Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Последната ви свалка


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 11 September 2004 - 05:51 PM

Разкажете за последната си свалка - как сте заговорили момичето, как поискахте телефона, кога и къде се видяхте след това, какво стана и т.н...
Или поне някое от тези неща :)

#2 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 12 September 2004 - 02:13 AM

Срещаме се две компании. Заплювам си най-готината от другата компания. Запознаваме се всеки с всеки по познатия модел и аз си отивам пак при мойте хора, да си правя кефа. Аз не търся никакъв директен контакт с нея. Знам си че имам цяла нощ и мога да действам бавно и сигурно. Тактиката беше да си правя кефа, яко алфа, нот нийди и лек ай контакт с нотка на "ще ти скъсам дупето". При това положение мацката забелязва че аз съм супер готин пич със самочувствие, че имам някакъв интерес към нея, но умира от яд че не съм отишъл да й говоря. В дискотеката вече я виждам че е подивела от любопитсто къв съм. Сядам до нея и почвам с КФ някакво. Тя упорито се опитва да разбере на колко съм, уча ли, къде уча, работя ли и такива разни. Тък много важен момент че не й давам никаква информация. Разправям й че съм джадай на 500 и кусур години, че уча металургия в ТУ, за да правя джадайски мечове и такива разни. Тя няма никаква съпротива, цъфти, дава телефон без проблеми и след два дни н на купон у нас. После стандартна история.

Тази тактика във вариации съм я прилагал често в сошъл сайкъл и действа почти безотказно. Ако има и други алфи може да се действа и по-директно, за да не я вземе някой друг.

#3 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 12 September 2004 - 11:56 AM

Супер историйка. Ето и моята последна.

Значи онзи принципно бях говорил с една мадама (М1), че може да се видим вечерта, но не й бях казал твърдо, че ще се виждаме. Бях й казал, че ще й се обадя към 7. Обадих й се към 8. Тя каза, че е с приятелка (М2) в центъра и пита дали ще ги взема в комплект. Аз й казах да пита М2 дали има хубаво дупе и че ако да, ще се съглася. М2 каза, че й е хубаво дупето, М1 също каза, че М2 е хубава и че само с такива се вижда :) Казах им, че към 9 ще съм в центъра при тях. Като стингах там, звъннах по телефона и ми казаха точно къде са в момента. М2 от самото начало ме гледаше с ей такив очи "кой е пък тоя, дето не ме познава и веднага ме пита дали ми е хубаво дупето и нямало да дойде, ако не било хубаво"... В началото говорех предимно с М1, а на М2 не й обръщах много внимание. М1 беше скачала с бънджи и я разпитвах да ми разказва и така в първите 10-ина мин на М2 само "здравей" й бях казал. А момичето беше около 8 в лице и 9 в тяло. Като свършихме с бънджито, плюс някой и друг виц, казах на М2: "М1 ми каза, че правиш страхотни масажи и мисля да се възползвам, но само ако наистина са страхотни". (Това си го измислих напълно, естествено :) ) М2 каза на М1, че не е имало нужда да й прави реклама, пък М1 каза, че и тя правела страхотни масажи :) В разговора стана ясно, че М2 живее с гаджето си, но тя по-скоро го каза за да види как ще реагирам. Инфото просто мина покрай ушите ми. Но стана ясно, че у тях не може да става екшън :) После написах в ГСМ-а си "М2-hot masaj" и го дадох на М2 с думите "Напиши си телефона". Тя си го написа веднага! Казах й, че ще я водя на боулинг следващия уикенд и за там да си направи по-малко стърчаща прическа, та ако се подхлъзне, с глава да ги свали всичките:) И така засега - ще ходим на боулинг... А, да - и накрая, като я закарах до тях, ми поиска телефона, въпреки че вече имам нейния :)

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 13 September 2004 - 04:35 PM

Още 2 кратки историйки.

Преди няколко дена стандартно запознанство през ICQ след търсене на онлайн момичета 18-22 г. от София. Няколко стандартни приказки и размяна на снимки, после:
Аз: Кажи си телефона.
Тя: За какво ти е?
Аз: Мислех, че си интелигентно момиче - колко неща мога да правя с номера?
Тя: Да, ама аз си имам гадже.
Аз: Това е чудесно, но предпочитам да те видя насаме :)
Тя: Кога?
Аз: Неделя.
Тя: Не мога в неделя. (Заб. когато си има гадже, може да го позволявате това.)
Аз: ОК, тогава в понеделник.
Тя. Добре, а какво ще правим?
Аз: Ще играем дартс.
Тя: Не искам, не съм играла. (Стандартно измъкване, тук малко се замислих, защото вече 2-ри отказ, но реших да й дам още един шанс, защото на снимката е много сладка)
Аз: ОК, значи пица+кино (контра-предложението)
Тя: :)
Аз: Я, колко било лесно да с усмихнеш, че каквато беше кисела досега...
Тя: 089..........

