Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Подводен камък


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 26 February 2007 - 10:32 PM

Форума е чудесен.Само едно ми прави впечатление - никой досега не си е признал ,че въпреки опита рано или късно попадаш на подводен камък :D . Виждали сте кадри , как лодка или кораб си плуват по водата и неочаквано се натъкват на риф .Последствията са ясни или си тръгва с по-малки или по големи поражения или потъва.Точно на такъв камък се натъкнах и аз въпреки ,че съм на 40 и имам зад гърба си развод и камара връзки.От известно време имам нова колежка 21 годишна - симпатично ,открито момиче.Отначало не ми направи особенно впечатление, освен това не си вадя к" ра на работата.Напоследък обаче нещо ми мина желанието за нови момичета ,докато не усетих че колежката ми е в ума постоянно.Лошото е ,че до момента я приемах едва ли не като дъщеря , та горе долу знае всичко за мен , а и аз за нея.Пробвах какво ли не да си я избия от ума ,ама не става - с която и да съм все тя ми е в ума.Накрая реших,че трябва да я имам ,но проблема е ,че не мога да я третирам като непозната и да се правя на такъв какъвто не съм ,защото сме по цял ден заедно в един кабинет.Освен това си има приятел от 5 год. и се надява да женят ,ама той нещо се дърпал ,че било рано още.Досега не бях изпадал в положение да буксувам - ако не става с някое момиче - подминавам и следващата , ама тука отърване за момента няма.Голяма гавра ми поднесе съдбата ,ама го приемам защото се мислех за неуязвим :) .Шанса е 99,9% против мен ,обаче не съм свикнал да се отказвам лесно. Придържам се към поговорката "Не питай старило , ами патило" така ,че приемам мнения без значение на възраст и пол.

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 12:40 AM

Обстоятелствата, които описа, в съчетание с разликата във възрастта... ще ти донесат моментен успех, но после дълго ще съжаляваш. Тя наистина може да ти е дъщеря... Не се излагай. Излизай и си намери някой сладкиш от "твоя калибър".

Пази сърцето си.

#3 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 01:51 AM

Пробвах ,написал съм го :) - и с такива от "моя калибър" и от неиния .Оказва ,че моите 2 хобита и тя ги има . На всичкото отгоре като усети ,че отивам на среща почват съвети - не тая риза , ами другата , сложи друг костюм не този , покажи уважение към жената не се дръж като жиголо - отщява ми се и от среща и от всичко.На няколко пъти и се накарах и обидих - ама бързо и минава.И въобще не е чак сладкиш - симпатична е , но дотам.Затова съм бесен на положението

#4 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 06:42 PM

Вземи се в ръце човече... Животът е чудесен, жени има много. Излез, прави това което ти харесва, забавлявай се... Намери си някоя която наистина ти пасва и си живей живота. Няма незаменими хора.

#5 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 08:49 PM

Новото двайсет е ,че днес ми цъфна разревана - вчера срещнала стар познат който много харесвала и не очаквала от се*е си сега да не знае с кой иска да е.На всичко отгоре взел ,че разбрал нейния дето движи с него от 5 г. и много се разстроил.Познайте кой взе веднага взе да я успокоява и да ръси съвети как сама да си види чувствата и да реши кой от двамата я заслужава повече.Подливах си вода сам.Явно съм потънал тотално ,щом стигнах до там.Поне съвеста не ме гризе вече.Излизам навън ,излизам - в офиса не ми се прибира.

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 February 2007 - 09:05 PM

Само едно ми прави впечатление - никой досега не си е признал ,че въпреки опита рано или късно попадаш на подводен камък :o . Виждали сте кадри , как лодка или кораб си плуват по водата и неочаквано се натъкват на риф .

ооо тва ми е специалитет ;) често се чувствам като Титаник :)
и съм писала доста, но от това ползата ще е за тези които успеят да си вземат поука ...в живота, често се случва първо да се опариш и после да си научиш урока
на мен не ми олеква от написаното, дори някога съжалявам, че съм го написала /не понасям моментите в които се чувствам слаба, а когато го напиша и го прочета след време ми става още по гадно/

Точно на такъв камък се натъкнах и аз въпреки ,че съм на 40 и имам зад гърба си развод и камара връзки.

това че си бил женен и че си на 40 не означава че си застрахован ...

От известно време имам нова колежка 21 годишна - симпатично ,открито момиче.Отначало не ми направи особенно впечатление, освен това не си вадя к" ра на работата.

и правилно :) а колко е това известно време?

Лошото е ,че до момента я приемах едва ли не като дъщеря


това ти е най малкия проблем

Пробвах какво ли не да си я избия от ума ,ама не става - с която и да съм все тя ми е в ума.Накрая реших,че трябва да я имам


дам ...принципно да кажем, че това е решението, а после ?

но проблема е ,че не мога да я третирам като непозната и да се правя на такъв какъвто не съм ,защото сме по цял ден заедно в един кабинет.

