Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Твоето Кредо


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 05 March 2009 - 11:45 AM

Идеята ми доиде преди малко и е продиктувана от писмо изпратено до мен.

Нека всеки да напише тук това, което е осъзнал, че му се отдава много лесно, добър е в него, усъвършенствал го е и продължава да го прави. Това, което го прави ценен, изключителен, може би дори перфектен. Не е задължително да е едно нещо, но и това не означава, че тук трябва да описвате всичките си качества, положителни черти и т.н. Става въпрос за професии, таланти, уникални хобита, знания на определена тема и т.н. и т.н. Може да се окаже, че в някакъв момент ни трябва помощ и тук да открием човек, които най-малкото може да даде повече информация стига да има желание. Интересно също е това как сте стигнали до откриването на своето кредо. Как го развивате. В общи линии надявам се схванахте идеята.

"Да бъдеш Дон Жуан също е професия, стига да разбираш правилно думата професионалист"

За се*е си ще напиша по-късно ;)

#2 Sweet88

Sweet88

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 05 March 2009 - 02:13 PM

Аз не разбрах, какво трябва да се пише тук?

#3 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 05 March 2009 - 03:49 PM

Ето го моето кредо - http://www.credo.bg/ ;) :)


Едно от нещата, които най-много ми се отдават е механиката и обичам да поправям разни неща :) най-вече коли :)

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 March 2009 - 08:27 PM

Придържайте се към темата и ПРАВИЛАТА!

Edited by Don Kiko, 05 March 2009 - 08:27 PM.


#5 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 05 March 2009 - 09:58 PM

За се*е си мога да кажа, че на този етап нямам кредо.

#6 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 06 March 2009 - 12:55 AM

Да сипвам чорби и да играя роли. Трябваше да стана актьор. :blush:

#7 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 07 March 2009 - 12:02 AM

Волейбола... Играя откакто се помня. Имаше периоди, в които се 'отказвах' така да се нарече... но просто не можех, 1-2 седмици без тренировка и се чувствах сякаш мъртъв. Обичам го този спорт ! Няма нищо по-хубаво от усмивката на съотборниците ти, от речта на тренера преди мача и от аплодиращата публика, изпълнена с майки и бащи, горди от синовете си. Не съм някой професионалист, а и все още съм малък(старша възраст).... играя в местния отбор, старая се да давам всичко от се*е си и да се самоусъвършенствам. Дано някой ден играя редом с идолите си. :rolleyes:

Китарата... Обичам да свиря, ходил съм на уроци няколко години. Понякога разпускам с нея, но все по-рядко я местя от ъгъла на стаята ми. Явно не ми остава време вече за нея, или просто така съм си внушил. :rolleyes:

#8 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 07 March 2009 - 12:59 AM

Обожавам да споря.

#9 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 16 September 2009 - 08:24 AM

Аз разбирам доста от Икономика, Маркетинг, Мениджмънт етц. С две думи от всичко, което може да ми помогне да управлявам или да открия собствена фирма/бизнес. Дори имам златен медал от междуанароден икономически панаир.

Също така разбирам от футболни залози и може да се каже, че имам доста добра репутация сред средите на професионалните bet-ъри. От около две годни се занимавал с писане на статии, ревюта и превюта на футболни теми. Мечтата ми е когато здраве и живот завърша образованието си да мога да работя по професията си( както написах по-горе нещо свързано с икономика или мениджмънт) и същевременно да се занимавам професионално с това, което обичам, т.е. да пиша статии за някой добър български сайт, или за някое добро италианско или английско списание.

Добър съм в преводите от английски на български език, но за жалост още не съм си намерил заплатена работа в тази сфера.

И накрая, но не на последно място - мечтая след време да издам книгата, по която в момента работя. Още съм в началото и всичко по нея върви бавно, но за никъде не бързам. Ако имам късмет и мотивация лека полека ще я завърша.

Мисля, че това бяха по-важните неща в професионален план свързани с мен.

#10 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 16 September 2009 - 08:30 PM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 17 September 2009 - 02:41 PM.


#11 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 16 September 2009 - 10:14 PM

@Fr33st1leR, в първата част на поста си демонстрираш страхотно C&&F, приятно впечатляващо.
Само не можах да разбера защо не успя да си сдържиш нервите във втората част?
Cheers

#12 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 17 September 2009 - 01:29 AM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 17 September 2009 - 02:42 PM.


#13 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 19 September 2009 - 01:00 PM

Обичам да се занимавам с всякакъв вид техники,от това да запоявам разни джаджи,китове,усилватели до лаптопи и компютри,да търся в Google (много неща не знаете за тоя глобален вирус и какво съдържа),да размишлявам,да анализирам и предвиждам(най-вече хората-тъпо но нестандартно),и както cybershot,адски много обичам да споря,даже може да се каже,че ми е основна черта от характера-да уча много неща на всевъзможна тематика,които после да използвам в споровете ми с всякакъв вид аудитория
И не на последно място винаги захващам неща,които са непосилни за мен и не се отказвам докато не ги постигна

#14 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 19 September 2009 - 09:14 PM

Стаси, вече стана доста късно ;)
Какво друго обичаш да правиш и те бива в него, освен, както вече разбрахме, в работата ти :)

Edited by She, 19 September 2009 - 09:14 PM.


#15 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 20 September 2009 - 12:29 PM

Стаси, вече стана доста късно ;)
Какво друго обичаш да правиш и те бива в него, освен, както вече разбрахме, в работата ти :)


Готвя... Чувал съм, че за да си добър готвач трябва да имаш много голямо въображение. Не знам дали е така, но често ми се случва да сготвя нещо напълно непознато и да получавам комплименти.
Компютри... Хората, които ме познават лично и имат проблем с компютър (без значение хардуерен или софтуерен), първото нещо, което правят, е да ми се обадят.
Фитнес... Доста време съм се занимавал със всякакви спортове, най-вече докато учех, сега единственото, за което ми остава време е залата.
Интериор... Със сигурност не съм най-добрият дизайнер в България, но съм млад, имам огромни амбиции и с всеки изминал ден все по-голямо количество знания и опит.
Понякога ми се налага да правя различни графични продукти: лога, уеб сайтове, визитки, флаери, реклами и т.н. Смятам, че се справям добре с подобни задачи...
Опитвам се да рисувам B) Поне аз си харесвам "творбите".
Фотография... Засега само фен и любител, защото всеки път като реша, че ще събирам пари за професионален фотоапарат и изниква нещо по-важно и необходимо.
Голям киноман съм... Малко са заглавията от последните 5-6 години, който съм пропуснал, като и класиките в жанра.
Строителство - предимно довършителни работи. Две години работих като технически ръководител по няколко различни проекта. От където може да се сетите, че съм запознат доста добре с ромската култура.

Всъщност, това в което най-много ме бива е да създавам от нищо - нещо. Особено когато става въпрос за съчетание на функционалност и визия. Все още не съм осъзнал процеса, по който се получава, но хиляди пъти съм си доказал, че работи.
ПС: Бих добавил, че от както имам съзнателен живот, не съм имал сериозни проблеми с жените. Интересното е, че когато прочетох Дон Жуан библията видях в нея голяма част от своите мисли и принципи. Имаше и неща, който без да осъзнавам защо, съм прилагал по един или друг начин.

Ето един от последните ми проекти. Още е work in progress:

Attached Files


Edited by Cmacu, 20 September 2009 - 12:40 PM.