Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Развитието на един млад ДЖ


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 26 April 2014 - 05:46 PM

Здравейте хора искам да ви споделя как за 1 вечер в една дискотека в Варна превъзмогнах страха от отхвърляне и как взех първия номер на яко момиче - 7 ца.Така вечерта почна като започнахме да пиеме в един приятел както винаги добре а-у обадиха му се едни от класа му и го викнаха на дискотека и аз викам аре и аз ще се пусна на диското таккаа пияни заляни отидохме до дискотеката влизаме повечето ги познавах пийнахме 1-2 шота и айде на дансига всичко ок пробвах се с няколко момичета 2 те ми бунаха ръцете.И както си танцувах с моя прител дойдоха тези от неговия клас (2 момчета и 3 момичета) и почнахме да танцуваме.Аз си харесах едното момиче и всичко ок не ми бутна ръцете танцувахме 1-2 песни и я  обърнах към мен и тръгнах да я целувам с език обаче тя не си беше отворила устата и само така я целунах,пак танци манци яко баране на  дупето и хапане на врътлето и и викам дай пак ще пробвам да я  целуна по устата ама тя се дръпна и аз я попитах Защо не искаш да се целуваме и тя ми вика Ем не се познаваме и аз викам аре аз съм Христо уча в Черноризец храбър и още нещо и казах но не помня Тя не ми отговори.Пак танцуваме работи барам и дупето хапане на врътлето и пак опитах и тя пак се отдръпна и викам тази вечер ще е тежко.И така танците ппродължават с пълна сила обаче по едно време ми вика Най добрата ми приятелка е в друга дискотека и ще отида да я видя и аз ОК може да си дадеш номера и тя : Не няма да ти го дам казах и още 1-2 думи и подадох телефона ми и тя си написа номераа и тръгнаа.След като тя си тръгна отидох малко на сепарето при аверите да ги видя какво правят и така след някъкво време прекарано на сепарето викам аре отивам пак на дансинга да си опитам късмета и така отидох малко танцувахме и избухвахме с моя авер.И както си избухваме дойде тази дето и бях зел номера и и викам за какво се върна и ТЯ:според теб защо съм се върнала И аз : заради мен ? и не си спомням какво ми отговори защото бях изпил стабилно количество алкохол и пак я хванах танцувахме работи и тя си извади телефона и си пишеше с някакъв манияк и тя ми вика ОФ тоя е ебати досадника и казах да го оте*е ида се забавляваме и и казах да му напише че  сси ляга и тя му написа ама той напира пак й пише и танцуваме и същатата работа без целуване с език и слизаме с нея от дансинга защото умра музиката и кой виждаме ОНЯ дет си пишеше с него и той и подари бяла роза и си казаха нещо аз отстрани я изчаках тя му взе розата и дойде хвана ме под ръка и към сепарето отидохме.И тя седна и почна едно писане май с оня и аз и викам айде да танцуваме и тя Болят ме краката (беше с токчета) и аз напрао потре отидох с мойте авери пак на дансинга и се сцепихме след това си тръгнахме и се идва един въпрос ДА И ЗВЪННА ЛИ СЛЕД 3 ДНИ И ДА Я ПОКАНЯ НА СРЕЩА или СЛЕДВАЩАТА ?????



#2 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 28 April 2014 - 06:15 PM

Ще дам моето непрофесионално мнение  :D Аз може би,понякое време бих я извел навън за по цигара,да си поговорите малко,да завържеш ''емоушънъл кънекшън'' дето се вика  :D Казваш й ''Оф скучно ми е.Я го остави тоя телефон и ела с мен навънка да си побъбрим'' Хубаво е да си се запознал с компянията й.По този начин спорен мен,тя ще е по склонна да излезе навън с теб.Важно е да спомена,че има много момичета,които ти позволяват да флиртуваш с тях,дори да ги обарваш,но не позволяват нещата да продължат към нещо повече.Причините са много-може би е скарана с приятеля си и иска да си повдигне пак егото и самочувствието,може да го прави защото е подла куч*а и там още куп други причини  :D  Щом имаш телефона се пробвай за срещата :)


Edited by John Wilmot, 28 April 2014 - 06:17 PM.


