Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ситуацията е следната...


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 06 December 2010 - 06:06 PM

Здравейте момчета! Ще ви разкажа за ситуацията ми с една кака... Запознахме се в "пловдивската дискотека", харесахме се, взех и телефона. Забравих да спомена, че е с четири години по-голяма от мен (аз съм на 18, а тя на 22. Излязохме мисля, че седмица-седмица и половина по-късно. Всичко мина перфектно, целувки-милувки, може би само заради това, че беше първа среша не се стигна до секс (разбира се ако зависи от мен...). Седмица по-късно пак излязохме, нормална среща, доста по-спокойна от първата (лично за мен слаба среща) завършила с изпращане и малко целувки. Трета среща... заведох я на кафе, мина значително по-добре отколкото втората откъм разговори и т.н. Отново изпращане и малко целувки. Още след втората среща ми стана ясно, че няма да се получи нищо сериозно. Не знам социално програмиране от нейна страна ли е, но лично тя никога не ме е търсила първа и ако не се обадя аз, то тя едва ли ще се сети. В скайпа винаги е студена. Напоследък доста често "не и се излиза днес", не ми отговаря на съобщенията (разбира се, гледам да не съм натрапчив и грозно нагъл). Търся я единствено за да си уговорим среща. Не знам тя ли е по-улегнала или интереса й към мен е само физически. Вчера не ми отговори в на смс-а, а на по-предния ден се бяхме разбрали за уговорка за излизане. Сериозно се замислям да и изтрия номера и да я блокирам в скайпа (то пък дето пада едно писанеее...) и да не се излагам повече. Ясно ми е, че не си струва, но поне искам(х) да я изч*кам. Приемам всякакви критики, въпреки че си мисля, че проблема не е в мен.

#2 begetz

begetz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 06 December 2010 - 07:48 PM

изчакал си прекалено много и това е сигурно.. не е длъжно да и триеш номера или скайп , но няма да е лошо да се ориентираш към други ;)

П.П. и от това, което разказа , не оставам с впечатление ,че си действал.. по-скоро си си мислил вътрешно,че няма да ти пусне ,само защото е 1ва среща - грешно

Edited by begetz, 06 December 2010 - 07:50 PM.


#3 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 06 December 2010 - 08:52 PM

Така се развиха обстоятелствата, че нямаше как по-рано да излезем. А за секса... тя самата си го каза.

#4 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 07 December 2010 - 09:20 AM

Така се развиха обстоятелствата, че нямаше как по-рано да излезем. А за секса... тя самата си го каза.


Абе, по някога не дей да слушаш какво говорят жените. Съди по действията, а не по думите. Един жест може да ти покаже много повече от няколко думи.
От това, което прочетох мисля, че твойта работа дето си я мислиш няма да стане, за това некст.

#5 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 08 December 2010 - 12:07 AM

Би ли се обосновал?

#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 10 December 2010 - 04:27 PM

"Абе, по някога не дей да слушаш какво говорят жените."
"Би ли се обосновал?"
Колегата иска да ти каже, че ЖЕНИТЕ ИСКАТ, МИСЛЯТ (което не се връзва много), КАЗВАТ И ПРАВЯТ ЧЕТИРИ РАЗЛИЧНИ НЕЩА. Поразрови се малко в Библията, там е описано по-подробно. Относно темата: мадамата и без това от самото начало не е имала кой знае какъв голям интерес към теб. А след 2-рата, 3-тата среща, като гледам е паднал г/д до нивото на нулата. Оттук, ако решиш да продължиш започват игрички, караници, кой командва, кой не.. и така нататък... За съжаление напоследък все ми се случва да давам най-крайното решение като съвет, но просто в случая наистина не си струва да предприемеш друго, освен да преминеш към СЛЕДВАЩАТА. И още нещо - не е нужно да стигаш до крайности като й блокирваш скайп-а, триеш номера, гориш й снимките и т.н. Просто не й обръщай повече внимание ;).

