PM

бат Саше, що като сте се харесали си бил "зает" ?
Не си ли забелязал, че една девойка като те хареса иска максимално много време да прекарва с те*е.
Нон стоп е тъпо да сте заедно, че много бързо си омръзвате. Но през ден максимум два е нормално да се виждате, при положение че сте се харесали.
Понякога допълнително си усложняваме живота, с теории, правила, принципи и т.н. Действието трябва да е интуитивно. Първа, втора среща, ескалираме и ако ще става нещо да става ако ли не....вълшебната думичка "NEXT". Живота не толкова дълъг за да ставаме сантиментални <_<
Може би бездействието ти е убило мерака и...

#3 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 14 June 2009 - 09:58 PM

Да, наистина би било добре да получиш мнение от някой. А после да вземеш това мнение и да го завреш... точно там!. Защото както и да го въртиш и интерпретираш, то ще си остане просто едно мнение от форум.

Ти смяташ, че е от това, от онова, от трето, пето и десето. Можеш да разбереш причината за поведението й единствено от нея самата, като я попиташ директно. Не разчитай на предположения, догатки и FM сигнали, защото всеобща тайна е колко нелогични (да не кажа по-остра дума) създания са жените. Ще разбереш истината и ще спиш като бе*е само след като проведеш един разговор с нея. И не забравяй торбата с добро настроение, хумор, закачки и шеги ;)

#4 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 14 June 2009 - 11:20 PM

Хич не задълбавай! Давай Next. Тюх, обърках се. Исках да кажа Previous (с тоз ангилизки кога ли ще се оправя).

Как би постъпила една истинска жена? Жените не анализират ситуацията за да извлекат нови правила, а затвърждават наученото от минал опит. Само се питам дали затова са винаги готови да сгрешат ;) , сладко, сладко, хи-хи... Така че... вроденото любопитство "какво ще стане?" и "отивам там където ме искат" биха тласнали истинската жена при първия партньор (позволи ми да ги нарека "първи" и "втори" - не ги познавам, затова). Според мен нещо в ситуацита се е оцапало и май няма да го бъде, така че пробвай да извадиш възможно най-много правилни изводи и бягай.

Изтървах една подробност, че 1-2 дни след като я забих бях изневерил с приятелката й

Това ме радва значително. Хей... колега, защо бързаш сам да си вменяваш прегрешение при положение, че няма за какво да те винят. Ти не си поел ангажимент към никоя от тях двете. Невинен си до доказване на противното, не забравяй.

Така че с рогата напред, исках да кажа назад.

Двете приятелки се забавляват с теб. И ДВЕТЕ - едната те е "пробвала", а другата се "пробва" да те прави на маймуна. Така че се "пробвай" и ти да се забавляваш с тях- ама и с двете. Ама го направи пичовската, нека да е истински- примерно едната да прави секс с теб, а другата да се цупи, ако им писне по някое време да се разменят няма проблеми... ти си ларж. И запомни ЖЕНИТЕ ЖИВЕЯТ ЗА ДА ИМАТ ИНТРИГА- винаги бъди добър към тях и им давай това, от което наистина имат нужда.

P.S. Нали знаеш къде е мястото за моето мнение. NRG ти го каза.

#5 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 15 June 2009 - 02:34 PM

Последно бях се решил да направя точно както каза NRG - да я попитам директно и да се свършва. Довечера ще е развръзката. Ех, така да ги мразя тези любовни драми... Следва продължение....утре ще пусна резултатите. Благодаря за съветите.

#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 21 June 2009 - 09:50 PM

Здравейте отново. Сори, че не писах по - рано. Значи за тези, които следят сагата - говорих с мацката откровено. Попитах я дали има някакъв проблем или някой друг . Каза, че нямало. Не се обаждала, защото съм бил все зает и т н... Проблема е, че в доста от срещите ни тя взе да се оказва възпрепядствана и като цяло не е много сериозна. Разбирам я донякъде, поради възрастта и (17), но това не ми се нрави и постоянно се караме заради това. Май ще има ножици ама от кой за кой незнам. Ами това е от мене. Поздрави и умната, ако не стане с русата.

#7 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 21 June 2009 - 09:59 PM

Не се обаждала, защото съм бил все зает и т н... Проблема е, че в доста от срещите ни тя взе да се оказва възпрепядствана и като цяло не е много сериозна.

Някои хора като говорят не си вярват. Яко. Пич, направи си извод- НЕ СЕ ЯДОСВАЙ.

#8 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 22 June 2009 - 02:29 PM

Прав си. На моменти съм много избухлив, а и малко си падам чешит . Смятам да не и се обаждам 4-5 дни и ако дотогава няма реакция от нейна страна - извода е готов.

Edited by bate_sa6o, 22 June 2009 - 02:44 PM.