Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Шит тестовете?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 27 July 2014 - 11:10 PM

Немога да намеря темата за шит тестовете. В Дон Жуан библията, а ми се иска да си припомня малко. Давайте някакви теми за шит тестове, ако имате под ръка



#2 asfr

asfr

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 86 Мнения:

Posted 28 July 2014 - 12:08 AM

http://donjuancentre...справим-с-него/



#3 nickelback

nickelback

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 48 Мнения:

Posted 05 August 2014 - 09:13 PM

Ако разбираш английски, пробвай гугъл. Намирал съм много често срещани с добри отговори.



#4 slayer91

slayer91

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 08 September 2014 - 02:53 PM

И аз бих искал да разбера за тези шит тестове.

С една мома се забихме в караокето в Русе миналата седмица. Малко беше подпиинала и стана работата, макар че си има приятел в Англия.

От тогава ме отбива жестоко и не ще да се виждаме пак, дори не иска да ме добави в фейса, не ще да идва насам-натам, заета е - все някви такива.

 

Възможно ли е тези й извинения да са точно шит тестове и да ме тества?



#5 s7ony

s7ony

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 39 Мнения:

Posted 08 September 2014 - 06:21 PM

И аз бих искал да разбера за тези шит тестове.

С една мома се забихме в караокето в Русе миналата седмица. Малко беше подпиинала и стана работата, макар че си има приятел в Англия.

От тогава ме отбива жестоко и не ще да се виждаме пак, дори не иска да ме добави в фейса, не ще да идва насам-натам, заета е - все някви такива.

 

Възможно ли е тези й извинения да са точно шит тестове и да ме тества?

Най- вероятно си и паднал в очите особено, ако я търсиш постоянно. Не обръщай много внимание особено емоционално. Ако тя не те търси много работа имаш за това време може да набараш много нови момиченца :)



#6 nickelback

nickelback

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 48 Мнения:

Posted 26 September 2014 - 11:09 AM

И аз бих искал да разбера за тези шит тестове.

С една мома се забихме в караокето в Русе миналата седмица. Малко беше подпиинала и стана работата, макар че си има приятел в Англия.

От тогава ме отбива жестоко и не ще да се виждаме пак, дори не иска да ме добави в фейса, не ще да идва насам-натам, заета е - все някви такива.

 

Възможно ли е тези й извинения да са точно шит тестове и да ме тества?

Проблемът ти е, че въобще се замисляш за такова нещо и задаваш такива въпроси. Една жена може да има хиляда причини да те отбягва, не си го слагай на сърцето. Потърси я 2-3 пъти през 4-5 дни, ако се прави на интересна въобще не се занимавай. И дефинирай забихме... само по се*е си нищо не значи. Прави го постоянно и дори няма да ти прави впечатление, че го правиш. Ще е като да ходиш до кенефа. Всеки път ли се замисляш дали си напъвал много време или е цъмбурнало веднага...


Edited by nickelback, 26 September 2014 - 11:10 AM.