Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Спортувате ли и какво?


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#16 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 07 July 2005 - 05:35 PM

Както и  да е !Важното е ,че съм постигнал нещо :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>




Въпроса е какво, на каква цена и заслужава ли си...


Всеки сам има отговор за се*е си, но все пак си помисли струва ли си да си убиваш черния дроб...

Не че моя вариант на спортуване, демек "кво па е тва нещо и къде расте" е по добър ама.

Edited by Alen Blade, 07 July 2005 - 05:36 PM.


#17 Vlad

Vlad

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 07 July 2005 - 11:20 PM

Alen Blade ти тренираш ли?!И ако тренираш дай снимка да те видим :lol:

#18 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 08 July 2005 - 01:43 PM

но все пак си помисли струва ли си да си убиваш черния дроб...

Ккасъв ти черен дроб?! :lol: Де да беше само това!!! ;) Има толкова много отрицателни последствия от пиенето на химия, че не ми се говори...

Alen Blade ти тренираш ли?!И ако тренираш дай снимка да те видим :lol:

Той е казал, че не тренира. Аз също не ходя на фитнес - тренирах няколко месеца, но ми писна.
Нямам тяло и релеф като твоето - е, И?! :lol: Да не би някой да ме е пребил? Да не би някоя девойка да ме е отблъснала защото нямам подобни мусколи? НЕЕЕЕ!!! :lol:
И какво постигаш с всичко това, освен да си тровиш здравето и да си даваш парите? Е да - хубаво тяло, но на каква цена? Отвън красиво, но отвътре гнило... :o
Искам да се замислиш и да си отговориш на въпроса - с каква цел правиш всичко това!? Мислиш, че така момичетата ще ти се мятат на врата, мислиш че така ще плашиш конкуренцията, мислиш, че това е полезно... ? И няма ли друг начин по който по-лесно, по-приятно и по-полезно да постигнеш целта си?
Предпочитам да не спортувам (не че аз не спортувам, но бих предпочел да спра) пред това да почна да пия химия и подобни боклуци!

Това си е твоя живот, твоето тяло, можеш да правиш каквото си искаш... но един ден, когато осъзнаеш каква грешка си направил (защото аз познавам доста хора, които са пили химия и НИТО ЕДИН не е казал "да, пих химия и не съжалявам" - ВСИЧКИ се разкайват горчиво...), то тогава ще бъде много късно...

Пожелавам ти успех във всичко и възможно НАЙ-МАЛКО усложнения от въпросните вещества... :lol:

Edited by vbTheKing, 08 July 2005 - 01:46 PM.


#19 VEN

VEN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 45 Мнения:

Posted 09 July 2005 - 09:48 PM

Три пъти в седмицата с Wing Tsun. Голяма мания е. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Верно ли е мания?
Аз също си търсих някакво БИ? И в един форум в Дир.бг ми препоръчаха Винг Чун и също и клуб Шампионите в София. Мисля да се запиша там сега за лятото пък после ще видим.

Къде тренираш ако си от София, за колко пари, къде и колко пъти седмично?
Единственото което не ми харесва, че тоя клуб Шампионите тренират на майната си.

Иначе се занимавам с плуване от около година вече. И съм доста доволен.
Преди това не съм тренирала ама нищичко :angry:

#20 lamboo

lamboo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 10 July 2005 - 04:26 AM

обичам да се движа и да съм активен.
Списъка със спортовете, които съм опитвал за кратко или дълго е доста дълъг, но сега наблягам на няколко неща- таекуондо, фитнес, понякога карам колело и понякога плувам по-продължително. Последните 2 се случват лятото.

#21 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 14 July 2005 - 11:01 AM

Ти тренираш ли?!И ако тренираш дай снимка да те видим :angry:

<{POST_SNAPBACK}>


нямам гои снимки,обаче мисля че и не ми трябват... мисля че от тия снимки може да си представите какво ми е тялото под тениската !!!

Attached Files



#22 Vlad

Vlad

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 15 July 2005 - 12:05 AM

Хахаха пич разбираш от Photoshop :P

#23 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 15 July 2005 - 03:34 PM

Хахаха пич разбираш от Photoshop :P

<{POST_SNAPBACK}>


хаха - аз не даже незнам какво е това фотошоп

ама явно ти го разбираш ? ;)

#24 Vlad

Vlad

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 20 July 2005 - 12:15 AM

Хайде бе ти ли не знаеш ,че на всичкото отгоре и ми се плезиш :P

#25 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 21 July 2005 - 12:27 AM

;) ;) B) :P :huh: :blink: :blink: :ph34r: ;)

#26 4efo

4efo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 28 July 2005 - 09:14 AM

йо пич таекуондо нали много е яако аз тренирам от 8 години . сега ще запиша и аикидо. пак ако са назобаш с анаболи и стероиди ти се забавят рефлексите.много е кофти ако тренираш боино изкуство

#27 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 30 July 2005 - 07:39 PM

йо пич таекуондо нали много е яако аз тренирам от 8 години . сега ще запиша и аикидо. пак ако са назобаш с анаболи и стероиди ти се забавят рефлексите.много е кофти ако тренираш боино изкуство

<{POST_SNAPBACK}>


Първо - Кой е казал че трябва да зобаш анаболи и стероиди?
Второ - Няма да ти се забавят рефлексите!Това от къде го прочете?
Трето - Айкидото е един от най-трудните за усвояване бойни изкуства - трява да си много издържлив и да имаш много здрава китка :)

#28 Fucus

Fucus

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 05 August 2005 - 03:03 PM

Успявам да се замъкна два дена в седмицата в залата (не зобя), изпускам парата и на стрелбище (така решавам и въпроса с недостатъчните познания по БИ :) )

#29 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 14 August 2005 - 07:10 PM

Това Таекуондо не знам как ще го приложиш на улицата ако ти се наложи. Ако го тренираш само за кеф, става, но за самозащита трябва да избереш нещо друго. Колкото до Айкидо наистина се учи трудно( не, че има БИ което да е лесно) и ти трябват години тенировки за да имаш поне малък шанс на улицата, като философия е добро но за да действаш като Сегал ще трябва да тренираш и като него(доста над 10 години). Аз лично се занимавам с Винг Чун системата на Льон Тинг, тази система се счита от специалистите за една от найдобрите при самозащита. Има и още няколко стила които спадат към тази категория, но са много малко.

#30 rainy_man

rainy_man

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 14 August 2005 - 11:03 PM

е има огромна разлика в пиенето на разни неща са едва ли от протеините може да му стане нещо некои хора като чуят за пиене при фитнес казват че тва е самоубийство ама зависи кво пие и как го пие аз тренирам от 3 месеца и се чувствам супер е мноо далеч съм от ваще постижения но като цяло имам добар напредък ( така мисля де)