Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Смях!


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 31 January 2008 - 07:01 PM

Интересно сайтче, наистина куцо, кьораво и сакато се събрали да нищят проблемите си, чрез определени примери, опити за подражание на някакви съвсем различни хора, хора на светлинни години пред някой от юзърите в този форум.
И как е момчета, станахте ли Дон Жуановци? Лепят ли ви се всички мацки? Носите ли яке с пухена качулка и водолазни цайси?
Да бъдеш Дон Жуан било състояние на ума, състояние на съзнанието..нямало нищо общо с трикове. Според мен това е тийнпроблем.нет с малко по-сложни думички обаче...
То самия факт, че членувате в тоя форум ви прави толкова жалки пред другите хора, че няма накъде..самоусъвършенстване било - ако смятате, че чрез четене на каквото и да е било, било то и научна литература, че ще се усъвършенствате в някакъв аспект, който наистина ще ви помогне в практиката с жените - жестоко се лъжете. Ще ви подскажа, че метода принципно винаги е бил проба/грешка...и няма друга схема. Това още малко като книгите на Доналд Тръмп - "Как да станем милионер" със същия успех мога да направя сайт "как да спечелим суперджакпота в 6/49" и пак ще ви говоря наболели истини с решения от моята житейска философия.
Еми да ама не - жените са много по-сложни същества от нас мъжете, ако смятате, че с някви библии като четете ще наберете точки - пак жестоко се лъжете...жените манипулират, жените си играят без даже да забелязваме/те...
Някъде тука прочетох - "да бъдете се*е си" е тука май идва големия парадокс - доколкото успях да прочета този сайт ви учи как да се държите, в различни ситуации, как да мислите, какво да правите - мислите ли, че сте се*е си като играете някакъв театър, слагате някаква маска и всичко е наред..
забивате всичко което ви хареса? Хах
Да дам и пример - едно от първите неща, които прочетох беше - "Как да й поискам номера?" В отговор беше изяснено да й бъде подадено листче и химикалка(аххахха) след което да й каже да напише думата, която я описва най-добре, след като погледнем пак листчето, леко да се усмихнем и да напишем какво мислим ние "хубаво дупе" "красиви очи" - така може да се задявали баба ми и дядо ми малко преди Ιвата световна - признавам! Сега някак си не пасва. Ако някой доброволец иска да ми обори тезата - да ми пише на ЛС - отиваме в планет клуб(примерно) давам му листче и химикалка и той е на ход..това вече ще е наистина голям смях..
В заключение искам да кажа, че който се допитва до някакви сайтове за съвети тип Hitch как да свали дадена мацка за мен е жестоко отчаян тип...
Правете си изводите...

#2 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 31 January 2008 - 07:38 PM

Обичам да чета такива постове. Това ме сабужда. Наи-важното е че си прав. Защо ли хората се опитват да се осъваршенстват. Парадоксално нали?!
Начетен човек ми изглеждаш...сигурно си се научил да пишеш на принципа опит-грешка? Без да четеш книги или никои да ти покаже. Та за това става вапрос и вав саита. Прочети саита 13 пъти и може и да разбереш каква му е основната идея.
Мерси за поканата за планет...Но ще ти излезне скапо щото ше триабва да ми взеемш и билет до там. Та така да. А и между другото Планет ли е парвото което ти доиде на ум?

Хаиде със здраве.

От един жестоко отчаян тип!

#3 ccc

ccc

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 31 January 2008 - 10:42 PM

"Евгейни Минчев Стаил"
:blink:

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 31 January 2008 - 10:58 PM

много грубо...

Интересно сайтче, наистина куцо, кьораво и сакато се събрали да нищят проблемите си, чрез определени примери, опити за подражание на някакви съвсем различни хора, хора на светлинни години пред някой от юзърите в този форум.

интересно наистина :blink: по същата логика са създадени доста форуми били те в сферата на счетоводство, право, бойни изкуства, психология, та дори и форум на майката и как да отглежда детето си...нима не е вродено? нима няма доктори , баби и свекърви които да помагат?
що не влезеш да им кажеш същото?

Да бъдеш Дон Жуан било състояние на ума, състояние на съзнанието..нямало нищо общо с трикове.


зависи от човека...при някой е вродено при други има нужда от развитие
има и такива при които изобщо липсва, но надали им пука

Според мен това е тийнпроблем.нет с малко по-сложни думички обаче...

да, точно ;) както математика и висша математика

То самия факт, че членувате в тоя форум ви прави толкова жалки пред другите хора, че няма накъде..

даммм стана ми интересен факта че си регистриран на 12.01.08 ;) добре дошъл

самоусъвършенстване било - ако смятате, че чрез четене на каквото и да е било, било то и научна литература, че ще се усъвършенствате в някакъв аспект, който наистина ще ви помогне в практиката с жените - жестоко се лъжете.

тук си в грешка, но няма да те разубеждавам
лично аз обожавам психологията, а тя е в основата на човешките отношения ...не, не си губи времето явно ти си велик ...всъщност какво правиш тук? и защо ти пука другите какво правят тук? всеки има право на избор :) преживей го

Ще ви подскажа, че метода принципно винаги е бил проба/грешка...и няма друга схема.