а защо трябва да я третираш като непозната? това някаква твоя стратегия ли е?

Освен това си има приятел от 5 год. и се надява да женят ,ама той нещо се дърпал ,че било рано още.

виж тва си е проблем ...5години не са малко време
да кажем, че тя също има желание и нещата се случат ...след това сава още по гадно /вариантите кой ще е хлътнал, кой не и какво ще се случи си ги знаеш, освен тях като включим че работите заедно и става още по цветущо/

Досега не бях изпадал в положение да буксувам - ако не става с някое момиче - подминавам и следващата , ама тука отърване за момента няма.

винаги има отърване ;) ако го искаш :) а ти искаш нея ;) за това не става

Голяма гавра ми поднесе съдбата ,ама го приемам защото се мислех за неуязвим :( .Шанса е 99,9% против мен ,обаче не съм свикнал да се отказвам лесно. Придържам се към поговорката "Не питай старило , ами патило" така ,че приемам мнения без значение на възраст и пол.

всичко си го знаеш :)

На всичкото отгоре като усети ,че отивам на среща почват съвети - не тая риза , ами другата , сложи друг костюм не този , покажи уважение към жената не се дръж като жиголо - отщява ми се и от среща и от всичко.На няколко пъти и се накарах и обидих - ама бързо и минава.И въобще не е чак сладкиш - симпатична е , но дотам.Затова съм бесен на положението


:P ами почти като в семейната идилия ;)

от написаното не разбирам тя как те възприема и дали си усетил нещо повече от нейна страна?

#7 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 10:13 PM

Точно го каза "семейна идилия" :) .За кого ме приема - не знам,сравнява ме ту с баща си , брат си ,приятеля и .Ама само да кажа нещо за мен и нея - хлъцва и мълчание.Трябва да оправя положението , че ще стане не цветущо ами направо омазано.Не мога вечно да стоя извън офиса - трябва и да се работи.Знам , че застраховка няма - все мислех ,че ако стане ще е поне със "сладкиш от моя калибър" както каза BOY - TOY , а не с някаво хлапе.Като се гледам отстрани - умирам от смях.Поне чувството ми за хумор е останало

#8 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 27 February 2007 - 10:58 PM

Ситуацията е трудна - ти си в графата й "приятели". Излизането от зоната на приятелството е трудна по принцип, но не е невъзможна. Трябва да й покажеш, че искаш да минете на друго ниво. Това става бавно и невинаги носи успех. Ако толкова си хлътнал, действай. Това, че я познаваш, е в твой плюс. Използвай информацията, която имаш.

В никакъв случай не те съветвам да се ориентираш само към жени на твоята възраст. Можеш да имаш и 18-годишни без никакъв проблем. Разликата е проблем, когато ти я гледаш като такъв.

Само една забележка - законната минимална възраст за секс без да бъдеш подсъден е 14 г.

#9 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 28 February 2007 - 12:25 AM

Вярно е за "приятеля" - сам го направих в продължение на месеци - не очаквах ,че в последните 20 дни ще драпам всячески да променя положението.Само ме учудва ,че се притеснява много и греши на РС - то когато съм до нея и я гледам , даже съм я плашел на моменти .Голям проблем е и да превключа с нея от момичето на което помагах в работата и проблемите към сексуален обект.Иначе ме зяпа в очите като говорим защото винаги гледам хората в право в очите и тя е свикнала с това.За докосването - понякога като чета нещо, ми е облегната на врата или крака.Така че остава единствено с приказки да пробвам.

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 February 2007 - 02:41 AM

Новото двайсет е ,че днес ми цъфна разревана - вчера срещнала стар познат който много харесвала и не очаквала от се*е си сега да не знае с кой иска да е.На всичко отгоре взел ,че разбрал нейния дето движи с него от 5 г. и много се разстроил.Познайте кой взе веднага взе да я успокоява и да ръси съвети как сама да си види чувствата и да реши кой от двамата я заслужава повече.Подливах си вода сам.Явно съм потънал тотално ,щом стигнах до там.Поне съвеста не ме гризе вече.Излизам навън ,излизам - в офиса не ми се прибира.


това съм го пропуснала, а говори достатъчно за връзката и в момента /поне за мен/ или тази връзка не върви или тя не е доволна за да гледа в страни....и щом е застанала пред дилемата "кое да избера" значи е почти готова да направи крачка в страни...освен, ако приятеля и не направи крачка към нея за да я върне
обикновенно в такива случаи мъжете правят една основна грешка която по скоро отблъсква ...светва им лампата моя собственост и се задейства ревноста /той дори няма да се запита защо това се случва, просто ще си каже ти си моя и не можеш да правиш така.../

в момента е объркана и ти се доверява... мисля си обаче, че това е хем плюс, хем минус
плюс е, защото можеш да използваш положението и минус защото, ако я настъпиш в неподходящия момент може да я загубиш и като приятел ....просто се опитай да мислиш като нея ...какво ще си каже, ако дори няма идея за намеренията ти и ти по някакъв начин ги покажеш ...ми ще си каже всички мъже са еднакви и меслят за секс ...то не, че е лъжа, но ако твойте желания не съвпаднат с нейните ще се почувства предадена, използвана и манипулирана

значи или трябва да събудиш желанията и в твоята посока ...