#3 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 28 April 2014 - 09:19 PM

Първо не искам да те обезкуражавам, но не си превъзмогнал страха от отхвърляне след една мацка, а както каза си бил и доста пиян, така че тва не се брои. Смисъл евалата, че си се забил с мацката просто да не изградиш грешни представи  :D .

 

Иначе на момента добре си действал, казал си и на оная да го оте*е лепката, танцувал си, кефил си се- ей тва е най-важното!!Не си се държал нийди не си я притискал, абе общо взето браво  ;) .

 

А относно дали да и звъниш на мацката първо се увери, че е такава, защото много често се случва като се напиеш да виждаш нещата по един начин, а после като изтрезнееш по-абсолютно различен, сигурно знаеш вица за говорещия крокодил  :lol:  :lol: .



#4 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 28 April 2014 - 09:33 PM

Хаа Lenzz днес и звънах и викам Обажда се еди кой си искаш ли утре да се видиме на кафе и тя ми вика ем от няколко дни не мога да се наспя аз и викам ще се видиме следобяд и ще си си починала и тя :трябва да говоря с компанията ми но сигорно ще се видиме и аз кажи да/не и тя мълчи и викам последно какво се разбираме тя- нищо  ми вика след това направих грешка и й казах освен утре да се разбереме и тя еми звъни ми сутринта или следобяд и аз досега се чудих ама видях че на едно място ми казаха да не й звъня и така мисля да направя или ще е тъпо да не й звънна след като съм и казал че ще го направя ? ама така май ще стана нийди

Относно е тя е такава  не е крокодил и според мен иска да се забива с нийдито защото и е подърил роза ?


Edited by LuDiA, 28 April 2014 - 09:35 PM.


#5 John Wilmot

John Wilmot

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 28 April 2014 - 09:39 PM

Не си струва тази пача.Не й звъни въобще повече!! :D :D :D



#6 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 28 April 2014 - 09:46 PM

Не си струва тази пача.Не й звъни въобще повече!! :D :D :D


ДА и аз така мисля :) следващата даже после като усъзнах,че Женското може би е =Не  но поне опитах и не стана.Барах я натисках я само не успях да я нае*а,но като за първата ми забивка на дискотека е ок :) СЛЕДВАЩАТААААА ЕХХХХХ този човек или не човек или човеци :Д (хора) който е жертвал от времето си за написването на  библия му правя евалата за това да разкрие тайните към жените,пътя към себеусъвършенстването,неговия опит и всичко е здъфкано и направено така че всеки да го разбере.



#7 Depp

Depp

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 29 April 2014 - 12:42 AM

И все пак ако решиш да и се обаждаш отново, не го прави в близките 3 дни.Тя само това и чака, но ако и покажеш, че не мислиш само за нея, мацката ще има по-високо ниво на интерес.Преди да прочета библията съм се прецаквал не 1 и 2 пъти така.И странно защо иска да говори първо с компанията и.Или да идва сама, или изобщо няма смисъл.Аз лично, винаги съм държал за първи срещи да сме само аз и момичето.Успех! :)



#8 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 29 April 2014 - 09:21 AM

И все пак ако решиш да и се обаждаш отново, не го прави в близките 3 дни.Тя само това и чака, но ако и покажеш, че не мислиш само за нея, мацката ще има по-високо ниво на интерес.Преди да прочета библията съм се прецаквал не 1 и 2 пъти така.И странно защо иска да говори първо с компанията и.Или да идва сама, или изобщо няма смисъл.Аз лично, винаги съм държал за първи срещи да сме само аз и момичето.Успех! :)


Лелеле и аз това си го мислих вчера и като излезнах чух случайно едно момиче даваше съвети на един и му вика ''Според мен ако сте сами на първа среща ще е странно'' и той после нещо я пита и се оказа,че е майка а тя беше под 30 и бях напрао потресен и се сетих за моя случай и мисля да и звънна верно след няколко дни.Не знам като цяло имам много работа другия месец и не знам дали ми се занимава,но ще обмисля дали да й звънна :)



#9 Lenzz

Lenzz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 43 Мнения:

Posted 29 April 2014 - 06:35 PM

Абе тва правило за трите дни още ли го използвате  :D . Колко се изговори против тва правило, пък и всеки път, в който съм чакал 3 дни да звънна са ми лепвали етикет, че съм бил ,,играч'' или нещо там почват да ме е*ават  :D. Като цяло не е от голямо значение, кога ще се обадиш на мацката. Може да и напишеш примерно смс 5 минути след като си и взел номера ,,Липсвам ли ти вече?'' или няква подобна такава простотия :D. Даже според мен е по-добре, да и се обадиш колкото се може по-скоро, защото шанса да те забрави е много голям и ти ако и се обадиш след 3-4 дни може да от слушалката да чуеш ,,А ти кой беше?''. Най-важното което трябва да присъства в играта ти, ако си решил да взимаш първо телефона е да измислиш нещо запомнящо се и, като й се обадиш да няма как да не се сети за теб. Имаше един пример в ОМС, където Мастърът нещо беше взел номера на някаква дресьорка на маймуни ли там какво беше  :lol:. И след някво време като и се обадил тя първоначално не го помнела, ама той като почнал нещо да се е*ава с маймуни освен, че тя се сетила за него, се получила и забавна ситуация.

 

 

Така че не гледайте всяко правило като нещо, което трябва задължително да правите... ако можете да измислите нещо по-готино задължително направете него. Това трябва да разберете, че са шаблони. Те могат да се прилагат, няма нищо лошо, но е въпрос на време да се изтъркат, момичетата да разберат за тях и следващия път, в който някой действа по този шаблон може да не му се получат нещата така, както би искал. PU е измислен главно с тази цел- колкото се може повече шаблони,стратегии, рутини и какво ли още не... Според мен това са ... помощните колелца! Когато започваш да заговаряш,в началото е много по-лесно да имаш готови реплики и т.н. точно, за да преодолееш този страх от отрязване, за да спре да ти пука за мнението на мацката. Когато обаче сам почнеш да преценяваш как да действаш в дадена ситуация, можеш да кажеш, че си научил нещо. Защото всеки идиот може да научи 1-2 реплики и да се забие с някоя пияна мацка, но когато правиш всичко на момента, преценяваш как да подходиш,какво ИСКАШ да кажеш и ДА НЕ ПРИТЕСНЯВАШ, ДАЛИ ЩЕ ТЕ ПОМИСЛЯТ ЗА ГОТИН ЩОМ ТИ САМИЯТ ГО ЗНАЕШ ЗА СЕБЕ СИ... е това според мен е разликата между посредствения и истинският ДЖ.



#10 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 29 April 2014 - 09:34 PM

Това със измислянето на нещо запомнящо се я доста яко :) Вчера си писах с една нейна приятелка и тя ми вика ,,оооо сваляч '' и аз и казах твойта приятелка много срамежлива и тя ми вика,че нейната приятелка е спяла когато съм си говорел с нея.И каза не знам ваша работа и аз излезнах че аверите ме викаха да пиеме и кажа ок айде аз излизам :D И утре ще ходиме на дискотека и мисля да я викна :P



#11 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 30 April 2014 - 10:42 PM

НЯМА ДА ПОВЯРВАТЕ ! нещо много странно стана днес реших за последно да опитам като 3 ти път е на късмет звъня и (май малко ниийди стана ) и работи глупости отивала на вила и след това да се видиме и аз ок чао (изтрих и номера ) и бам вечерта получавам смс Звънни ми  бам айде след малко ще звънна да видя кой е,че имах работа звъня след 20-30 минути и бам тя вика ми дали ще ходя на дискотека с там с общатата ни компания и аз сигурно и тя още ми каза че ще дойде с най добрия  и приятел според теб, да отида ли или да си разцъквам в нас и не мога да разбера защо ще идва с най добрия и приятел ?



#12 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 01 May 2014 - 03:49 AM

Отивай, ако не си го направил вече де. Няма какво да губиш. Момичето ти е показало достатъчно интерес. Ако ще и с 10 приятели да бъде, ти си този с който ще танцува и другите ще гледат, ти си този с който ще се целува и другите ще гледат. Това е просто като тест.. дали ще се откажеш момичетата са програмирани по този начин, винаги тестват. Мисли по този начин .. тя влиза в твоя свят, не ти в нейния..