това е най добрия, но и най жестокия начин...пък и не виждам нещо лошо в четенето и споделянето на опит :P същото си го правил и ти под други форми /мъжки разговори с приятели...кой, кога, какво , как .../
въпреки това благодаря ти че ни подсказа...токущо откри топлата вода...аааалелуя братя и сестри

Това още малко като книгите на Доналд Тръмп - "Как да станем милионер" със същия успех мога да направя сайт "как да спечелим суперджакпота в 6/49" и пак ще ви говоря наболели истини с решения от моята житейска философия.

когато настигнеш Доналд Тръпм може и ти да напишеш такава книга ;) интересно четиво, ако не друго
само не ми се вързва 6/49 със житейската ти философия...

Еми да ама не - жените са много по-сложни същества от нас мъжете, ако смятате, че с някви библии като четете ще наберете точки - пак жестоко се лъжете...жените манипулират, жените си играят без даже да забелязваме/те...

нима мъжете не манипулират? и от кога? хммм явно изоставам :D

следва продължение...просто не се събра в един пост

Edited by diva orxideia, 31 January 2008 - 11:05 PM.


#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 31 January 2008 - 11:09 PM

Някъде тука прочетох - "да бъдете се*е си" е тука май идва големия парадокс - доколкото успях да прочета този сайт ви учи как да се държите, в различни ситуации, как да мислите, какво да правите - мислите ли, че сте се*е си като играете някакъв театър, слагате някаква маска и всичко е наред..

явно не си чел всичко написано тук ...тук има и хора които не одобряват всичко написано...въпреки това не са груби като теб и се опитват да помагат

Да дам и пример - едно от първите неща, които прочетох беше - "Как да й поискам номера?" В отговор беше изяснено да й бъде подадено листче и химикалка(аххахха) след което да й каже да напише думата, която я описва най-добре, след като погледнем пак листчето, леко да се усмихнем и да напишем какво мислим ние "хубаво дупе" "красиви очи" - така може да се задявали баба ми и дядо ми малко преди Ιвата световна - признавам!

да, признавам, че това е тъпо

В заключение искам да кажа, че който се допитва до някакви сайтове за съвети тип Hitch как да свали дадена мацка за мен е жестоко отчаян тип...

аз пък искам да ти кажа, че живеем в друго време...запитай се защо хората имат проблем в общуването?
нека ти кажа - нарушена комуникация, липса на възпитание /родителите вече не са това което бяха...децата израстват на улицата или пред компа и от там научават уроците си...някой от тях доста жестоки и дори с фатален изход/ нужно ли е това?
защо става така? защото родителите им са били програмирани години наред, мачкани и без право на избор...сега на свой ред се страхуват да възпитат децата си на чувства...защото колкото по чувствителен е един индивид, толкова по лесно раним е...лесен противник...
живеем в материалния век ...тук успяват най вече безчувствените егоисти /изключения има както винаги, но твърде малко/


Правете си изводите...

изводи за форума отдавна съм направила :blink: въпреки това влизам и пиша когато мога и когато си заслужава

PS:отговорих ти, не защото се чувствам засегната, а защото ме провокира грубоста ти към хората влизащи тук...ако ще да са сульо и пульо те пак ще са по добри от теб ;) защото им пука и искат да намерят отговорите...преживей го
айде със здраве и не си губи времето да ми отговяваш ;) защото нямам намерение да губя своето ...казах каквото имах

а на всички влизащи и пишещи тук :) реверанс, че искате да намерите отговорите...бъдете по добри...всичко се връща

#6 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 31 January 2008 - 11:40 PM

За да не ти цитирам мнението щото ми се вижда бая дългичко - мерси за старанието все пак да ми отговориш на всеки въпрос, нека и аз кажа нещо ей така за спорта ;)
Та да започнем с това, че акаунта не е мой, помолих познатия, който ми даде линк към форума ви, да си даде ацц-то и пас-а, за да мога да разгледам по-обстойно "златната" и толкова хвалена - библия на дон жуан..
2ро написах темата поради 1 едничка причина(не за да накърня правото ви на избор) - това, че чрез "чупки в ханша" театралничене, слагане на маски и модел на подръжание/поведение се опитвате да "излъжете" другия пол да ви хареса...просто самата идея ми се струва толкова хумористична...
3то - идеята на юридическите/счетоводителските/статистическите/психологическите форуми, е че те се занимават с дадени науки и тяхното изучаване(примерно) - а аз тук не виждам наука освен ако в СУ няма нови специалности като "Как да забиеме най-арното гадже"
4то - Това за Доналд Тръмп го схвана.....донякъде хах
Сама каза - интересно четиво е - да съгласен съм, обаче в подтекста исках да кажа, че хора успяли в някаква сфера пишат някакви неща(както да речем е и в този форум) целящи(и не дотам, май примера с Тръмп не беше баш на място) да помогнат и на другите - "непросветените" да успеят именно в тази сфера..но почти никога не се получава...все 1 да прочета книгата на Тръмп и с нещата описани в книгата да стана милионер до една година. Тука малко недосмислици се получиха, надявам се да си ме разбрала
(Иначе ако си си купила книгата на Тръмп - човека доста те е изиграл да ти кажа правата :) )
5то - относно споделянето на опит - опит можеш да имаш в някаква професия да кажем, да "преподаваш" опита си сред жените е меко казано тъпо, защото за всеки отделен човек контакта с другия пол и всичко останало "в забивката" и флирта са строго индивидуални...фактора как изглеждаш е най-малкото...
Относно пробра/грешка метода - това е най как да кажа най-чистия начин, защо трябва да има интервенция от 3ти лица за да може лицето Х да си намери гадже? Помисли помагате или вредите така на някой тийн примерно? Друго което се сетих - тази норма на държание за всички възрасти ли подхожда? Алфа поведението и незнам си още какво ще повлияе ли добре на някой тийн, защото искрено вярвам, че аудиторията ви в по-голямата си част е такава.
Относно манипулацията, ами как да ти кажа хората около мен(разбирай мъже/приятели) не ме манипулират и като цяло компанията ни сме само честни хора, говориме си в прав текст без заобикалки интрижки и тям подобните..радвам се че се събирам с такива хора, ти изглежда нямаш този късмет с мъжете(които не манипулират :blink: ).. и да мъжете манипулират, но в съвсем други области...там където наистина има дивиденти :P
А аз дали съм велик - не съм велик, нали знаеш - човек се учи докато е жив ;)
Хареса ми отговора ти все пак де ;) очакваме продължението

