Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да процедирам с една колежка-студенка :)


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 10 December 2007 - 09:47 PM

Бяхме на Пампорово за 8-ми и две вечери си прекарах мн яко, основната причина за което беше и в една колежка. И така имаше игра. Направо ми е завъртяна главата.Но не съм и показал това. Дори можех да я целуна но само и погалих нослето с моето и я погледнах силно и това беше. Причините да не действах мн мн са няколко:
1.От моя клас/група е
2.Неразделна е с приятелката си с която са били и преди това в един клас ,от 1 квартал са, неразделни са и приятелката и е по грозничка (поне за мен)
Незнам какво да направя за да съм с нея. Има ли смисъл да се занимаваам според вас? Как да си изиграя картите. Бързо и рисково или бавно и внимателно.

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 December 2007 - 01:20 AM

Бяхме на Пампорово за 8-ми и две вечери си прекарах мн яко, основната причина за което беше и в една колежка. И така имаше игра. Направо ми е завъртяна главата.Но не съм и показал това. Дори можех да я целуна но само и погалих нослето с моето и я погледнах силно и това беше. Причините да не действах мн мн са няколко:
1.От моя клас/група е
2.Неразделна е с приятелката си с която са били и преди това в един клас ,от 1 квартал са, неразделни са и приятелката и е по грозничка (поне за мен)
Незнам какво да направя за да съм с нея. Има ли смисъл да се занимаваам според вас? Как да си изиграя картите. Бързо и рисково или бавно и внимателно.

ооооооо нееее и що не използва момента? на Пампорово :) аз не бих пропуснала...
трябвало е да действаш бързо и рисковано ;) тя го е очаквала...

и като е от твоя клас какво?
за приятелката и какво да кажа... :P най вероятно няма да те кара да правите тройка :) т.е. ако иска да е с теб ще се измъкне
сега...отговори си на въпроса какво искаш от нея :) и според отговора действаш
т.е. ако искаш нещо сериозно - давай по внимателно, което не значи да действаш след 6 месеца :P
ако искаш секс ...аххх как си изпуснал готиния момент ...чак ми се ще да те пребия :P

прекалено много мислите ейййй :P действие!!! жега!!! ;) живота е кратък ...
ако бях на твойте години и на този акъл /че ми бяха набили в главата прекалено много социални правила и модели на поведение.../необвързана и още куп неща...ахххх какви щях да ги сътворя ;) бедна ти е фантазията чадо

#3 numskull

numskull

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 11 December 2007 - 02:43 PM

Аз го имах същия проблем с приятелката на МОМИЧЕТО. Но един път седнах и се замислих.
Представи си че ти си с някой приятел и има някое момиче което доста упорито се опитва да му влезе в гащите. Как би реагирал ти? Какво би направил?
Аз лично не съм завистлив и бих се радвал, че някой авер ще се позабавлява тази вечер според мен това е и същото при жените с изключение на малката женска завист, им е вродена. Да не ти пука какво толкова като е от твоя курс ти нямаш ли си приятели които да застанат зад те*е и да те подкрепят ако работата не стане което е минимално в твоя случай в Пампорово. Замисли се пак! Как след 1 2 месеца ще гледаш с насмешка на това което е станало ако е било успешно супер, ако не ще имаш какво да разправяш как преди еди си колко време си се опитал да свалиш някоя мацка и как те е одрязала, приятелите ще те бъзикат но това е в кръга не шегата все пак не е нещо сериозно не си убил човек. Сексуалното желание е нещо нормално и никой няма да те съди, че си мъж и в такива ситуации мислиш с малката глава. В света в който живеем това не е ГРЯХ. За това при следващата такава възможност давай смело напред и да не ти пука ако стане супер ако не здраве да е. И помни винаги ще имаш нещо да разправяш и да се смееш за него.
Последно само една молба. Нешо което много мразя и никога не съм правил е да наричам някое момиче курва или кучка или каквото и да е понеже не е поискала да преспи с мен а е преспала с някой друг. Просто не го прави защото някога мнението ти ще се разчуе и тогава много трудно ще си намериш някоя за т.нар One night stand или пък за каквото и да е друго включващо думата СЕКС

#4 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 12 December 2007 - 12:01 AM

