Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Редовната издънка !


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 chervilo

chervilo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 26 May 2012 - 09:02 PM

Здравейте пичове, искам да ви помоля за един съвет... :)
От един месец се "зарибяваме" с една девойка от Варна сме и двмата тя е една година по-малка от мен на 19.. та мацката явно доста ме искаше в продължение на 2-3 седмици редовно ми пише, излязохме един път.. не е целунах, поради простата причина, че тогава не показваше какво иска от мен, както и аз тогава не исках нищо от нея и излязохме като приятели. След това, започна да ми прави сериозни намеци в скайп.. при, което понеже съм пълен нещастник, не направих нищо..викам си има време има време..ИМА ВРЕМЕ АМА НЯМА ВРЕМЕ ! на мацката явно и писна и от 4-5 дена излиза всяка вечер ( не знам с кой излиза и къде, но преди не го правеше ) поканих е да излезем, тя каза, че вече има среща (аз се филмирам, че е с някой друг пич) и нали знаете толкова ВЯРНАТА поговорка "оценяш нещо, чак когато го загубиш"... преди тя ми правеше намеци да излизаме ..а сега тя ми отказа :nerd: при което естествено ще се пръсна от яд :dancing:
Явно не е от момичетата, които харесват момчетата да им бягат..а обича настоятелните момчета..поне аз така си го обяснявам <_<
Според вас, как да действам !?

Почти съм сигурен, че ще се навие да излезе с мен отново... но проблема е като излезем !?
Мисля, да направя любимата ми схема " обаждаш- уговяряш- отиваш- говориш- докосваш- целува- тръгваш " :nerd:

Доста съм объркан как да подходя към нея а искам мацката за мене :) причината поради, която се получи тази шибана работа е, че съм свикнал аз да ходя подир момичетата..да са ми интересни..а не те да ходят по мене ( макар че и доста такива случеи е имало де) :P

Споделете вие какво мислите :)

Edited by chervilo, 26 May 2012 - 09:08 PM.


#2 Denisk0

Denisk0

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 27 May 2012 - 09:38 PM

Подхода брат.. 1-во няма такова нещо като ''излязохме като приятели'' ти приятел ли искаш да си и или да сте заедно ?!
2-ро излизай с нагласата че тая мацка ще я налазиш .(поне аз така правя)
3-то сега тя очаква ти да я гониш да и предлагаш пак срещи и т.н. Според мен трябва или да направиш нещо за да и привлечеш вниманието или да спреш да правиш нищо и да чакаш (междувременно зарибявай се с следващата) да мине малко време , след това пак пробваш . НО не прави грешките като миналата среща припомни си какво си правил и не го прави !
Целуни я .. докосвай я .. отдръпвай се , ескалирай , играй ТИ с нея а не ТЯ с теб .
Това е от мен и кажи как мина следващия път.

#3 chervilo

chervilo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 27 May 2012 - 11:37 PM

НЕОЧАКВАН ОБРАТ ! :april: след като днеска си писахме, мадамата каза, че "малко може би съм закъснял, и не знае какво чувства към мен" на отговора, дали има друго момче тя отговори "да..и съм много объркана"

Според вас, да се боря ли за нея или да е оставя на произвола на съдбата... "трябвало и време" ..аз просто и казах, че няма да е чакам вечно ии... така :( мацката е супер готина но нещо изпуснах момента, когато трябваше да атакувам и напълно разбирам, че аз съм си виновен :)

Denisk0, излязох с нея първия път ей така...не гледах на нея като на "мишена" просто да си полафим и да ми мине вечерта :),, за жалост всичко се обърна иии сега си бия кухата кофааааааааааааааа :april:

#4 Denisk0

Denisk0

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 27 May 2012 - 11:57 PM

Сам го каза изпуснал си момента , особено щом ти е казала ,че е объркана и и трябва време съвета ми е СЛЕДВАЩАТА..
Няма смисъл да се хабиш , и гледай да не правиш пропуски другия път , просто действай на момента без изчаквания.
Мацката сега ще те сравнява с друг , ще трябва да се доказваш дрън-дрън.. СЛЕДВАЩАТА ! :)

#5 chervilo

chervilo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 28 May 2012 - 12:52 AM

Акъла ми вика "нека мацката да си троши главата с другия глупак".. сърцето ми вика "бори се за мацката до край...не се отказвай"
..съвеста ми вика "достойнството преди всичко" ...

Ако трябва да съдя по библията и по стъпките на "Дон Жуан" трябва да е оставя да разбере след време, че тя е загубила мен а не аз нея....
Ако трябва да чувам сърцето ми какво вика... "ТРЯБВА ДА СЕ БОРИШ, ЗА ТОВА КОЕТО ИСКАШ"
Доста объркващо, но в края на краищата ако тя ми каже, че предпочита да пробва с него оставам като пълен глупак и затова най-вероятно ще си защитя достойнството и ще я изтрия от живота си (или най-малкото, ще се помъча да го направя ... :)

Мисля, че ще постъпя правилно !? макар да съм влюбен...

#6 Denisk0

Denisk0

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 28 May 2012 - 07:22 PM

Ааа не ! Не такива мисли ''или най-малкото, ще се помъча да го направя ...'' ЩЕ ГО НАПРАВИШ!
Пък и не вярвам да си влюбен , това е просто по силно увлечение към мацката което ще забравиш ако почнеш да излизаш с други момичета .
Аз също преди доста време бях увлечен ,(така де тя си ме забърка доста яко) и почнах да излизам всеки ден с различна мацка и за седмица я забравих .
Излизай, забавлявай се и играй играта!

#7 Samuelculge

Samuelculge

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 0 Мнения:

Posted 26 May 2020 - 10:21 PM

Взять займ очень просто от 1.000 до 1.000.000 рублей
Заполните форму и мы подберем микрозаём
от компаний и банков, готовых выдать Вам деньги
Возраст: От 18 до 70 лет https://intercreditl...telskij-kredit/

Подбор микрозайм, кредитов, кредитных карт
Размер: от 1.000 до 4.000.000 руб.
Срок: От 7 дней до 5 лет
Время рассмотрения: от 10 минут
Получение денег: Банковский счет, наличными или через платежные системы
Возраст: От 18 до 70 лет https://intercreditl...ers/mikrozajmy/

https://intercreditl.ru/sovety/ Советы

Кредитные карты с плохой кредитной историей Микрозаймы Срочные Микрозаймы Не выходя из дома 0d0b8b4