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 01 February 2008 - 12:51 AM

2ро написах темата поради 1 едничка причина(не за да накърня правото ви на избор) - това, че чрез "чупки в ханша" театралничене, слагане на маски и модел на подръжание/поведение се опитвате да "излъжете" другия пол да ви хареса...просто самата идея ми се струва толкова хумористична...

тук моделите написани от администратора са малко ...някой добри, други не
като цяло смятам, че бъркаш пикъпа с Дон Жуан ...нормално понеже тук там се прокрадват и такива идеи тук, които аз не одобрявам
винаги съм казвала, че отношенията трябва да са максимално изчистени т.е. маски и карнавали не толерирам

3то - идеята на юридическите/счетоводителските/статистическите/психологическите форуми, е че те се занимават с дадени науки и тяхното изучаване

много се извинявам за невежеството ;) но смятам че право, счетоводство и гледане на дете не бива да се учи от форум
по простата причина, че за това си има книги, закони, наредби, правилници т.е. неща без които, ако ще и всички да те бутат нагоре пак ще се издъниш
както се казва - няма ли я основата...

(примерно) - а аз тук не виждам наука освен ако в СУ няма нови специалности като "Как да забиеме най-арното гадже"

точно защото не е наука ;) схващаш ли?

4то - Това за Доналд Тръмп го схвана.....донякъде хах
Сама каза - интересно четиво е - да съгласен съм, обаче в подтекста исках да кажа, че хора успяли в някаква сфера пишат някакви неща(както да речем е и в този форум) целящи(и не дотам, май примера с Тръмп не беше баш на място) да помогнат и на другите - "непросветените" да успеят именно в тази сфера..но почти никога не се получава...все 1 да прочета книгата на Тръмп и с нещата описани в книгата да стана милионер до една година. Тука малко недосмислици се получиха, надявам се да си ме разбрала
(Иначе ако си си купила книгата на Тръмп - човека доста те е изиграл да ти кажа правата ;) )

интересно е от психологична гледна точка /за мен/
абсурдно е да смяташ, че като прочетеш една такава книга чудото ще е налице
споко :) не съм купила книгата /гледам само шоуто му по телевизията /

5то - относно споделянето на опит - опит можеш да имаш в някаква професия да кажем, да "преподаваш" опита си сред жените е меко казано тъпо, защото за всеки отделен човек контакта с другия пол и всичко останало "в забивката" и флирта са строго индивидуални...фактора как изглеждаш е най-малкото...

хората са различни...винаги съм го казвала - не можеш с една стръв да уловиш различни риби ;)

да, фактора визия е най малкото :P аз съм грозна, дебела, нося шини, малко съм рошава, но съм добричка ;) какво ще кажеш за едно кафе?
тва беше шега...не избирам хората според визията им, но да кажа че не е важна ...ще излъжа...
знаеш ли колко много неща можеш да разбереш за човека само от визията му...нямаш идея ...

Относно пробра/грешка метода - това е най-чистия начин, защо трябва да има интервенция от 3ти лица за да може лицето Х да си намери гадже? Помисли помагате или вредите така на някой тийн примерно?

защото всеки нормален човек минава по този път ...
казах ти, дали ще говориш с приятелите си кой, кога и как е свалил мацката...как за пръв път е правил секс ...как се чувства когато тя го наранява...извини ме, но защо си мислиш че има разлика? същото е...само дето тук не познава никой и много по лесно би споделил болката си ...а ако си запознат с психологията - признаването на проблема е един от начините да го разрешиш...да го приемеш като проблем, да го анализираш и да го решиш/
надявам се не смяташ, че тук само утешаваме разбити сърца...удряме и шамари, защото това е другия начин човек да се вземе в ръце и да продължи напред

Друго което се сетих - тази норма на държание за всички възрасти ли подхожда? Алфа поведението и незнам си още какво ще повлияе ли добре на някой тийн, защото искрено вярвам, че аудиторията ви в по-голямата си част е такава.

естествено, че не :D но защо да ме слушаш ;) давай по метода - проба грешка и ще разбереш сам ...

нищо не си чел и тръгваш да коментираш :) ей тва не разбирам...от къде тая увереност, че всички тук са неудачници...

