Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Според вас .....?


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 13 December 2004 - 02:28 PM

.....как да прецакам една супер тъпа стратегия на едно момиче.Тя е такава -единия ден се даржи супер с те*е , прави това което искаш , още малко ще се размаже пред те*е , на дугиа ден сеедно не те познава

Тя си мисли че имам някви чуства към нея , но аз не искам да имам нищо общо с нея дори ме изнервия . Въпросния човек е супер наивен и си мисли че целия свят се върти около него. Дразни ме с това че е адски лигава , освен това е матриялистка , мисли се за много повече от другите , но смело мога да твърда че използва тази стратегия


Ето това е за нея , кажете как да и смачкам своенравието и да и покажа в крайна сметка че колкото и да си мисли че може да има нещо между нас да я срежа .Освен това тя самата преди време ми е казвала че изпозлва такава тактика но беше преди много време и сега едвали помни
:blink: :)

#2 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 14 December 2004 - 04:21 PM

Прави ти "близо-далеч" - любимата тактика на жените. Прецаква се по няколко начина най-общо казано с обратно прилагане на близо далеч от твоя страна, но с различна честота. Вариантите за честотата са различни в разлияните варианти - от постепенно забързване до дълго "близо" и рязко "далеч". С удоволствие бих го обяснил по на широко, но се съмнявам че ти това искаш. Целта на тези тактики е как накрая да бъдеш с момичето. Честно казано не знам да има тактика за оттърваване. Аз обикновенно просто на досадните отивам и в очите им казвам че не са ми приятни, нищо няма да стане между нас и да спрат да ми досаждат.

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 December 2004 - 04:38 PM

.....как да прецакам една супер тъпа

Въпросния човек е супер наивен и си мисли че целия свят се върти около него. Дразни ме с това че е адски лигава , освен това е матриялистка , мисли се за много повече от другите .....

.......... как да и смачкам своенравието и ......... :blink:  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>


виж Тоше той не иска да бъде със нея само да си го върне тъпкано за отношението и така че да не се чуства пренебрегнат той а тя да е тази която да се смачка щом се мисли за много яка един игнор ще я свали от облаците но преди това нека наблегнем на това че е материалистка :) ето ти и решението зарибяваш я със нещо материално /оставям това на фантазията ти ...ти най добре ще прецениш какво да е .../ след което тя ще е разтопена и ще си мисли че си и в краката и после тотален игнор това ще я свали доста яко и бързо... ;)

#4 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 14 December 2004 - 05:17 PM

Cruel Intensions да сте гледали. Там пича добро показно прави по темата. Съблазни я, допусни я до се*е си и й свии някой много гаден номер. Примерно напиваш я и с няколко приятели й правите оргия.

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 December 2004 - 05:21 PM

Съблазни я, допусни я до се*е си и й свии някой много гаден номер.

Примерно напиваш я и с няколко приятели й правите оргия.

<{POST_SNAPBACK}>



ееее пак разбиваш :blink: ама това е гадно ...и без оргия може да е гадно... :)

съблазни я.... ОК , допусния до се*е си го махаме защото няма нужда да си губи времето ...и после и свива номер който да и влезе доста вътрешно ;)

Edited by diva orxideia, 14 December 2004 - 05:29 PM.


#6 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 14 December 2004 - 06:40 PM

виж Тоше той не иска да бъде със нея само да си го върне тъпкано за отношението и така че да не се чуства пренебрегнат той а тя да е тази която да се смачка щом се мисли за много яка един игнор ще я свали от облаците но преди това нека наблегнем на това че е материалистка  :blink: ето ти и решението зарибяваш я със нещо материално /оставям това на фантазията ти ...ти най добре ще прецениш какво да е .../ след което тя ще е разтопена и ще си мисли че си и в краката и после тотален игнор това ще я свали доста яко и бързо... :)

<{POST_SNAPBACK}>



Мда мисля че игнора е добро решение : ) , бях се насочил натам ма ми тряше малко подкрепа от жена : ) , ок орхидейке 10х

#7 Attractor

Attractor

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 15 December 2004 - 08:11 PM

.....как да прецакам една супер тъпа стратегия на едно момиче.Тя е такава -единия ден се даржи супер с те*е , прави това което искаш , още малко ще се размаже пред те*е , на дугиа ден сеедно не те познава

Тя си мисли че имам някви чуства към нея , но аз не искам да имам нищо общо с нея дори ме изнервия . Въпросния човек е супер наивен и си мисли че целия свят се върти около него. Дразни ме с това че е адски лигава , освен това е матриялистка , мисли се за много повече от другите , но смело мога да твърда че използва тази стратегия


Ето това е за нея , кажете как да и смачкам своенравието и да и покажа в крайна сметка че колкото и да си мисли че може да има нещо между нас да я срежа .Освен това тя самата преди време ми е казвала че изпозлва такава тактика но беше преди много време и сега едвали помни
 


Според мен, щом момичето ти е говорило за "тактики" с други мъже преди време, тя просто се забавлява на твой гръб.
Аз не бих се занимавал да я свалям на земята - какво печелиш? Нека си витае в облаците и си мисли, че си луд по нея.
Иначе Тодор е прав, че с тактика "близо-далеч", ще й станеш по-интересен и ако решиш все пак да си отмъщаваш, можеш да излезеш с нея и да се постараеш да изкарате весело и готино. Постарай се да й е приятно, дай й няколко фалшиви знаци и в момента, в който тръгне да ти се натиска, я погледни с огромно учудване, стой 10 секунди онемял и след това й кажи: " :blink: Чакай, какво правиш, та ние сме само приятели!? Исках да излезнем заедно и да се позабавляваме, но нищо повече. Не те чувствам сексуално. Защо разваляш хубавата вечер? Исках да сме само приятели, но явно ти не можеш да устоиш на това, знаех си, че не е добра идея да излизам с теб!!"
Друг е въпросът дали наистина ти се занимава с подобни игрички, а и си е гадно.
А ако решиш да й прилагаш тотален игнор - има значение как го правиш, защото някои наистина витаят високо в облаците и може да реши, че просто не ти стиска да я забършеш.

#8 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 16 December 2004 - 12:09 PM

Абе вземи и тегли 2 майни :blink: хаахааха може пък да свърши работа :)