Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дъра-Бъра в чата


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 30 January 2009 - 11:19 PM

Ще бъда кратък и точен. ДОбър съм във разговорите на живо. Мога да намеря тема със която да хвана интересът на някой, да науча някой неща за него или пък просто да покажа че съм пич(образно казано). Тайната ми е във начинът, по който се изразявам, във въздействието и контактът с очи. Ето къде е и проблемът- аз е повечето от момичетата от училище нямаме много време през което да сме заедно. Затова реших да използвам чат, за да мога да ги разуча по-бързо. Ето го и главният проблем- за да мога да контролирам разговорът, да разбера нивото на интерес и тн. трябва да ги виждам. А аз не ги виждам. Като цяло 90% от нещата във чата са пълни глупости, но все пак. Да речем, когато аз и някой мой приятел си говорим по чата се държим като кретени, а наяве си говорим за сериозни теми(доколкото сериозен е животът на ученик) Затова аз искам да се допитам до знанията на по-висшите от мен- какво да направя? И да намеря ли заместител на чатът?

Бележка: неща от сортът на "излизай с тях" ще са безполезни, след като го правя сравнително често.(но същевременно и достатъчно рядко за да прибегна до чатът, нали ? :) )

#2 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 30 January 2009 - 11:50 PM

В чата наистина няма боди ленгуйдж..там най-често трябва да имаш богат речник иии да можеш да извличаш скритото значение на думите...обаче предимството е че имаш време да реагираш...докато свикнеш кажи примерно..ще ти отговарям малко бавно гледам филм или нещо такова иии можеш да обмисляш повечето отговори за да ги направиш примерно в коки фънни стил или каквито подходи използваш ;)
п.п. аз пък бях обратното..почнах от чат...и ми трябваше ми доста време и концентрация върху иннър гейм-а за да мога да контролирам езика на тялото си :)

#3 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 12:51 PM

Влизай отвреме навреме в чата, но там хората са фълшиви повечето.

#4 SouLtree

SouLtree

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 49 Мнения:

Posted 24 April 2009 - 03:06 PM

И аз бях така. Преди грам не можех да се контролирам фейс ту фейс, а пък в чата имах време за размисъл и отговор. Сега вече въобще НЕ чатя. Бих те посъветвал на живо да им взимаш акъла с поведение, стил, фъни елементи и така. А, бе, накарай ги да се чувстват добре около теб. Няма да ти трябва в няк'ъв чат да ги предразполагаш. З@еби тоя чат - той е за френд листата. 'Айде успех и хев фън.

#5 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 26 April 2009 - 10:07 PM

Винаги съм мразел чатове, скайп и такива лайна за свалки или каквото и да било свързано с жени.
Просто за мен хората, които ползват специално скайп за да флиртуват с дадено момиче и като цяло да се опознават по този начин, са жалки и очевидно нямат топките да и вземат номера и да ударят една зелена слушалка.
Като цяло е нищо работа да вземеш телефона на дедания таргет, на мен досега никога не са ми отказвали нито са се съпротивлявали, когато съм искал номера, даже става вече прекалено лесно... жени не се давайте съвсем без бой, трябва да ни позипотите малко :flirt:
Общо взето вергиле, препоръчвам ти да оставиш тези чатове, вместо това отиди, запознай се, вземи телефона, играй и си прави кефа, нямаш излишно време за глупости, живей живота! :beat_up:

#6 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 26 April 2009 - 10:34 PM

Няма такива глупости, всяка комуникация свързана с жена може да ви бъде единствено в голям плюс. Колкото повече, толкова повече независимо от начина на контакт то си е за вас. Проумейте го. :beat_up:

#7 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 29 April 2009 - 10:24 PM

глупости.Какво полезно има това да си пишеш в чата с жена?Аз мога да ти кажа.Полезно е ако си решил да си губиш времето.Единственото общуване с жена е на живо и то е пълноценно и полезно.

А към автора на темата.
Пич,стига си говорил нескопосани неща.Мислиш ли,когато пускаш такива теми?
-Не мога да чатя.
Еи?За какво ти е?Имаш телефон,имаш уста.За какво ти е да чатиш?


А да...и няма по-висши от теб.Има такива,които мислят и стигат до изводи.

#8 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 30 April 2009 - 01:23 AM

глупости.Какво полезно има това да си пишеш в чата с жена?Аз мога да ти кажа.Полезно е ако си решил да си губиш времето.Единственото общуване с жена е на живо и то е пълноценно и полезно.

