Преход към съдържанието


Снимка
* * * - - 1 votes

Нещо ми има...


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 23 June 2011 - 10:32 AM

Здравейте,

От известно време съм с едно момиче (около 3 месеца вече). Първоначално като чели наистина излязох с нея просто защото ми беше симпатична и исках да я опозная но още от началото , от първата среща като я видях изпитвах желание да я целуна и да я гушкам. Както и да е това не е важно. Тръгнахме скоро след 1вата среща и от тогава сме заедно. Проблема е че постоянно се питам дали тя наистина иска да бъде с мен. Просто се побърквам когато я видя да говори с някое друго момче и да я виждам как се забавлява без мен. Не искам да имам връзка с момиче което е с мен не защото е влюбена в мен. Не знам как да разбера наистина какво и е в главата и това ме убива. Моля подскажете как да разбера. А най-странното е че когато сме окей в отношенията някак си не усещам чувството на влюбеност и малко от малко не ми пука толкова и не мисля за нея особено, а когато се скараме наистина започва да ми пука и да ме е страх да не я загубя... Знам че нищо не съм казал общо взето но ако някой може да сподели как наистина да разбера дали иска да е с мен или просто е с мен колкото да има приятел, да казва. Поздрави.

#2 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 26 June 2011 - 08:28 PM

Изкачил си мацката на пиедестал, направил си я фикс-идея. Влюбените чувства изчезват, когато не сте скарани, защото явно обичаш драмата(тръпката) и когато всичко е ок, ти притръпваш и започваш да търсиш отново някакъв "бъг в системата", та от там да се скарате отново или да усетиш онова комарджийско чувство, че всичко е заложено на карта и има вероятност да я загубиш :). Емоцийката си е готина, защото си "във филм",но ако продължаваш да се самоизмъчваш така съвсем скоро ще започнеш да рушиш връзката. Трябва да оставиш нещата да "текат" от само се*е си. Намери си занимание, уплътрявай си времето, излизай и с други момичета, приятели и така нататък. А относно това дали иска да е с теб или иска да е с теб "за протокола", това ще покаже само времето. И не се обиждай, но се стегни малко. Покажи малко мъжки характер. Какво е това - "не мога да разбера какво й е в главата"; "как да разбера дали наистина ходи с мен или ходи с мен, колкото да има приятел"....мъжко мислене ли е, мъжки проблеми ли са това, ПРОБЛЕМИ ЛИ СА ИЗОБЩО. Не си усложнявай живота, не превръшай малките грижи в големи дертове. Това е от мен. Точка.

#3 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 27 June 2011 - 12:17 AM

Мерси много че откликна и отговори на тоя пост. Знам че наистина заприличвам на пу*ка но просто когато правя нещо винаги искам да виждам смисъл в него. Може би от малък още имам някакъв комплекс за малоценност и когато не ми се обръща достатъчно внимание полудявам. Точно за това предполагам влизам във филма с това момиче. Ще опитам още известно време и както казваш ти ще се опитам да си поживея живота встрани от нея и няма да се ограничавам с програмата ми когато тя е включена там. Благодаря пак че ме понахрани малко защото май си имам нужда :)

#4 Deception

Deception

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 27 June 2011 - 11:04 PM

Не изпадай в заблуди, сега е мой ред да те нахраня! Това е в кръга на шегата разбира се, просто искам да добавя малко конструктивна критика.
Това, което те прави истински мъж е да даваш посока и темпо на нещата, да водиш жената, да разгръщаш своя свят пред нея и да я въвличаш в него. Просто излез от главата си!
Освен това запомни, чевъзприятията на жената са субективни. Можете да прекарате една вечер съвсем тривиално. Например, нещо съвсем тривиално като това да отидете на кино е в състояние да остави дълбок отпечатък в нейното съзнание. Нещо много важно обаче - има голямо значение как ще формираш представата и за преживяването преди всъщност да го е преживяла в действителност. Пробвай с две изречения да проектираш в съзнанието и какво ще правите в киното, по пътя към него и след него. Приеми го като упражнение по визуализация и опиши картината с повече детайли от нормалното.

