Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Имам проблем плс хелп :)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Bazielle

Bazielle

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 01 September 2007 - 12:17 AM

Значи на 16 години съм и от известно време съм като мъртвец. Не чувствам нифки чувства. Не се смея дори на това което преди се смеех нито тъгувам нито сам щастлив или такива работи(схващате за кфо става на въпрос :) ) Дори не ми ч*ка което не е типично за мен. Нямам желание за нищо един вид. Ако някой знае как мога да изляза от това състояние да каже ;)
Мерси предварително.

#2 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 01 September 2007 - 01:48 AM

Излез навън и направи нещо различно, нещо ново или нещо, което не си правил отдавна. Пробвай малко спорт, футбол, волейбол или каквото ти се отдава. Стани от компа и пробвай да прекараш цял ден навън, мотай се с приятели или прави нещо, което ти харсва. ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ.

#3 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 02 September 2007 - 01:51 PM

Значи на 16 години съм и от известно време съм като мъртвец. Не чувствам нифки чувства. Не се смея дори на това което преди се смеех нито тъгувам нито сам щастлив или такива работи(схващате за кфо става на въпрос :) ) Дори не ми ч*ка което не е типично за мен. Нямам желание за нищо един вид. Ако някой знае как мога да изляза от това състояние да каже :D
Мерси предварително.


И аз бях така. Само, че имах причина: понеже уча в музикалното в котел и съм от Нови пазар, си харесах адски много едно момиче, което също учи в котел и е от Айтос. Всичко си вървеше тип-топ докато не дойде края на учебната година и трябва да си ходим по градовете. 4-5 дена преди да свършим бях полужив (което ще рече и полуумрял ;) ) не се веселях, не тъгувах, обаче изпитвах огромна ярост и почту всеки ден се налагаше да си изкарвам яда на някого. Но с времето ми мина ......

#4 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 02 September 2007 - 06:48 PM

Oбхванала те е някаква апатия мой човек. Всеки има такива периоди, особено когато е преуморен, прекалено много чувства са вилнели в него или след много учене или работа.

Просто си дай почивка и тя да не е пред компютъра до сред нощ, а навън - там където ти е приятно, похарчи малко пари .. отиди на излет с компания. Общо взето хората по-горе правилно те напътстват но си почивай, дай малко спирка и не води нощен живот. Лягай си по-рано .. карай така 1 седмица или 12-тина дена и после ще си на Шест! :)