Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

101 романтични идеи


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#1 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 10 November 2004 - 01:52 PM

Нека направим една тема с най-различни романтични неща, които можеш да направиш за любимия човек. Аз ще пиша тук, разчитам и на вашите идеи.

#1
Ако тя заминава за няколко дена, й кажи, че се притесняваш за нея и затова си й осигурил бодигард. Тогава й подари малко мече.

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 November 2004 - 12:34 AM

когато прочетох това първото за което се сетих беше за един подарък който получих за рождения си ден от специален за мен мъж....беше странна птица но на мен ми харесваше та и подаръка беше също така странен в началото мислех че е шега ....подаде ми малко синя квадратна кутийка /още я пазя/ във нея имаше синя хартия нарязана много интересна аз унемях питах какво е това той каза погледни...извадих хартията и на дъното на кутийката намерих орех тогава се втрещих и питах какво значи това а той ми вика счупи го...е това беше върха ...малко остана да му го счупя в главата ...той го взе счупи го и от там излезнаха едни сини прашки много ефектни ...бях много изненадана и въпреки че никога не съм ги носила винаги се усмихвам когато видя кутийката

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 November 2004 - 12:48 AM

има един спомен който никога няма да забравя ...миналия ми рожден ден ...бяхме се разбрали че няма да го празнуваме пихме само по едно питие навън със мъжа ми и така деня беше минал ... след няколко дни той ми казва че ще ходим на гости аз не питам нищо казвам само добре дай ми само време за душ и грим той казва това го свърши тук /бяхме на вилата/ а в къщи само ще се облечеш и аз добре...и всичко изглежда така обикновенно че няма как да се усетя какво ме чака....
влизам си аз в апартамента и от коридора мирише на пилешки пържоли ...аууууу мислех си че комшийката се е уляла да готви но отваряйки вратата на хола и святкайки лампата изкачат всичките ми приятели и започват да пеят честит рожден ден ...масите сложени балони хвърчат ....унемях загубих говор и картина беше невероятно готино изживяване ...докато бях така унемяла ме затрупаха със цветя целувки и подаръци бях много много щастлива ...но това не беше всичко половин час след това пристигна дисководещ това вече ме довърши лудницата беше налице и аз се размазах тотално...

Edited by diva orxideia, 11 November 2004 - 12:53 AM.


#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 11 November 2004 - 12:17 PM

Наименувайте звезда с името на момичето. Можете съвсем официално да дадете име на една от многото звезди, за което да получите официален документ/сертификат.

Повече подробности

#5 Гост:_goresht shokolad_*

Гост:_goresht shokolad_*
  • Guests

Posted 11 November 2004 - 10:56 PM

Наименувайте звезда с името на момичето. Можете съвсем официално да дадете име на една от многото звезди, за което да получите официален документ/сертификат.

Повече подробности

<{POST_SNAPBACK}>



оооооооо аз не искам толкова много само масаж вана много секс със пура и добро пипие прибави малко лизане мазане и купона е налице :ph34r: и ще го направим романтично да кажем със свещи и музика ;) става нали...ауууу пак ме е ударил хормона ;)

Edited by goresht shokolad, 11 November 2004 - 10:57 PM.


#6 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 12 November 2004 - 11:35 AM

#2
Купи фосфоресциращи залепващи звездички и напиши на тавана над леглото "Обичам те!". Тя ще ги види, когато угасите лампата. Все пак внимавай да са такива, които не оставят следи след като се отлепят.

#7 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 12 November 2004 - 04:28 PM

#3
При някой специален случай, купи 11 истински и 1 изкуствана роза. Сложи изкуствената в средата на букета.
Добавяш картичка със следния текст:
“Ще те обичам, докато и последната роза не увехне.”

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 November 2004 - 06:01 PM

идеите са очарователно сладки :) ;)

аз ужасно много обичам цветята ще ми се някой ден да бъда затрупана от цветя просто така без повод ...да няма място по стаите от цветя...сигурно ще получа инфаркт от щастие :D :D :rolleyes: /както във филма "Легло от рози"/

Attached Files

  • Attached File  1img.jpg   5.77К   115 downloads

Edited by diva orxideia, 13 November 2004 - 06:20 PM.


#9 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 15 November 2004 - 05:00 AM

#4
Купи домейна с нейното име, ако е свободно, например www.martinaivanova.com. Направи уеб страница с някаква романтична поема и красива роза. Когато тя разглежда в Интернет, й дай идеята да провери дали това име е заето. Нека тя сама го напише и отвори сайта.

#10 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 17 November 2004 - 12:17 PM

#5
Купи стилно огледалце и й го подари с картичка, на която пише примерно "В това огледало ще виждаш най-красивата жена на света!".

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 November 2004 - 12:39 PM

не мислиш ли че ще звучи прекалено и не така истински....по скоро звучи като идна от многото мъжки лъжи...

няма ли да е по добре ако пише "виждаш ли мила това което и аз...едно нежно красиво цвете пълно с много любов и страст" незнам но ми звучи по истински ...нещо което наистина може да се почуства със сърцето :)

#12 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 09:05 AM

плюшена играчка , цветя , кутия с шоколадови бонбони , някоя красива кристална фигурка ...............
всички тези неща и много други. само че зависи от начина на поднасяне.
всичко трябва да е от сърце. трябва да бъде поднесено по такъв начин че да накара другия да се разплаче едва ли не от щастие.
романтика.......... има ли я изобщо в наши дни?

#13 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 02:05 PM

#6
Вземи книгата, която тя чете, отвори там, докъдето е стигнала и с МОЛИВ подчертай букви в някой параграф, който й предстои да прочете скоро. Нека подчертаните букви формират примерно "Обичам те". Например:

Дворецът беше лабиринт, а минаването им през него -мъчително и незабравимо. Отначало минаваха от сграда на сграда под тъмното небе.

Подчертаното ще зачовърка любопитството й и с малко повече късмет тя ще извади буквите и ще си ги запише. Можеш да закодираш и някое по-дълго съобщение, за да се потруди тя пвоече...

#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 12 January 2005 - 07:20 PM

хмммм мислех че тук ще дадеш 101 романтични идеи...а нещо романтиката се размаза на № 6 и запецна :) :P или идеите се свършиха...ако нямаш казвай да помагаме :) трудно ще ги докараме до 101 ама поне ще опитаме :P

#15 Fatalnia

Fatalnia

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 13 January 2005 - 12:34 PM

Подозирам, че номер 7 ще е да поръчаме да доставят цветя на работното и място, което не само ще я зарадва, но й ще предизвика вниманието на колегите й и това ще още повече ще увеличи радостта от цветята.

101 Romantic Ideas:
http://ftlbg.com/MAR...antic_Ideas.pdf

Edited by Fatalnia, 13 January 2005 - 12:35 PM.