Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Благодаря


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#1 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 23 August 2008 - 11:03 PM

Искам да благодаря на този прекрасен форум, доста ми помогна!
След няколко часа разговор със съвсем непознато момиче около 6-ца, си даде телефона и беше готова да си легне на момента с мен. Просто лафих за кви ли не теми и се държах хладно и готино. Не знам как стана! Да не споменавам, че зарибявам 1 друго момиче, а и от няколко дена наскоро друга, много често почна да ми се усмихва... И говоря все за красиви жени.. Нямам коментар... Пак благодаря на форума доста ми помогна. :angry:

Заглавието на темата е променено от "Леле" на "Благодаря".

Edited by NRG, 24 August 2008 - 08:39 PM.


#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 01:09 AM

Не знам, какво става с този форум напоследък... но определено и недвусмислено "кипи" от нови попълнения и истинска свежест.

acerbg, от всичкото това, което си написал, разбирам със сигурност едно - слез от небесата Господни !

#3 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 08:44 AM

Нещо се бъркаш бро, просто споделям. Преди имах доста проблеми с жените и правих глупави постъпки от рода подаряване на рози, обесняване в любов и така нататък. А, сега едно въпрос... На работното ми място харесвам 1 колежка от около месец, преди писах за нея, ама само с обещанията й останах и нищо не става, понякой път ме вика да си лафим, уж се търсим, ама кво става - тя за нейн брат изглежда ме взима. Вече не знам дали да се боря за нея като на хоризонта има и друго момиче, което също ми харесва. Според вас добра ли е идеята да се зарибявам с 2-та за да ревнува 1-та? Тоест да се опитам за последен път. Имам чувството, че накрая ще ме усетят 2-те и ще ми бият шута. :angry:

Edited by acerbg, 24 August 2008 - 08:47 AM.


#4 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 11:42 AM

Нещо се бъркаш бро, просто споделям.

Искрено се надявам да е така. И за в бъдеще да го показваш.


тя за нейн брат изглежда ме взима.

Или ЛИПСВА сексуално ПРИВЛИЧАНЕ... защото прекалено дълго си се държал и накрая си се превърнал в... ПРИЯТЕЛ.


Вече не знам дали да се боря за нея като на хоризонта има и друго момиче, което също ми харесва. Според вас добра ли е идеята да се зарибявам с 2-та за да ревнува 1-та? Тоест да се опитам за последен път.

Навлязъл си в зоната на ПРИЯТЕЛСТВОТО. За да промениш това "СЪСТОЯНИЕ НА НЕЙНОТО СЪЗНАНИЕ", ще трябва време (както е минало доста, за да се превърнеш в ОТДУШНИК и добро момче). Резултатът (към който ТИ се стремиш) може и да не настъпи и ТИ да ОСТАНЕШ с ЧАКАНЕТО и опитите за "ревност". Мисля, че разбра мнението ми индиректно. Успех !!

Edited by extigyro, 24 August 2008 - 11:45 AM.


#5 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 02:39 PM

Споделяш,че си свалил 6-ца!!!
Мисля,че форума е място в което се учим един от друг а не от най-малкия успех да летим в облаците.

#6 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 04:35 PM

Айде стига бе ще я караш да ревнува, да не си някой пубертет?
Ти щом преди месец си писал за нея и нищо не е станало, ясно! Бъди по-решителен! Не чакай жените да те свалят.

Edited by Hollywood, 24 August 2008 - 04:39 PM.


#7 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 06:14 PM

Въпроса е че почти не я виждам вече, в смисъл рядко работя там. Имаше флирт и уж някво желание и от нейна страна, поканих я 2 пъти, вика ми ще излезнем "скоро", ама дойде един ден с някъв, нз дали й беше гадже(на такъв приличаше), но ми беше достатъчно гадно. После "Що не ми казваш чао......"
Звезди ли да й свалям? Не съм й станал тампон, ама грам, не допускам подобни грешки, дори й избягвам погледа. Смешното е че отначало си мислих, че просто ще се правя да види, че не съм умрял за нея, а истината е че просто така се чувствам, става ми все по-безразлична.
Наскоро ме извика при нея. С къв замисъл, с какъв смисъл изобщоо не виждам. Някви уж опити за завързване на лаф ли не знам... явно се опитва да се сближим просто приятелски, което е абсурдно за мен. Истината е, че преди няколко години, аз бих се натискал да й стана тампон с надеждата, че ще прерасне в нещо повече, хаха бати балъка (въпреки че преди време така за малко ми се размина с 20-ка по 10-то балова система, но замина извън бг).
Не знам, може би в мен е грешката и аз съм много сляп за да я видя, но такива мотаници страшно ме омотват и ми става едно сиво и доста неприятно, затова гледам към друга мацка, за да не се забатачвам. Правилната стъпка беше още като видях, че не става да не му мисля много много, а да минавам на следващата! Все тая, наистина се опитвам да не си ги вкарвам тия филми в главата, не искам да страдам повече за жена! (devil)

Edited by acerbg, 24 August 2008 - 06:16 PM.


