Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Отново проблеми


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 mnk

mnk

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 20 June 2008 - 12:59 AM

Здравейте .. отново я закъсах :)

Ситуацията е подобна както преди 1 месец ..
Значи ходя с едно момиче от 3 месеца и половина .. преди 1 месец и бяха намалели чувствата видимо // почна да си пише с други момчета и така нататък .. накарах я да ревнува .. отново пламнаха искрите .. Всичко си вървеше перфектно 1 месец , докато напоследък нещата отново тръгват на зле .. виждам че пак и намялават чувствата .. отново почва да си пише с други .. даже днес разбрах че малко не е останало да си уговори среща с някъв ..
Като разбирам от други хора тези неща й искам обяснение .. тя не знае , че знам за нейните истории .. и постоянно ме лъже аз се ядосвам и това я отблъсква като цяло ..
Просто не знам какво да направя всичко да си е супер както преди .. просто не знам ...
А може би по - добре да не се мъча повече ;)

#2 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 20 June 2008 - 01:13 AM

Здравейте .. отново я закъсах :)

Ситуацията е подобна както преди 1 месец ..
Значи ходя с едно момиче от 3 месеца и половина .. преди 1 месец и бяха намалели чувствата видимо // почна да си пише с други момчета и така нататък .. накарах я да ревнува .. отново пламнаха искрите .. Всичко си вървеше перфектно 1 месец , докато напоследък нещата отново тръгват на зле .. виждам че пак и намялават чувствата .. отново почва да си пише с други .. даже днес разбрах че малко не е останало да си уговори среща с някъв ..
Като разбирам от други хора тези неща й искам обяснение .. тя не знае , че знам за нейните истории .. и постоянно ме лъже аз се ядосвам и това я отблъсква като цяло ..
Просто не знам какво да направя всичко да си е супер както преди .. просто не знам ...
А може би по - добре да не се мъча повече ;)


Най - добре седни и поговори с нея. Кажи и всичко.
Ако си залужава момичето и искаш да си с нея се опитай да оправиш нещата не да я караш да ревнува........ а просто и покажи , че тя трябва да е с те*е , да го иска ..... желае !! Ревноста не е хубаво нещо, мога доста теорий да ти развия. Дай разнообразие в връската ви , също ще ти е от полза.

#3 JinRaN

JinRaN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 22 June 2008 - 02:28 PM

Хахаха, кво се тормозиш е брато. Кажи и да си е*е майката и си фаштай някоя нова. Ще ти стане много по-добре :P

#4 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 22 June 2008 - 04:03 PM

А лесно е така да се говори когато не си в такова положение нали? Браво, страшни съвети му даваш брато, така ще му помогнеш много:P Най-лесно е да си хване нова, трудното е да преодолеят проблемите във връзката си, моят съвет е да говориш с нея, да и покажеш и нампомниш колко държиш на нея и да я накараш и тя да те ревнува както ти нея, ако се получи знаеш какво е трябвало, а, ако не, дайте си време, разделете се и, ако не се получи нищо после продължавай напред!

Edited by Kirkata, 22 June 2008 - 04:05 PM.


#5 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 22 June 2008 - 09:01 PM

Темата е изчистена.

Правила.

#6 mnk

mnk

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 23 June 2008 - 12:56 AM

Еми поговорих с нея .. после на другата вечер тя ходи на дискотека .. прати ми СМС да отида при нея , аз отказах .. явно не е очаквала да откажа .. защото след това отново почна се държи както преди .. даже искаше на другия ден да правим секс :rolleyes:

#7 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 23 June 2008 - 03:11 PM

Браво, много се радвам за теб :rolleyes: Продължавай така и не губи надежда никога защото всичко зависи от нас!