Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Развитието на един млад ДЖ


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#16 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 02 May 2014 - 02:07 AM

 Тя те харесва, но още не го знае със сигурност (момичетата, незнаят какво искат докато не им го покажеш) Страхува се да не я помислиш за лесна, затова ти прави тестове като идва с най-добрия си приятел, за да провери дали можеш да свалиш тази броня. Да провери колко си постоянен или дали се отказваш лесно.

Малко повечко ти дойде увереността ако питаш, мен. Ако искаш да бъдете само двамата я каниш на кино, боулинг или просто кафе. Успокой малко топката.



#17 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 03 May 2014 - 11:14 PM

Въпросното момиче ме добави във фб и ми писа ще идваш ли ? и аз къде и тя на дискотека и викам да идвам и за мой късмет излезна ми спешна работа и изпържих момичето и не отидох,и после и пиша ще ти се реванширам и тя ми вика АРЕ НЕ  и аз и казах ако иска :) Следващатата ----->



#18 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 04 May 2014 - 12:12 AM

грубиян! :lol:



#19 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 04 May 2014 - 11:55 AM

и виждам,че го вижда във фб и чак след 10 -12 часа ми пише не благодаря :D :D :D



#20 Vlad4i

Vlad4i

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 04 May 2014 - 08:04 PM

Слагай запетайки ,едвам ти чета постовете .А и преодоляването на страха не се брои на пияно .Успех със следващата .

Edited by Vlad4i, 04 May 2014 - 08:05 PM.


#21 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 04 May 2014 - 08:24 PM

това е така. страха се преодолява с много практика на трезва глава.



#22 nickelback

nickelback

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 48 Мнения:

Posted 19 May 2014 - 01:30 AM

Мене някоя като си извади телефона и започне да чати я отебавам тотално. От време на време пускам бъзици за телефона, а в останалото време не обръщам внимание. Разбирам да си изкараш телефона за 5 минути, защото има нещо важно, но другото е (неосъзнато) неуважение на недорасла пикла. Такива не ги толерирам. Имам една такава дето само си гледа телефона, но тя компенсира с факта, че когато си събуя гащите и не задава въпроси.

 

Ситуацията, както я описа ти, е следната - пу*ката е взела внимание от те*е, предполагаемият як пич. Изнудил си я за телефона и тя е благоволила, след това някакъв още по-голям бастун й сервира бяла роза и всичките й познати, приятелки и съученички виждат, и нейното его започва да стърже таванната керамика на чалготеката с пълна сила. Чувства се богиня, а реално е 50-килограмова средностатистическа брънтия, чиято цена е изкуствено вдигната от закоравели чекиджии. Често срещан сценарии. Това е в общия случаи, де, разбира се. :)

 

Това, което си направил добре, е че си се пробвал, а не си стоял, като пън. Това е добре, защото колкото и да те режат, единственият 100% сигурен шанс, че няма да ти върже жена е, ако не си пробвал. Грешките са там, че веднага тръгваш да ги бараш и се налага да ти бутат ръцете. Като тръгнеш да ги бараш леко, в един момент ги отблъсни ти, преди да са го направили те, отдалечи си вниманието и след това го върни, така 2-3 пъти, примерно, или по усет най-добре. Това ги обърква, защото им изземаш ролята и се чудят какво се случва. Това е push-pull техниката и работи. В момента, в който някоя започне така да не ти обръща внимание, като тази /гледа си телефона, а ти само й се вреш/, просто в редки случаи я базикай и през това време си намери нова жертва или просто я игнорирай. Обсипването с внимание в такава ситуация не ти помага по никакъв начин. Жените са програмируеми роботи, точно като нас, но се влияят от малко по-различни правила на привличане.


Edited by nickelback, 19 May 2014 - 01:33 AM.