#8 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 06:33 PM

Това с разиграването жените го правят много :angry: А причина за това може да е тя, ако не иска нищо сериозно в момента или има и друг и не знае към кои да се ориентира! Ти можеш да почакаш, не е нужно да избързваш! Хубавите връзки се създават бавно.
Ти, ако не знаеш за да тръгнеш с един човек трябва преди това да го опознаеш приятелски!
Закъде си се разбърал? Ориентирай се какво искаш от нея, секс или нещо по-обвързващо!
Ти сам си го правиш това със страдането! Харесваш си някоя и хайде да е твоя, изобщо не се замисляш да я опознаеш и дали наистина ще я харесаш като я опознаеш! Още хормоните и емоцийте властват в теб и не можеш да ги контролираш :lol:

Edited by Hollywood, 24 August 2008 - 06:35 PM.


#9 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 24 August 2008 - 10:33 PM

...поканих я 2 пъти, вика ми ще излезнем "скоро"...

Това звучи ужасно. Не позволявай такива неща. Това е показател, че трябва да смениш поведението си. Повече самочувствие.

...но ми беше достатъчно гадно...

Било ти е гадно!? Наистина!?! За какво?- мацката се грижи за теб?, носи ти пари?, снася ти златни яйца? Какво можеш да изгубиш, че да ти стане гадно, вие дори 1 път не сте излезли.

После "Що не ми казваш чао......"

Казвай го това "Чао". Признак на висока култура е! Казвай го хубаво с усмивка, да разбере, че ти е кеф, че тя си тръгва.

...дори й избягвам погледа...

Отбягваш и погледа, защото те е страх. ТИ искаш ТЯ да излезе на среща с човек, който ГО е страх от НЕЯ. Ако искаш това последното го прочети пак. Ще разбереш смисъла му.

Смешното е че отначало си мислих, че просто ще се правя да види, че не съм умрял за нея, а истината е че просто така се чувствам, става ми все по-безразлична.

Лекуваш се. Това е добре.

...не искам да страдам повече за жена...

Замислял ли си се кога човек изпитва болка. Човешкото тяло ползва болката за да съобщи на нашето съзнателно АЗ, че някоя система от организма ни не работи добре и ние трябва да направим нещо за да си помогнем. Има ли болка при теб значи не правиш нещата правилно. Ако не вярваш питай спортистите. Върви срещу болката, изучи я, стани по-силен, научи се да работиш с болката, не заставай на пътя и, научи се да я отклоняваш от се*е си. "There is always pain, suffering is optional"!!!

Това с разиграването жените го правят много smile.gif А причина за това може да е тя, ако не иска нищо сериозно в момента или има и друг и не знае към кои да се ориентира!

Слушаш ли какво става в другия отбор, там се чудят към кого да се ориентират... Хммм замисли се, по-добрия вариант е вземи някое готино умение от противника. Дезориентирай се, мацки колкУ щеш.
Според Hollywood, ако не искаш нещо сериозно можеш да разиграваш хората около теб. Надявам се така да мислят само част от жените.

...Ти можеш да почакаш, не е нужно да избързваш!...
...Закъде си се разбърал?...

Според Hollywood до сега си чакал няколко години, не ти е проблем да почакаш и още няколко десетилетия.
Според Hollywood докато ти искаш да бъдеш с нея, тя се забавлява с други. "Докато лудия се налудува, мъдрия се намъдрува". Прекрасно. @Hollywood, защо играеш така? Каква е твоята лична драма, че искаш да те чакат да се налудуваш?

Хубавите връзки се създават бавно.

Ping-вай я от време на време.

Закъде си се разбърал? Ориентирай се какво искаш от нея, секс или нещо по-обвързващо!

@Hollywood, извини ме за въпроса, ти в кой клас си? Можеш ли да четеш? ТЯ го отбичва в продължение на няколко години. Фокусирай се малко!

