Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да й кажа, че искам да правя секс с нея?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Пакосник

Пакосник

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 26 December 2004 - 09:12 AM

Как да й кажа, че искам да правя секс с нея?

Това е основния проблем при мен, а може би и при много други момчета.

И може би това, което ме притеснява най-много, е страхът, да не ми откажат, и това, как ли ще гледат на мен след това?

Значи, проблемите май станаха два:
1. как да и кажа, че я искам;
2. как да преодолея страха, че може да ми откаже.

Иначе, с останалите фази от свалката се справям горе-долу. Работата ми е свързана с много контакти с хора, и макар да не мога да кажа, че съм от най-отворените, не съм и от най-задръстените. Мога да заговоря момиче, да и взема телефона, да я поканя да излезем...
Но след това вече блокирам. И момичетата почват да се сърдят, и си викат: "Абе, тоя що не иска да ме изчyка?". И в един момент им ставам досаден, и ... game over!

Ето, неотдавна имах подобен случай. В едно заведение, в което понякога ходя да се храня, често се закачам с едната от продавачките.
Имахме даже един подобен разговор. Аз й казвам нещо от рода, че е сладурана, а тя скромничи, и твърди, че не е.
Аз: На мен ми харесваш, и ако не бях женен, щях да те хвана за гадже.
(аз по принцип съм женен наистина, но сме разделени с жена ми; живеем поотделно)
Тя: Че какво от това, и аз съм женена, но няма да те водя в къщи, ще те водя някъде на друго място.

Тук моята грешка беше, че не продължих разговора в тази посока; може би не очаквах такова благоприятно развитие на нещата. А вероятно трябваше веднага да прехвърлим разговора към това къде можем да го направим, и да използваме удобен случай, да осъществим плановете си. Наистина, тогава нямаше да имам възможност, да се възползвам на момента от ситуацията, но трябваше да покажа, че мога да организирам нещата; че може да се разчита на мен.

След няколко дена бях пак там, и девойката се оплака, че е настинала. Предложих й да я взема след работа с колата, и да отидем двамата да изпием някъде бутилка вино, от което тя ще се стопли, и ще оздравее. Тя обаче ми отказа с мотива, че не пие вино, и аз пак блокирах. Сметнах, че това е окончателен отказ, а може би момичето наистина не пие вино.
Пошегувах се с нея, че е като ангелче: не пие, не пуши, и по мъже не ходи. Тя ми отговори, че си пуши, и по мъже ходи, но не пие вино (или изобщо не пие; не си спомням вече какво точно ми каза).
Все пак, момичето ми намекна, че ходи по мъже, но аз вече бях блокирал, и пак не направих нищо повече.

Дайте съвети как биха могли да се преодолеят описаните 2 проблема. А може би има и трети пролем:
3. как да съм винаги готов да използвам всеки удобен случай, и да не пропускам добрите възможности, които ми се предоставят.
Това не е толкова голям проблем всъщност - просто трябва да съм винаги готов, че излизам, за да чyкам, та дори ако отивам за хляб до магазина.

#2 Attractor

Attractor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 26 December 2004 - 01:10 PM

Как да й кажа, че искам да правя секс с нея?

Това е основния проблем при мен, а може би и при много други момчета.

И може би това, което ме притеснява най-много, е страхът, да не ми откажат, и това, как ли ще гледат на мен след това?

Значи, проблемите май станаха два:
1. как да и кажа, че я искам;
2. как да преодолея страха, че може да ми откаже.


Ммм според мен няма нужда въобще да говориш за секс с нея. Всяка жена усеща кога искаш да правиш секс с нея. Ти също трябва да моежеш да усещаш това отношението й към теб и постепенно да скъсяваш дистанцията, например с докосване, шепот в ухото й и т.н. Въпросът е как ще се държиш с нея и как ще се чувства тя с теб, а не какво ще й кажеш. Не е хубаво да говориш директно за секс. Още повече пък да се уговаряш за място, където да отидете някой път - твърде директно е, а и само след 5 минути тя вече може и да не иска да прави секс с теб. Причините могат да бъдат хиляди и могат да нямат нищо общо с теб. Също така важно е какво прави, а не какво говори - м/у двете неща има огромна разилка.
Въобще цялата ти нагласа трябва да е, че ти си този, който решава дали ще прави секс с нея или не. Това е основният принцип, който трябва да се постараеш да заложиш в мисленето си въобще. Не оставяй контрола в/у ситуацията в нея. Опитай се да гледаш на нея като на приятел, а не постоянно да мислиш за това какво да й кажеш, за да я вкараш в леглото си. Търпението винаги се възнаграждава.
Друго нещо, с което според мен се натоварваш съвсем излишно, е какво ще си помисли тя за теб. Това трябва да е най-малкото нещо, което те интересува. Ти може да си много печен, а тя да е много глупава и пак да си мисли какво ли не за теб. Примери - много.