Относно манипулацията, ами как да ти кажа хората около мен(разбирай мъже/приятели) не ме манипулират и като цяло компанията ни сме само честни хора, говориме си в прав текст без заобикалки интрижки и тям подобните..радвам се че се събирам с такива хора,
ти изглежда нямаш този късмет с мъжете(които не манипулират :blink: ).. и да мъжете манипулират, но в съвсем други области...там където наистина има дивиденти ;)

извини ме, но защо им е да те манипулират ? все още не са станали гейове :)
говорех за мъжете които манипулират жени само за да ги изч**ат...
аз...имала съм и по лош късмет ...

Хареса ми отговора ти все пак де :) очакваме продължението

направих си труда, защото отговора беше възпитан /честно казано очаквах да е по груб от първия/

#8 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 01 February 2008 - 01:17 AM

:P не съм казал, че всички са неудачници, казах че методите описани в прословутата "библия" са смешни...не знам, не мога да го възприема - ок права си за това, че за да разрешиш даден проблем трябва първо да признаеш, че го има, но трябва да си(за мен) доста душевно и умствено слаб за да не можеш да го преодолееш сам, а ти трябва помощ..(и понеже ми е направило впечатление, че това тука го имате за последна инстанция) - "компетентна и професионална" такава, почти като клуб на анонимните алкохолици...Според мен ако сам не можеш да си решиш проблемите, каквито и да са(лични) за какво решение говориме изобщо?
Относно това, че тука е по-лесно, защото всеки е анонимен, имаше едно сайтче izpoved.com ако не се лъжа беше - там най-анонимно си лееш мъката/изказваш сексуалните си фетиши итн...(в случай, че искаш някой да те "изслуша") ;)
Други дупки не намерих в тезата ти :D
Относно външния вид - не си ме разбрала - имах в предвид, че той играе много важна роля, защото е 1вото впечатление за човека отсреща ;)
Браво относно книгата :) може би си съзряла каква всъщност е истината около нея ;) пак става дума за манипулация, а както казах

и да мъжете манипулират, но в съвсем други области...там където наистина има дивиденти wink.gif

А иначе ние нямаме файда да манипулираме за да изч**аме някоя :) - има курви за тая работа :)

П.С - Фен съм на интелигентните спорове, то иначе всички можем да псуваме...ма на мене не ми доставя такова удоволствие :blink:

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 01 February 2008 - 12:46 PM

:P не съм казал, че всички са неудачници

да не използва думата неудачник, но нека те цитирам :blink:

Интересно сайтче, наистина куцо, кьораво и сакато се събрали да нищят проблемите си

ако смяташ че трябва да анализираме и скритите мисли...

казах че методите описани в прословутата "библия" са смешни...

да, има и такива
всеки поне малко уважаващ се и държащ на личноста си няма да се води стриктно по някакви си правила...
всъщност аз затова все още влизам и пиша /не съм безгрешна разбира се...но има ли изобщо такива хора.../ще ми се хората да не се страхуват да чувстват, но уви...времената са други...
ако се замислиш какво е било преди и какво е сега...всичко това се отразява не само на начина на живот, но и на мислите, чувствата...хората станаха студени, безчувствени и много по големи егоисти...

ок права си за това, че за да разрешиш даден проблем трябва първо да признаеш, че го има, но трябва да си(за мен) доста душевно и умствено слаб за да не можеш да го преодолееш сам, а ти трябва помощ..(и понеже ми е направило впечатление, че това тука го имате за последна инстанция) - "компетентна и професионална" такава, почти като клуб на анонимните алкохолици...Според мен ако сам не можеш да си решиш проблемите, каквито и да са(лични) за какво решение говориме изобщо?

на това му се казва личност, която знае какво иска и как да го постигне...силна...такава личност не се нуждае от съвети как да живее живота си
въпреки това всеки нормален човек /колкото и да е силен/ изпада в дупки ...
имам се за силен човек минал през доста гадости, но преди време и аз изпаднах в такава дупка...да е жив и здрав човека който ме извади...

влизането и четенето на подобни места ти дава и друг поглед върху нещата...сам знаеш, че е трудно да влезеш в главата на човек и да разбереш защо някой неща се случват, а други не...
именно тук, четейки различни типове хора се научаваш /ако искаш/ да ги разбираш, въпреки понякога да не ти харесва това което пишат...но за да го почувстват и напишат явно са го минали и така разбират те нещата...
по този начин хората които са виждали само бяло започват да разбират и черното /ако искат/
смятам, че си чувал израза "Виждаме нещата не според това, какви са те, а според това, какви сме ние" затова приемаме за вярна единствено нашата гледна точка, а това е погрешно мислене /за мен/ защото така пренебрегваме чувствата на другия който от своя страна мисли същото...така стигаме до другата мисъл ..."Повечето хора ще кажат, че искат да са щастливи, но често те жертват щастието си, заради желанието да са прави."


