Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Консултация


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 mental

mental

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 21 May 2011 - 11:08 PM

Както от дескрипшъна се разбира имам връзка вече почти две години, и момичето е лудо влюбено в мен. Когато започнах да чета форума, исках нещо точно такова, но точно сега имам много по различна нагласа.

Мисълта ми е много хвърчаща, и има много неща за казване, така че ще се опитам да бъда ясен.

На 21г. съм и съм студент втора година, когато започнахме първи курс аз много харесах момичето и с малко нахаканост излезнахме на срещи гледахме луната държахме се за ръце...
...и цекс правехме.
Първото лято нещо се бяхме поздърпали защото заради многото време, което прекарваме заедно не можех да си върша задълженията по университета, и реших да намаля срещите с нея вместо да стана по организиран, но според нея това означава спад дрън дрън и вместо да се обесняваме повече ние скъсахме, по точно аз исках да бъда пак като ерген. Лятото обаче не беше изключително вълнуващо,с изключение на една кратка бурна връзка за седмица и в началото на втората учебна година лека по лека пак се събрахме. Този втори шанс беше едно страхотно изживяване, защото намше друг начин да бъда по шастлив (предполагам) станах по организиран, връзката узря и двамата се чувстваме страхотно.
И така дотука беше розовата история, която е позната на повечето хора, но както знаем хората не се променят и вместо "да си купя кола за мен, аз се опитвам да си сглобя протоип за мен" сиреч; искам човека до мен да не ме ревнува от колежки, колеги; искам да бъде малко по пекана в смисъл по-широко скроена и да носи повече на майтапи в приятелска компания, общо взета селко диво момиче се опитвам да превъзпитам така, както аз харесвам. Искам я по нахакана по хаплива и закачлива, и когато дойде да ме гледа на тренировка да не се хваща на ебливите коментари на треньора ми.

Като един начинаеш млад Дон Жуан дори и със ЛТР (лонг таим релейшън...) си правя някои игрички и онзи ден една моя колежка, която в моите очи се доближава до 9'ка ми направи няколко чуппки, които показаха висок онтерес от нейна страна уоооу колко навит и бях. Някак си нечестно е спрямо сегашното момиче.

Съвсем ясно ми е, че ако скъсам с нея ще ми е добре и няма да имам сегашните оплаквания, но пък в тъпата ми глава изникват още по тъпите въпросите; ще намеря ли пак - или по добро и разбрано момиче като нея?

Искам шамар!



#2 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 22 May 2011 - 12:06 PM

Момичета има много, а ти си само на 21. Мисля, че сам ще си отговориш на въпросите.

#3 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 24 May 2011 - 01:02 AM

Гледай първо се*е си и първо своето щастие. Прави това, което искаш да правиш. Ако не искаш дългосрочна връзка, няма смисъл да се мъчиш, просто няма да стане. На сила хубост не става.

#4 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 24 May 2011 - 10:02 PM

Ти си важния - направи така, както на теб ще ти е по-добре. Не се притеснявай, защото има много момичета, а ти си на 21 и животът е пред теб.
Не се колебай да я зае*еш за друга, защото сега ти е времето да експериментираш. Според това което прочетох ти искаш да си намериш нещо по-добро, а това няма да стане, ако стоиш на едно място. Ти искаш да се занимаваш с момичета по един или друг начин - направи го. Търси това което искаш, намери я и й се наслаждавай.Ако още се колебаеш, си задай въпроса какво ще загубя, ако я оставя ?

#5 winnman

winnman

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 04 June 2011 - 03:58 PM

Никога няма гаранции, че ще намериш по-добра и, че ще бъде по-хубаво. Факт е обаче, че искаш повече, усещаш, че си достигнал максимума. Съветът ми е да продължаваш да се развиваш. Нека взорът ти бъде отворен към други варианти и, когато смяташ, че си намерил момичето, за което си заслужава, ще трябва да скъсаш със сегашното. Всъщност ти се намираш точно на това място, на което се страхувам да попадна аз, търсейки връзка :) . Но едно е ясно - щом вътрешно те гложди, по-добре е да потърсиш ново предизвикателство.