Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Взех и телефона, а после не ми вдига...


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Ico_Bi4eto

Ico_Bi4eto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 12 May 2012 - 10:25 AM

Много рядко влизам във форума, защото по принцип имам успех с момичетата (колкото и нескромно да звучи).Но във вторник още веднъж се потвърди правилото, че жените никои не може да разбере. В дадения ден бях с един приятел, с който чакахме автобуса на спирката и както обикновено правя започнах да имитирам хората наоколо. Естествено започнах и нея да имитирам. Тя закачливо ми каза да престана. След това започнахме да си говорим. Говорихме за доста неща в продължение на около 40-50 минути. Постоянно я разсмивах, с една дума много добре си изиграх картите и естествено и взех телефона. И така на другия ден и звъннах 3 пъти -2 пъти към 2 часа и един път към 7, но тя не ми вдигна. Тя вчера имаше рожден ден(така ми каза в автобуса), ако е от някакво значение. Принципно доста бързо забравям момичетата, с които се запознавам, но тази не мога. Ако можете да ми помогнете и да ми кажете, как да процедирам в такава ситуация. Знам че е доста трудно положението, но просто не мога да разбера какво се обърка, тя самата ми каза да и звънна.

#2 TheNormalGuy

TheNormalGuy

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 12 May 2012 - 01:13 PM

Според ДЖ библията трябва да се изчака поне 3 дни преди да се звъни, поправете ме ако греша.

#3 nemo

nemo

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 12 May 2012 - 02:37 PM

И аз не бих звъннал на следващия ден, на втория-третия чак. Ако ми имат телефона и знаят кой звъни, но не вдигат, обикновено пиша СМС "Вдигни си телефона!" и след малко отговрят с СМС да се оправдаят защо не са го вдигнали.

Но като си я търсил вече 3 пъти, не върви. Бих изчакал 2-3 дена преди пак да пробвам и, ако пак не стане, бих й писал СМС с ултиматум, за да знае, че нямам намерение да си губя времето с нея. Също ми е вършило работа, но рядко. Но ти трябва да прецениш най-добре

#4 Ico_Bi4eto

Ico_Bi4eto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 13 May 2012 - 12:03 PM

Писах и смс, ама нищо не пише. Явно няма да стане. Мерси все пак за отговорите. :beat_up:

#5 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 17 May 2012 - 11:57 PM

Накратко, не ми се теглят локуми. Не знам на колко си, не знам и тя на колко е. Тоя трик с имитирането на нейните жестове и поза и аз съм го правил преди, истина е че работи много добре и доста често.

Според мен, много време си и отделил 40-50 мин докато чакаш автобус, ти си безделник и лентяй. Много си се мотал с нея, има една граница която трябва да я усещаш и тя е кога да се изнесеш. Влизаш в сет-а отваряш го, създаваш привличане, рапорт и се махаш. Няма какво повече да се занимаваш с нея. Взел си и номера чакаш няколко дни и и звъниш. Много си и звънял, ясно е че ако не вдигне след 2рия път няма интерес към теб.

Съвета ми е, заеби я. Чакай тя да те потърси. Най-вероятно си и бил просто смешен и комичен, щом не ти е вдигнала, не те е харесала сериозно.

#6 Ico_Bi4eto

Ico_Bi4eto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 21 May 2012 - 10:00 PM

Накратко, не ми се теглят локуми. Не знам на колко си, не знам и тя на колко е. Тоя трик с имитирането на нейните жестове и поза и аз съм го правил преди, истина е че работи много добре и доста често.

Според мен, много време си и отделил 40-50 мин докато чакаш автобус, ти си безделник и лентяй. Много си се мотал с нея, има една граница която трябва да я усещаш и тя е кога да се изнесеш. Влизаш в сет-а отваряш го, създаваш привличане, рапорт и се махаш. Няма какво повече да се занимаваш с нея. Взел си и номера чакаш няколко дни и и звъниш. Много си и звънял, ясно е че ако не вдигне след 2рия път няма интерес към теб.

Съвета ми е, заеби я. Чакай тя да те потърси. Най-вероятно си и бил просто смешен и комичен, щом не ти е вдигнала, не те е харесала сериозно.


Мерси за хубавите думи. Нацели право в десятката с твоето проникновение. :applause:

#7 goshaki_

goshaki_

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 11 December 2013 - 01:59 PM

случвало ми се е



#8 tzeco

tzeco

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 25 December 2013 - 01:19 AM

Здравейте! От доста време следя форума и съм изпробвал някои от съветите и са наистина много успешни дори мисля да напиша мнение за това как върви живота ми с момичетата след прочитането на много от съветите в този форум. Но имам един основен въпрос и ще съм доволен на всякакви мнения, но надявам се повечето от тях да не са клиширани, а по-скоро изпробвани и помогнали на някой. Та въпросът ми е следният: Как започнахте да взимате телефони на непознати дами, дори и да не взимате телефоните просто да завържете разговор, да се позабавлявате ? Как да започна с това защото от всичко мисля че това е най куцащата ми част. Просто не съм достатъчно социален с непознати . Надявам се не е проблем да отправя питането си в тази тема, защото има идентичен характер, а именно усъвършенстване на младия дон Жуан.