Относно това, че тука е по-лесно, защото всеки е анонимен, имаше едно сайтче izpoved.com ако не се лъжа беше - там най-анонимно си лееш мъката/изказваш сексуалните си фетиши итн...(в случай, че искаш някой да те "изслуша") ;)

сам знаеш, че не е същото ;) не може да сравняваш женския форум фема примерно с форумите на дир бг да речем

А иначе ние нямаме файда да манипулираме за да изч**аме някоя :D - има курви за тая работа :)

поздравления ;) ще е хубаво да има повече такива мъже

#10 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 01 February 2008 - 11:47 PM

Хайде и аз да се набутам между шамарите (постовете). Да ме извините, че ви развалям симетричната подредба Strahlung - diva orxidea - Strahlung - diva orxidea... Много интересен сблъсък се получи, защото както и да го гледам и двете страни са прави! В смисъл, аргументите за едната теза са силни точно колкото тези за другата. И да искаме и да не искаме - това е положението!

Strahlung(този който пише де), брато, евала ти правя, че се учиш в реалния живот с метода проба-грешка-урок. Това е най-бързият и сигурен начин да станеш това, което искаш. От друга страна, форуми като този се опитват да спестят болките и униженията от реалните поражения, като предлагат статии и обмяна на опит.

Но... мамка му, винаги има НО... Точно този начин на учене, без реалното изживяване навън, без реалните хормони течащи по вените ти, без емоцията, без страха, без болката, без смеха, без погледа на момичето срещу теб... точно този начин на учене често има ОБРАТЕН ЕФЕКТ - сякаш всичките ни чувства и отношения се култивират в парник! Сякаш живеем според учебник/форум. Ако не съблюдаваш някои малки, но основни неща (езика на тялото примерно), даже и перфектната фразичка ще те направи дришльо в очите на момичето. Е... "бойното поле" учи точно кои са тези "основни неща"!

Наистина, не че се имам за Дон Жуан или какъвто и да било Дон, ама от цифра време не съм прочел тук нещо написано от човек, който има редовен и здравословен сексуален живот (разбирай: прави секс редовно). "Парадокс! Та това е Дон Жуан форум!", ще кажете вие засегнатите. Бих казал, че ни се иска да бъде такъв, но май наистина заприлича на тийнпроблем.нет, който толкова често "рекламирам" тук...
Няма ги пичовете, които писаха тук преди време, няма ги пичовете, които знаят какво, защо и как. Няма ги тези "naturals", както ги наричам. Защо ли?! Защото... те рядко ползват компютър, още по-рядко влизат в чат/форум и вероятно в момента се въргалят с най-красивото момиче в квартала! "Ама как може да говориш така, мръсник!" Мога, защото е истина.
--------------------------------------------------------------------------
Сега в защита на diva orxidea: В днешно време има момчета... мноооооооооого момчета, които хабер си нямат как да свалят дадено момиче. Някои от тях така ги е пре*бало обществото, други нямат самочувствието. Накратко: Новото Педерастващо Поколение (НПП). Парникови момченца, лъскащи... листенца.
Тип "Ох! Момиче! Боже Господи, момиче!!!!!"

Форуми като този се опитват да направят от тях мъже... Мъже. По мои наблюдения или отчасти успяват или само ги объркват. Но... единствената цел на форума е да ПОМАГА на момчета, които имат нужда от помощ или искат да попишат със съмишленици.
Моето мнение е, че този форум без практиката навън (разбирай: извън Windows) ще е само приятно четиво преди сън.

Орхидейке, благодаря ти от името на всички коч-потребители (без сръдни!), че продължаваш да споделяш женска перспектива тук, въпреки че както сама виждаш - положението не е розово. Или може би розовее леко?

#11 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 12:37 AM

Интересно сайтче, наистина куцо, кьораво и сакато се събрали да нищят проблемите си, чрез определени примери, опити за подражание на някакви съвсем различни хора, хора на светлинни години пред някой от юзърите в този форум.
И как е момчета, станахте ли Дон Жуановци? Лепят ли ви се всички мацки? Носите ли яке с пухена качулка и водолазни цайси?
Да бъдеш Дон Жуан било състояние на ума, състояние на съзнанието..нямало нищо общо с трикове. Според мен това е тийнпроблем.нет с малко по-сложни думички обаче...
То самия факт, че членувате в тоя форум ви прави толкова жалки пред другите хора, че няма накъде..самоусъвършенстване било - ако смятате, че чрез четене на каквото и да е било, било то и научна литература, че ще се усъвършенствате в някакъв аспект, който наистина ще ви помогне в практиката с жените - жестоко се лъжете. Ще ви подскажа, че метода принципно винаги е бил проба/грешка...и няма друга схема. Това още малко като книгите на Доналд Тръмп - "Как да станем милионер" със същия успех мога да направя сайт "как да спечелим суперджакпота в 6/49" и пак ще ви говоря наболели истини с решения от моята житейска философия.
Еми да ама не - жените са много по-сложни същества от нас мъжете, ако смятате, че с някви библии като четете ще наберете точки - пак жестоко се лъжете...жените манипулират, жените си играят без даже да забелязваме/те...
Някъде тука прочетох - "да бъдете се*е си" е тука май идва големия парадокс - доколкото успях да прочета този сайт ви учи как да се държите, в различни ситуации, как да мислите, какво да правите - мислите ли, че сте се*е си като играете някакъв театър, слагате някаква маска и всичко е наред..
забивате всичко което ви хареса? Хах
Да дам и пример - едно от първите неща, които прочетох беше - "Как да й поискам номера?" В отговор беше изяснено да й бъде подадено листче и химикалка(аххахха) след което да й каже да напише думата, която я описва най-добре, след като погледнем пак листчето, леко да се усмихнем и да напишем какво мислим ние "хубаво дупе" "красиви очи" - така може да се задявали баба ми и дядо ми малко преди Ιвата световна - признавам! Сега някак си не пасва. Ако някой доброволец иска да ми обори тезата - да ми пише на ЛС - отиваме в планет клуб(примерно) давам му листче и химикалка и той е на ход..това вече ще е наистина голям смях..
В заключение искам да кажа, че който се допитва до някакви сайтове за съвети тип Hitch как да свали дадена мацка за мен е жестоко отчаян тип...
Правете си изводите...