#5 CrossFire

CrossFire

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 July 2011 - 03:00 AM

Здравей.Единствения начин да разбереш дали те обича е... ДА Я ПИТАШ ! Внимавай, следи езика на тялото и и както каза колегата сложил си я на пиедестал, спри да го правиш и накрай тя да ходи по теб ти да си ценния ти да си наградата.Вместо да ходиш по нея и да се чудиш какво и е в главата.Ревността трябва да я сведеш до минимум.Не казвам че не трябва да ти пука за нея, просто ако нещо те дразни много поговорете, нали това е идеята на гаджетата.

Поздрави СР

#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 July 2011 - 04:35 PM

Колега, не искам да споря, но смятам, че да попиташ момичето дали те обича е доста деструктивно решение. Няма какво да се лъжем. Дори да следи езика на тялото, реакциите и всичко останало, факта, че той пита пръв ще му даде повече недостатъци, отколкото предимства. Можеш да следиш действията, думите, реакциите и всичко останало и пак да прецениш дали изпитва някакви чувства към теб, НО НЕ И ДА Я ПИТАШ. Това е един от малкото случаи (според мен), в които трябва да оставиш жената да предприеме първата стъпка, защото отново повтарям - ако я попиташ пръв, това дава голямо преимущество и привилегии в нейна полза, от които несъмнено ще се възползва рано или късно. 90% от жените го правят, така че го имай в предвид, ако решиш да предприемеш нещо такова :).

#7 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 30 July 2011 - 09:28 PM

Единствения начин да разбереш дали те обича е... ДА Я ПИТАШ !


Не, не съм съгласен. Не е единственият начин, но е най-глупавият - определено. Не искам да коментирам защо.
Ако някой се сети за по-глупав съм отворен към предложения.
Дали една жена те обича и се чувства добре с теб, или не се разбира по нейното поведение (най-общо казано).

За ревността - обърни се към се*е си. Сещам се за два случея, в които един мъж, а и жена ревнуват:
Ако има основателен повод или се чувства несигурен/на(Тоест не смята, че е достатъчно превлекателен/на или способен/на за да задържи жената/мъжът до се*е си). Хората не виждат МАЛКИТЕ РАБОТИ, които издават много ЦЯЛАТА РАБОТА. Не питай кои са те - намери ги сам. Използвай сивото си вещество.

ПС:
Целтъ ми е да ви провокирам, а не да се заяждам.
Хмммм, дано да има смисъл от поста ми... :?

#8 XviD

XviD

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 03 August 2011 - 02:00 AM

Замисли се - дори и да си и спасил живота от горяща кола, тя ще ти е задължена до гроб но не значи че ще е с теб до тогава.
Щом е с теб значи иска да е с теб.
Излиза че въпросът "дали тя наистина иска да бъде с мен" е излишен и трябва просто да се наслаждаваш.

пп. относно ревността - ревността според мен е чувство за слабаци, дори и да изпитваш ревност не я показвай защото никой не обича слабаци, пък и слабите може само да ги съжаляваш а вярвам че ти не търсиш съжаление.
Не е хубаво да подтискаш чувствата си но ако това не може да го пребориш ще се научиш по трудния начин и изобщо няма да ти хареса... Но пък ще е от извора.

Edited by XviD, 03 August 2011 - 02:12 AM.


#9 VeX

VeX

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 06 August 2011 - 03:41 PM

Всъщност вече е минал малко повече от месец от последния пост на пича, но все пак ми е интересно, защото мисля че темата е актуална. Всеки някога си задава въпроса дали момичето му наистина иска да е с него. И наистина най-тъпото, което може да направиш е да я питаш или да тръгнеш да го обсъждаш с нея. Логично е, но е тъпо. Ако тя не показва заинтересоваността си във връзката, това не значи че я няма, а че не я показва. А за да я покаже, според мен трябва да събудиш желанието й да я покаже. Т.е. трябва да я провокираш повече (по някакъв забавен начин разбира се). Започваш да се държиш малко по-закачливо, както в периода точно преди да тръгнете и гледаш да получиш отново реакцията, която е довела до старта на връзката :)

#10 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 11 August 2011 - 07:26 PM

Здравейте на всички след доста отсъствие от този форум и след поста който съм сложил. След известно време нещата се уравновесиха и момичето разбра че всъщност има връзка и тя беше първата която каза свещените думи тъй като аз просто отказвах да кажа нещо подобно преди нея, защото според мен това е израз на слабост (приемам че може и да греша много но това ми е в главата - показност на чувства = слабост). Може би просто понякога трябва малко търпение, което доста често липсва, поне при мен е винаги така в началото.