Преход към съдържанието


Снимка
* * - - - 1 votes

Разговор като приятели или ...


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 23 April 2010 - 05:35 PM

Може човека да е искал да те пита "Коя е най-краисавата гледка която си виждала?" и да си е наумил конкретен отговор на ответния въпрос но да се е объркал от притеснение :D
Случва се, защо толко сурово го съдиш? :)


...


Трябва да започна да гледам датите на постовете...

Не, искаше да ме заведе някъде. Ама сега като се замисля той като цяло ме дразнеше с това, което ми пишеше, и ми стана супер досаден още преди тази реплика. Може би ако беше някой друг, нямаше да ми звучи толкова тъпо, но на мен като цяло стилът му на говорене и писане на смс не ми допадна особено.

#17 Нарцис

Нарцис

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 23 April 2010 - 05:46 PM

Е, поне ми даде хубава идея :D
Нищо не се губи
Мерси за историята

смс-и... :)

#18 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 23 April 2010 - 11:42 PM

А, това също много ме изнервяше - смс от типа на "свободна ли си утре?" И после половин час уговорки с смси - тъпа работа.
А това за красивите гледки също беше смс, да уточня.
А вие защо си мислите, че повечето не задават въпроси за това какво обичаш, кое е най-лудото нещо, което си правила и т.н. Такива въпроси като от лексикон са супер досадни.
И няма лошо да я питаш за работата и, ако тя наистина обича това, което работи. Аз пък обичам да ме питат такива неща, защото за мен е важно да ме възприемат като личност, харесва ми, когато се интересуват по-сериозно от това, с което се занимавам.