Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Живота ми след прочитането на ДЖ БИБЛИЯТА


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 tzeco

tzeco

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 29 December 2013 - 11:14 PM

Здравейте! Първо да се представя аз съм ученик за последна година и тренирам и се занимавам със спорт от детските си години още. Попаднах случайно на този сайт като една вечер се разрових за това как да се запознавам с момичета, как да ги свалям,как да бъда неустоим  и попаднах на този форум стори ми се интересен и се регистрирах. Изчетох библията много стриктно прочетох почти всичко и се заредих с информация и от този момент си дадох сметка колко момичета съм изпуснал на училище, на улицата, в метрото и т.н . Разбира се здраво се надъхах,когато я четох-вечерта, но на сутринта нямах същото желание и не бях зареден до такава степен с мотивация да изпълня съветите науяени тук. Това продължи 3-4 седмици като не искам да кажа, че всеки ден съм влизал в сайта чел и не съм правел нищо просто ежедневието ми беше напрегнато и все отлагах казвах си: " Има време ще го направя " или когато ми се отвори възможност все отлагах с думите "някой друг път ще я заговоря и ще и взема телефона" или  някакво друго оправдание, с което да отложа или да се скрия от това. Но това се промени за една вечер. Принципно съм социален имам приятели макар и не много, но винаги съм приеман навсякъде като пич, свестен и много луд от време на време. Та една вечер бяхме се рабрали с компания от училище да излезем и да се позабавляваме в една дискотека. Аз принципно не ходя много на такива места, но от време на време посещавам. Този път посетих дискотеката с една единствена цел да забърша гадже и да не пия много, защото принципно като ходя на партита пия повечко и съм много зле с момичета. Отидохме на дискотеката бяхме компания от 7-8 човека като имаше 4 момичета. Всичко беше супер пих малко и започнах да танцувам. Първоначално танцувах сам в смисъл без момиче, но след малко започнах да танцувам с едно момиче от нашата компания не много симпатична но с хубаво тяло(в оценки към 4 в лице и 5-6 в тяло) просто не е беше мой тип. Повдигнах настроението си леко с нея и забелязах едно момиче на съседното сепаре да седи и да си гледа телефона. Веднага ми хрумна идеята, защото преди да отида на дискотеката бях се подготвил с информация от форума как да накараме момичето да танцува с нас, самия танц и други неща. Времето летеше, а аз невиждайки друга възможност реших, че трябва да танцувам с нея иначе вечерта на младия Дон Жуан е пълен провал. Така отидох при нея не си спомням много добре как почнахме да танцуваме застанах между нея и приятелката й с лице към момичето, което харесвам и така. Всичко вървеше много добре аз използвах всички техники, които научих - понеже не даваше да танцувам тип да се търкам в задника с члена ми :Д трябваше да застана в непонятната за мен поза за танцуване лице в лице. Чел техники, но без грам практика и така започнахме да танцуваме аз прокарах крак между нейните два и я приближих на максимално близко разстояние до мен и ето започнахме да танцуваме, аз го над**вих здравата имаше хубаво тяло по мои критерии 6-7 в лице не можех да преценя и така започнах да я държа стабилно за задника и да танцуваме, аз си прекарвах доста добре мисля че и тя, опитах са да и сложа ръцете на врата ми, за да предразположа близост и евентуална целувка с няколко думи нещата вървяха супер, дори не съм очаквал и по едно време тя реши, че е време да седне и да почине малко. Аз реших да не изпускам инициативата и понеже тази вечер пушех (рядко го правя обикновено по купони и дискотеки ) я хванах за ръка и й казах да излезе с мен да пуша една цигара. Е запознахме се навън аз я прегърнах, говорихме с една нейна позната и разбира се взех и телефона направих нещата доста забавни, защото бях леко пийнал и доста я подигравах за някакви глупости. В развитието на историята чаках 4-5 дни да и се обадя , чухме се и проведохме един доста странен разговор. Аз и се обадих тя се направи, че не ме позна, но след като пуснах една малка закачка веднага се досети и веднага след това я питах: "какво прави" тя отговори говорихме още малко(15-20 секунди ) и веднага и казах : "айде да се видим еди къде си еди колко си часа" . Тя се учуди малко и ми каза че не се прави така не трябвало да я питам дали може и т.н аз и казах, че сега я питам и тя нещо избоботи, че не и е удобно, но  аз твърд и предложих друга оферта в друг ден  и й казах че не мога по друго време. Тя се съгласи и насрочихме срещата, когато аз исках, но малко изменихме мястото направих и компромис( МНЕНИЯ ?). Видяхме се тя ме чакаше та дори ми звънна преди срещата да ме пита дали идвам ( като се има в редвид че аз дойдох с 2-3 минути по-рано) Отидохме в едно заведение избрано от мен и започнахме разговор там може би не се представих толкова добре както исках, но разговора вървеше. Тръгнахме да ставаме, аз платих сметката и тук беше моментът да си тръгна и да се разделим и да и се обадя след няколко дни да насроча друга среща и тук сбърках... Тръгнахме да се разхождаме, беше студено и тя постоянно мрънкаше колко и е студено аз я прегънах, предложих дреха, но нещата не вървяха и в същото време като се разхождахме се отдалечихме много от мястото където тя трябва да си вземе транспорт и да се прибере. Та оплесках работата забавих се много с тази среща и нямаше почти никакъв контакт освен прегръдката за довиждане и когато се разхождахме.*ИСТОРИЯ 1* Друг случаи едно момиче по - малко от мен го видях да се качва в същият автобус, в който и аз пътувах със самочувствие и настроение я заговорих и и взех телефона тя се опитваше да ме впечатли с някякави нейниработи аз пък си стоях спокоен и не реагирах и накрая и взех телефона. След няколко дни трябваше да и се обадя, но не го направих и вече минава сигурно месец и малко от когато и взех телефона . Да и звънна ли да се опитам да излезем ? (МНЕНИЯ) *ИСТОРИЯ 2* И най-пресния и скорошен случай вчера тренирах с един приятел и се забелязах едно много секси маце да тича на стадиона беше в тяло 8 и лице 7 даже може и по- високи оценки да и сложа, но да не прекалявам. Изглеждаше ми колкото мен като възраст и мислех да я заговоря и да се опитам с нея защото ме гледаше на няколко път, но приятелят ми е много лигав и можеше да прецака нещо и реших да изчакам. Той си тръгна, а аз останах да тренирам като с едното око я гледах кога ще спре да тича и да отида при нея да я заговоря. Тренирах си и отидох да се оправям без да подозирам, че тя там си беше оставила нещата оправих се и тя дойде да си взима горнището и да тръгва да се прибира... Тогава си търсех телефона ама наистина просто  беше много тъмно и нищо не се виждаше тогава реших да използвам възможността да я накарам да ми звънне, за да си го намеря. Тя прие открих го и започнах да разговарям с нея. Питах я някакви въпроси около тичането й и така се заговорихме , запознахме се и така.Изникна обаче един проблем не знам как стана въпрос, но тя ми каза че е на 23г , а аз макар доста висок и едър съм на 18 и личи че не съм по-малък от нея. Все пак излъгах я казах и че съм на 21 и т.н и тя тръгна да си тръгва. Но както споменах беше много тъмно и трудно се виждаше и говорехме в някакъв мрак, аз и намекнах че така и така и имам телефона може да и звънна някой път да се видим. Тя не каза нищо смисъл нито отказа нито се съгласи усмихна се просто и си казахме довиждане .*ИСТОРИЯ 3*

