Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Овулацията


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 23 December 2004 - 06:37 PM

Овулацията досега е работила за мен - аз съм гада който така възбужда жените че те колкото и да са прилични пак като ги одари хормана и ми скачат. Много истории имам и знам за иначе прилични жени, който като са в овулация и ей така за едното ч**ане се забиват с някой случаен - ей така само да не е с тяхният си мъж.

Сага като аз съм от страната на мъжа с който момичето има по-дълготрайна връзка и почнах да се чаткам че може овулацията да се обърне срещу мен. Какво мислите вие? Жените тук да споделят до колко им влияе хормона? Предизвикателното поведение, сексуалното дразнене, всички свалячески тактики и многото лични качества преплетени с известно количество взаймна любов дали могат да я накарат да не иска други мъже дори когато е в овулация?

Проблема е че като съм се нагледал на сексуалният глад на жените и сега малко трудно ми се вписва концепцията за дългата връзка в която почвам все повече да затъвам.

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 24 December 2004 - 01:08 AM

трябва да знаеш че всичко зависи от теб и само от теб ако ти задоволяваш ената до се*е си и има разнообразие във връзката ви както емоционално така и в секса тя няма защо да търси това което ти и даваш другаде особенно ако и тя има чуства и държи на теб....изпуснеш ли я занемариш ли отношението си трябва да знаеш че тя няма да ти остане вярна и ще потърси това от което има нужда при друг и не защото секса е толкова важен не заради самото отношение най напред и после за задоволяване на животинското в нея....

приказката "жената за любов би правила секс а мъжа за секс би обичал " е много вярна ....

определено една жена в овулация е нещо сташно особенно ако е емоционална страстна и с по освободено мислене....имам един познат който един ден ми каза по добре се заключи и хвърли ключа защото има вероятност ако излезнеш да изнасилиш някой и вярвай ми беше много прав....

#3 Attractor

Attractor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 25 December 2004 - 04:28 PM

....изпуснеш ли я занемариш ли отношението си трябва да знаеш че тя няма да ти остане вярна и ще потърси това от което има нужда при друг и не защото секса е толкова важен не заради самото отношение най напред и после за задоволяване на животинското в нея....


Добре казано. Жената изневерява най-напред с мислите си, а после физически.

#4 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 09 January 2005 - 04:57 PM

Поразгледах и другите форуми и писля че мястото на питанката ми е тук.
Става дума в няколко други теми за овулацията и сексуалния нагон на жените по това време...искам да попитам кога е този период? И какво друго е характерно за него? Знам някои работи, но искам по- подробно
Мисля че това няма да е особено актуална и дълга тема, защото отговора на всичко може да е само в един или няколко поста...просто АЗ несъм много наясно.

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 12 January 2005 - 01:24 AM

http://www.zachatie....rticle&artid=84

нямах време да прегледам всичко написано там но погледни сайта и пак ще говорим :) незнам за всички жени ли важи но на мен лично овулацията ми действа разгонващо и сексуалния ми глад е на ента степен :)