Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Любовен проблем :(


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 DangerLine

DangerLine

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 18 May 2011 - 12:38 PM

Здравейте
Нов съм във този форум и имам проблем с който никога до сега не се бях сбъсквал "Любовта"
Моя проблем е следния бих казал , че обичам дадено момиче с което се познаваме от 8 клас в "Училище" сега сме на 22 години.
Имах ме няколко пъти бурни изяви 2-мата , (както казвам все се гоним но неможе да се стигнем). Аз съм директен човек по принцип и обичам да знам какво мислят хората (по дадена тема), питал съм въпросното момиче много пъти какви са и чуствата към мене отговара е винаги дусмилен от моя гледна точка (Тръпката си е тръпка), това беше най-честия отговор от нейна страна.
Има си приятел в момента с който не са в добри отношения (леко казано имат си дразнения) винаги съм гледал да я подкрепям и да помагам в както мога , но стигнах ме до един такав момент в който вече аз изпитвам "болка" когато е до мен по причината , че немога да съм с нея
Сигорен съм , че тя има чуства към мене но категорично ми заяви , че иска само приятелство (но или просто моето съзнание само , така го въсприема или това е някаква женска игра пак )

Всеки път като си пишем защото ( понякога има дистанция м/у нас) всеки път получвам някакви любовни песни за неизживяна любов (говорил съм с нейни приятелки който също казват , че има чуства към мене ) но това което тя казва е , че иска само приятелство а действията и езика на тялото говорят съвсем друго.

Опитах да играя нейната "игра" да бъдем приятели (без никакви доксвания защото се получава една конфузна ситуация при близост)
Но без успех всеки път като се доближа ми (настръхва космите на главата) , камоли като ме накара 2-3 пъти да я целувам за довиждане беше си цяло предизвикателство да се въздържам на ниво да не направя някоя "глупост".
Аз съм и казвал какво изпитвам към нея , може би е грешка , може би не ако някой има някакви съвети, със радост бих се вслушал във тях.
Мога и да прекрепя част от чата ако някой е заинтересувам да анализа момичето :) Познавам я страшно добре все едно познавам се*е си даже по-вече :) Мерси предварително

#2 altec

altec

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 19 May 2011 - 12:19 AM

Ако сте добри приятели една такава "глупост" от твоя страна не мисля че може да развали нещо между вас... Говоря ти от личен опит, имал съм такъв случай в моя живот и наистина е тежко... Много добре те разбирам но аз така и не се престраших да направя каквото трябва и когато трябва... Не прави тази грешка и не си казвай че да ти е само приятелка ще ти стигне защото никога няма да е така. Изчакай може би малко да видиш какво ще стане с приятеля й. Когато се решиш замисли се за наистина добра среща (готино място на което можете да отиде, някъде където наистина обстановката ще предрасполага за романтичност нещо такова...). Излезте, но задължително сами! Правете каквото правите и не избягвай близост за да можеш да я предрасположиш към това което ще се случи, а то е - когато срещата отива към края си просто наистина я дръпни за ръката , погледни я директно в очите и й кажи че не можеш повече така и че не издържаш това "приятелство" и че трябва да сте заедно... Просто е на думи знам но се опитай да направиш нещо иначе се самоубиваш , казвам ти още веднъж минах по този път... Лично за мен, предпочитам никога да не виждам това момиче отколкото да сме близки приятели.

#3 DangerLine

DangerLine

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 19 May 2011 - 12:20 PM

Ако сте добри приятели една такава "глупост" от твоя страна не мисля че може да развали нещо между вас... Говоря ти от личен опит, имал съм такъв случай в моя живот и наистина е тежко... Много добре те разбирам но аз така и не се престраших да направя каквото трябва и когато трябва... Не прави тази грешка и не си казвай че да ти е само приятелка ще ти стигне защото никога няма да е така. Изчакай може би малко да видиш какво ще стане с приятеля й. Когато се решиш замисли се за наистина добра среща (готино място на което можете да отиде, някъде където наистина обстановката ще предрасполага за романтичност нещо такова...). Излезте, но задължително сами! Правете каквото правите и не избягвай близост за да можеш да я предрасположиш към това което ще се случи, а то е - когато срещата отива към края си просто наистина я дръпни за ръката , погледни я директно в очите и й кажи че не можеш повече така и че не издържаш това "приятелство" и че трябва да сте заедно... Просто е на думи знам но се опитай да направиш нещо иначе се самоубиваш , казвам ти още веднъж минах по този път... Лично за мен, предпочитам никога да не виждам това момиче отколкото да сме близки приятели.