#10 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 24 August 2008 - 11:16 PM

Прави сте, че трябва да опозная мацката, ама работното място не е подходящо. Затова я поканих, не съм й казал ожени се за мен! А, просто да мога да я опозная, обаче аз вече я разбрах според постъпките й. Не е като да не са ме рязали и преди, но поне са ми го казвали в очите - според мен тя се опитва да седне на два стола. Щяла да ми звънне, но можела и след 60 дена? Що? Тогава финансите ли ще й свършат? :angry: Последно време избягвах погледа й не от страх, а за да покажа, че ми е безразлична! Все тая, не мисля си губя времето повече... За самочувствието работя всеки ден за да си го подобря...

Edited by acerbg, 24 August 2008 - 11:17 PM.


#11 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 01:05 AM

Отбягваш и погледа, защото те е страх. ТИ искаш ТЯ да излезе на среща с човек, който ГО е страх от НЕЯ. Ако искаш това последното го прочети пак. Ще разбереш смисъла му.

Последно време избягвах погледа й не от страх, а за да покажа, че ми е безразлична!

Определено трябва да го прочетеш пак !

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 August 2008 - 02:31 AM

Това звучи ужасно. Не позволявай такива неща. Това е показател, че трябва да смениш поведението си. Повече самочувствие.
Било ти е гадно!? Наистина!?! За какво?- мацката се грижи за теб?, носи ти пари?, снася ти златни яйца? Какво можеш да изгубиш, че да ти стане гадно, вие дори 1 път не сте излезли.
Казвай го това "Чао". Признак на висока култура е! Казвай го хубаво с усмивка, да разбере, че ти е кеф, че тя си тръгва.
Отбягваш и погледа, защото те е страх. ТИ искаш ТЯ да излезе на среща с човек, който ГО е страх от НЕЯ. Ако искаш това последното го прочети пак. Ще разбереш смисъла му.
Лекуваш се. Това е добре.
Замислял ли си се кога човек изпитва болка. Човешкото тяло ползва болката за да съобщи на нашето съзнателно АЗ, че някоя система от организма ни не работи добре и ние трябва да направим нещо за да си помогнем. Има ли болка при теб значи не правиш нещата правилно. Ако не вярваш питай спортистите. Върви срещу болката, изучи я, стани по-силен, научи се да работиш с болката, не заставай на пътя и, научи се да я отклоняваш от се*е си. "There is always pain, suffering is optional"!!!
Слушаш ли какво става в другия отбор, там се чудят към кого да се ориентират... Хммм замисли се, по-добрия вариант е вземи някое готино умение от противника. Дезориентирай се, мацки колкУ щеш.
Според Hollywood, ако не искаш нещо сериозно можеш да разиграваш хората около теб. Надявам се така да мислят само част от жените.
Според Hollywood до сега си чакал няколко години, не ти е проблем да почакаш и още няколко десетилетия.
Според Hollywood докато ти искаш да бъдеш с нея, тя се забавлява с други. "Докато лудия се налудува, мъдрия се намъдрува". Прекрасно. @Hollywood, защо играеш така? Каква е твоята лична драма, че искаш да те чакат да се налудуваш?
Ping-вай я от време на време.
@Hollywood, извини ме за въпроса, ти в кой клас си? Можеш ли да четеш? ТЯ го отбичва в продължение на няколко години. Фокусирай се малко!


Изображение Изображение

Затова я поканих, не съм й казал ожени се за мен!


на плажа имаше един индивид, който за 30мин. звънна на 5 момичета с въпроса - ще се омъжиш ли за мен? Изображение не, не сватба няма да има
не правете така!

понякога се чудя, кой на кого губи времето? :angry: но това е друга тема ...

#13 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 11:45 AM

Ама аз никъде не прочетох, че той я е чакал с години exort! Тогава ситуацията е друга. Много се интересуваш от моите лични драми!

Edited by Hollywood, 25 August 2008 - 11:49 AM.


#14 Shade

Shade

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 90 Мнения:

Posted 25 August 2008 - 06:16 PM

Кви години, кви 5 лева. Играта се върти отново, весело да ставаа. :)

#15 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 25 August 2008 - 06:40 PM

Ето това ме заблуди.

Истината е, че преди няколко години, аз бих се натискал да й стана тампон с надеждата, че ще прерасне в нещо повече, хаха бати балъка

При бързото четене бих е станало на бях. Здраве да е.

Имаш настроение. Успех!

Edited by exort, 25 August 2008 - 06:41 PM.