Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

какво озанчав това и какво да направя


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 the king

the king

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 31 January 2011 - 03:49 PM

В десети клас съм има една мацка която ме кефи но историята е сложна.Миналата година тя ме харесваше излизахме един път но после осрах нещата и тя ми каза че не ме харесва.Тази година започна пак да проявява интарес,като говорим от дъжд на вятър тя се усмихваше преди 5 седмици в един от часовете ми каза да не се притеснявам толкова от нея но на следващата седмица въобще не ми обръщаше внимание и не ме заговаряше.Сега не говорим толкова но последния петък седях зад нея в час,тя беше на предния чин с нейна приятелка и когато си вадеха учебниците шумно ги тръшваха на чина.Като шега след тях и аз си тръшнах моята чанта на чина и тогава тя се опита да ме удари с учебника си като се усмихваше.Освен това ми прие приятелството по facebook което бях пратил преди 1 седмица.Какво означава нейното поведение и какво да направя.

#2 enjoy

enjoy

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 54 Мнения:

Posted 01 February 2011 - 11:01 PM

Пробвай се - покани я някъде на кафе/кино
или ако не сте толкова близки може да кажеш, че си търсиш човек за карти след училище /за това ти трябва още някои които му се играят и нейна приятелка/ и така поне ще се сближите и след това я покани някъде другаде да ходите двамата

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 February 2011 - 10:54 AM

В десети клас съм има една мацка която ме кефи но историята е сложна.Миналата година тя ме харесваше излизахме един път но после осрах нещата и тя ми каза че не ме харесва.Тази година започна пак да проявява интарес,като говорим от дъжд на вятър тя се усмихваше преди 5 седмици в един от часовете ми каза да не се притеснявам толкова от нея но на следващата седмица въобще не ми обръщаше внимание и не ме заговаряше.Сега не говорим толкова но последния петък седях зад нея в час,тя беше на предния чин с нейна приятелка и когато си вадеха учебниците шумно ги тръшваха на чина.Като шега след тях и аз си тръшнах моята чанта на чина и тогава тя се опита да ме удари с учебника си като се усмихваше.Освен това ми прие приятелството по facebook което бях пратил преди 1 седмица.Какво означава нейното поведение и какво да направя.


приела ти е приятелството във ФБ??? това е знак... съдба... направо отивай да купуваш годежен пръстен ;)

#4 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 24 May 2011 - 11:15 AM

Не, бе "Don kiko" това е FIOI - facebook indicator of intrest :) B) :D
Не нзам за нея, но ти определено трябва да спреш да гледаш дали се е усмихнала и дали като си е бръкнала в носа те е погледнала.
Като те слушам действието се развива с месеци - няма такива филми.Тя може да те харесва, но когато ти не правиш нищо, какво искаш ?!?
Покажи малко отношение. Ама, ако знаех магическите думи, щях да ги постна и тогава щяхме само да следим какво ни е казала, дали ни е приела приятелството във FB, дали се е усмихнала и т.н.После, без да правим нищо ги казваме и хоп. Обаче тъй като ми бяха на листче и ги загубих, ще караме по трудният(за някои) начин... Събери малкото смелост, която имаш и я покани на кафе - действай. Ако те отреже - добре "лек ден" и следващата, ако ти върже - да ти е честита и да си я ползваш със здраве :)
Айде, бягай и после кажи какво е станало.