Иначе, с останалите фази от свалката се справям горе-долу. Работата ми е свързана с много контакти с хора, и макар да не мога да кажа, че съм от най-отворените, не съм и от най-задръстените. Мога да заговоря момиче, да и взема телефона, да я поканя да излезем...
Но след това вече блокирам. И момичетата почват да се сърдят, и си викат: "Абе, тоя що не иска да ме изчyка?". И в един момент им ставам досаден, и ... game over!


Това - момичетата да се сърдят, че не искаш да ги изч**аш, не ми се вярва:P Просто бъркаш някъде другаде. Ако се държиш, както подобава на истински ДЖ, но не искаш да ги ч**аш - вярвай ми, ще ти скочат при първа възможност.

Ето, неотдавна имах подобен случай. В едно заведение, в което понякога ходя да се храня, често се закачам с едната от продавачките.
Имахме даже един подобен разговор. Аз й казвам нещо от рода, че е сладурана, а тя скромничи, и твърди, че не е.
Аз: На мен ми харесваш, и ако не бях женен, щях да те хвана за гадже.
(аз по принцип съм женен наистина, но сме разделени с жена ми; живеем поотделно)
Тя: Че какво от това, и аз съм женена, но няма да те водя в къщи, ще те водя някъде на друго място.

Тук моята грешка беше, че не продължих разговора в тази посока; може би не очаквах такова благоприятно развитие на нещата. А вероятно трябваше веднага да прехвърлим разговора към това къде можем да го направим, и да използваме удобен случай, да осъществим плановете си. Наистина, тогава нямаше да имам възможност, да се възползвам на момента от ситуацията, но трябваше да покажа, че мога да организирам нещата; че може да се разчита на мен.

След няколко дена бях пак там, и девойката се оплака, че е настинала. Предложих й да я взема след работа с колата, и да отидем двамата да изпием някъде бутилка вино, от което тя ще се стопли, и ще оздравее. Тя обаче ми отказа с мотива, че не пие вино, и аз пак блокирах. Сметнах, че това е окончателен отказ, а може би момичето наистина не пие вино.
Пошегувах се с нея, че е като ангелче: не пие, не пуши, и по мъже не ходи. Тя ми отговори, че си пуши, и по мъже ходи, но не пие вино (или изобщо не пие; не си спомням вече какво точно ми каза).
Все пак, момичето ми намекна, че ходи по мъже, но аз вече бях блокирал, и пак не направих нищо повече.


Защо просто не й взе телефона, вместо да правиш такива уговорки? А и да искаш да излезнете, след като свърши работа - много е бързо, дори и да иска, може да няма възможност и да има други планове, затова по-добре е да й вземеш телефона и да й кажеш, че ще и се обадиш да излезнете някой път.
А това че ходи по мъже - не виждам защо би го крила, освен ако не е лесбийка.

Дайте съвети как биха могли да се преодолеят описаните 2 проблема. А може би има и трети пролем:
3. как да съм винаги готов да използвам всеки удобен случай, и да не пропускам добрите възможности, които ми се предоставят.
Това не е толкова голям проблем всъщност - просто трябва да съм винаги готов, че излизам, за да чyкам, та дори ако отивам за хляб до магазина.


Това да си винаги готов да ч**аш зависи единствено от теб, т.е. винаги трябва да си във форма, да имаш терен и т.н. Но няма смисъл да си натоварваш съзнанието с това, че във всеки момент трябва да можеш да ч**аш. А и ти наистина ли би ч**ал всяка, която иска да я ч**аш?

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 December 2004 - 11:52 AM

Как да й кажа, че искам да правя секс с нея?

1. как да и кажа, че я искам;
2. как да преодолея страха, че може да ми откаже.
3. как да съм винаги готов да използвам всеки удобен случай, и да не пропускам добрите възможности, които ми се предоставят.

<{POST_SNAPBACK}>



Attractor е прав една жена винаги усеща когато мъжа има интерес към нея и иска да прави секс /освен ако не е супер тъпа/ не е нужно да говориш директно за секс освен ако тя не е директа а тази мацка за която говориш изглежда е директна и затова е загубила част от интереса си защото ти не си направил нищо като изключим поканата за вино която след отказа и можело да мине в покана за масаж и гореща вана е сигурна съм че това е очаквала ...

