Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 1 votes

Мъжкото приятелство


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 12:58 PM

Мъжкото приятелство не е истинско приятелство - не сте като братя и рядко срещаш разбиранe, сcчувствие и изслушване. Мъжкото приятелство го има колкото да не си пиеш сам бирата, защото то само до това се свежда - говорене за жени, коли, футбол и пиене на бира. Но това е просто правене на компания, не мога да го нарека истинско приятелство. За сравнение жените имат много по-силни приятелства.

#2 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 01:38 PM

Това, че ти нямаш приятели, не е повод да правиш генерални заключения.

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 01:48 PM

май не само детската ти визия е проблем за приятелството :)

#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 24 August 2010 - 08:38 PM

Мъжкото приятелство не е истинско приятелство - не сте като братя и рядко срещаш разбиранe, сcчувствие и изслушване. Мъжкото приятелство го има колкото да не си пиеш сам бирата, защото то само до това се свежда - говорене за жени, коли, футбол и пиене на бира. Но това е просто правене на компания, не мога да го нарека истинско приятелство. За сравнение жените имат много по-силни приятелства.

Чети целия форум момко-дано ти помогне да се научиш и как да се сприятеляваш! Говориш пълни безсмислици,мъжкото приятелство е много по истинско от женското-защото две жени-които се водят най добри приятелки могат да си издерат очите с нокти заради мъж! Докато двама мъже ако са истински приятели не биха го направили никога! Ти май не знаеш какво означава думата приятел.Приятел не е този с когото излизаш и пиеш бира всеки ден,заглеждате мацки,говорите за коли и жени,а този който когато му се обадиш и му кажеш,че имаш нужда от спешна помощ-той идва при теб и ти помага с каквото може.Приятел е този на който можеш да разчиташ-било то за услуга или за помощ,приятел е този който се опитва да те разбира и изслушва.Аз имам един приятел с който като по малки бяхме неразделни-израснали сме заедно,но в момента я се видиме веднъж месечно,но ако му се обадя в момента и му кажа,че имам спешно нужда от него-той ще дойде.Помисли си добре какво ще правиш за напред,но ако продължаваш да разсъждаваш така никога няма да имаш истински приятели и всички ще те отебават когато имаш нужда от нещо!!!

Edited by ThunderKICK, 24 August 2010 - 08:41 PM.


#5 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 02:57 PM

Като е по-силно защо между мъжете има обиди и цинизми, които жените не биха казали на своите приятелки никога? Нима трябва да търпя някой тъпак да ме обижда, само за да не скучая самотен и без приятели?

И това комплексарско съреднование тип "кой има по-голяма кола и по-красива жена" мисля, че не е подходящо за хора като мен на 20, а за пуберите. Не може ли вместо да се съредноваваме кой е по-по-най като комплексари да си живеем живота без тези простотии?

#6 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 27 August 2010 - 04:47 PM

Може разбира се.
Аз не помня някой познат (дори не казвам приятел) да ме е обиждал (умишлено) в близките десетина години.
Относно съревнованията - щом не си някой комплексар, няма нужда да участваш в тях, нали? :)
То все едно при жените няма такива.
Такива хора винаги ще има, но теб какво те бърка?

#7 Mr. Attitude

Mr. Attitude

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 28 August 2010 - 10:33 AM

Ми приятелството не е женско или мъжко. Истинското приятелство не се изчерпва с пикаене дружно в храстите, наливане с бира или ходене по моловете. Това можеш със сульо и пульо да правиш. Приятелството е да копаеш гроб с някой. Глава да даваш, глава да взимаш. За съжаление, истинското яприятелство е изчезващ феномен.
Най-добрата ми приятелка е жена и си е ебати пича. Помагала ми е много. Има по-големи топки от доста мъже около мен (НЕ, не е мъжкарана, хубаво си изглежда). От довет годишни сме в една компания и тя курвенски номер не е извъртяла, а е единствената пу*ка там.

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 28 August 2010 - 06:45 PM

Като е по-силно защо между мъжете има обиди и цинизми, които жените не биха казали на своите приятелки никога? Нима трябва да търпя някой тъпак да ме обижда, само за да не скучая самотен и без приятели?

И това комплексарско съреднование тип "кой има по-голяма кола и по-красива жена" мисля, че не е подходящо за хора като мен на 20, а за пуберите. Не може ли вместо да се съредноваваме кой е по-по-най като комплексари да си живеем живота без тези простотии?