Та довечера ще се виждаме.

И още една.

На тренировките по кикбокс дойдоха момче и момиче. Момчето тренира с нас, а момичето гледаше, беше с него. Аз играх спаринг с него, после говорихме, като я бъзиках малко. После той се заговори с някой друг и аз и казах да ми даде телефона си, защото искам да й предложа нещо. (Това беше миналия четвъртък.) Аз й дадох моя. В събота получих СМС, че й е много любопитно какво искам да й предложа. Не й отговорих. Днес получавам СМС дали съм й сърдит, че не й отговарям :) Обадих й се веднага и се уговорихме за сряда вечерта да се видим :)

#5 Joro

Joro

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 47 Мнения:

Posted 13 September 2004 - 05:24 PM

Е, добре. И аз клозих днеска една 8ца на плажа. Ето ми го field reporta:

Плажовете малко празни днеска обаче караме с авера с колата докато
намерихме ХБ2сет на единия плаж и отидахме и си послахме хавлиите до
тях.

Отначало един час си приказвахме помежду си, пекохме си, къпахме се и
пихме бира. След това отидах да клозя с нещо неутрално- чисто
приятелски за да се ориентирам в обстановката. Оказа се че таргета ми
не става като я видях отблизо. Беше зле в лица и изглеждаше
девствена. Другата обаче се усмихва закачливо.

Те таман влизаха да се къпят и аз ги оставих като им викам- айде,
отивайте да се къпете, ний ще сме е тука (демек не се притеснявайте,
знаем че ние сме the price, не сме ви изоставили, като се върнете ще
ви довърша)

После питам нещо лежешком- как беше водата. Ония не отговарят. Давам
им малко игнор, приказваме си с авера, накрая като тръгвахме отидах
при другата, пак с LJBF фрейм като я клозя обаче я гледам с погледа
си- ще те шибам, ще ти бъде готино. Тя каката учи някъде в чужбина и
ое 10 дена ще бъде в Бг. Утре ще я прозвъня. Отначало си дадох моя
телефон защото бях в LJBF mode и за да спечеля време да направя още
атракшън и рапорт и после естествено си записах и нейния.

#6 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 30 September 2004 - 08:30 PM

Значи действието се развива в едно приятно клубче , бях на рожден ден.Отскоро съм в форума и реших да пробвам наученото тук.На бара седяха три сладурани , отначало имах известно притеснение , се пак за парви път пробвам , но вкрая на крящата си казах какво пък поске щеше да ме е яд че не сам се позабавлявал с тях. Отидох при приателката на целта и почнах да си говора с нея успях да я разсмея и забелязах че нейните 2 приятелки седяха и ни гледаха тъпо и дума не казваха ето това ми и трябваше казах на висок глас:
-Много мълчаливи приателки имаш
+Оу , запознайте се
ХИХИИ тва ми и трябваше използвах я да ме запознае с нейната привлекателна дружка
при което почнах да си говора само с момичето дето ми хареса позабавлявах се с нея разсмях я , каза ми че съм много забавен и викам айде захапа :)
-Дай ми номера ти
+Нее едвали ще ми се обадиш
-Е , един е начина да разбереш
+098.......
Минаха 2 дена след около 3 ще званна

#7 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 30 September 2004 - 08:44 PM

хаха браво, имал си възможност да изпробваш наученото и е проработило.
Аз още не съм имал такава възможност ..... за сега :)

#8 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 02 October 2004 - 12:04 PM

В такъв случай недей да чакаш а нападай клубовете , освен сичко е и супер забавно (особено ако опиташ да докачиш някоя кака :) )Успех

#9 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 02 October 2004 - 12:57 PM

Ами, аз освен с каки с друго не се занимавам. Просто предпочитам момичетата с поне 1 година по-големи от мен............ но разбира се ако отговарят на очакванията ми !