а как да кажеш че я желаеш не се казва не и ако тя не е готова ...показва се Attractor добре го е казал ...докосване погледи леки намеци /мисля че там се справяш / въпроса е когато тя откаже или приеме там май блокираш а не бива
най важното което всъщност трябва да осъзнаеш /знам че го знаеш/ е че неможем да се харесаме на всички хора и това е нормално ...ако една жена си ляга със теб това не е заради външноста ти има куп фактори които оказват влияние като емоционалното и състояние в момента , усещането което сздаваш в нея , дали тя иска изобщо да го прави със друг ако си има някого и куп още неща ...не можеш да влезеш в главата на една жена и да го направиш понякога е стряскащо и излишно най вече е въпрос на усещане ...една жена има много лица тя може да е мила ,нежна, добра , а може да е дива страстна и това каква ще бъде със теб зависи изцяло от теб и какво ще предизвикаш в нея ....

и когато тя ти намекне че е съгласна просто действаш без повече да се чудиш като и казваш "ок ако утре вечер си свободна можем да направим вечерта забавна и да вечеряме в леглото..." или "ами защо си губим още времето и сме тук ...знам едно страхотно местенце само за нас...тръгваме ли"

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 January 2005 - 08:25 PM

първо да се извиня.... но е супер забавно и не се сдържах ;)



1. Оближете пръста си, изтрийте го в блузката й и кажете: - Хайде да махнем тези мокри дрехи!

2. - Хубави крака. В колко отварят?

3. - Как предпочитате - да ви купя питие или направо да ви дам парите?

4. - Аз може и да не съм най-красивия тук, но съм единственият, който говори с вас.

5. - Извинете, че не говоря много, но едва се преборвам с желанието си тази вечер да ви направя най щастливата жена на Земята!

6. - Искате ли да ви покажа малко бойни техники? Например аз ще легна, а вие ще се опитате да ми изкарате въдуха …

7. - Наистина бих искал да разбера как изглеждате, когато аз съм съблечен.

8. - Не преживявайте, че не сте най-красивата тук - красотата изчезва в мига в който щракнеш копчето на лампата.

9. Докато танцувате попитайте - Усещате ли вълшебството между нас!? Не,не - по-надолу …

10. - Изч**ай ме, ако греша, но мисля, че се казваш Геновева … или Хорнезия!?

11. - Боже, дрехите ви биха изглеждали невероятно разхвърляни по пода на спалнята ми!

12. - Моля, запомнете името ми, ще ви е нужно първо за да го шептите, а после - за да го крещите.

13. - Вярвате ли в любовта от пръв поглед или да изляза и да вляза пак?

14. - Здравейте, аз съм господин Най-подходящ партньор. Някой ми спомена, че ме търсите!?

15. - Знаете ли, приятелят ми изгаря от любопитство дали ме смятате за симпатичен!

16. - Здравейте, гласовете които непрестанно чувам, ме заставиха да дойда и да ви заговоря.

17. - Не се казвам Писан, нито Шаро, но можете да ме чешете по коремчето когато пожелаете.

18. - Зная, че млякото е полезно за тялото, но Боже мой, колко мляко сте изпили!?

19. - Искате ли да излезем за малко пица и секс? Не!? Какво, не обичате ли пица?

20 - Извинете, загубих си кученцето. Ще ми помогнете ли да го намеря, мисля че влезе в ей онази хотелска стая на час.

#5 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 07 January 2005 - 12:48 PM

хехе някой стават други са доста тъпички ;).Все пак орхидеьо ще ти дам още един шанс да си помислиш за нас двамата ;)

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 08 January 2005 - 02:34 PM

Все пак орхидейке ;)  ще ти дам още един шанс да си помислиш за нас двамата ;)

<{POST_SNAPBACK}>



като напишеш безцелъра ми се обади и ще помисля...не забравям аз така лесно още го чакам :D а докато го напишеш виж си станал поне на 20 и тогава може и да говорим сега ... много си малък къде ми се буташ между краката ;)

#7 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 12 January 2005 - 01:24 PM

Не мисля, че съм ти на годините (24) и предполагам гаджетата, които срещам мислят по-раzлично относно директните прикаzки, но преди седмица ми иzникна следната ситуация.... Една вечер бяхме иzлеzнали на диско, аz с една мадама и най-добрият ми приятел с друга. Понеже той в моите очи е da ultimate ДЖ, който съм срещал го попитах как според него да zавърша вечертта - "Кажи и в очите, че ще я раzмажеш от кеф ако я докопаш някъде на тясно..." което принципно конфронтира тотално с моето мислене, но след малко си каzах, че така или иначе не виждам какво мога да иzгубя, тя евентуално би иzпуснала и й споредлих думите му 1:1. Последва чаровна усмивка, беz нищо не каzва само ме хвана zа ръката и ме погледна в очите zа момент... В крайна сметка се окаzаха, че въпреки да не е имала сероzни намерения да си ляга с мен, съм каzал верните думи zа да я накарам да си смени решението....

