Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да се направя малко на интересен ?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 glamour

glamour

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 16 October 2013 - 05:42 PM

Ще карам много накратко.........скоро се запознах с една мацка, която си има приятел.Отначало клъвна,но после се усети че има човек до се*е си и ми отказа а бяхме на път да правим секс.След една седмица пак ме потърси и иска да се видим,и съм сигурен че ще иска да правим секс, но искам малко да се направя на интересен и да се дръпна, защото я искам за сериозна приятелка-10-ка е.

Та какво да и кажа сега като ме пита дали иска да се видим,но както казах искам малко да си придам важност. Благодаря предварително колеги :)



#2 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 October 2013 - 12:05 AM

Много хитро :v хахахах

кво има да си придаваш важност, излизате... проследяваш какъв е интереса към теб, създаваш привличане ако тя се колебае и я налазва мощно или ще стане или не, кво си губиш времето с играене на пиеси...

искаш да играете пиеси или да я изч**аш? и как реши че я искаш за сериозна приятелка пхахахаха като си има приятел а ще се ч**а с теб, малко ми се струва тъпо желание да искаш да се обвързваш с курвентия (аз харесвам курвентиите но не бих се обвързвал с тях, имал съм 1 път курвентия приятелка и съм брал ядове с нея, не бих повторил).

С тая мадама най-много да я наебеш няколко пъти, и до там, не се занимавай повече с нея след това няма смисъл.



#3 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 25 October 2013 - 04:16 AM

Брат, съмнява ме, че излизаш с 10-ка. Не, че нещо, но тези играчи, които се виждат с 10-ки, не киснат по компютрите, камоли по форуми за съблазняване. Осъзнаваш ли, че 10 е най-високата оценка за оценяване на жени ? 

 

Дори и така да е и да речем, че си късметлия, като си тръгнал да сновеш по форумите, поне потърси малко, 1-во, защото вече има отговор на въпроса ти и 2-ро, той чака да го намериш и да го научиш! 

 

За да те улесня малко, за начало се втурни към 1-ва и 2-ра точка на "МАШИНАТА"!

Успех!


Edited by CASAN0VA, 25 October 2013 - 04:19 AM.


#4 Beril

Beril

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 02 November 2013 - 12:36 AM

Ъмм, Джони, някои жени сменяме гаджетата, без да сме кур... какви беше :P Така че сериозно отношение на стабилен пич и добър секс са достатъчни да ни убедят, понякога. Ама наистина добър секс. Всъщност за добър оргазъм жената душа дава, защото готовите да й го осигурят са не чак толкова много, да го кажа учтиво. Нищо не пречи на питащия да си счита жената, в която се е прицелил за 10-ка и да я спечели, какво толкова? Малко окуражаване му дайте.



#5 BarneyStinson

BarneyStinson

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 21 April 2014 - 02:55 PM

Ще карам много накратко.........скоро се запознах с една мацка, която си има приятел.Отначало клъвна,но после се усети че има човек до се*е си и ми отказа а бяхме на път да правим секс.След една седмица пак ме потърси и иска да се видим,и съм сигурен че ще иска да правим секс, но искам малко да се направя на интересен и да се дръпна, защото я искам за сериозна приятелка-10-ка е.

Та какво да и кажа сега като ме пита дали иска да се видим,но както казах искам малко да си придам важност. Благодаря предварително колеги :)

Пичага , 10 -ки не съществуват. ;) Не можеш да намериш перфектното момиче - или е красива но малоумна , или грозна и умна... :)



#6 nickelback

nickelback

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 48 Мнения:

Posted 23 April 2014 - 03:21 AM

Пичага , 10 -ки не съществуват. ;) Не можеш да намериш перфектното момиче - или е красива но малоумна , или грозна и умна... :)

Темата е стара.

Съгласен съм, че 10-ки не съществуват, но останалото, което си написал, са пълни глупости. Стереотипи са това. Има както красиви и умни, така и грозни и малоумни.

 

пп. Внимавайте със сериозните връзки с момичета, които са зарязали приятеля си заради вас. Както са сменили стария клон за нов, така може да сменят и вас след време. И обърнете внимание дали къса приятеля си преди да се целува/е*е с вас или първо ги прави тия неща и след това къса. Да си имате на ум.



#7 sinlesssweets

sinlesssweets

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 31 May 2014 - 05:00 PM

И аз да кажа , че според мен 10-ки няма :) В твоите очи може и да е , но едва ли всеки мъж смята , че тая мацка е 10-ка ;) ...според мен си яко хлътнал