Забравих третото ми притеснение - има си гадже, нз дали са сериозни но така предполагам
Нз още не съм я виждал от тогава .В четвъртък на лекции ще се видим и ми се иска да чуя нещо в стил paradox, нещо надъхващо и полезно :)
Иначе че съм изпуснал момента е така, но съм мотивиран за втори шанс и се чудя как да си го спечеля, притесняват ме приятеля й, приятелката й и класа донякъде. Най-вече се притеснявам от се*е си, но това няма да ви питам ,четох достатъчно и искам да се променям, да се опознавам :)

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 12 December 2007 - 11:35 PM

Забравих третото ми притеснение - има си гадже, нз дали са сериозни но така предполагам
Нз още не съм я виждал от тогава .В четвъртък на лекции ще се видим и ми се иска да чуя нещо в стил paradox, нещо надъхващо и полезно :)
Иначе че съм изпуснал момента е така, но съм мотивиран за втори шанс и се чудя как да си го спечеля, притесняват ме приятеля й, приятелката й и класа донякъде. Най-вече се притеснявам от се*е си, но това няма да ви питам ,четох достатъчно и искам да се променям, да се опознавам :)


:) ето ти стил парадокс - и кво ти пука тя има ли си приятел или не?

както се казва - такъв е живота...всеки прави своя избор :)

това което мен ме притеснява повече е твоята нерешителност ...защо някой трябва да ти казва дали да правиш нещо или не, кога и как по точно...защо този някой трябва да те надъхва...

#6 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 13 December 2007 - 09:02 PM

Ми днес бях относително(докосването беше малко малко)игрив с нея и я поканих на театър( благодаря на орхидеята за съветите стил парадокс и укорите че съм нерешителен - имах нужда) и тя се съгласи ,като й подметнах че после може да ходим някъде по центъра
Та утре ще сме с 2-3 от бандата и те ще са с гаджетата си( ето това не го подметнах) но за след постановката няма планове, дано се навие да ходим някъде да пийнем или нещо подобно
Утре сутрешни лекции - как да се държа на тях,,,всмисъл ако съм естествен и слушам корема си ще трябва да съм често до нея ,да я нацелувам и тем подобни изблици :)

#7 Don_Savilous

Don_Savilous

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 16 December 2007 - 02:10 PM

Хей много позната история със единствената разлика че се случи вчера а и аз действах. Според мен не би трябвало да те интересува това че си има гадже - нали предпочита теб.Решителност - това е ((: . Да ви попитам преди малко се върнах от екскурзия с по големия клас и се забих с едно момиче - тя е по-голяма , има си гадже зех и телефона. Да и се обадя след 4-5 дена , среща - кафе по мой избор - държание алфа ? Правилно ли разсъждавам? Тя е от моето училище и със сигурност ще я видя? Как да се държа с нея? В деня в който се забихме се запознахме...

#8 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 16 December 2007 - 05:05 PM

^ На прав път си, да.
Ако можеш да не я видиш (без да се криеш, ако стане-стане :) ) - би било малко по-добре.
Хубаво ще е да излизаш и с други момичета в нейно присъствие, да се закачаш с тях, да не и обръщаш много внимание. Изведнъж да отидеш при нея и да и обърнеш внимание, после пак да я игнорираш - тактиката "Шок и ужас" - тя не знае какво става, което винаги е добре за теб :)
Успех и разправяй. Разправяйте бе хора :) нека и ние научим какво е станало после....

#9 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 16 December 2007 - 08:15 PM

ми кво стана, видяхме се в 7 ( и десет разбира се :) ) на славейков, бях замислил като дойде и се здрависваме да й вдигна ръката и така че да се завърти и аз да кажа "еее добре ,няма да ме изложиш пред приятелите" или нещо подобно, но тя не се завъртя,;;както и да е
та беше мн студено и й викам дай да пием по чай в макдоналдс да се постоплим ама тя искаше само да се постоплим и да ходим към театъра, а на мен наистина не ми се пиеше чай и тръгнахме към театъра. Разговора беше екстра, смях едно друго,,,,само че това докосване определено имам да го тренирам, докосвах

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 December 2007 - 08:27 PM

Да и се обадя след 4-5 дена , среща - кафе по мой избор - държание алфа ? Правилно ли разсъждавам? Тя е от моето училище и със сигурност ще я видя? Как да се държа с нея? В деня в който се забихме се запознахме...