 

 

Макар да не е много като действие тези три истории за около 2 месеца се обнадеждих, че наистина написаното в този форум работи. Та ето моите въпроси по всяка от историите: 
1) за история 1 как сък се представил според вас, какви грешки съм допуснал и т.н и най важното след като не съм и се обаждал толкова време да пробвам ли да и се обадя сега и да насроча среща с нея ?

2) Да и се обадя ли  (история 2)

3) Какво да правя с момичето от история 3 някакви съвети първо за обаждането, а ако има среща и за нея ?

4) ЩЕ СЪМ НОГО ДОВОЛЕН АКО НЯКОЙ МИ ПОМОГНЕ СЪС ЗАПОЗНАСТВАТА С НЯКАКЪВ СЪВЕТ, ЗАЩОТО МАКАР ДА СЪМ СОЦИАЛЕН  НЕ СЕ ЗАПОЗНАВАМ ДОСТАТЪЧНО С МОМИЧЕТА 

5)Бих се радвал на всякакъв тип съвет, който мислите че ще ми е от полза или е помогнал при вас и ако прочетете темата драснете едно мнение да знам какво мислите все пак имаме що годе еднакви интереси в тази насока с мадамите



#2 delux

delux

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 02 March 2014 - 02:20 AM

Не искам да съм скептичен, но това не е плод на твоето "усъвършенстване", по-скоро на късмет...



#3 nickelback

nickelback

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 48 Мнения:

Posted 02 April 2014 - 12:54 AM

Объркващо ти е структурирането на поста.

 

