Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Най-очевидните пропуснати покани


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#31 EmilOgnqnov1

EmilOgnqnov1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 21 November 2007 - 09:00 PM

еми ето я и моята история... на един купон подпиинали всички... едно момиче идва при мен започва да танцува беше 7ца според мен :) както и да е тя ме хваща за раката и ми казва на ухо хайде да отидем някаде а аз : Няма каде ;) и така тя си трагна а аз осазнах, че сам я изпуснал :)

#32 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 23 November 2007 - 01:56 AM

хах освен и аз си споделя гафъ :) Значи преди година някаде бяхме на една хижа сабрани имаше доста хубави момичета бях си набелязал една отидах при нея заговорих я лафихме доста време след което тя ми вика ела горе фтората врата в дясно и аз казах ок !..>?!./ отивайки нагоре ме спира друга която ме задарпа кам една друга стая (естественно аз отидах) ;) обаче онази искаше парво се поопознаем малко и след това квото ще става да става казах и че ще ида да си взема цигарите(макар че те бяха ф мен) излизайки от нейната стая отивам при другата и и казвам че ще трябва да почака малко отивам при другата и гледам да я прекарам колкото мога по барзо , поцелувахме се не не нацелувахме се и работата вече готова обаче уви нямах в мен кондум отивам до якето да си ги взема прес това време минавам и прес 1 момиче което ме чака измислих още някоя причина за да ме чака слизам доло за якето си но ОлеЛеИИ голяма баркотия немога да го намеря след 10-15 мин. тарсене се отказвам и отивам горе при нея отварям вратата и кфо да видя тя с друг ф леглото :) отивам при другата на която явно и беше писнало ме чака отварям нейната врата какфо да видя пак сащата гледка и тя друг ;) следнах доло и се наспах на дивана :) :)

#33 Sm1l3

Sm1l3

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 31 December 2007 - 06:33 PM

Един приятел ме дърпа и ми вика ела с мен до магазина (4ма сме + нейна приятелка) :) тя ми вика не остани с мен Г ще отиде с него ... Аз и викам добре ма аз искам да си взема една бира по добре аз да отида че Б винаги взема отвратна ей сега се връщам :) загрях 20сек по късно :rolleyes:

#34 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 01 January 2008 - 01:40 PM

Тука ми стана доста забавно, ше взема и аз да си споделя най-голямата простотия, която съм правил с момиче. Та беше на наскоро, преди 2-3 месеца бяхме аз и най-добрия ми приятел на купон в едно друго приятелче, и пича го беше организирак перфектно-бяхме 4 момчета и 8-10 момичета от неговия клас, които си бяха доста лекички и нямаха задръжки с пиячката... Аз като пълен загубеняк с жените още отначало си набелязах най-хубавата, и взех да танцувам с нея туй-онуй, и за моя изненада работите взеха че станаха от само се*е си(явно тука пак идва момента за това колко добре се справя човек, когато не му пука) после се целувахме, натискахме се и по едно време можехме да минем и на next level, ако не бях толкова прост да оставя врата на спалната отключена, че другите две момчета, които бяха подпийнали доста успяха да ни се натресат(първа простотия, която беше просто като загрявка за втората).
Та после на мене кефа рязко ми охладня, и с момичето отидохме в хола при другите да гледаме някав филм. Аз обаче на дугия ден имах упражнения в университета, и трябваше задължително да отида и то рано сутрин, тъй, че имах доста сериозни амбиции да се наспа. Поради тази прияина към три и половина на мацето много деликатно без да ме усети реших да му тегля една майна и просто отидох и си легнах сам в спалнята. Та после дойде моя шок, когато докато си къртих блаженно усетих как някой пуска светлините, и някакв женски глас почва да ми споменава името и някви други думи, които дори не си направих труда да разбера, просто исках да си остана заспал, но тая женка явно имаше други намерения :) . Обаче просто не можете да си представите, какво ми е някой да ме събуди така и то като ми цъкне лампа, направо полудявам от гняв, имам чувството че ми стържат по мозъка с шкурка и то отвътре, по-голям кошмар не бих могъл да си представя от едно толкова грубо откъсване от блаженството на съня. И тъй като не исках да се разбуждам ,не си направих труда дори да я погледна, и съм отговарял с едносрични изречения на някви работи, които ме е питала, и които до колкото разбрха на другия ден са били нещо от сорта "Искаш ли да легна при теб и т.н. " Абе с две думи мацката съм я отрязал много грубо... ама за сметка на това ако знаете как хубаво се наспах на оная спалня, и то за има няма 4 часа :)