за алфа държанието смятам ти е ясно и без да питаш :)
колкото до държанието...ми дръж се с нея като с боклук /сори за отговора, но тук екстрасенси няма.../ след като не я познаваш ...ние от къде да знаем каква е и как да се държиш ...
дръж се естествено ...не бъди досаден, гаден, и др. подобни

Хубаво ще е да излизаш и с други момичета в нейно присъствие, да се закачаш с тях, да не и обръщаш много внимание. Изведнъж да отидеш при нея и да и обърнеш внимание, после пак да я игнорираш - тактиката "Шок и ужас" - тя не знае какво става, което винаги е добре за теб :)


хубаво е ти да си паднеш на *задника* и някоя мацка да ти го врътне тоя номер ...после пак давай дебилски съвети и не се чуди що хората стават все по студени, прагматични и егоистични задници...

и още нещо :) тя може и да не знае кво става, но ти ми кажи що да и пука а?

#11 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 16 December 2007 - 08:38 PM

ми кво стана, видяхме се в 7 ( и десет разбира се :) ) на славейков, бях замислил като дойде и се здрависваме да й вдигна ръката и така че да се завърти и аз да кажа "еее добре ,няма да ме изложиш пред приятелите" или нещо подобно, но тя не се завъртя,;;както и да е
та беше мн студено и й викам дай да пием по чай в макдоналдс да се постоплим ама тя искаше само да се постоплим и да ходим към театъра, а на мен наистина не ми се пиеше чай и тръгнахме към театъра. Разговора беше екстра, смях едно друго,,,,само че това докосване определено имам да го тренирам. Да кажем че и енергията на театъра и на приятелите ми с гаджетата си не беше подходяща да я докосвам,,,но това съм убеден ще кажете че са оправдания и аз се съгласявам, просто мн работа имам още върху се*е си преди да се занимавам с мацки като тази ( :) ) въпреки че аз ако така мисля нз...
Та тя през деня каза" не опбещавам после за парти" ,обаче като свърши театъра почна да подпитва накъдв сме що сме и в случая лошото беше че нямахме ясен план - само контури и то за музика която тя не харесва. Та отидохме сички в макдоналдс да хапнем и да се разберем кво правим, ние половината се отказахме, другата решихме кво ше прайм и й викам ми хайде решено това и после ако не онова и така ...и тя ми добре чакай само да се чуя с една приятелка и с едни мои хора, и после ми каза че отива до приятелката си и после ще ходи или с нея на "края на всеклената" или при нейните хора които били на кръчма и че ше се чуем по-късно ,,и аз и викам ми добре може пък и да се чуем и тя изцепи,,,после отидохме с мойте хора наляво надясно да оставим гаджета ,който не му се ходеше никъде ,напушихме се и се почна чуденето въобще ще ходим ли някъде,, та в крайна сметка отидохме на 2 места и не беше яко, обаче на второто ни казаха за "мн мн яко зверско извънземно парти в бекстейдж и ние ми хайде там сме,, и й звъня аз в 11 и 20 да я викам с мен, не вдигна, напушихме се ама тоя път аз мноооого,,,и тя точно тогава звънна към 11 35 и аз тук вече си мисля че обърках нещата с разговора щото бях напушен (начи аз си знам че джойнт и жени не става при мене )
разговора беше:
-Как е кво става?
-Ми нищо сега съм с тия мойте хора дето ти казах на кръчмата и има мн тъпа музика и е мн тъпо
-Нищо,аз ше те заведа на зверското парти в бекстейдж!
-кво парти
- ми хип хопче ,английски диджеи и най добрите наши дръм бръм
-аха, каде беше тва
-ми на паметника левски, само че ние ще сме там след 30м (тук се обажда некой до мене - "не е сигурно")
-емиии аз обаче сега тъкмо съм си поръчала некви водки и докато ги изпия нз колко ще стане и как ще съм тогава така че приятно ти пожелавам и дръм бръм
-(прекъсвам дръм бръма) ама аз не ти говоря за след 2 часа а за след 30м на бекстедж
- е да ама аз нали ти казвам че съм си поръчала вече и просто няма да мога да дойда( или нещо от родса)
- еми ок приятно ти поркане тогава ,ще се чуем( или нешо подобно)

#12 Don_Savilous

Don_Savilous

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 16 December 2007 - 10:27 PM

Не е много добра идея да и казваш че пушиш ако и тя не го прави.Може да го приеме по погрешен начин. Бъди внимателен. Не е била много добра идея да я заведеш на подобно парти - бил съм на много такива и знам на какво приличат всички наоколо... Ще земе някой да я удари да станат глупости. Иначе добре си се справил - просто или не се уцелил момента и тя си е поръчала или просто не и и се ходила на подобно мероприятние. Мисля че не е трябвало да взимаш твоите приятели с теб особено когато са със гаджетата си. Остави фазата със представянето пред приятелите си за по късно.Така ще се чувства по удобно.

