Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Свалки на морето-Истината за чужденките и българските


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 04 September 2007 - 11:45 AM

Здравейте всички.
И аз като повечето от вас тази година ходих на морето(макар и с на6те) в Турция-Кушадасъ.
Хотела и забележителностите няма да коментирам, а ще мина директно на темата.
В хотела беше пълно с чужденки и най-вече англичанки и французойки.Там се запознах с 1 англичанка(17г) -8.5 дори 9-ка в дискотеката на хотела облечена по възможно най-придизвикателния начин-с пола над коленете(която можеше да мине и за по-широк колан) и някфо потниче.Само дето не носеше надпис:"ела ме прасни". Сичко ОК , но майка и беше с нея. Викам си ОМГ...кво става тука е?!?Разбрах че майка и я е "пазила" от такива като мен па и дори по-възрастни. Та отивам аз на дансинга и първоначално си танцувам с 1 пичове от франция, разменихме си няколко погледа с англичанката...питах я за името и годнинте й и сичко ок. Отива тя на бара айде и аз...уж нали да си зема нещо за пиене.Викам й: "Хедър(така се казваше), искаш ли след дискотеката да ходим да пием по нещо на лоби бара"-тя се съгласи.Към 2ч свърши дискотеката и айде отиваме ний с фр-овете от франция и кфо идва хедър ама с майка си...ОМГ...сядаме ние аз до нея и я питам на ухото:"няма ли майка ти да си ходи"(с шеговит тон)-като очаквам тя да ми се разсърди и дори да си тръгне...и кво става тя става и почва да подканва майка си да си тръгва(между другото ми нарпави впечатление че майка и пие вече 4 ча6а вино)...тя обаче остава. след около половин час подканване и 5 ча6и вино най-накрая тя си тръгна...
1 момче(18г) от французите с които бях, се зарибяваше с некфа която така и не рабрах от къде е...
Останахме само ние 4-мата: Хедър, аз ,мочето от франция и неговото момиче. В хотела имаше място където бяха разпънати хамаци(на открито ж градината на хотела), и им предложих да ходим там. След 10-15 мин тръгнах с ясната мисъл че след като хедър се е съгласила да дойде нещата с нея отиват към секс...все пак 3:30 сутринта отиваме да "лежим" на хамаците аз и тя(другата двойка я игнорнахме) и слизайки съм я фанал през кръста уж да не падне и кфо стана?
ВИЖДаме градинар...Некъф бастун пробит...викаме му само "Хай" и айде пак надолу...тамън легнахме в хамака с нея...и идва полицай и вика "What is your Job here?"(на развален английски)...Аз му отговарям "Just laying..."
Появи се усмивка на лицето му и ми вика:"You have to go to sleep".Майка му стара, трябваше да си ходим а едва бяхме почнали...На Хедър и стана бая кофи па и ми каза че ако разбере майка и 6тяла да и направи проблеми...изпратих я до стаята...целувахме се и само толкоз...ЛОШОТО беше , че на другия ден си заминавах за софия а тя беше планирала да ходи на некъф Аквапарк...
Прибрах се в стаята към 4 часа изморен и разочарован :D
На другата сутрин рейса ни беше след обяд за към и видях 1 французойка(16г) - 8.5 с кояте имахме уговорка да се видим миналата вечер в дикотеката, но тя така и не дойде...имах причина да и се "скарам" ...отивам и с чаша морска вода я полях по крака й...та да и привлека вниманието тя със слушалки и очила...и я заговорих...викам и че днес си тругвам и искам да се снимам с нея а тя на плажа по бански и се пече...отиваме да се снимаме бам 1 снимка, бам 2-ра и уж да я целуна за"благодаря" по устата тя ми пуска език...взимам инициативата и тя се дърпа и ми вика"I have a boyfriend in france, and i love him" ей тука ако не бях чел статията как да отговарям на такива реплики"имам си пряител" 6теше да ме затапи аз и казах : "I don't care" :) и я натиснах и продължихме да се целуваме...Питах я:" коя ти е стаята...да ми я покажеш само, да я разгледам" ...усмихна се и ме заведе... ;) влизаме и кфо гледам стаята разхвърлена...ама яката и и викам: " ...Too much sex..." само се усмихна и ме целуна и ме бутна на леглото и го направихме на бързо ...след 30 мин вече се връщахме на плажа, хванати за ръка с , усмихнати...
В крайна сметка се прибрах в София доволен.
Не че съм проферсионалист и имам много опит, да не прозвучи пресилено, но останах с впечатлението 4е чужденките са по лесни от българките. Може и да греша...ще се радвам ако някои напи6е за свои подбни преживявания...
П.П. Не си спомням кои беше казал репликата в този форум: "когато ти е през оная работа, точно тогава тя 6те има най-много работа..." Съгласесн съм

#2 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 04 September 2007 - 04:41 PM

Браво, поздравления. Само с англичанката можеше просто да отидете някъде другаде... На плажа... В някое друго заведение... Иначе с французойчето всичко е като по учебник :)

Edited by Closer, 04 September 2007 - 04:43 PM.


#3 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 04 September 2007 - 06:34 PM

Страхотно пич, поздравления. Готина история, тази година явно всеки има какво да разкаже от ваканцията си. Айде да не се впускам и аз с мойте рускини по Ахтопол ; )

Аз направих същата констатация - с рускините ми бе по-леко и бързо, те бяха доста по-освободени и отворени отколкото с наще момиченца - просто за нашенките ми трябваше повечко време и нерви. Явно чужденките идват с нагласата за едно ПЕРВЕРЗНО българско лято! : )

Edited by Don Juan DeMarco, 04 September 2007 - 06:37 PM.


#4 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 05 September 2007 - 11:21 AM

Само аз ли не направих нищо тая година на тва море,да го еба :)

Edited by Lonsdale, 05 September 2007 - 11:21 AM.


#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 07 September 2007 - 04:06 PM

Хаха и аз нищо ;) изстървах сезона и се нагледах на богати дърти англичани и ... смотани иракчани и поляци и какви ли не дебели дърти и гадни.... :) догодина още края на юли .. много закъснях с морето и се прекарах ужасно,,,

#6 Peter valchev

Peter valchev

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 11 September 2007 - 01:52 AM

Don juan Demarko каза правилно , че идват за едно ПЕРВЕРЗНО Българско лято . Но и където и да отиваш надалеч на почивка всеки отива с тази нагласа :)
Иначе не сте единствените който истърваха сезона и се нагледаха на дебели и дърти чужденци :) ( с някой изключения )

#7 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 11 September 2007 - 05:13 PM

Аз пък за два месеца бачкане в Китен забих само 3 българки една сръбкиня и неква рускиня. То това с българките даже не беше забиване защото ние работихме заедно и те си ме харесаха. Ако искате да си изкарате времето с чужденки не ходете в Китен. Има предимно сърби малко поляци исъвсем малко западно европейска сган. И рускини няма много. За сметка на това е пълно с наши чалгари и селски фешънчета.

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 September 2007 - 12:22 AM

Е стига... в ямайка при по-голямо желание и най-вече старание винаги се намира материал :)