Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Хубава колежка и липса на опит


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 06 January 2012 - 04:09 PM

One day, както съм писал в началото на темата (прочети и първия пост, той е най-важен) нямам проблем с действието, както повечето АФЦ. Проблемът обикновенно идва от това, че прекалено очевидно поисквам нещо (което може би се прочита като нийди от момичетата).

#17 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 16 January 2012 - 11:37 PM

Здравейте,
направих сбоеобразен пробив, като пробива при Талавера!

Изиграх си картите, като по учебник, бях коки енд фъни, често на ръба, но без да преминавам границата. Взех телефона, обадих се след почти седмица и с бърз разговор уредих срещата. Ще бъе екшън среща.

И макар да съм чел библията няколко чуденки ми изникват:

- Почти съм убеден, че ще мога да я възбудя и целуна, но както прочетох, по-добре да запазим целувката за втора среща?
Аз лично предпочитам да си взема моето още на първата среща :chicken: .

#18 loverboy18

loverboy18

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 21 January 2012 - 07:32 PM

Можеш ли да преразкажеш телефонния разговор,че събирам идеи за един бъдещ проект :)
Иначе по въпроса за целувката,макар и да нямам много опит и не знам точно вашата ситуация,щом ще е екшън среща,трябва да има "екшън" :D

#19 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 22 January 2012 - 01:57 AM

Можеш ли да преразкажеш телефонния разговор,че събирам идеи за един бъдещ проект :)
Иначе по въпроса за целувката,макар и да нямам много опит и не знам точно вашата ситуация,щом ще е екшън среща,трябва да има "екшън" :D


Разговорът може да бъде нещо от рода на "Обажда се Пенчо, видяхме се на купона в Теменужка. Да вечеряме/да се видим на боулинг/дарц/дискотека в Петък. Ще те взема/ще те чакам на Неофит Рилски." Сбито, ясно без да те вкарва в проблеми. Ако те е харесала няма да се опъне изобщо, или ще го направи символично.

#20 Bartok

Bartok

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 23 January 2012 - 06:57 PM

Здравейте,

има развитие по моята тема и ще имам нужда от доста съвети, така че започвайте да четете!

Взех телефонът на момиче, с което се запознахме на купон. Играх го супер готино, така се получи и на първата ни екшън среща.

Днес бях на кафе с мой приятел на улица Х, по която мина същото момиче, заедно с нейна приятелка. Махнах й, но тя не гледаше към заведението. Последваха 3-4 минути на чудене, дали съм п видял или припознал и тук идва издънката ми - написах смс, без много да обмислям, в който я питах дали е минала по улица Х или има двойник. Прати ми смс, че е била тя обадих й се: "имаш закъснели поздрави от едно кафе", на което тя благодари и каза, че минавала по улица Х и бързала за еди къде си. Бързането го възприех, като защита от потенциално предложение за кафе от моя страна, затова й пожелах хубав ден и затворих. Разговорът беше къс и безмислен, но тъй като нямах идея на момента и не можах да импровизирам, реших, че по-добре къс и безмислен разговор, отколкото да се набутам в по-голяма дупка. Яд ме е защото бях запланувал, да се обадя във вторник, държейки я по този начин в напрежение - защо не се обаждам, защо не съм я целунал на първа среща. Яд ме е защото можех да запазя тази информация за себе си, не беше нужно да й казвам, че съм я виждал, но импулсивното и действено в мен изпревари мисълтта. След дъжд качулка.

Сега като съставям стратегия, позвъняването във Вторник (утре) изглежда много близко, сякъш съм нийди и я търся всеки ден (два дена подред). Обаждането в Сряда може да е прекалено късно, тъй, като планът ми е да "разтърся Светът й" в Събота. Съзнавам, че съм по оплескал нещата, не съм влюбен в мацката, но съм нахъсан да стигна до трета база. Така, че всякакви идеи и предложения са добре дошли, ако съм се "осрал" достатъчно днес, поне мога да опитам иновационни и рискови техники. Ако спечеля, печели цялата пикъп практика. Ако загубя, губи само мацката :D.

Edited by consilieri, 23 January 2012 - 07:02 PM.