Никога не поставяйте момичетата под общ знаменател това винаги ще ви изиграва лоша шега. Независимо от това, че преценят на първата секунда дали искат да си легнат с теб. Ти си този, който я води до леглото, тя няма да го направи .. освен в някои по особени случаи. Забавлявай се и прави това, което ти идва първо на ум.



#13 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 01 May 2014 - 11:08 AM

Отивай, ако не си го направил вече де. Няма какво да губиш. Момичето ти е показало достатъчно интерес. Ако ще и с 10 приятели да бъде, ти си този с който ще танцува и другите ще гледат, ти си този с който ще се целува и другите ще гледат. Това е просто като тест.. дали ще се откажеш момичетата са програмирани по този начин, винаги тестват. Мисли по този начин .. тя влиза в твоя свят, не ти в нейния..

Никога не поставяйте момичетата под общ знаменател това винаги ще ви изиграва лоша шега. Независимо от това, че преценят на първата секунда дали искат да си легнат с теб. Ти си този, който я води до леглото, тя няма да го направи .. освен в някои по особени случаи. Забавлявай се и прави това, което ти идва първо на ум.


Мерси за отговора отивам :) 



#14 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 01 May 2014 - 05:03 PM

ДФбре се справяш. Не показвай че те засяга, но все пак не си губи и времето с нея.

Защо имам чувството, че те използва за да дразни някой друг, който си харесва?

Ти виждаш ли такъв във вашата компания?

 

Опитай няколко пъти и ако нищо не става, се откажи, дай и на нея инициативата тя да те търси и да иска да излиза с теб и близост. Първоначално е нормално да иска да излиза с теб и с компания имайки предвид че така се чувства сигурна и в безопасност, освен това има по-голям избор. Спечели приятелите и, жените на подсъзнателно ниво анализират как ти комуникираш с другите хора и те как ти отвръщат. Все пак не си губи цялата вечер с нейните приятели, целта ти е момичето. По някое време я изолирай, тоест направи така че да останете само двамата, примерно я изведи навън да пушите по цигара или да дойде с теб до нонстопа да си купиш нещо сладко или до близката пицария да хапнете, там се разлафете, опитай докосване, контакт с очите, усмихване, погали я ако не се дърпа, гушни я, Повече места на които отскачате за 1 вечер са повече спомени и по силна емоционална връзка, създай доверие в нея. Гледай да не изглеждаш като някакъв сваляч/бройкаджия, да те вижда как обарваш други или как се опитваш да ги целуваш, едва ли ще преодолееш бич шийлда и - говори си и с други мацки, майтапи се, завързвай запознанства, взимай номера но не прави така че да виждат 1 за друга и не натискай всяка пред другата. Едва ли е от тия мацки които са излезнали на лов да си намерят секс за 1 вечер, което значи че се оглежда за момче с което може да има връзка, създай впечатление на такова + това на забавляващ се.

Това че излизате в компания е ясно, не очаквай веднага да ти се пусне, все пак държи някакво положение пред нейните приятели, нали ще изглежда лека иначе.

 

Мисълта ми е, гледай първите няколко срещи 1-2-3(макс) да са ви в компания докато изградиш някакво доверие, но после я викай да излизате сами за да може да се отпусне и да налазиш както си трябва. Аз преди съм имал подобен случай на твоя и грешката впоследствие разбрах ми е била, че не изолирах момичето. Опитвах се цяла вечер да я целувам и не искаше, въпреки че танцуваше с дупето си по моя х... и даваше да я обарвам навсякъде дори да и мачкам циците пред моята компания.

 

Успех и пиши какво е станало, до къде си стигнал :)



#15 LuDiA

LuDiA

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 01 May 2014 - 06:13 PM

Ем не виждам такъв,защото познавам всички от компанията ми добре а тя идва с нейна приятелка така че тази компания е повече моя от колкото нейна.Само не мога да разбера защо ще идва с най добрия си приятел това е най голямия за мен въпрос.И това с изолацията си го мислих напримерно ако всички избухват на дансинга ще я закарам на сепарето където макс да има 1 човек и тя няма да се притеснява или пък обратното когато всички са на сепарето ще я заведа на дансинга и ще опитам 3 пъти да я целуна ако не стане следващата отивам да търся в дискотеката :)