#35 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 03 March 2008 - 04:02 PM

Еми 1 СЪСЕДКА, нещо се зарибяваме ала бала, ама аз спичам нали... Аз някакси се навих да я питам да гледаме филм в нас и я питам кой филм и се гледа и тя ми разправя "СЪСЕДКА ЗА СЕКС". И аз сдух от всякъде... за малко да отърва офертата, накрая не гледахме филма, но приложихме заглавието :rolleyes: ;)

#36 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 03 March 2008 - 08:01 PM

2 идиотщини от скоро .... лично мое творение (ебаси :) )

тя: Кога ше ме изведеш на кафе?
аз: Ми когато съм свободен! /даже не се усетих кво казах,а мацката беше 8!/

тя2: Какво ше кажеш да се поразходим след курса?
аз: Не мога, на плуване съм / отново напълно неадекватен и недочул/

Лошото е,че тия дет наистина ме кефят не пропускам да ги чуя правилно... защо ли? :rolleyes: ;)

#37 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 05 March 2008 - 01:47 AM

тя: Кога ше ме изведеш на кафе?
аз: Ми когато съм свободен!

Специално това си е супер яко даже, още повече че очевидно е имала висок интерес... кофти че не си се възползвал от момента след това, за да се разберете за друг ден (когато си свободен). :)

Моята история не е отскоро, но си заслужава...
Първоначално, се разбираме по скайп с една мацка (8-мица според моите разбирания), че ще излезнем вечерта същия ден. Звъня по-късно, за да се "доразберем" (тъпо, ма тая грешка няма да я повторя), не дига. естествено не звъня повече. След 5 мин звъни тя и вика "На парти на шефката ми съм, няма да мога както се бяхме разбрали, ще можеш ли по-късно", - "Да, но първо ще трябва да видя един приятел, така че ще мога чак в 23:00", тя -"айде направо в 23:30, става ли", съгласих се. Само да уточня, че това беше първа среща. Излизаме. Сядаме на втория етаж в 1321... поръчваме по 2 големи Absolute Vanilia с някви натурални сокове и много лед. Минава около час и викам "аре да сменим обстановката леко", отскачаме до Миленката (вече около един почти) и там сядаме почти фронтално, но един до друг на високи столчета... минават няколко минути... започнах да й говоря ту на едното ушенце, ту на другото, като нослетата небрежно се докосваха... след малко ми изтърсва съвсем неочаквано "играеш си с мен", при това със супер сериозно изражение, аз отвръщам (опитвайки да запазя спокойствие и да не проличи, че направо ме отсреля с това)... "Колкото да ти хареса", приближавам се пак и почва едно лудо мляскане, 15 мин без спирка... след още малко започнах да я целувам по врата, дори по горната част на гърдите направо пред всички в заведението... тръгваме си. изпращам я до блока й. целуваме се, питам я "свети ли стаята ти", тя "не, съквартирантките ми ги няма", аз "веднага се просваш на леглото и заспиваш, изморена си", тя "аа не, не ми се спи, може да гледам филм", аз "ок, приятно гледани... лека". Обърнах се и тръгнах към моя блок !! После като помислих "малко", загрях... ма тя вече отдавна е спяла под готините си завивки, които не успях да помириша хахахаа :rolleyes: ;)

Edited by extigyro, 05 March 2008 - 01:56 AM.


#38 develop

develop

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 05 March 2008 - 06:03 AM

Хах , темата е добра.
При мен беше станала супер глупава изцепка. Преди около година самолета ми закъсня за трансфера в Лондон. Пътувах с един приятел и се настаняваме в един хотел и на регистрацията се засичам една мацка от същия полет дето ми се усмихваше на няколко пъти преди това. Изчака ме да попълня формуляра и тя идва и ми казва тихо номера на стаята си и нещо от сорта мини да си полафим. Малко по късно за вечеря (в хотела) реших да мина през стаята и и да вечеряме заедно. Всичко ок. Допадна ми мацката, изключително мой тип, и аз супер изкефен, че още от първата вечер на пътуването ми съм в играта, в това време моя приятел се зададе от някаде и седна на при нас. Стигна се до бири, тая си ме понападна ама моя не се усети да потегли навреме и така де... нула. Жалко , защото мацката си наистина си заслужаваше.
-Извод , в такива очевидни ситуации не трябва да се отлага. Атака на момента.

