Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Бързото свършване...


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#1 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 03 November 2004 - 07:21 PM

Здравейте на Всички.
Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...
Секс нормално дълго време сме получавали или ако след първия път продължа, ч**ам с мек докато заякне, за втор път, или (като последния път) чак третия тек. Но по първия начин- първо, че е неприятно по едно време, второ, че невинаги може да разчитам че ще стане, и трето- че е опасно заради спермата в презерватива.
Моля за почощ или съвет. И без да ми предлагате тези Durex Performa, ако обичате.
Благодаря Ви отсега.

#2 fresh

fresh

    powered by fresh

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 175 Мнения:

Posted 03 November 2004 - 08:41 PM

Здравейте на Всички.
Немога да разбера с какво съм наказан да е така.
На 19 год съм, имам приятелка...Нищо в нея не ме притеснява, не съм и стеснителен...
Обаче като вземем да правим секс се случва мноого лошо- 1-2-3 движения могат да ме свършат...Независимо при каква поза. Наистина недоумявам защо е така. Втория тек е приблизително същия...
Секс нормално дълго време сме получавали или ако след първия път продължа, ч**ам с мек докато заякне, за втор път, или (като последния път) чак третия тек. Но по първия начин- първо, че е неприятно по едно време, второ, че невинаги може да разчитам че ще стане, и трето- че е опасно заради спермата в презерватива.
Моля за почощ или съвет. И без да ми предлагате тези Durex Performa, ако обичате.
Благодаря Ви отсега.

<{POST_SNAPBACK}>


колко често го правите, ако е веднъж в месеца е нормално, все пак ти си младо момче и ти става от ръкостискане :)

#3 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 03 November 2004 - 10:40 PM

Не бе човек, и поредни дни да го правим си е така...
Други мнения?

#4 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 03 November 2004 - 10:54 PM

ами............. пробвай... като сам си биеш ч**** като усетиш че наближаваш, спри за момент и после пак така......... и така няколко пъти........... казват че постепенно забавя свършването............

#5 sds3000

sds3000

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 03 November 2004 - 11:07 PM

50-100гр. мастика преди секс.

#6 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 08:45 AM

сега ще ти кажа нещо може и да ти помогне може и не. синът ми когато беше на 2 год. получи ингвинална херния. оказа се че има дефект по рождение т.н. асансьорен тестис. така оперираха го и се оправи. но да ти кажа какво каза докторът. значи ако това не е било оперирано като порасне ще има точно този проблем а и може да се заклещи тестиса в канала нагоре. ако по време на секс тестисите ти се качват нагоре значи имаш такъв проблем. лекарят каза че трябвало да си висят надолу в торбичката. при големите го лекуват с лекарства. и още каза че 50-60% от мъжете имат този проблем. така че провери и евентуално ако е това. отиди на лекар.
сега незнам вече при сина ми как е защото вече порасна и се къпе сам, и се крие и изобщоооооооо май ще го подгони пубертета скоро време.

#7 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 11:03 AM

50-100гр. мастика преди секс.

<{POST_SNAPBACK}>


Това да го пробвам ли наистина?

#8 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 11:06 AM

сега ще ти кажа нещо може и да ти помогне може и не. синът ми когато беше на 2 год. получи ингвинална херния. оказа се че има дефект по рождение т.н. асансьорен тестис. така оперираха го и се оправи. но да ти кажа какво каза докторът. значи ако това не е било оперирано като порасне ще има точно този проблем а и може да се заклещи тестиса в канала нагоре. ако по време на секс тестисите ти се качват нагоре значи имаш такъв проблем. лекарят каза че трябвало да си висят надолу в торбичката. при големите го лекуват с лекарства. и още каза че 50-60% от мъжете имат този проблем. така че провери и евентуално ако е това. отиди на лекар.
сега незнам вече при сина ми как е защото вече порасна и се къпе сам, и се крие и изобщоооооооо май ще го подгони пубертета скоро време.

<{POST_SNAPBACK}>


Хм, наистина ме караш да се замисля..въпреки че засега си нямам представа.Наистина интересна инфо обаче, МЕРСИ.
А ако е така за какъв ВИД лекар да искам направление?
Пак благодаря, това е мнение, което не бях чувал преди....

#9 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 12:55 PM

моля, моля. все пак не съм мъж и мисля само с една глава.
лекарят е уролог, а ако се наложи и хирург.

#10 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 02:54 PM

Това да го пробвам ли наистина?

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвай го, но не прекалявай с пиенето, че ще получиш обратния ефект... Няма да стане нищо :lol:

#11 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 04:12 PM

Еми даа, наясно съм с този вариант...
Абе не ме кефи мастичка ама при сгоден случай ще фирна, кво толкоз,нали е за каузата :-)

#12 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 04:15 PM

Еми даа, наясно съм с този вариант...
Абе не ме кефи мастичка ама при сгоден случай ще фирна, кво толкоз,нали е за каузата :-)

<{POST_SNAPBACK}>

Е, не е задължително точно мастика - просто твърд алкохол.

#13 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 04 November 2004 - 04:45 PM

Твърд алкохол - умерено. Иначе ако пушиш каквото трябва също се получава добър ефект и поне по моите наблюдения без да ти омеква пишката. Пък и е забавно да напиеш/напушиш гаджето. Пяна жена - весел креват :lol:

Виж и статията за РС мускула. Подсети ме с един мейл да ти пратя две книжки на тази тема. Предполагам четеш английски. Прочети и малко секселогия. Хубаво е да си наясно с тези неща.

#14 yastaprasta

yastaprasta

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 06 November 2004 - 11:28 PM

Благодаря на всички, взели отношение по темата.
От всичко, което четох и говорих с потребители на форума, избрах да тренирам РС мускула си.
Като започнат тренировките да дават резултати, ще се похваля...Надявам се това е скоро.
Спецялни благодарности на master dj и todor!!!

#15 spliff

spliff

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 November 2004 - 05:24 PM

Твърд алкохол - умерено. Иначе ако пушиш каквото трябва също се получава добър ефект и поне по моите наблюдения без да ти омеква пишката. Пък и е забавно да напиеш/напушиш гаджето. Пяна жена - весел креват


Ами за Марихуаната преди секс - ТВЪРДО НЕ!!! (защото изостря сетивата, чувствителността и "шампанското" гърми по рано)

Иначе алкохола прави точно обратното! Притъпява чувствителността, реакцийте и т.н.! Определено когато си леко пиян ще оставиш по-добри впечатления у приятелката си :)