Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ръководство за отслабване


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 03 June 2005 - 06:01 PM

дам, най-важното е постоянството.

#17 lamboo

lamboo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 10 July 2005 - 04:52 AM

Сега ще си кажа какво мисля, може да ме опровергае някой.

2. Свалянето, както и качването, е проста математика... ако приеманите калории са под изразходваните = отслабване.

това по принцип е вярно, но не значи автоматично, че ако искаш да отслабнеш просто трябва намалиш прихода, защото от това уравнение следва, че или трябва да намалиш прихора, или разхода, или и двете. Яденето е много важно, нужно е да се знае какво да се яде и как, и глупави отслабвания с просто спиране на яденето са много по опасни от колкото си мислите.

9. Суплементи

за фат бърнърите- внимавайте с тях. Билкови, не билкови, няма такова значение. Субстанциите в повечето случаи са еднакви. Много от тях натоварват сърцето и трябва да се внимава. Някои хора имат и кофти странични ефекти. Естествено, това не е случая със всички, но си струва да се внимава. Една позната ходи в болница заради използването на тези неща, не беше прекалила, просто явно е от много малкото, които биха могли да имат проблем с тях. Струва си да се внимава. Креатина и глутамина...може да се използват за подобряване на издръжливостта и от там повече изхабена енергия.

10. За тренировките: ТРЕНИРАЙ ТОЧНО КАКТО ТРЕНИРАШ ПРИ КАЧВАНЕ НА МАСА.

- мисля че не си прав. Тренира се с цел. За сила се тренира с 2-4 повторения, за маса с 5-8, за релеф и издръжливост вече повече...аз там никога не ходя :angry: Според мен е по-добре когато някой иска да сваля кг да тренира за релеф и издръжливост. Това е моето мнение

общо взето, съветите се отнасят за мъже според мен. Жена с мускули едва ли е много приятна гледка. Става въпрос за наистина яки мускули, не за стегната и релефна жена.
а за хаповете- внимавайте много с тези неща. Играете си с тялото си, нямате право на много грешки, трябва да осъзнаете това.

#18 Alen Blade

Alen Blade

    Lethal Weapon

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 10 July 2005 - 03:57 PM

Аз пък имам обратния проблем... Не мога да кача кила каквото и да правя. :angry:
Не че ми пречи ама не е лошода кача 10-20 килца та да се почуствам наред...
Ама какво да правиш метаболизъм, имам много приятелко които буквално ПРИПАДАТ от глад за да отслабнат, а не могат... За мен не е проблем да сваля 3 - 4 кила за една седмица, обаче после по един месец си ги връщам :lol:

#19 Silia

Silia

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 159 Мнения:

Posted 13 November 2005 - 10:17 AM

общо взето, съветите се отнасят за мъже според мен. Жена с мускули едва ли е много приятна гледка. Става въпрос за наистина яки мускули, не за стегната и релефна жена.


Мисля, че си наясно, че само силовите тренировки или казано по друг начин - ходенето на фитнес, не биха могли да направят от жените маса от мускули. :blink:

#20 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 13 November 2005 - 01:45 PM

хихихих има много заблудени момичета и жени, които си мислят че като вдигат ще станат мускулести......казвал съм го много пъти и пак ще го кажа : Жените немогат да правят мускули като мъжете, защото не притежават така важния мъжки хормон на растежа :blink:
Всички жени които ги виждате със големи мускули, те това са постигнали благодарение на инжекциите с мъжки хормони които си бият в дупето :D

#21 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 07 January 2006 - 11:10 PM

дам,тва е верно!!!жената не може да трупа мускули,тя може само да се стегне.Тъй че,давайте смело,помпайте на воля.Вижте некои мъже че половината си живот прекарват в залата,пък не са някви ахиловци аполоновци.а и ако случайно направите някви мускули-споко-пак ше ви харесваме :rolleyes:само да не са на гърба :rolleyes:

#22 WildandBeauty

WildandBeauty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 09 March 2009 - 09:17 PM

аз ще ви кажа само едно радвайте се такива каквито сте ;) а ина4е за отслабване и наистина як релеф трябва много ти4ане просто много освен ако не сте се родили с перфектния метаболизъм :)

#23 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 09 March 2009 - 10:15 PM

Мда съгласен съм с те*е, освен с това за бягането(с дълго бягане не се отслабва добре, има много по-ефективни методи). За всичко свързано с тррниране, хранене и здраве можете да се консултирате тук livetolift.com

#24 Magnificent

Magnificent

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 10 March 2009 - 10:52 PM

Всеки който иска да ми пише по скайп. mrfenrir Имам електронна книга за отслабване ,във която е включено дори и състоянието на ума. Силно я препоръчвам. Пишете ми в събота и неделя.

#25 WildandBeauty

WildandBeauty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 13 March 2009 - 09:33 PM

Мда съгласен съм с те*е, освен с това за бягането(с дълго бягане не се отслабва добре, има много по-ефективни методи). За всичко свързано с тррниране, хранене и здраве можете да се консултирате тук livetolift.com


да определено си прав под много бягане нямах предвид дълго бягане аз ли4но от доста време бягам бягал съм дълго както и много дълго и постепенно стигнах до извода 4е наи добре е кратко и много интензивно затова ве4е правя спринтове според мен са наи ефективни и се 4увствам наи добре от тях :lol:

#26 crazy

crazy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 24 March 2009 - 10:03 PM

По 9-та точка познайте кой може да ви помогне ;) :) (аз)

иначе си ходя на фитнес/последно време се не ми остава време.../ и там пия протейн някакъв за възтановяване - доколко ми помага незнам, но сигурно е полезен :D ;)

#27 valio99

valio99

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 12 September 2010 - 11:52 PM

Стига да имаш желание всичко се постига! Аз у 8ми клас бях 1,70 94 кила сланина и се нахванах да тичам,коремни преси и диета (започнах да ям месо с 2 ръжени филийки за закуска и по малко месо с 1 ръжена филийка за обяд и кисело мляко за вечеря,без никакво сладко!) и за 3 месеца станах 67 кила! Са след 4 години усилен спорт(щанги,карате,бокс) съм 1.80 86 кила мусколи! Всичко е възможно стига да има желание :) Според мен не са отслабнали само хора кадето нямат наистина желанието,като изключим тези който са такива по здравосложни причини!

#28 Dimitar233

Dimitar233

    Нов

  • Trial
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 17 October 2013 - 04:45 PM

Хапчета за отслабване - acaiberry900.bg Лично съм го ползвал и много ми помогна.