#7 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 10 December 2010 - 06:43 PM

Разбирам... така и направих де. Няма да се занимавам с нея. Не ми е ясно защо интереса и е спаднал, след като наживо мога да си правя почти* каквото си поискам с тялото и така да го кажа, а всъщност интерес от нея няма. Това не ми е ясно...

#8 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 11 December 2010 - 12:12 PM

Разбирам... така и направих де. Няма да се занимавам с нея. Не ми е ясно защо интереса и е спаднал, след като наживо мога да си правя почти* каквото си поискам с тялото и така да го кажа, а всъщност интерес от нея няма. Това не ми е ясно...


Мъничко повече опит ти трябва.
Нещата не се връзват хем можеш да правиш каквото искаш хем нямала интерес, може да е извратена кучка или да прави някакъв извратен тест, като цяло най-добре е да се отдръпнеш за малко и да опиташ пак по-късно, а преждевременно следващата ;)

#9 Man's Heart

Man's Heart

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 13 January 2011 - 04:46 PM

Здравей azaz,
Питаш в каква точно ситуация си попаднал? Ще ти отговоря. Мацката иска 'само секс'. За съжаление срещу нас стоят самостоятелно мислещи същества със собствена воля и нужди, различни от нашите. Е, тя има нужда само от секс. Това че твоето възпитание ти подсказва че за да има секс трябва да има и нещо повече, да това вече е проблем в комуникацията ви.
Ще ти подчертая симптомите които ме навеждат на тези мисли.

Здравейте момчета! Ще ви разкажа за ситуацията ми с една кака... Запознахме се в "пловдивската дискотека", харесахме се, взех и телефона. Забравих да спомена, че е с четири години по-голяма от мен (аз съм на 18, а тя на 22. Излязохме мисля, че седмица-седмица и половина по-късно. Всичко мина перфектно, целувки-милувки, може би само заради това, че беше първа среша не се стигна до секс (разбира се ако зависи от мен...). Седмица по-късно пак излязохме, нормална среща, доста по-спокойна от първата (лично за мен слаба среща) завършила с изпращане и малко целувки. Трета среща... заведох я на кафе, мина значително по-добре отколкото втората откъм разговори и т.н. Отново изпращане и малко целувки. Още след втората среща ми стана ясно, че няма да се получи нищо сериозно. Не знам социално програмиране от нейна страна ли е, но лично тя никога не ме е търсила първа и ако не се обадя аз, то тя едва ли ще се сети. В скайпа винаги е студена. Напоследък доста често "не и се излиза днес", не ми отговаря на съобщенията (разбира се, гледам да не съм натрапчив и грозно нагъл). Търся я единствено за да си уговорим среща. Не знам тя ли е по-улегнала или интереса й към мен е само физически. Вчера не ми отговори в на смс-а, а на по-предния ден се бяхме разбрали за уговорка за излизане. Сериозно се замислям да и изтрия номера и да я блокирам в скайпа (то пък дето пада едно писанеее...) и да не се излагам повече. Ясно ми е, че не си струва, но поне искам(х) да я изч*кам. Приемам всякакви критики, въпреки че си мисля, че проблема не е в мен.

Разбирам... така и направих де. Няма да се занимавам с нея. Не ми е ясно защо интереса и е спаднал, след като наживо мога да си правя почти* каквото си поискам с тялото и така да го кажа, а всъщност интерес от нея няма. Това не ми е ясно...


Всъщност azaz попаднал си на една много важна ситуация без самия ти да разбираш каква точно е била. Поздрави за страхотната тема.

#10 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 13 January 2011 - 09:54 PM

Разбрах накъде биеш. Прав си, въобще не се бях замислял по-задълбочено и за твоя вариянт, който ми се струва най-вероятен. Минало заминало е вече, не сме се чували от месец сигурно. Чудих се дали да и се обадя, но след като на два пъти не ми отвърна, не си струва да се правя на лепка. Благодаря за мнението! Едно разбрах от ситуацията - жените наистина не мислят?! логично.

