Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да процедирам с една колежка-студенка :)


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 Don_Savilous

Don_Savilous

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 18 December 2007 - 12:26 AM

Най-добрия опит получих тази година лятото когато работех на морето и се озовах сам без приятели.И разбирасе още на втория ден не издържах и отидох сам на дискотека.Препоръчвам ти да внимаваш.На мен в началото ми беше адски много сдухано.Нов град , непознавам никой, никакъв опит от ходене по дискотеки.Имах 2 заговарания за вечерта като второто значително неуспешно (един огромен поляк ме гледаше много лошо и ме буташе - аз откаде да знам че е с онази руса 9-ка....) .Един вид пълен провал .... Накрая отидох на бара и реших да пия просто студена вода и да се махам.Поръчвам си аз и барманката ме пита дали имам по-дребни от банкноти.Аз имам обаче са по 10-20 стотинки та даже и по дребни.Накараме да ги изваде всичките и да и ги дам.Много срам брах.На другия ден като отидох тя се държа доста мило ча даже ме попита как съм.След няколко седмици се познавахме и си се черпехме.Отказах се заговарянето в дискотека по следните причини - Прекалено силна музика , повечето са със гаджета , или пък са пълни курви всеки ден ги гледах с различни мъже.Грешка или не сам си прецених че ми стига това че по цял ден на работа заговарям всякви мацки по бански, ако някоя е много мераклийка в дискотеката да дойде и да си го поиска.Всеки сам избира за себеси.Внимавай ако ще излизаш сам! В края на престоя ми наистина можех да се похваля че познавам част от град и те мен.Невероятно лято...Практика това е всичко.Надявам се да съм ти дал насоки защото ако си неопитен ситуацията ти ще е подовбна.Има теми специално за дискотеките.Бъди весел , енергичен , усмихвай се на всички , заговаряй и докасвай без притеснение!

#17 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 December 2007 - 12:29 AM

Ми на Пампорово разбра че пуша и това не й се отрази кой знае колко, тя все пак движи в доста сложни среди - футбоолни хулигани едно друго, даже ми каза че много от приятелите й са наркомани ,мн е разбрана за тези неща - от София е и тези градски проблеми са ежедневие за нея точно както е и при мен.
(може би трябва да спомена че и ние с мойте хора си падаме по футболните сблъсъци и сме на отсрещния лагер,, ние сме 3-4 по сериозни цскарчета и се бием ,но ако ни предизвикат или ако сме крайно пияни - когато винаги те набиват :huh:.

Разбирате ли в нейните среди става въпрос за вярност, чест и тн. Нещата са малко сложни и заради това. А, и мацката е яка , начи бих я оценил на 7 поне по вашата скала.

наркомани и приятели трудно ми се връзва...явно аз не съм от разбраните...тя обаче е печена...разбрана е...
извинявай ама да те питам кво и пука на задника колко се друсаш?!?

много сложни среди...даммм ...вярност, честност и друсани хулигани...неочаквано романтична комбинация...да не казвам, че никак не ми се връзва ...

ти и твойте хора...вземи да порастнеш и се отдели от тях ...

разочарована съм ....нещата са много зле...

Хаха няма да се бия с никой, споко. Когато има мач е друго.
Не бих казал че не е романтична, в тези среди има много повече романтика отколкото в доста други.
А приятелите й не ме интересуват, камоли да ги срещам, нежели да се държа добре с тях. Това е сложно, забрави.
А за действието си прав. На мен сега ми трябва бързо опит, момичета истории случки ,но не намирам пътя. На дискотека обикновено не ходим с тази цел, немога да се пречупя напълно пред приятелите - сега видиш ли съм почнал да се уча да свалям. В тази част ще я карам постепенно.
Явно ще трябва да се излиза на индивидуалнои мисийки, по улицата, навсякъде. :)


когато има мач е друго...какво е? друсани и пияни лесно се правите на големи мъже...

много ми е романтично след всичко което прочетох ...

приятелите ...ммм дам ...как да сваляш мацки пред тях? няма да го удобрят а? ще се присмиват? големи приятели имаш ...карай постепенно и с тях и с мацките...виж пък се получило...

хващаш ли ироничното послание...
ужасно съм разочарована както вече казах...имах друго мнение за теб ...

#18 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 18 December 2007 - 01:13 AM

На мен въобще не ми пука кой кво си мисли за това че пуша(не се друсам ,пуша - разликата е голяма,надявам се знаеш), просто отговорих на човека, защото той каза че не е мн хубаво да разбира.
и ..,да наркомани и приятели все пак се връзва, повярвай ми
разбрана - отново в отговор на човека,, всмисъл че приема недостатъците на хората(това не значи че ги поощтрява)
Ами да има много романтика при нас. Може да не е за вярване но сме много добри хора в крайна сметка. Работим, хвърляме си боклука в кошчето и си плащаме данъците. Може да не ходим с якета с пухчета и да нямаме прическа тип Азис, да не сме от най-умните с костюмите, но имаме какво да дадем на света и на държавата си. Това че тя е болна е друга тема.
Това че се правим на мъже и ни е ЗАБАВНО да се бием ,чакаме се и тем подобни си е лично наш проблем. В крайна сметка се бием помеждуси. Никой няма да те набие теб или сина ти. А ако стане случйно съжалявам това е наистина кофти. Но в крайна сметка мача е няколко часа и напоследък слагат около 2000 униформени да ни опазят -нас "големите престъпници", "наркоманите"(искам да знаеш че по голямата част от хулиганите не се друсат ,само пият-факт). Просто избягвайте стадиона в това време и ни няма. В останалото време сме по съвестни граждани от 80% от населението - бъди сигурна!
Приятелите ми са такива каквито са. Нямам други. Никога няма да ми се присмиват и никога няма да се разделя с тях. Просто не сме от тия компании които отиват на диско или някъде и свалят мацки. Може да не излъчваме такава атмосфера незнам, просто гледаме да се смеем максимално, винаги има за какво. Но ,ок да кажем че за това си права - незнам защо трябва да се притреснявам от тях за това; но стях немога да съм искрен до последната подробност за това как се усъвършенствам и за сайта и да ги занимавам с такива неща,не че няма да ме разберат и да ме подкрепят просто аз не го искам.
Знаех че няма да ти хареса цялата тази работа ,очаквах подобен пост. Приеми че някои хора,от някой градове, от някои квартали са израснали в тежко положение не са успели да се изучат кой знае колко и ценностите им се оформят в това да работят ,да обичат семейството си и приятелите си, родината си. Нищо дсруго, без големи мечти ,без пътувания около света. Еми да не изглежда романтично. Не им е романтично и като видят че на държавата не й пука за тях, и когато виждат как България се циганизира и турцизира; как помията на европа се излива тук и се държи арогантно; как даваме небето си да се бомбандират братя итн итн развълнувах се отново.
Уличня протест ще го има докато не се забрави страха и мълчането и не се оформи и в България едно истинско гражданско общество което да следи за това онова. Защото още сме рая ,това е. Овче стадо - само лидер му дай. Ето виж Бойко как спечели. Преди това царя. Смях и позор, това е
А.С.А.В. лека нощ