За кого ме приема - не знам,сравнява ме ту с баща си , брат си ,приятеля и .Ама само да кажа нещо за мен и нея - хлъцва и мълчание.Трябва да оправя положението , че ще стане не цветущо ами направо омазано.


явно си е "сложила" знак стоп спрямо теб т.е. игнорирала те е като евентуален сексуален обект

прав си, трябва да оправиш положението...мисля си обаче, че твоя начин няма да е оправяне, а тотално омазване...

Вярно е за "приятеля" - сам го направих в продължение на месеци - не очаквах ,че в последните 20 дни ще драпам всячески да променя положението.Само ме учудва ,че се притеснява много и греши на РС - то когато съм до нея и я гледам , даже съм я плашел на моменти .Голям проблем е и да превключа с нея от момичето на което помагах в работата и проблемите към сексуален обект.Иначе ме зяпа в очите като говорим защото винаги гледам хората в право в очите и тя е свикнала с това.За докосването - понякога като чета нещо, ми е облегната на врата или крака.Така че остава единствено с приказки да пробвам.


а замисли ли се от кога греши толкова...ако е усетила промяната в теб и намеренията ти?

бих те посъветвала да я изкараш от работната среда /излезте след работа някъде / за да погледне на теб и от друг ъгъл, а ти за се*е си да прецениш дали тя би си променила насоката спрямо теб и чак тогава да правиш каквото и да е...
ако я промени, добре :) но ако не се получи ...ще трябва да се вземеш в ръце

и не залагай твърде много ...така ще си спестиш разочарованието

#11 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 28 February 2007 - 12:09 PM

Ескалирай нещата постепенно и търси ИЗИ (индикатори за интерес, IOI). ако минеш една стъпка нагоре и получиш 2-3 ИЗИ, значи стъпката е ОК. ако се отдръпне, връщаш една стъпка назад и продължаваш на предишното ниво. След известно време пак пробваш да минеш нагоре... увеличи C&F без да прекаляваш, стани по-непредвидим, спонтанен... Направете някаква изчанчена екшън среща...

Тя се притеснява от отношенията ви на колеги. Както и от мнението на околните. Има една мисъл - жената ще бъде мръсницата на живота ти, стига да й покажеш, че това е ОК. Примерно ако каже нещо от сорта, че "ако правим секс може да си развалим отношенията", контрирай с "толкова ли си зле в леглото? :) ". В този стил действай.

#12 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 28 February 2007 - 04:58 PM

Каква среща като от самото и идване до сега не искаше да излезе с никого от мъжете навън дори на кафе.Едвам я накарах няколко пъти и се оказа ,че поканата на кафе дори го приемала като покана за секс :) .Толкоз съм тъп ,че повече не може да бъде - точно по такава да хлътна :) Тя ако ми проговори за секс сигурно ще изпадна в шок :) просто не си го представям.Пък и лошото в случая е че аз самия не искам само секс от нея.За това има много по добри
Сега пази поведение пред нейния след последната издънка и след работа веднага се прибира.Единствено в офиса каквото направя.В момента ми е сърдита че не и давам да види какво пиша.Няма отърване от нея.

#13 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 28 February 2007 - 10:06 PM

Покани я на моментна среща - примерно в почивката да отидете в коридора за по цигара или кафе...

Щом приема поканата за кафе по този начин, трябва веднага да го обърнеш срещу нея в CF. Или да я поканиш така:
- Иска ми се да те поканя на кафе, обаче като знам, че ще го възприемеш като покана за секс и после сигурно ще искаш да се възползваш от мен... Добре де, идваш с мен, но при едно условие - никакъв секс, нито разговори за секс. Искам да се държиш ПРИЛИЧНО!

#14 OWL.1

OWL.1

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 08:19 AM

Колкото до обръщането в CF към нея - постоянно го правя - просто съм си такъв и тя знае това - отговаря ми без притеснение.Момичето си е отраснало в пуританско семейство - като повечето от нас - с насадените комплекси - затова в момента търси някой за семейство , а не за забавление.За нея изневяра е факта че само е срещнала на кафе някой който и харесва и познава отдавна.Много е недоверчива - страхотно трудно може да повярва на някого - затова и не смее да остави стария си приятел.Та ще трябва май да печеля доверието и доста дълго време - и да съм готов после да живея с нея

#15 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 02 March 2007 - 01:54 PM

няма невъзможни неща. ти трябва да си прецениш дали си заслужава времето и усилието за постигането им :)