Един от основните проблеми в донжуановството, е че цялата концепция се възприема прекалено на сериозно. Време, опит и осъзнаване трябва, като последното не при всеки идва и при всеки осъзнаването е различно. Искам да кажа, че ако искаш да си добър с колите - четеш книги за двигатели с вътрешно горене, по цял ден висиш в сервиза, пробваш се, влагаш енергия, емоция и взимаш работата си на сериозно. При жените, обаче, е по-различно. В момента, в който ги вземеш много на сериозно, ги отблъскваш, защото могат да почувстват дали си шанаджия. Трудно е от само се*е си да го осъзнаеш, но в ДЖ Библията има един метод, на който никой зарибен бъдещ сваляч не обръща внимание. Това е да не поставяш жените на пиедестал и да не са ти номер 1 в приоритетите, да си имаш хоби и тн., НО дори когато се прочетат тези изречения, те не се разбират напълно правилно, според мене. Повечето момчета преди да осъзнаят за какво става дума /като това може да отнеме години или никога да не се случи/ се ПРАВЯТ на заети, ПРАВЯТ се, че не им пука толкова за жените, ПРАВЯТ се че не си мислят за тях и тн. и точно там е проблемът. По-важно е какво ти се случва в мозъка, защото каквото ти се случва в мозъка ти се случва и в реалността. Жените могат да те мислят за отворен и за големия бай х*й, про ебач и тн., но не те чувстват така, както ти би искал. Оттам идва и неуспехът. Не им отдавай толкова значение. Като ще излизаш с някоя, недей да броиш секундите и дните до 5-я ден, ако си решил тогава да звъниш, а просто си живей живота, усмихвай се при мисълта, че може да те отреже. Аз дори се кефя, като ме режат, не се обиждам. Доставя ми удоволствие да ме режат, забавно ми е да ме режат. Дори снощи в бара ме отряза една мацка, която на сутринта, като видях снимките, които си бяхме правили и снимките в фейса си отказах поканата за приятелство. В същото време тази вечер правих секс с момиче, което е лудо по мене и визуално е няколко ери пред нея. Наистина ми доставя удоволствие, като ме режат. Гледам им реакциите, правя си социални експерименти, говоря каквото ми падне. Отдавна не следя за индикации на интерес, просто ги усещам. Отдавна не си водя бележничета с реплики и потенциални шит тестове. Всичките тези техники са направени да излъжеш мацката, че не ти наранява егото. Според мене мъжете се борят срещу грешния противник. Ако можеш да си унищожиш егото, тогава няма нужда на мислиш за шит тестове. Казвал съм, че съм мнооого готин и хуя ми е 25 санта и прочие коки-фъни лафове, казвал съм и че хуя ми е като китайска бормашина. Експертите ще го нарекат DLV, когато кажеш на някоя мацка нещо лошо за се*е си или се надсмиваш над се*е си. Истината е, че това какво ти излиза от устата има много по-малко значение, отколкото ти си мислиш, че има. Побеждаваш се*е си, егото си, побеждаваш този глас, който ти казва "как можах да съм толкова тъп, да се проваля, да кажа това, а не онова, да не я целуна в онзи момент" и тн. и тн. Да намалиш вътрешния си филм и да се наслаждаваш на всеки един момент от съществуването си е много трудно занятие. Много по-трудно от свалянето на жени. Всъщност е лесно, но за целта трябва осъзнаване, съответно прочетени книги, години опит и да ти е през оная работа какво мислят за те*е въобще. Всеки ще каже "ее.. мене не ми пука, мене ли, хаха", но това е поза. Да не ти пука означава да не мислиш за това, да не ти работи вътрешния глас, да не се чувстваш зле от това, а за да го постигнеш това трябва много сериозно израстване.

 

Опитай се максимално да се забавляваш. Попивай техники, реплики и тн., защото това са стъпки, които дават самоувереност, но не се вживявай много за която и да е, дори за бъдещата ти приятелка. Прави ТОЧНО ТОВА, което ти идва отвътре и го прави с НАЙ-ГОЛЯМАТА УВЕРЕНОСТ, която може да съществува. Тя ще дойде с времето. Не робувай на клишета, не възприемай контактите ти с момичета, като правилно и грешно и тн. В един по-нататъшен момент, ако собственото ти развитие в тази посока върви добре, ще разбереш, че трябва да казваш нещата, които искаш да казваш и да ги казваш с най-големият вътрешен мир, който можеш да имаш. Това дали момичето ще се изкефи или не по начало не зависи напълно от те*е. Искаш да я целунеш? Отиваш и я целуваш. Искаш да и кажеш нещо? Казваш й го. Чувстваш, че си постъпил глупаво? Извиняваш й се. Няма нищо немъжествено в това. Трябва да разбереш, че в момента, в който започнеш да робуваш на безбройните клишета "истинският мъж е..." ти НЕ СИ истински МЪЖ. Истинският мъж прави абсолютно и единствено каквото си иска. Като имаш определен вътрешен филм и си задай въпроса "какво наистина искам в момента" отговорът ще ти изскочи веднага. Просто го направи. Не се съобразявай с 30-40 килограма по-слабо същество от те*е, което те контролира с вагината си. Целият свят се върти около 3-4-секундната еякулация, която получаваш докато си го вкарваш в дупка, която е по хлабава от захвата на дясната ти ръка.

 

едит; При почти всички го има филма при отрязването. В общия случай е гадно да те отрежат, да се разделят с те*е и тн. Това е слабост. Слабост, която ако я има е със сигурност експлоатирана. Слабост е да те е страх от това, защото то рефлектира върху всичките ти действия, съответно неуспехът ти е по-голям. Приемай всеки един неуспех с усмивка и вътрешен мир. Старай се, по-скоро, защото не е лесно, особено в началото. Не е лесно да преч**аш егото си. Дори повечето хора нямат и представа какво всъщност е егото, защото то е сериозно замаскирано и вкоренено в същността ти, почти неидентифицируемо. Всеки човек го има, при някои по-силно изразено, други по-малко. Егото е една концепция, не може да бъде обяснено много лесно. Мисля да напиша някоя статия. Айде успехчита.


Edited by nickelback, 02 April 2014 - 01:05 AM.