Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бързото свършване...


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#16 lvn

lvn

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 04:22 AM

Tva za alkohola e pulna glupost-i da ti zabavi malko eqkulaciqta,na tebe nqma da ti e kef(az pone ako sum piqn po preve na sex,ne 4e ne mi e kef ami napravo 4akam s neturpenie da svur6i),mai jenskiq suvet be6e nai dobur-otidi na lekar,da ne stava po lo6o-az sum 4uval 4e pri mn.mn. rqdki slu4ai toq problem e e na fizi4esko nivo,tui 4e spoko.
A priqtelkata ti e cqlo 4udo-99% 6te te izritat ako ne6to ne stane kakto trqbva:PPP
Toq suvet za onaniraneto isglejda logi4no su6to.
Tova 'ne6to' vse pak se skivka:) na nqkoi manieri.
Samo ne si go prenasqi na mentalno nivo tozi problemec.

#17 spliff

spliff

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 02:22 PM

ами на мен алкохола ми действа добре :)
деезнам сигурно на секи различно...аве са ше пусна една анкета и ше видим :)

по принцип както ти си казваш в повечето случаи тоя проблем не е на физическа а на психическа основа ;) ...
..алкохола просто ти помага да се отпуснеш, и на мен ми се е случвало когато съм напрегнат да свършвам бързо(особено първите няколко пъти ;) хаха) аре

Edited by spliff, 19 November 2004 - 02:41 PM.


#18 franklin

franklin

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 05 December 2004 - 11:48 AM

Здравейте на Всички.
Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...
Секс нормално дълго време сме получавали или ако след първия път продължа, ч**ам с мек докато заякне, за втор път, или (като последния път) чак третия тек. Но по първия начин- първо, че е неприятно по едно време, второ, че невинаги може да разчитам че ще стане, и трето- че е опасно заради спермата в презерватива.
Моля за почощ или съвет. И без да ми предлагате тези Durex Performa, ако обичате.
Благодаря Ви отсега.

<{POST_SNAPBACK}>

izpolzvai hap4eta anafrenil 5-6 4asa predi sex.poiaviavat se niakoi strani4ni efekti no ne se pritesniavai.ako ne idi na sexolog, no vnimavai s hap4etata.

#19 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 05 December 2004 - 04:29 PM

izpolzvai hap4eta anafrenil 5-6 4asa predi sex.poiaviavat se niakoi strani4ni efekti no ne se pritesniavai.ako ne idi na sexolog, no vnimavai s hap4etata.

<{POST_SNAPBACK}>

Би ли ми казал страничните ефекти, от които да не се плаша? Мерси.
Кажи ако можеш каква цена са...
Сексолога ми не помага, затова търся други начини

#20 marian1

marian1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 06 December 2004 - 08:37 PM

ami виж, пробваи позата тя да седи в теб ,така ти ще контролираш нещата, така и наи бавно се свършва ( ли4ен опит) или преди сех минава6 през банята ;) :) се6таш се защо .


Здравейте на Всички.
Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...
Секс нормално дълго време сме получавали или ако след първия път продължа, ч**ам с мек докато заякне, за втор път, или (като последния път) чак третия тек. Но по първия начин- първо, че е неприятно по едно време, второ, че невинаги може да разчитам че ще стане, и трето- че е опасно заради спермата в презерватива.
Моля за почощ или съвет. И без да ми предлагате тези Durex Performa, ако обичате.
Благодаря Ви отсега.

<{POST_SNAPBACK}>



#21 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 December 2004 - 10:28 PM

ami  виж, пробваи позата тя да седи в теб ,така ти ще контролираш нещата, така и наи бавно се свършва ( ли4ен опит) или преди сех минава6 през банята  :D  ;) се6таш се защо .

<{POST_SNAPBACK}>


не съм съгласна че когато жената е отгоре мъжа контролира свършването ...напротив особенно ако е в следната поза: със крака към него седнала върху члена му и със ръце се подпира назад тогава точно търка главичката на члена и мъжа свършва много по бързо B) сещай се защо ....стойката си я бива но не и за задържане :) ;)

аз предлагам да правиш по редовен секс или поне да се самозадоволяваш това ще помогне много ...има и друго ако имаш приятелка или партньорка нека тя помогне като ти прави по често френска и когато усети че момента наближава да задържи после пак продължава и така докато свършиш и ако това го правите редовно ще се получи ...успех ;)

#22 passion

passion

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 08 December 2004 - 09:09 PM

Поинтересувай се от книги за Тантра - има много на пазара - там има доста полезни неща по твоя въпрос.
Има и едни техники с притискане, ама партньорката ти трябва да е свястна и да иска да ти помогне и тя!
Иначе всякакви методи като алкохол, да си мислиш за грозната комшийка, да си врътнеш една преди това са малко или много глупости и само ще ти развалят кефа.