Няма да коментирам полезността от губенето на време, т.к. просто нямам време за губене. :rocknroll:
Нима с приятелите си не общуваш през нета. Видиш ли щото е непълноценно??? Чудно? Ох, забравих тя жената не е като хората.......нали :beat_up:

Edited by mugen, 30 April 2009 - 01:29 AM.


#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 30 April 2009 - 11:21 AM

Няма такива глупости, всяка комуникация свързана с жена може да ви бъде единствено в голям плюс. Колкото повече, толкова повече независимо от начина на контакт то си е за вас.

Нима с приятелите си не общуваш през нета. Видиш ли щото е непълноценно??? Чудно? Ох, забравих тя жената не е като хората.......нали :rocknroll:

Сам стигна до извода от твърде интензивната комуникация в началния етап в отношенията мъж-жена, когато НЕ са с цел ПРИЯТЕЛСТВО. И с първия си пост перфектно описа какво НЕ трябва ДА ПРАВИШ.

#10 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 01 May 2009 - 05:18 PM

Сам стигна до извода от твърде интензивната комуникация в началния етап в отношенията мъж-жена, когато НЕ са с цел ПРИЯТЕЛСТВО. И с първия си пост перфектно описа какво НЕ трябва ДА ПРАВИШ.

Голяма интерпретация си изпраскал. Точно това правя и нямам проблеми.

Edited by mugen, 01 May 2009 - 05:19 PM.


#11 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 01 May 2009 - 06:37 PM

Мацки се свалят вън не в чата, поне според мен.

#12 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 04 May 2009 - 11:26 PM

съжалявам,че  се опитах да ти отворя очите а ти тръгна да хапеш пръсти :naughty:

носи си розовите очила

#13 Гост:_mugen_*

Гост:_mugen_*
  • Guests

Posted 05 May 2009 - 03:27 PM

Добър съм във разговорите на живо. Мога да намеря тема със която да хвана интересът на някой, да науча някой неща за него или пък просто да покажа че съм пич(образно казано). Тайната ми е във начинът, по който се изразявам, във въздействието и контактът с очи.

YES, ти си машина за убиване, пичкотрепач, радвам се за теб... тогава какъв ти е проблема???

аз е повечето от момичетата от училище нямаме много време през което да сме заедно.


Aха, еми не си слънце, за да огрееш навсякде, радвай се на времето което имаш.

Затова реших да използвам чат, за да мога да ги разуча по-бързо. Ето го и главният проблем- за да мога да контролирам разговорът, да разбера нивото на интерес и тн. трябва да ги виждам. А аз не ги виждам.

Можеш да водиш нормален разговор, да го контролираш, да следиш ниво на интерес и т.н. и без да ги виждаш. Как? Като първо се научиш наистина да комуникираш/общуваш в живото предаване.

Като цяло 90% от нещата във чата са пълни глупости, но все пак. Да речем, когато аз и някой мой приятел си говорим по чата се държим като кретени, а наяве си говорим за сериозни теми(доколкото сериозен е животът на ученик) Затова аз искам да се допитам до знанията на по-висшите от мен- какво да направя? И да намеря ли заместител на чатът?

Не ти трябва никакви заместители, дали ще е през нета или на живо прави го за удоволствие. Имам познати които, смятат наистина чата за пълна боза и просто не се занимават. ;)

глупости.Какво полезно има това да си пишеш в чата с жена?Аз мога да ти кажа.Полезно е ако си решил да си губиш времето.Единственото общуване с жена е на живо и то е пълноценно и полезно.

Браво и аз мисля, че общуването е полезно и то не само на живо.

съжалявам,че се опитах да ти отворя очите а ти тръгна да хапеш пръсти ;)

носи си розовите очила

Аз пък не съжалявам и розовото не ми е цвят.

#14 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 05 May 2009 - 08:42 PM

Чатенето трябва да се използва между приятели или за оговаряне на среща. Продължителното чатене води до навлизане в "приятелския кръг" или девойката ще си извади впечатление, че чатещият "сваляч" го е страх, което веднага води до включване в антуража от последователи.
Да седиш пред една светеща кутия и да се чудиш кви глипости да пишеш или да си в някой клуб с някоя яка кака. Изборът е изцяло твой. ;)