Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Pick-Up в дискотека/клуб


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 27 February 2010 - 03:55 AM

Коя музика според вас е най подходяща за сваляне на момиче на дансинга,аз лично предпочитам баладите,поддържам контакт с очите и използвам повече докосване :) Ще се радвам да чуя мнения по темата: коя музика е по подходяща и какви са предимствата при различните типове танцуване. Понеже обичам да ходя по клубове и дискотеки и любимите ми свалки са на дансинга :)

ПП: Моля ви без спам,мисля,че темата ще е полезна и за много други.

Edited by ThunderKICK, 27 February 2010 - 03:56 AM.


#2 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 27 February 2010 - 10:44 AM

На мен също любимите ми свалки са на дансинга. А и според личната ми статистика това е най-доброто място за намиране на момичета за секс за една вечер - без псевдовръзки, телефони и прочее. Конкретната музика няма голямо значение - важното е на теб да ти харесва и да умееш да я танцуваш. Разбира се ти трябва да водиш в танца и да ескалираш докосванията, като се съобразяваш с обратната връзка която получаваш от момичето. Аз лично харесвам наи-много черната музика за подобен род забивки.

#3 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 27 February 2010 - 01:33 PM

Абе има си значение музиката и още как! На гюбеци и разни метълски изпълнения иди че я пипни тя се мята цялата като риба на сухо не знам от къде да я подхвана. И аз съм фен на баладите, латиното също е хубава музика - ламбадата примерно лятото я пускат по дискотеките. Инак вкъщи ако я закарам - почвам с някакво денсче от типа на Модерн токинг или СС кеч и завършваме задължително с Джъстифай май лов на Мадона - много подходяща песен да я съблечеш! Казвам вкъщи защото от всичките ми излизания никъде не съм ги чул тези песни, напоследък само секс он дъ бийч, лъжа е, яка тупалка и шес шес шес :) Обаче ми прави впечатление че по-малките момичета преоткриват ретрото и много му се кефят. Ако някой иска мога да му пратя моя музика мисля че ще ви хареса, смисъл парчета готини за свалки (мое мнение) но трябва у вас да я пускате или да си носите диска и да познавате диджея :)

#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 27 February 2010 - 10:07 PM

Абе има си значение музиката и още как! На гюбеци и разни метълски изпълнения иди че я пипни тя се мята цялата като риба на сухо не знам от къде да я подхвана. И аз съм фен на баладите, латиното също е хубава музика - ламбадата примерно лятото я пускат по дискотеките. Инак вкъщи ако я закарам - почвам с някакво денсче от типа на Модерн токинг или СС кеч и завършваме задължително с Джъстифай май лов на Мадона - много подходяща песен да я съблечеш! Казвам вкъщи защото от всичките ми излизания никъде не съм ги чул тези песни, напоследък само секс он дъ бийч, лъжа е, яка тупалка и шес шес шес :) Обаче ми прави впечатление че по-малките момичета преоткриват ретрото и много му се кефят. Ако някой иска мога да му пратя моя музика мисля че ще ви хареса, смисъл парчета готини за свалки (мое мнение) но трябва у вас да я пускате или да си носите диска и да познавате диджея :)

дай да ги видим тези парчета,виж ми профила и ме добави в скайп :P

#5 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 01 March 2010 - 07:32 PM

човек аз пък съм на мнение че и на кючеците може да се играе няма значения каква музика е значение има как ще я играеш ти и дали може да играеш за се*е( в смисъл нещата да отиват в твоя полза ) само глеи как си върти гъза какъв ти е дерта да и го хванеш даже ако питаш мен на гюбеци много повече може да вкараш докосване.Е вярвно ся баладата си е балада но и кючека е кючек нали...просто играеш...всичко зависи от твоите действие ако си пекан и го можеш тогава действай :Д

#6 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 01 March 2010 - 09:06 PM

човек аз пък съм на мнение че и на кючеците може да се играе няма значения каква музика е значение има как ще я играеш ти и дали може да играеш за се*е( в смисъл нещата да отиват в твоя полза ) само глеи как си върти гъза какъв ти е дерта да и го хванеш даже ако питаш мен на гюбеци много повече може да вкараш докосване.Е вярвно ся баладата си е балада но и кючека е кючек нали...просто играеш...всичко зависи от твоите действие ако си пекан и го можеш тогава действай :Д

мога да танцувам почти на всичко много съм добър,но става вапрос,че не ми отива да бия гюбеци човек :) ако прекаля с алкохола е възможно,става въпрос за по прилична музика ;]

#7 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 01 March 2010 - 10:12 PM

а we пич нали ти казвам ако можеш играеш като знаеш че не ти ходи не играй всичко зависи от теб а що се отнася до музика нали знаеш Бетовен е казал:"Музиката е по-възвишено откровение от всяка мъдрост и философия" :)

#8 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 01 March 2010 - 10:42 PM

Какво ти пука каква е музиката.Аз съм тренирал малко спортни танци и не мога да играя добре,обаче в една песен ти трябва само такта. Поне това успях да разбера. На всякаква музика,на която може да се танцува,може да и да се докосва. Вярно,че баладите са по-предразполагащи,но в клубовете и дискотеките баладите са малко,да не кажа,че в повечето изобщо не пускат. Знаеш ли кви свалки стават на sex on the beach :)

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 05:07 PM

Бетовен играе ли или само танцува, да ви питам аз??? ;)

#10 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 18 March 2010 - 08:11 PM

Честит ви форум пак ;)

Защо никой не говори за джаз? Ок, знам , че в дискотека джаз няма да ви пуснат, но си има места, където и това става. А кой каквото иска да ми говори джазът е музика, която предразполага

#11 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 19 March 2010 - 04:08 PM

Защо никой не говори за джаз? Ок, знам , че в дискотека джаз няма да ви пуснат, но си има места, където и това става. А кой каквото иска да ми говори джазът е музика, която предразполага


Брато, точно на джаз бих тръгнал да танцувам, мани... особено с някоя 60-70 годишна "кака" - муцка просто!
Иначе, на чалга най-добре можеш да разгърнеш своите възможности, хем в песните става дума за много разврат - следователно нещата имат потенциал да се развият перфектно.

#12 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 23 March 2010 - 10:38 PM

Винаги съм мечтал да сваля мацка на Akon - Beautiful, Right now или на Carl - Forever () (тази последната ми я прати я прати Diva Orhidea, за което и все още съм и благодарен, много и се кефя ;))