#23 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 10 December 2004 - 05:18 PM

QUOTE(franklin @ 05.12.2004 - 11:48)
izpolzvai hap4eta anafrenil 5-6 4asa predi sex.poiaviavat se niakoi strani4ni efekti no ne se pritesniavai.ako ne idi na sexolog, no vnimavai s hap4etata.



И все пак някой ще ми каже ли нещо по- конкретно и по този въпрос?
страничните ефекти, от които да не се плаша?
И ме интересува цената, както и мястото откъдето да ги купя- аптека ли, сексшоп ли?
...
Сексолога ми не помага, затова търся други начини
Благодаря

#24 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 December 2004 - 09:26 PM

виж какво заеби ги тез хапчета нека оправим нещата по нормален начин ...поне да опитаме а затова ти кажи какво опита от това което предложихме тук и до къде то свърши работа....а сексолога няма да помогне той по скоро може да помогне за махане на комплекси бариери и сексуални травми така че чакам да пишеш какво пробва и какъв беше резулатата :blink:

#25 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 10 December 2004 - 11:53 PM

Здравейте на Всички.
Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...
Секс нормално дълго време сме получавали или ако след първия път продължа, ч**ам с мек докато заякне, за втор път, или (като последния път) чак третия тек. Но по първия начин- първо, че е неприятно по едно време, второ, че невинаги може да разчитам че ще стане, и трето- че е опасно заради спермата в презерватива.
Моля за почощ или съвет. И без да ми предлагате тези Durex Performa, ако обичате.
Благодаря Ви отсега.

<{POST_SNAPBACK}>

Здравейте на всички!!! :)
Виж yasmania,от всичко което четеш или научаваш с времето ,може още повече да се притесниш!Не съм специалист нито претендирам за нещо,но мисля ,че най-важното в случая е да се отпуснеш и повечето пъти когато правиш любов с любимия човек,да си спокоен и сигурен в се*е си :blink:
Другия път когато си лягате ,не си мисли непременно"сигурно пак ще се изложа"или"дали този път ще се представя по-добре??!!??"
Просто бъди се*е си и не се страхувай какво ще се случи!!!Колкото и глупаво да звучи,започни по-отдалеч-говори и за еротични неща още докато сте на кафе или в колата,подготвяй я постепенно за една красива и страхотна вечер и когато настъпи момента,просто се владей и най-важното -НИКОГА НЕ БЪРЗАЙ!!!
Прави всичко бавно,целувай на всякъде,опитай нещо по-различно от това което си правил преди!Любовната игра е нещо много приятно и за двамата :)
Постепенно ще видиш как възбудата и нараства и ще ти става все по-приятно и по-приятно :) ;) :D
От тук нататък нещата си зависят само от вас двамата,опитай да не мислиш за се*е си,влез и я наблюдавай постоянно.Изкарай всички мисли от главата си и се съсредоточи върху нея.Когато мислиш,че ще свършиш-спри за момент,но не се отдръпвай а продължавай да поддържаш нейната възбуда ,целувай я ,говори и нежно и ще видиш как постепенно твоята възбуда отминава.Тогава влез отново и продължавай!
Просто не я оставяй за секунда да почувства,че нещо не е на ред ;) С времето ще станеш все по-уверен и накрая ще дойде момент в който няма да си спомяш за проблема :D
Това е лично мнение и не го налагам,но знай,че в 95% от случаите бързото свършване се дължи най-вече на психическа нагласа и на още два фактора-1 липсата на редовни контакти и 2-ро:голямото желание и привличане!!!
Искрено се надявам да бъда полезен :rolleyes:
Айде със здраве и успех!!!

#26 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 11 December 2004 - 01:04 PM

Отново благодаря на всички, дали мнения дотук.
Както със всяко друго нещо, и с този проблем има развитие. Обещах че щом ми помагате ще ви държа в течение и наистина смятам да го правя.
Хареса ми последния пост на boi4ka--добре ги е представил нещата.
При мен психическа нервност няма. Не си мисля вече за това кое и как ще стане, че дали или колко ще се изложа. Това не е в мислите ми, следователно причина 1 липсва. Сексуалните ми контакти са достатъчно чести, за да не е и другата приччина. Може би просто така съм устроен, и трябва да се преборя с това. Пробвах доста от нещата, повечето имат ефект.
Подчертавам че Всичко, което съм пробвал, е било 2-рия тек.При него експериментирам.При първия просто немога. ой вече минава ей така, за парлама.
Това, върху което работя сега са няколко неща.
Първо- благодарности на todor за книжките, които ми изпрати.
От тях разбрах че е необходимо да ноучиш всичко за собствения си оргазим, стъпка по стъпка, чак тогава да се опиташ да го контролираш. С възбудата е същото. Работя над задържането на оргазма чрез техниката и PC- мускула.
Като резултати мога да кажа, че докато се подготвям самостоятелно ,самозадоволяването ми вече продължава доста по-дълго. На мнение съм че това ще даде и резултат при любовен акт, защото техниките са същите, само усещането е различно.
На 2 или 3 пъти успях да задържа изпразването...и да продължа, но все още немога всеки път. Мисля когато мога всеки път вече при самозадоволяване, чаак тогава да пробвам при любовен акт.
Противно на това което беше написал todor в един свой пост обаче, след като задържа веднъж изпразването втория път немога..той беше писал че е по лесно..но това не е от голямо зночение, защото, както казах, смятам да усвоя достатъчно добре тази техника.
Горе-долу това е засега... очаквам вашите коментари и съвети.
Пак благодаря, регистрирането ми в този форум беше голяма крачка напред замен, благодарение на потребителите му.

