Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвети плссс


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Pr0t3ctabl3

Pr0t3ctabl3

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 18 April 2011 - 11:36 PM

Така Нов сам в този форум и като цяло в Дон жуанството и сам доста срамежлив и ви моля ако може да ми помогнете и така  зарибявам  се с 1 момиче от няколко месеца първо на базик после стана на сериозно или поне се мъча и в началото вървеше добре имаше за кво да си пишем/говорим но сега здр как си ко пр и тва е като я питам дали иска да излем на кафе тя все си намира управдания някакви идеи,съвети.

Edited by Pr0t3ctabl3, 18 April 2011 - 11:48 PM.


#2 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 20 May 2011 - 07:44 PM

"Някой има ли съвет" :)
Да, веднага имам съвет, откажи се, защото няма да стане. Ако не ми вярваш - айде на бас на по бира.
Ще ти го кажа така, когато се изсереш на метено трудно се чисти. (и в двата случея)
Виж, нещата са прости. Ти искаш, а тя-не. Сложи края на взаимоотношенията ви и започни началото на едно усъвършенстване в областа, в която искаш да станеш добър (пикъп).

ПС
Ако си решил да изчетеш "ДЖ Библията" и да я наизостиш - откажи се. Прочети я и се опитай да схванеш идеята. С такава цел я е написал "Master Dj", а не да запаметяваме тактики, стратегии и прочие...
Бавно -побавно ще успееш... или поне се надявам, ако не - има и други интересни неща.

ПС2
Извинявай, ако звуча грубо, но това е самата истина.