Дам разбирам за какво ми говориш имах преди няколко седмици възможност за секс със въпросното момиче , но от съображение реших да не правя нищо и тактично си тръгнах можеби това още по-вече я объркало (на правих го със цел да покажа , че не я искам само за едното Е**не), аз стигнах до това заключение да не искам да я виждам надявам се даа се развият благополучно нещата

#4 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 24 May 2011 - 01:07 AM

имах преди няколко седмици възможност за секс със въпросното момиче , но от съображение реших да не правя нищо


When in doubt, fuck!

#5 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 26 May 2011 - 12:29 PM

"да не искам да я виждам надявам се даа се развият благополучно нещата"
Жалко, че чак сега прочетох темата. Недей да се отдръпваш, ако не искаш да я загубиш.Между вас има тръпка, но нея я спират някакви задръжки. Имаш голям плюс в цялата ситуация - имали сте нещо и сексуално се привличате. В условията на такава ситуация е най-добре да действаш.
ПС
Знаеш ли какво си мисля?
-тя е на ръба да е с теб и и трябва само едно леко побутване и е там. Само трябва да се решиша да го направиш. Освен това какво друго ти остава ?!
Няма да останеш добър приятел с нея - САМОУБИЙСТВО Е .

#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 29 May 2011 - 09:16 PM

Дано си още в играта, че гледам малко съм позакъснял с отговора. И така...

"да не искам да я виждам надявам се даа се развият благополучно нещата"

Както човек сам си избира какъв филм да си пусне за "разтоварване" в края на вечерта, така и сам взимаш решенията за това дали да си щастлив или да се измъчваш. Разбирай го така - искаш да си щастлив, но си си пуснал някаква отвратителна драма. Имаш нужда да "смениш филма" (нагласата) и да гледаш това, което искаш да гледаш (в случая да гепиш мадамата). А факта, че я познаваш е положителен знак (+). Ако знаеш нейния характер, силни и слаби черти и т.н. то тогава ще знаеш и какво изпитва към теб, независимо от това какво ти казва, както и ще знаеш или ще ти бъде по-леко да я "свалиш". От ситуацията, която си описал изваждам:

1. камоли като ме накара 2-3 пъти да я целувам за довиждане
2. стигнах ме до един такав момент в който вече аз изпитвам "болка"
3. мах преди няколко седмици възможност за секс със въпросното момиче , но от съображение реших да не правя нищо и тактично си тръгнах можеби това още по-вече я объркало (на правих го със цел да покажа , че не я искам само за едното Е**не),



От член 35 точка 2 (а именно : стигнах ме до един такав момент в който вече аз изпитвам "болка" ) се вижда, че се самоизмъчваш т.е. пуснал си си "драмата" за която ти драсках горе. От едно и три пък се вижда как наливаш масло в огъня. Не знам как точно са стояли нещата при случая с точка 1, но аз ги виждам така, че мадамата е пробвала (може би опит да направи ход, та да се сетиш да предприемеш нещо), но това, което ме вбеси особено е точка 3. Можел си да спиш с нея, но си се отказал, за да не излезеш човек за 1-то е*ане. Ами ти какво изпитваш към нея...и какво смяташ да правиш с нея, ако се съберете....духовна любов ли. Съжалявам за израза, но с п*ишката ти в нея пак ще си я обичаш. Можеше да покажеш, че не си за едното е*ане, по действията на другия ден - кафе, телефонно обаждане....ЦВЕТЯ, любовна поема, предложение за брак :D. Без последните 3 естествено. Колега, не се измъчвай...ДУ ИТ. В ДЖ библията имаше една статия - "Вярвай на стомаха си", мисля, че беше от "10-те закона" или "15-те урока" от Битието на Мастер-а, прегледай я :). Друг път не изпускай такива моменти като възможността за се*с, защото наистина си ударил с тухла мадамата и ще вземе накрая да те бутне в графата "приятели" не само на думи, но и като чувства. Така, че тик-так...времето тече...действай. И последно, но не по важност - съветвам те да забравиш тези директни обяснения, че си изпитвал нещо към нея или че я обичаш, че убиваш всякаква мистерия, тръпка и любопитство, все неща, които водят жените за носа :D. Занапред говори с действия, ако ме разбираш :). ГУД ЛЪК B)