#27 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 11 December 2004 - 07:25 PM

При мен психическа нервност няма. Не си мисля вече за това кое и как ще стане, че дали или колко ще се изложа. Това не е в мислите ми, следователно причина 1 липсва. Сексуалните ми контакти са достатъчно чести, за да не е и другата приччина.

<{POST_SNAPBACK}>



супер много се накефих от това което си постигнал и най вече мислите ти са позитивни което е много важно ...вярвам че със времето всичко ще се оправи :blink:

#28 boi4ka

boi4ka

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 12 December 2004 - 04:40 PM

Отново благодаря на всички, дали мнения дотук.
Както със всяко друго нещо, и с този проблем има развитие. Обещах че щом ми помагате ще ви държа в течение и наистина смятам да го правя.
Хареса ми последния пост на boi4ka--добре ги е представил нещата.
При мен психическа нервност няма. Не си мисля вече за това кое и как ще стане, че дали или колко ще се изложа. Това не е в мислите ми, следователно причина 1 липсва. Сексуалните ми контакти са достатъчно чести, за да не е и другата приччина. Може би просто така съм устроен, и трябва да се преборя с това. Пробвах доста от нещата, повечето имат ефект.
Подчертавам че Всичко, което съм пробвал, е било 2-рия тек.При него експериментирам.При първия просто немога. ой вече минава ей така, за парлама. 
Това, върху което работя сега са няколко неща.
Първо- благодарности на todor за книжките, които ми изпрати.
От тях разбрах че е необходимо да ноучиш всичко за собствения си оргазим, стъпка по стъпка, чак тогава да се опиташ да го контролираш. С възбудата е същото.  Работя над задържането на оргазма чрез техниката и PC- мускула.
Като резултати мога да кажа, че докато се подготвям самостоятелно ,самозадоволяването ми вече продължава доста по-дълго. На мнение съм че това ще даде и резултат при любовен акт, защото техниките са същите, само усещането е различно.
На 2 или 3 пъти успях да задържа изпразването...и да продължа, но все още немога всеки път. Мисля когато мога всеки път вече при самозадоволяване, чаак тогава да пробвам при любовен акт.
Противно на това което беше написал todor в един свой пост обаче, след като задържа веднъж изпразването втория път немога..той беше писал че е по лесно..но това не е от голямо зночение, защото, както казах, смятам да усвоя достатъчно добре тази техника.
Горе-долу това е засега...  очаквам вашите коментари и съвети.
Пак благодаря,  регистрирането ми в този форум беше голяма крачка напред замен, благодарение на потребителите му.

<{POST_SNAPBACK}>

Наистина си на прав път!!! :) :) ;) Страхотно се радвам за психическата ти нагласа :rolleyes: Изключи всяко притеснение и давай смело,ако момичето до теб те обича,то нещата ще си дойдат на мястото по-бързо отколкото очакваш :D :blink: :o
Аз съм сигурен,че няма мъж на който поне веднъж или няколко пъти да не му се е случвало да свърши бързо.Така сме устроени :)
И ако ми позволят другите мога да кажа,че всички тука сме сигурни в теб ;) затова просто се наслаждавай на всеки миг с твоя човек!!!
Айде ,че много се отплеснах-със здраве на всички :D

#29 franklin

franklin

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 13 December 2004 - 07:12 PM

Би ли ми казал страничните ефекти, от които да не се плаша? Мерси.
Кажи ако можеш каква цена са...
Сексолога ми не помага, затова търся други начини

<{POST_SNAPBACK}>

Вие ти се свят,повишаваш кръвното,не ти се яде.Цената им е 10 лв.

#30 franklin

franklin

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 18 December 2004 - 06:26 PM

Вие ти се свят,повишаваш кръвното,не ти се яде.Цената им е 10 лв.

<{POST_SNAPBACK}>


копуват се от аптеката.Като си ходил на сексолог той какво ти каза?не ти ли препоръча нещо ефикасно.Ако имаш ICQ дай ми го .Бих искал да си поговорим.Мойат ник е franklin,а номерат е 258-970-519