#11 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 14 January 2011 - 12:42 AM

Интереса й е спаднал защото не си направил втората крачка (секс) Това,че ти е казала "че,няма да има секс" Без да си я питал,означава,че ще има секс! Когато жена ти каже нещо за което не си се интересувал и дори не си питал,а тя сама го е казала,значе точно това иска! И логично не може да ти го подхвърли като "Хей приятел искам да ме ч**аш,ще го направиш ли или не?" Можело е да го осмислиш ако си мислел над това,че демек няма как да стане по сериозно,но пък тя продължавала да излиза с теб! - Това какво говори? - Че ти е дала и ВТОРИ,и ТРЕТИ шанс-за да я ч**аш,но след 3-ия път се е отегчила и затова е почнала да се държи студено,помислила те е за мухльо (не го приемай лично) просто в нейните очи си останал такъв. Това е много важна грешка която се надявам да запомниш и от сега нататък да имаш 1 на ум,като срещнеш подобна мадама.


ФАКТИТЕ:
1.Запознанство в клуб/дискотека
2.Среща+Целувки
3.Среща+Целувки(като се вижда,че е несериозна)
4.Тя няма нужда от теб(явно има и други които я ч**ат и тя е задоволена)затова не те търси. Тя се надява да я изкараш от тях,да си изиграеш играта както трябва и в крайна сметка да я изч**аш!



Моят съвет е,да я игнорираш известно време,не се притеснявай за времето,щом веднъж ти е била навита-пак ще бъде,защото тя не се интересува от личността ти като цяло,а от тялото ти!

Забавлявай се с други през това време,експериментирай и т.н. Ако те види с друга мацка печелиш точка! Ако пък друг ден те види с различна пак печелиш точка! Всичко зависи от теб,бъди мъж,тва с триенето на номера,блокирането и т.н. е детска работа.Казал съм го й преди,един телефонен номер не заема много памет в телефона,просто го остави там,и един щастлив ден когато разглеждаш номерата й като го видиш набираш (ако МАЦЕТО е със същия номер) лафче ала бала и токувиж ти се отваря парашута! Защо да изхвърляш една изтрита резервна гума,след като й тя може да влезе в употреба един ден :)

Edited by CASAN0VA, 14 January 2011 - 12:46 AM.


#12 azaz

azaz

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 14 January 2011 - 05:17 PM

Добре. Не ми е ясно как се е получило това разминаване, аз исках секс, тя е искала още повече секс, а накрая нищо. Както казваш не съм предприел атака към втората фаза, а именно секса. След всяка среща и следователно изпращане (с цел 'случайно' да отидем в тях и да я изч*кам) както казах се стигаше до целувки и единственото нещо, което ме спираше да и кажа директно да се качим в тях беше това да не се стресне от прекалено ранното сваляне на картите, никога не знаеш как ще реагира една жена. Явно и това ми е било грешката, но все пак още не мога да намеря точно обяснение на това, как трябваше да си изиграя картите?

#13 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 14 January 2011 - 06:29 PM

Не ти трябва да се тормозиш с това "как е станало това разминаване". Е как да не стане...Естествено, че ще стане, та ти дори не си опитал. Стига си се "мъдрил" с тази мадама. Ударил си на камък, голямата работа. Карай нататък и следващия път бъди по - настоятелен. А това:
"единственото нещо, което ме спираше да и кажа директно да се качим в тях"
не е много работеща техника. По - добрия вариант е да я "подсетиш" да отидете у тях (яко кино) или да намериш ти някое теренче. И повярвай ми, ако е искала нещо, отдавна да се е сетила за този вариант да отидете у тях, за да ти "покаже двд-то; семейните снимки;" или какъвто е там предлога. Все пак е голямо момиче. Би трябвало да ги знае нещата :)

#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 17 January 2011 - 04:55 PM

триенето на номера е задължително, защото това "след някое време" ще е след 6 дни... а може и след по-малко :)