В интерес на истината и аз реших малко да разваля стандартната подредба- дива орхидая- старлин.

Има нещо което ми стана интересно. Интересно ми е дали господин Strahlung е прочел ЦЯЛАТА ДЖ Библията? Моля поне да ме удости с отговор. И неслучайно питам дали е прочетена цялата.
Профила от който писано е на 18 годишен. Мола също за отговор на колко години е автора на тези бисери.



Мъдрия учи за да знае, умния за да може, а само на глупака всичко му е ясно. Според правилата на форума не мога да се държа грубо затова няма да казвам точно накъде ми бие автора на тази тема.

Прочетох в една книжка че каква е разликата между циника и критика. Проста е разликата- критика не приема друго освен набитото в главата му мислене, а циника е готов да изкриви всичко предоставено му. За мене лично си в една от тези две категории. Няма да казвам в коя. Както казваш има които са си направо отчаяни. Стерилни момченца създанеди от обществото които освен да лъскат бастуна за друго не стават. Знаеш ли попадал съм на такива по един или друг начин. Една част от тях отказаха да четат библията, друга я почнаха и я заебаха, на трети им се стори дълга и прочетоха само тези глави които им бяха интересни.
Интересни ми бяха тези които четоха донякъде. Напомнят ми много за твоя скептицизъм. Невъзможно било да се вземе по този начин телефон на момиче. За съжаление са прави донякъде. Аз също като начинаещ не можех да взема така телефон. В момента ако реша мога да го направя. Повярвай ми мога.

"предвиждането те учи нежно- грешките те учат брутално" това прочете ли го в библията? Според мен не си. Сега съм сигурен ще все ще намериш нещо с което да си отвориш устата и да продължиш да си държиш на своето. Проба грешка, проба грешка...... счупена глава. Трябва ли да си чупиш глата само за да се научиш на нещо. Като толкова много разбираш ще скочиш ли от самолет с парашут без да искаш някой да ти даде два три съвета?
Ако се захванеш сериозно съм сигурен и че ще измислиш по- добър сандвич от макдоналдс. Ще го направавиш така че всеки да го иска- а ще се втурнеш ли на системата проба грешка да откриеш вериги по целия свят? Сигурен съм че не.
Нека да поговорим пак за жени- аз лично съм си говорил с мойте приятели и то много за другия пол. Ти си бил вечно на ситемата проба грешка ли? Съмнява ме. Харесва ли ти или не тук е събрах опита и ъкъла на много хора. Лично аз предпочитам да черя от него. Ти го оспорвай. Те са дали топлата вода, а ти сега се опитваш да я откриеш на систамата проба грешка. Аз лично предпочитам да не съм и откривател.

Еми да ама не - жените са много по-сложни същества от нас мъжете, ако смятате, че с някви библии като четете ще наберете точки - пак жестоко се лъжете...жените манипулират, жените си играят без даже да забелязваме/те... един дон жуан ми бе казал- жените и алкохола са прости неща, но не са за прости хора. Ти си прави изводите.

Впрочем аз съм търговски представител. На мене работа ми е да минипулирам хората. И съм добър в това. И не виждам проблем в това че жените манипулират. Техен е проблема дали ще те задържат. Твой е проблема дали ще бъдеш избран или ти ще избираш. За мен лично ти ще бъдеш избирания.

Това още малко като книгите на Доналд Тръмп - "Как да станем милионер" със същия успех мога да направя сайт "как да спечелим суперджакпота в 6/49" и пак ще ви говоря наболели истини с решения от моята житейска философия. Изхвърляш се като чикия на пясък. Ако можеш да го направиш това и хората да ти повярват щеше да бъдеш много богат, щеше да печелиш от авторски права. А ти явно не печелиш, а седиш и се разправяш какви смешници има в един форум койно незнайно по какви причини си поискал да прочетеш.

И все още ми е интересно дали си прочел цялата ДЖ библия?

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 February 2008 - 01:53 AM

Хайде и аз да се набутам между шамарите (постовете). Да ме извините, че ви развалям симетричната подредба Strahlung - diva orxidea - Strahlung - diva orxidea... Много интересен сблъсък се получи, защото както и да го гледам и двете страни са прави! В смисъл, аргументите за едната теза са силни точно колкото тези за другата. И да искаме и да не искаме - това е положението!

добре дошъл :)
по горе съм написала нещата с които съм съгласна :) той наистина има право... до някъде :)

Точно този начин на учене, без реалното изживяване навън, без реалните хормони течащи по вените ти, без емоцията, без страха, без болката, без смеха, без погледа на момичето срещу теб... точно този начин на учене често има ОБРАТЕН ЕФЕКТ - сякаш всичките ни чувства и отношения се култивират в парник! Сякаш живеем според учебник/форум.