#10 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 02 October 2004 - 01:07 PM

И аз винаги съм ги предпочитал , по умни са повечето пък и може да понаучиш това онова от тях : ) а и са големи сладурани като отидеш при тях и ги заговориш :D

#11 NaDaReN_ShPEk

NaDaReN_ShPEk

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 03 December 2004 - 12:30 PM

poslednata svalka koqto stana be6e ne6to suvsem neo4akvano i stana hiper burzo:))govorq za obiknoveno vzimane na telefon,no....
vijdam edno momi4e v centara az sum sam a tq s priqtelka!!!nqmah osobeno vreme za mislene i napravo otidoh pri neq kazah i zdr kazvam se edi kak si i mi vikat edi kak si ....tq mi otvurna s neinoto ime opredeleno se razveseli pri koeto i iskah tel i tq bez da se zamislq mi go dade:)))sega trqbvada i zvanna v srqda pojelaite uspeh!:)))
i sorry za latinicata prosto na kompa nqma kirilica:(((((

#12 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 03 January 2005 - 01:20 AM

Запознахме се по ICQ съвсем случайно. Дори не гледах каде кликвам. Заговорихме се и се оказа, че имаме доста сходни интереси. Говорих си с нея към месец, защото имах тогава много работа в университета и трябваше да изчакам да минат контролните. Казах си тъкмо да я пообработя още малко. Още тогава във въздъха витаеше нещо. Имаше някакво привличане. Дойде май месец, минаха контролните и се видяхме. Още тогава ми завъртя главата.
Бяхме на кафето до паметника на НДК. Тогава още не искаше да си разменим телефоните, както и на следващата среща. На третата среща направо отидох у тях на купон заедно с една нейна приятелка. Мнго добре си прекарахме. От тогава бяхме заедно към 5-6 месеца, докато не се появи някакъв индивид който й завъртя главата и дет са вика т'ва там. Мене първо ми стана кофти, после си казах "майната му нема да умираме ся". И т'ва беше моята последна авантюра. Сега съм вдигнал мерника на приятелката й.

Edited by James Hetfield, 03 January 2005 - 01:24 AM.


#13 ivo

ivo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 18 May 2005 - 06:11 PM

Privet na vsi4ki!4ета тук от доста време, но до сега не съм писал.Ве4е лека по лека запо4вам да прилагам тактиките.
Та от доста време в у4ище си бях небелязъл едно моми4е.Един ден миналата седмица е гледам върви зад мене и си казах, 4е това е моментът.Спрях я и и казах направо, 4е от извесно време я виждам, но не ми се правят тъпи и банални неща за да я поканя да излезем на кафе,за това просто (подадох и ръка казах си името) да отидем някога да пием по нещо.Тя направо се шашна,май, и веднага ми каза ,4е може, и сама да ми даде телефона си за да се уговорим.Аз се шашнах сигурно пове4е и от нея - не о4аквах да стане толкова лесно.Та из4аках 5 дни и в4ера и се обадих, оба4е маи беше много късно и не и се говореше много.Разбрахме се за днес да и звънна и ще го направя.При успех пак ще пиша!

#14 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 18 May 2005 - 09:48 PM

сега аз съм наред : )

Така организирах дискотека с няколко мои бивши съученици, като им казах и те да си викнат приятелите и така се събрахме голяма компания от мъже и жени разбира се! От компанията не познавах нито едно момиче, ох доста се чудих коя да си набележа тъй като имаше поне 3 които бяха към 8-9! Избрах си една..... и така първо отидохме всички на ресторант, аз седнах до нейната приятелка и си правехме лафче с нея, но повече обръщах внимание на моите хора и от време на време хвърлях погледни на избранницата :P Както и да е... хапнах ме си и отидохме в дискотеката........беше супер не се бях забавлявал така от много време, може би защото пускаха все любими парчета. И така жените станаха да танцуват , аз и още 1-2-ма приятели също! Отначало танцувах срещу моята мадама, но по-късно пуснаха едно блусче и аз не изпуснах възможността да я поканя на танц, така успях да науча повече за нея.... после й благодарих за танца и отидох при моите хора! По-късно реших да отида и да танцувам с нея, но от малко по-перверзните танци :D приближих се близо до нея..даже зад нея, но тя леко се дръпна.....направих се че не ми пука.... и продължих да си танцувам ,даже после отидох при друго момиче :)
И накрая преди да си тръгна я извиках : "Ела отвън с мен искам нещо да ти кажа ", излязохме, тръгнахме да се разхождаме и аз й казах "Много си ми симпатична и ще се радвам ако излезеш с мен някой път" тя ми отвърна че ще излезе с мен, но не търси нищо сериозно и да не очаквам нищо от нея, аз казах че я каня на среща не й предлагам нищо! Тя каза добре, аз извадих телефона си й го подадох тя да си напише нейния ;) изчаках 4-5дни обадих й се, и се разбрахме да се видим ....ще пиша какво е станало след това !

#15 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 19 May 2005 - 10:50 AM

ivo, нещата са супер лесни. трудни изглеждат само в началото. хайде сега си представи какво ще е, когато това го направиш за 147-ми път примерно.... просто продължавай да четеш и поне докато се почувстваш в свои води следвай правилата :D

електрик, продължавай така :)