Преход към съдържанието


Снимка

Безплатен 21-дневен онлайн курс за Мъже


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Starlight

Starlight

    Начинаещ

  • Moderators
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 01 February 2013 - 01:44 PM

Здравейте приятели, имам подарък за вас.

Безплатен 21-дневен курс по съблазняване, който взриви интернета!
В него ще научиш за това, как да се запознаваш и съблазняваш с лекота + ще вградиш необходимите за натурално прелъстяване навици.
Дават се точни и ясни иструкции и необходима информация за всеки ден. Обучението е чрез e-mail, така, че няма значение в кой град се намирате!

Има и бонусни теми като например "как да предразположим момиче към 3ка", "какво да правим с момичета, които са ни само приятели" и други!

961 човек вече се записаха за него!

Достъп до курса можеш да получиш тук: Безплатен обучаващ курс по съблазняване за мъже


Edited by Starlight, 09 May 2013 - 04:30 AM.


#2 delux

delux

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 02 February 2013 - 03:25 PM

Това само за София ли важи? Ако да, ще има ли такова и за Русе. Много бих искал да участвам. Свалям Ви шапка за безплатните инициативи. Наистина помагате на много хора по този начин.

#3 Trifon

Trifon

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 02 February 2013 - 03:37 PM

Доколкото разбирам, обучението е всеки ден да получаваш по един имейл с инструкции, но не вяврам да е нещо повече от описаната тук Библия.Виждам, че въпросният организатор предлага и други форми на обучени - съблазняване в интернет.
Това е линка
Не мога да разбера това книга ли е, дискове с филми ли са, какво е?
Ако някой от вас има впечатления може да ги сподели, цената не е малка - започват от 200 лв

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 02 February 2013 - 08:06 PM

Това обучение е напълно безплатно! И се предлага независимо в кой град сте!

Има и платени курсове, за които всички потребители на форума ще ползват отстъпки!

#5 Starlight

Starlight

    Начинаещ

  • Moderators
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 06 February 2013 - 01:34 PM

Доколкото разбирам, обучението е всеки ден да получаваш по един имейл с инструкции, но не вяврам да е нещо повече от описаната тук Библия.Виждам, че въпросният организатор предлага и други форми на обучени - съблазняване в интернет.
Това е линка
Не мога да разбера това книга ли е, дискове с филми ли са, какво е?
Ако някой от вас има впечатления може да ги сподели, цената не е малка - започват от 200 лв

Някои неща се преповтарят, но далеч не всички.

А относно съблазняване в интернет - това е аудио+видео+общуване по скайп, в който в реално време ти се посочват всичките грешки - и съответно получаваш поддръжка по време на обучението ти, като след 1 седмица профила ти и начина по който подхождаш към запознанствата онлайн се променя драстично, но и резултатите не те карат да чакаш. + има 100% гарантия, така, че ако не ти хареса - винаги можеш да си получиш парите обратно.

#6 Trifon

Trifon

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 07 February 2013 - 01:21 PM

Да, разбирам, аз лично съм на мнение, че най-голям успех едно такова обучение би имало, ако се прави семинар наживо с група, и вечер се ходи да се ловува по дискотеки, барове.Това с онлайн зарибяването може и да има ефект, но не смятам, че поне в моя град има наистина качествени мацки в сайтовете за запознанства.
Успехът в един колектив е сигурен, защото това да си седиш сам вкъщи и да се учиш от тези самоучители, или да ходиш да действаш съвсем сам - лично за мен самия, не смятам, че би ми помогнало, а в групата можеш да споделяш проблемите, да виждаш какво правят останалите и т.н. Прочетох няколко такива книги вече, подобно на "Играта", "Библията", но живота ми не се промени кой знае колко. От Бургас съм, а доколкото разбирам ти си от Варна , наблизко. Има ли опция за такива семинари наживо?

#7 Starlight

Starlight

    Начинаещ

  • Moderators
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 11 February 2013 - 01:20 PM

Да, разбирам, аз лично съм на мнение, че най-голям успех едно такова обучение би имало, ако се прави семинар наживо с група, и вечер се ходи да се ловува по дискотеки, барове.Това с онлайн зарибяването може и да има ефект, но не смятам, че поне в моя град има наистина качествени мацки в сайтовете за запознанства.
Успехът в един колектив е сигурен, защото това да си седиш сам вкъщи и да се учиш от тези самоучители, или да ходиш да действаш съвсем сам - лично за мен самия, не смятам, че би ми помогнало, а в групата можеш да споделяш проблемите, да виждаш какво правят останалите и т.н. Прочетох няколко такива книги вече, подобно на "Играта", "Библията", но живота ми не се промени кой знае колко. От Бургас съм, а доколкото разбирам ти си от Варна , наблизко. Има ли опция за такива семинари наживо?

Основна цел е онлайн съблазняване в фейсбук, а не сайтове за запознанства. А във фейсбук - има всички :)
Така или иначе това обучение в момента е спряно, тъй като преминах към новата система за управление на сайта и сега донастройвам и донаписвам доста неща.

Да, семинарите наживо има опция. Но най-вероятно ще ходим до София да ги караме. Заедно с приятелите ни от този форум.
А относно това, да ти се промени живота - от четене на книгите той не се променя, от 1во значение е това, което научаваш да го прилагаш - само тогава ще можеш да очакваш някакъв резултат.

#8 taricat

taricat

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 07 May 2013 - 09:26 PM

А ще го пуснете ли отново този онлайн курс ? 



#9 Starlight

Starlight

    Начинаещ

  • Moderators
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 09 May 2013 - 04:31 AM

А ще го пуснете ли отново този онлайн курс ? 

Ок, пуснах го, докато го има - ползвайте го на мах! :)



#10 1225

1225

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 10 January 2018 - 04:47 PM

Zdr.imam edna vrizka koiato mnogo me tromozi
Molia saveti

Mnogo e inata i dopusnah greshka pozvolih i da mi se kaci na glavata

Obicham ya i ty go znae i si pravi kakvoto iska dori na puk pravi mi inat napravo otkacih bukvalno

#11 megatone

megatone

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 25 January 2018 - 09:54 PM

Зарежи я, колкото по-бързо - толкова по-добре ;)


Edited by megatone, 25 January 2018 - 09:55 PM.