защо БЕЗ :) все пак влизащите тук излизат и водят реален живот ...до колко успяват е друго нещо /вече независещо от нас/
въпрос на време и желание е да намерят това което търсят тук

ама от цифра време не съм прочел тук нещо написано от човек, който има редовен и здравословен сексуален живот (разбирай: прави секс редовно).

:P айде няма да омазвам темата

Та това е Дон Жуан форум!", ще кажете вие засегнатите. Бих казал, че ни се иска да бъде такъв, но май наистина заприлича на тийнпроблем.нет, който толкова често "рекламирам" тук...

даммм и тук има доза истина...по простата причина, че влизат все повече деца т.е. качеството на въпросите е ниско, от там и на отговорите...

Няма ги пичовете, които писаха тук преди време, няма ги пичовете, които знаят какво, защо и как. Няма ги тези "naturals", както ги наричам. Защо ли?! Защото... те рядко ползват компютър, още по-рядко влизат в чат/форум и вероятно в момента се въргалят с най-красивото момиче в квартала!

голяма част от тях спряха да влизат, но не защото не влизат в нета...просто преди време форума някак умря и стана скучен...после пак се раздвижи ...връхната му точка беше темата за пикъпа и мисиите с банани :P

Форуми като този се опитват да направят от тях мъже... Мъже. По мои наблюдения или отчасти успяват или само ги объркват. Но... единствената цел на форума е да ПОМАГА на момчета, които имат нужда от помощ или искат да попишат със съмишленици.
Моето мнение е, че този форум без практиката навън (разбирай: извън Windows) ще е само приятно четиво преди сън.

*Не можеш да научиш никого на нищо, а можеш само да му помогнеш да го открие в се*е си. *
тук мъже няма да станат, но ще се научат да разбират повече /надявам се/...
мъже ще станат, когато ги пооч**а реалният живот, когато минат и осъзнаят доста неща /и това често им го припомняме/

Орхидейке, благодаря ти от името на всички коч-потребители (без сръдни!), че продължаваш да споделяш женска перспектива тук, въпреки че както сама виждаш - положението не е розово. Или може би розовее леко?

:) аз нали все гоня вятърни мелници...
розовее...ама нещо друго :P

едно не разбирам...защо когато пиша съвети на някой хора те слушат, но не чуват и правят пак същата грешка...как да се получи?
не може аз да хабя време и мисли за хора, които не искат да се променят...
не, не се опитвам да ги променя за да ми харесва на мен...аз не живея с тях ...опитвам се да им покажа грешката...те казват - да, права си...
след което отиват и пак си разбиват главата, а после пак ми задават същите въпроси...
така не става и съм решила да не пиша вече в такива теми...повторението не винаги е майка на знанието...

#13 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 03:01 AM

Хах :) прочетох само мнението на NRG, защото сега се връщам от Син Сити, че бях на едно рождено денче :)
Прочетох и мнението на пирон!
Са малко ми е трудно да ви отговоря адекватно, но ще се опитам :)
Първо да спомена, че се радвам, че се роди една дискусия от хора, които имат много пипе :)
Като цяло ще отговоря на пирон, защото той е доста анти настроен - започвам с първият ти и основен въпрос - дали съм изчел цялата ДЖ библия - ами не прочетох първите 3 подтеми свързани с тази библия след като прочетох, как да взема номера на момиче ми стана ясно за какво иде реч..
Да на 18 години съм - може и да си по-стар от мен, може да имаш много повече житейски опит от мен..но за мен просто така стоят нещата :)
Радвам се, че след като си прочел титулуваната библия можеш да вземеш номера на мацката, обаче да ти кажа и без да съм я чел и аз мога да го взема или поне да се опитам...
охх доста съм пиян за да разсъждавам над мнението ти стойностно...нека да е утре даже на всички ви ще отговоря
дотогава - живи и здрави
П.С пирон, ако искаш да изкажеш честно мнението си за автора има и ЛС...номера е че тука не се псуваме, а аргументираме мненията си и се опитваме да се оборим един друг :P
иначе късмет :P

#14 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 10:05 AM

В момента се чудя дали да те настъпя сериозно или много сериозно? Явно обичаш да се вреш между шамарите тъй че не виждам смислъл да галя с перо. А това че се вреш между шамарите е хубаво. Ще се научиш на много неща.


Хах :) прочетох само мнението на NRG, защото сега се връщам от Син Сити, че бях на едно рождено денче :) а като си толкова оборотен и печен и ги разбираш нещата върна ли се с мацка с която да правиш секс?

Са малко ми е трудно да ви отговоря адекватно, но ще се опитам :lol интересно ми е като не си толкова адекватен за къде бързаш да се навреш между шамарите- график ли гониш?

Първо да спомена, че се радвам, че се роди една дискусия от хора, които имат много пипе :) - а ти имаш ли достатъчно да я водиш с тези хора на интелигентно ниво? До момента нищо не ме обори- много писане, но нищо с което да ме накараш да се съглася с теб. Не виждам да си постигнал някакъв житейски опит който да те прави по- пораснал за възрастта ти. Не ти давам много време да заебеш всичко и повече да не влизаш тук.