ако не ти харесват съветите ни "Sing Out" и " Exit Internet Browser" съжалявам,че трябва да прозвуча грубо,но като не слушаш кво ти се казва. Мен също не са ме обиждали на сериозно! Винаги е било на майтап! Ти ако не су мъж на място много ясно,че ще те обиждат и подиграват.Аз щи кажа едно братле,на мен си ми е добре и ми писна да помагам на хора които не могат да кажат поне едно малко благодаря,вече няма да пиша в този форум,нямам проблемите които имах преди,защото послушах някои компетентни хора и колкото и да не ми харесваше отговора им-това беше правилната насока и аз влязох в пътя.Тъй,че или се съгласявай с по компетентните съфорумци или си остани такъв какъвто си сега!

#9 zanardi

zanardi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 01 September 2010 - 04:54 PM

Пич ако си изкажа мнението за те*е, ще е те обидя много, щом говориш такива неща за мъшкто приаътелство.

#10 JustMan

JustMan

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 01 September 2010 - 07:54 PM

Като е по-силно защо между мъжете има обиди и цинизми, които жените не биха казали на своите приятелки никога? Нима трябва да търпя някой тъпак да ме обижда, само за да не скучая самотен и без приятели?

И това комплексарско съреднование тип "кой има по-голяма кола и по-красива жена" мисля, че не е подходящо за хора като мен на 20, а за пуберите. Не може ли вместо да се съредноваваме кой е по-по-най като комплексари да си живеем живота без тези простотии?

Пич, за приятелството няма възраст, пол или раса. Ако искаш да имаш приятел(и), сам бъди такъв. :)

#11 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 09 February 2011 - 11:04 PM

Тва дето адски ме дразни в мъжките приятелства е меренето на мускули, коли и на кой жена му е по-яка.
Често го има. Друго което ме дразни е че за разлика от жените много мъже не познават прошката - като се скарате значи край на приятелството.

При жените ако една жена звънне на своя приятелка в 3-4 през нощта и й се оплаче за нещо тя ще я изслуша, колко мъже са способни да подкрепят приятелите си в труден момент?! Нали уж "приятел в нужда се познава"? Защо когато най-много се нуждаеш от приятелста подкрепа ти казват "Оправяй се, това не е мой проблем". Тва приятел ли е или само компания за пиене на бира и гледане на футбол.

Лично съм се убедил че под приятели повечето пичове имат предвид тия с които си пият биричка, гледат футбол и говорят за жени. Сори ама аз мога да си пия бира и да гледам футбол сам и вместо да говоря за жени да гледам голи снимки на жени примерно.

Друго което ме дразни е безкрайните бъзици между приятели- май някои хора никога не порастват. То хубаво да има малко бъзик, но някои хора просто не се спират и се уливат.

Най-много ме дразни това, че пичовете не мислят с какво ще те засегнат и обидят и не се контролират какво говорят. Ами ако някой ще ме критикува постоянно за какво ми е да ми е приятел? Малко тактичност няма да е излишна!

Най-дразнещото обаче е дистанцията - мразя хора които крият чувствата си и не споделят лични неща. Ало, ние приятели ли сме или просто познати? Ако ще си ми просто компания за пиене на биричка си ми просто добър познат, а не приятел.

Дразни ме това, че не те изслушват, а всеки гледа да те надговори и да си изкаше мега компетентното мнение. И освен това когато задам въпрос не означава че чак толкова се интересувам от нещо, просто поддържам разговра. Някои хора обаче искат да разтягат локуми като им зададеш въпрос. Обичам хората които говорят много, обаче не и такива които смятат че като зададеш въпрос непременно изискваш конкретен отговор.

Прочетох историята на една жена как колата й се развалила в някакво балканско селце на майната си и приятелката й била 200 километра с авто-част за да й помогне. Ето това е истинско приятелство. Не знам кой от моите бивши "приятели" би направил това заради мен. Май като се замисля никой.

Ето поради тези причини най-добрият ми приятел всъщност е моето гадже. Тя ми е и приятел и гадже едновременно.

ПС. И не знам защо ми се нахвърлихте. За вас може и да има такова приятелство, за мен приятелството между мъже не съществува. Личен опит - най-дългото ми приятелство беше 4 години. За всеки е различно.

#12 phasmatis

phasmatis

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 10 February 2011 - 07:46 PM

>Тва дето адски ме дразни в мъжките приятелства е меренето на мускули, коли и на кой жена му е по-яка.