Идеята ми е че теоретично явно и директните прикаzки могат да имат положителен ефект.... Знам ли и яz де, само давам пример.......

#8 oxygene

oxygene

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 08 February 2005 - 11:20 PM

mislq 4e edna jena koqto te haresva rano ili kasno(stiga da ne e kasno:-)))sama 6te ti predloje ili podskaje.4esto kogato si sramejliv jenite sami si idvat-tova e moq taktika,a nai interesnoto e-ako se stigne do sex i se odrapne6 jenata po4va da te goni-ti i stava6 truden i o6te po jelan.skoro pak mi se slu4i:-)))

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 February 2005 - 02:01 AM

mislq 4e edna jena koqto te haresva rano ili kasno(stiga da ne e kasno:-)))sama 6te ti predloje ili podskaje.4esto kogato si sramejliv jenite sami si idvat-tova e moq taktika,a nai interesnoto e-ako se stigne do sex i se odrapne6 jenata po4va da te goni-ti i stava6 truden i o6te po jelan.skoro pak mi se slu4i:-)))

<{POST_SNAPBACK}>



да бе надявай се...блаженни са вярващите... амин

Attached Files



#10 cabalco

cabalco

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 25 February 2005 - 07:35 PM

Sajaliavam, niamam kirilica.
Neznam dali ste ti e ot polza tova, no opitai doniakade ti da kontrolirash neshtata vmesto da chakash momenta, i da go ispusnesh eventualno sled tova.Ako vijdash che momicheto te haresva ustanovi fizicheska blizost- pregrashtai ia, gali ia-no ne seprestaravai, tova ne e barz nachin da e vkarash v legloto,ste ti triabva vreme.Vsiaka jena obicha da poluchava miluvki ot niakoi koito haresva.Kogato vidish che se chustva komfortno v obiatiata ti mojesh da opitash neshto poveche, pusni i raka, celuni e na po intimno miasto-nejno, bavno i vnimatelno.Ako tia reagira OK na tova sledvashtia pat napravo deistvai,pak nejno i vnimatelno s "chustvo"-preceni situaciata.Ako se drapne ne uporstvai, sledvashtia pat tia ste si poiska.
Pri men tova raboti pochti bezotkazno bezotkaszno, iavno uspiavam da precenia situaciata.Riadko mi se sluchva si iskam, obiknovenno si go vzimam po tozi nachin.

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 March 2005 - 10:01 PM

Sajaliavam, niamam kirilica.
Neznam dali ste ti e ot polza tova, no opitai doniakade  ti da  kontrolirash neshtata vmesto da chakash momenta, i da go ispusnesh eventualno sled tova.Ako vijdash che momicheto te haresva ustanovi fizicheska blizost- pregrashtai ia, gali ia-no ne seprestaravai, tova ne e barz nachin da e vkarash v legloto,ste ti triabva vreme.Vsiaka jena obicha da poluchava miluvki ot niakoi koito haresva.Kogato vidish che se chustva komfortno v obiatiata ti mojesh da opitash neshto poveche, pusni i raka, celuni e na po intimno miasto-nejno, bavno i vnimatelno.Ako tia reagira OK na tova sledvashtia pat napravo deistvai,pak nejno i vnimatelno s "chustvo"-preceni situaciata.Ako se drapne ne uporstvai, sledvashtia pat tia ste si poiska.
Pri men tova raboti pochti bezotkazno bezotkaszno, iavno uspiavam da precenia situaciata.Riadko mi se sluchva si iskam, obiknovenno si go vzimam po tozi nachin.

<{POST_SNAPBACK}>


ммм да...много познат ник ...

ако жената харесва мъжа тази тактика ще работи да :unsure:

Attached Files

  • Attached File  127.gif   4.55К   3 downloads


#12 Bogicata

Bogicata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 17 March 2005 - 10:18 PM

ha mnogo poznati 6te staneme tuka :unsure:

#13 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 21 March 2005 - 03:34 PM

здравейте,
ето ви едно предложение, което ми направиха преди няколко дни:
каня те на вечеря със закуска!!!!! :)
това ме уби - досега не го бях чувала хахааааааааааа

#14 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 21 March 2005 - 09:35 PM

здравейте,
ето ви едно предложение, което ми направиха преди няколко дни:
каня те на вечеря със закуска!!!!! :)
това ме уби - досега не го бях чувала хахааааааааааа

<{POST_SNAPBACK}>



Пък аз го знам от 16 годишен.....Не че съм го използвал ,ама това е от тези изтърканите клишета напоследък

#15 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 13 May 2005 - 03:15 PM

wizi, излизай по-често с този твой приятел!
определено има какво да ти покаже!