#13 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 17 December 2007 - 01:32 PM

Ми на Пампорово разбра че пуша и това не й се отрази кой знае колко, тя все пак движи в доста сложни среди - футбоолни хулигани едно друго, даже ми каза че много от приятелите й са наркомани ,мн е разбрана за тези неща - от София е и тези градски проблеми са ежедневие за нея точно както е и при мен.
(може би трябва да спомена че и ние с мойте хора си падаме по футболните сблъсъци и сме на отсрещния лагер,, ние сме 3-4 по сериозни цскарчета и се бием ,но ако ни предизвикат или ако сме крайно пияни - когато винаги те набиват :). Нейните хора са,,,София-Запад ако ви говори нешо. Доста са организирани - това им е живота, определено са по големички от нас и определено не ми се иска да ги срещаме все още, просто са на друго ниво, а и те попринцип не биха скочили на по-малки, освен при сериозна провокация.)
Иначе за партито - наистина не си пада по този стил ,но нали идеята е аз да се забавлявам. Все пак тя слуша ОЙ и естесвено всичко друго което й пуснеш :huh:...та май наистина просто оаках разговора, разбираш ли може да не са били самите реплики ,а начина по който ги казвам итн. За приятелите съм напълно съгласен но просто билетите бяха взети отдавна , а ми се струва че нямаше да дойде ако просто й бях казал айде на парти или айде да излезем утре вечер.
Разбирате ли в нейните среди става въпрос за вярност, чест и тн. Нещата са малко сложни и заради това. А, и мацката е яка , начи бих я оценил на 7 поне по вашата скала. Сега мисля да се държа ок с нея , без мн мн внимание, леко забавно и закачливо поведение, и да кажем след седмица две да я поканя на нещо по добре замислено. Незнам съветвайте критикувайте. Аз обещавам да действам ,да се подобрявам.

#14 Don_Savilous

Don_Savilous

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 17 December 2007 - 06:27 PM

Мисля че всички тук сме да се усъвършенстваме и да черпим от чуждия опит , но без да излезем и да практикуваме няма да стане. За докосването наистина много лесно се усъвършенства във дискотеките.Хубаво е че е разбрана на тази тема.Гледай когато си с нея независимо колко си запален фен да не се нахвърляш на бой ще стане грозна работата.Средата в която тя движи говори че май не си пада много романтична.Бъди внимателен с приятелите й защото те ще окажат вся някакво влияние.Ако се държиш добре с тях ще ти върнат услугата.Оценката която й даваш трябва да е твоя не нашата.За теб тя може да е 7 обаче за мен би била 3 или обратното.Дръж се така в правилна посока си обаче ако ти е завъртяла главата няма да издържиш и до края на седмицата без да я поканиш на среща.Просто се дръж на место и наистина ще е добре да си планирал всичко за следващата среща.Внимавай да не стане отново нещо от сорта на "тя не се завъртя обаче" премисляй ги нещата.Успех.

ПС: Днес във трамвая сутринта видях страхотна 9-ка за мен . Точно когато тръгнах да я заговарям тя слезе.Имах време 4-5 спирки и нищо не направих. Извод - Не се бавете!!!Действайте на момента.Бъдете подготвени.

#15 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 17 December 2007 - 11:27 PM

Хаха няма да се бия с никой, споко. Когато има мач е друго.
Не бих казал че не е романтична, в тези среди има много повече романтика отколкото в доста други.
А приятелите й не ме интересуват, камоли да ги срещам, нежели да се държа добре с тях. Това е сложно, забрави.
А за действието си прав. На мен сега ми трябва бързо опит, момичета истории случки ,но не намирам пътя. На дискотека обикновено не ходим с тази цел, немога да се пречупя напълно пред приятелите - сега видиш ли съм почнал да се уча да свалям. В тази част ще я карам постепенно.
Явно ще трябва да се излиза на индивидуалнои мисийки, по улицата, навсякъде. :)