#39 action

action

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 05 March 2008 - 11:09 AM

с една моя съученичка сме на хижа тоест целия клас, аз си легнах рано защото бих пътя до там пеша, както и да е по едно време се появява мадамата с един пич много пияни в стаята ми. Ляга при мен, а аз идиота си мисля че са гаджета, и ми казва "ч**а ми се" а аз "добре", а тя "много ми се ч**а" аз " ми хайде" тя "ще се ожениш ли за мен"
аз спек 10 секунди и "да" а тя си вдигна ч**алата с онзи пияния, всъщност братовчет и :rolleyes:

#40 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 07 March 2008 - 06:18 PM

elfish, това не е никаква пропусната покана ;)

моята е следната - още бях "доброто момче", девствен, с една мацка излизахме няколко пъти. един път почнахме да се натискаме в колата, правих й френска. в един момент тя каза "ако беше някой друг, досега да ме е изч**ал".

аз, понеже не съм такъв "гадняр", който да иска да се възползва от нея, само поклатих глава с разбиране, което трябваше да значи "дааа, другите са такива гадняри. добре, че попадна на мен. аз не съм такъв и не бих го направил" :-D



ооо господи това вече не е човешко :О :rolleyes:

#41 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 08 March 2008 - 12:40 AM

Добри сте всички, но и аз не съм за изхвърляне ... :rolleyes: ;)

Та така - вървим си ние с една мацка по плажа, беше привечер на плажа нямаше никой (почти никой, беше затънтен плаж) и се замълчахме по едно време ... И тя изведнъж ми вика - "Не обичам, когато им кажа да не ми го вкарват целя ти винаги да го вкарват докрай ..." ... аз както си ходех изтърсих само едно "А ... к`фо ?!" ... Тя каза "Това, което чу." ... А аз си продължих да си ходя ...

#42 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 08 March 2008 - 01:03 AM

Сетих се за още една ... На хижа сме с класа, вече попийнали и в една стая сме се събрали всички и по едно време идва една мацка при мен и ми вика "Искам да танцуваме" и ме дърпа за яката ... след което следва 1 час клатене на някакви чалга песни ... Няма значение ... започнахме да се целуваме, после се целувахме в коридора, после в нейната стая и легнахме на леглото ... там нали си продължаваме ... и по едно време тя заспива ... Аз започвам да я целувам, да я будя, шушна в й ушето "Искаш ли да правим..." а тя горката вика "Искам да спя...". Аз няма и две секунди и викам : "Ами добре" и си излезнах ... Побърках се после ... :)


И още една ... Бях на лагер с един приятел и последната вечер ще идва една мацка в стаята ни. Бяхме купили водка и някакви разредители там. Мацката обаче не дойде. Дойде една друга. Започнахме да пием, и по едно време аз лягам до нея и почвам да и говоря как ще я пратя на 7-мото не*е и т.н. Моят приятел седи и дебне и чака да се включи .. ;) По едно време се усещам, че я целувам по гърдите, бръкнал съм и в гащичките и се целуваме. Моят приятел вече се бе включил. Целувахме се, накрая оставаме само по боксерки аз готов с презервативи и всичко и тя вика : "Еми то аз ... такова тати ще ми се кара..." ... И ние "Ми добре" и се обухме изведохме я от стаята и я изпратихме до тях ... Боже Господи ... :rolleyes:

Edited by Rolan, 08 March 2008 - 01:10 AM.


#43 turbo2700

turbo2700

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 09 March 2008 - 10:47 AM

:lol: :P :D
Адските бисери.
Rolan на по колко години сте били е човек? :D
ееее посрах се от смях :lol:

#44 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 11 March 2008 - 03:00 PM

Това последното беше преди 3,5 години ... бях на 13 и нещо :lol:

#45 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 11 March 2008 - 05:52 PM

С първото ми гадже - 9 клас
Аз тогава много сериозно гледах на нещата - едва ли не в женитба влизам. Та първо бяхме на дискотека и там стана зарибявката, ама нещо се дърпаше много в края на вечерта (сигурно защото се държах както пише в сайта - като побесняло куче :P :D) и чак след 3-4 дни се разбрахме за кафе. Аз бях кълбо от нерви, но като дойде и седнахме (атмосферата беше много интимна - "Harem" или "Boogie bar" на Плиска) аз просто почнах да говоря, да разказвам. Така след 30 минути тя ми вика: "Ела сега и аз да ти кажа нещо",,,,Аз - втрещен:"Ми казвай",,,,Тя - "Ама ела по близко да ти го пошушна :lol:",,, И аз наистина се наведох и си дадох ухото близко до устата й :lol: :D :P ,,,,Тя се разсмя доста и после се разцелувахме.
Това съм го разправял само на един приятел и после го болеше корема от смях и ме черпи бири даже :P