Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвет за напреднали


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 18 July 2014 - 12:27 AM

Здравейте. Излизах с момиче, което ме впечатли. Личи си, че има интерес. Не мога да кажа със сигурност, че е висок, обаче не е нисък. Имаме общи приятели и ми казаха, че ме е харесала и тя. Лошото е, че излизахме само един път. Стигна се до целувка. Обаче тя заминава да работи лятото в друг град и няма да може да се видим скоро. Как да процедирам? Обикновено гледам да не показвам висок интерес и се стремя жената да се опитва да ме спечели, като се дърпам малко, обаче тук няма да стане номерът. На 27 години съм. Момичето е малко по-малка. Вариантът е да пиша sms-и и да звъня от време на време, ама така може много да и се вдигне ранга и да загуби интерес. Въпросът е как да поддържам интересът и от разстояние и да я накарам да се върне в София за няколко дена, за да се видим и да действам по-серизоно?



#2 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 18 July 2014 - 04:19 PM

Заминала ли е вече? 



#3 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 18 July 2014 - 06:47 PM

Да. и да добавя, че е доста готина и със сигурност има доста охажори.



#4 nickelback

nickelback

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 48 Мнения:

Posted 19 July 2014 - 10:39 AM

Това, че има много ухажори не го мисли. Не те бърка. Нормално е да има ухажори, щом си я харесал. Не харесваш грозни и тъпи, все пак.. Обаждай се от време на време, но не много често. Виж дали връща обажданията и усети отношението към те*е какво е. Без значение дали има игра или не, недей да я правиш център на вселената ти, защото ще се опариш. Звънкай, играй си, но в същото време си намери и друг субект/и, към които да разпределяш енергията си. Това почти винаги е най-добрият избор.



#5 player_001

player_001

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 19 July 2014 - 03:39 PM

Аз ще си излизам и с други. Лошо ли е обаче, ако тя случайно разбере, че и звъня, а в същото време излизам и с други или ще стана предизвикателство и ще съм и по - интересен. 



#6 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 21 July 2014 - 12:37 AM

Така, ще заминава значи няма да бъдете скоро заедноооо... значи само секс можеш да видиш от нея и то ако си активен...

какво ще прави тя след днес теб не би трябвало да те интересува. Живей на мига, какво си взел да мислиш че ще заминавала на морето и т.н. какво значение има това за теб? Ще се жениш за нея ли? Виж обади и се докато не е заминала и свърши нещата, пък вече като замине ще и се обаждаш чат пат но просто ей така да я чуеш как е и дали и харесва, ще гледаш да не е често за да проследиш какъв интерес има тя и как гледа тя на теб. Но по принцип не се гласи за връзка, за повече от просто секс за няколко пъти... след като не можете да сте заедно. Има ухажори момичето, нормално е, кое момиче няма ухажори!? Трябва да е супер зле/грозна за да няма като се има предвид какви гъзоблизци са голяма част от мъжете. Смс-ите са по путкенски, повече и се обаждай отколкото смс-и.

Успех!