Булшит. Най-добрия ми приятел има ЕГАТИ тялото. Толкова изписани тела много рядко се срещат. Въпреки че аз не съм кой знае какво (не съм нито дебел нито тънък, просто не съм него) Той никога не е направил дори и най-тънкия намек за това че е по-мусколест

>Друго което ме дразни е че за разлика от жените много мъже не познават прошката - като се скарате значи край на приятелството.

Аз се забих с гаджето му, той с момичето което свалях (всичко това става в рамките на 3 години, не е като единия да го е направил нарочно)Това което стана и двата пъри беше просто разговор в който този който е сбъркал съжаляваше, много.

>При жените ако една жена звънне на своя приятелка в 3-4 през нощта и й се оплаче за нещо тя ще я изслуша, колко мъже са способни да подкрепят приятелите си в труден момент?!

Какво ? Имало е подобни случки.

>Най-дразнещото обаче е дистанцията - мразя хора които крият чувствата си и не споделят лични неща. Ало, ние приятели ли сме или просто познати? Ако ще си ми просто компания за пиене на биричка си ми просто добър познат, а не приятел.

Със приятелите ми (поне с близките ми приятели) споделяме всичко. Буквално.

>Прочетох историята на една жена как колата й се развалила в някакво балканско селце на майната си и приятелката й била 200 километра с авто-част за да й помогне. Ето това е истинско приятелство. Не знам кой от моите бивши "приятели" би направил това заради мен. Май като се замисля никой.

Разбихме се в една дискотека лятото. Той буквално ме носеше на ръце през целия път (около 2 километра) и направи всичко възможно за да се почувствам по-добре.
Той беше супер пиян, не спах цяла вечер за да се грижа за него.

>за мен приятелството между мъже не съществува

Ми като не съществува как мислиш че може да го усетиш и изживееш ? ;)

#13 Fear_Awaken

Fear_Awaken

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 12 February 2011 - 06:53 PM

Kamenfifi е мъж на каишка! ;)

Женската ти е промила мозъка, пич.

По-добре се стегни малко и бъди мъж, а не кученце, защото инак скоро тази твоя Фифи ще те остави и няма да има на кой да се оплачеш това, защото нямаш приятели.

#14 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 12 February 2011 - 08:17 PM

Ако една такава Бонбонка се намеси, мъжкото приятелство го пиши бегало:
ЛИНК

#15 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 15 February 2011 - 04:43 AM

Ако една такава Бонбонка се намеси, мъжкото приятелство го пиши бегало:
ЛИНК

Братле ти на колко години си,издай най накрая тази тайна,толкова реване и оплакване досега не съм виждал от момче и то не било заради жени,ами заради приятели!? Виж кво МЪЖЕТЕ сме хищници,когато видим някоя супер секси мацка-ти не можеш да кажеш на патката си "хей кротко,кротко-тва е мацето на най добрия ми приятел!" Колкото й да ти звучи наприятно приятелите ти винаги ще си представят розови неща с приятелката ти-особено ако е гореща мадама,просто е неизбежно!!! Защо ние всички тук или поне повечето нямаме твоя проблем? Ако наистина мъжкото приятелство не струваше,то най вероятно затва щяхме да ревем по форумите,а не заради жените... Никой няма да те цени и уважава,докато сам не започнеш да се уважаваш,човек който не цени себе си-той не струва,защо някой пич да му обръща внимание и да го уважава и да му прави услуги-от съжаление ли ? Сигурно си виждал разни палячовци с красиви мадами и се чудиш как е възможно?-да възможно е,но не всички такива връзки се запазват,и знаеш ли защо-не защото съдбата така е решила,а защото тези мъже след време губят увереност,комплексират се,мислят си,че жената е прекалено добра за тях,и хоп кво стана-биват зарязани,и не защото изглеждат като палячовци,а защото губят самоуважение и надценяват жената.Ти като нямаш самоуважение как смяташ да имаш истински приятели,кой може да ти се довери като ти сам не си вярваш,можеби ако се стегнеш и се вземеш в ръце както трябва-не само ще имаш истински приятели-а вероятно ще бъдеш и с готини мадами! Тези лигави момчета които ми описваш ми звучи като,че ли става дума за пичове на по 14/15 години,ако е така не се притеснявай,още е рано да имаш приятели на които можеш да разчиташ за нещо сериозно,на тези години момчетата се карат,събират се,пак се карат,сменят приятели,но все един ден ще имаш стабилна компания и ще можеш да разчиташ на пичовете :)

Edited by CASAN0VA, 15 February 2011 - 04:44 AM.