Като цяло ще отговоря на пирон, защото той е доста анти настроен - започвам с първият ти и основен въпрос - дали съм изчел цялата ДЖ библия - ами не прочетох първите 3 подтеми свързани с тази библия след като прочетох, как да взема номера на момиче ми стана ясно за какво иде реч.. И как така ти стана ясно за какво иде реч? Интересно ми е? Според те*е какво пише в цялата библия- как да добиеш елегантен вид като Евгени Минчев и как да си подреждаме чорапките за да бъдем стретнати момчета ли? Или как да си мием зъбките за да нямаме лош дъх? Какво според теб пише? Честно да ти кажа пак ми е интересно да ми кажеш според теб какво пише нататък. Интересно ми е наистина какво според теб пише нататък, не коментара ти за първите 3 подтеми (аз като се замисля 1 та е с използвани съкращения.) Умен пич си щом толкова добре ги разбираш нещата.

Да на 18 години съм - може и да си по-стар от мен, може да имаш много повече житейски опит от мен..но за мен просто така стоят нещата :) Кон с капаци. Не виждам какво друго да ти кажа. Кон с капици. Или може би да ти кажа пак разликата между мъдрия, умния и глупака?


П.С пирон, ако искаш да изкажеш честно мнението си за автора има и ЛС...номера е че тука не се псуваме, а аргументираме мненията си и се опитваме да се оборим един друг
иначе късмет
Да съм те псувал? Някъде да споменавам любовни изрази с роднини близки по майчина линия? А? За мен мнението ми е аргуметирано. Ти си този който не може да ме обори. Не се сърди на се*е си. Аз не съм виновен че не можеш адекватно да отреагираш и да ме обориш.


Мисля че сме мъже. Ако се смяташ че съм прекалено груб кажи- има два варианта. Единия е нежния, а другия ще те научи. Ти кой предпочиташ?

#15 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 03:02 PM

Да започнеме от това какви аргументи срещу моите мнения може да имаш след като не си ги изчел? аххах
Май не схвана идеята им а? Даже доста според мене, нека сега да ти обесня - аз не съм против да си "помагате" един на друг - все пак хората са казали, че винаги е по-добре да се учиш от чуждите грешки, а не от своите собствени! Против съм цялата концепция на тъй наречената "библия" са няма да повтарям или потретвам за човек, който даже не си е направил труда да прочете малко по-обстойно ако искаш скролни малко по-нагоре го има... Иначе за пробра/грешката - налагам ли ти го тоя метод та ми отдели почти целия си пост на него? Не мисля..що ми се струва, че само ми разтягаш локуми като се хващаш за някви дребни неща, това ли ти е аргументираното мнение интелектуалецо?
А за проба/грешката - това е моя избор, така съм се научил, така са се научили и мойте и твойте родители щото преди време нямаше форуми за дон жуановци..
А това за Тръмп май доста не си му хванал смисъла...ма то трябва да се чете между редовете..ама не всеки може хах
Дотук с първото ти блудкаво мнение
Сега за второто - ахахх да адски оборотен съм приятелче, но не не се върнах от кръчмата с мацка и знаеш ли защо, защото не исках да се върна с мацка. Сега стана ли ти ясно? Щото ти ако ходиш по кръчмите да сваляш жени, аз ходя да си праа кефа и хубавото, да пия много, да денса много итн..Щото ти ако се кефиш на типа връзки за една вечер - аз не се, просто не търся такова нещо ако ме разбираш. Ако имам нужда има Велвет/Кама Сутра.. и така, а ти се изживяваш като волна пеперуда..браво похвално, наистина много си научил от библията, което за пореден път затвърждава мнението ми да я оставя дотам докъдето съм стигнал..
С какъв житейски опит трябва да ти се издигна в очите друже?? ахахах не съм тука за да се доказвам на някакви анонимници като те*е, а до момента не съм те оборил, защото нямам за какво да те оборвам ти пишеш нещо, което не се знае точно какво е и го наричаш аргумент..всъщност и в 2те ти мнения няма много по темата, по-скоро се самоизтъкваш по някакви параграфи и се опитваш да ме изкараш се 1 съм дошъл от 1во отделение да ти чета морал..това е синтезирано - какво разбрах от твоите 2 мнения.
Хахха ти ме уби ахахх никъде не съм казал, че всичко ми е ясно, просто не смятам, че тая библия ще ми помогне с нещо..
Иначе си ми смешен относно това, че смяташ, че защитаваш нещо като "интернет лекарство за рака"...ако си прекалено тъп за да разбереш последното то си е за твоя сметка...
А да и манипулираш хората викаш аххаха защо ли си мисля, че манипулираш само майка си по телефона?

П.С - а ако случайно искаш да си говориме нормално, можеш първо да помислиш как ще напишеш следващото си мнение...

NRG мерси пич :) между другото мислех си, че всички мнения ще бъдат негативни - признавам изненадахте ме приятно :)

сякаш всичките ни чувства и отношения се култивират в парник! Сякаш живеем според учебник/форум.


ето тук всъщност си най-прав, точно това исках да подчертая, но ти си намерил според мен най-точните думи :)
Абе като цяло няма какво да те цитирам, съгласен съм с почти цялото ти мнение :) може би без това за лъскането, щото така малко или много им се предава смелена сексуална култура :P
хахаха и са се сетих една "поговорка" - "е*ането е селска работа чекията оформя характера" :)