Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Хлътнал съм до полуда...


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Pr1vateer

Pr1vateer

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 08:49 AM

- При други обстоятелства бих била с теб, но точно в момента съм в житейска и емоционална криза... - (търся си гадже, но определено не мисля ,че това ще си ти, търся някой друг)
-Тези дни просто съм много заета... - (губиш ми времето, което мога да прекарам приятно другаде)
- Имам изпити, защо не ми се обадиш след сесията? - от собствен опит заявявам, че ако мъжът ти харесва и най-тежкия изпит не те плаши и общо взето две трети от времето за учене отива в заигравки.
- Кога да се срещнем ли? Амиии... чакай да видя... в понеделник ще се видя с Анчето, вторник имам колоквиум, сряда ще чакам нашите, четвъртък.... (дано докато стигна до неделята се сетиш, че не искам да те виждам)

:) ;) :) :very_sad: :very_sad: :very_sad: и това го казва жената в която съм влюбен от толкова много време а тя дори не иска да ме вижда камоли да бъде с мен :very_sad: .. истина ли е това ? тя иска да се отърве от мен? защо тогава казва ,че ме обича?**?? :very_sad: И ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВА ДА МЕ ТЪРСИ ПО ТЕЛЕФОНА Дори 2 седмици да не и звъня накрая тя пак ми звани и вика.. здрасти къде се изгуби ккаво става с теб не се обаждаш вика аз да те чуя как си ти се обаждам и да ти покажа ,че мисля за теб но ПРОСТО НЯМАМ ВРЕМЕ и.т.н....... какво да сторя кажете бе хора... немога да се откача от нея обичам я а тя дали ме незнам? ИДА КАЖИ МИ КАКВО ДА СТОРЯ МОЛЯТЕ това момиче въпросното беше хлътнало по мен септември и октомври и ме гонеше яко.. аз я изпуснах и сега аз я гоня от сумати време ... отписала ли ме е ? :very_sad: Защо продължава да ме търси да не би тайно още да ме харесва ,но да иска да ме мота колкото може повече... КАКВО ДА СТОРЯ!? пишете ми моля ви или на лс или на мейл [email protected] защото заминавам за кз... и темата ще я видя много късно... АЗ съм и напълно отдаден и дълбоко влюбен в нея и неща никоя друга само нея искам... какво да направя как да я придърпам опитвах се да я сваля целиа март месец и нищо.. Моля ви дайте мнения помощ ще ми разбият сърцето пак сигурно :very_sad:

Edited by Pr1vateer, 28 May 2009 - 09:04 AM.


#2 Pr1vateer

Pr1vateer

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 09:28 AM

Моля най искрено МОДЕРАТОРА да остави копираното от скайп очаквам вашите коментари ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ... прекалено много хлътнах и съм на ръба на нервна криза вече..
[27.5.2009 г. 20:20:55] каза: (hug)
[27.5.2009 г. 20:20:57] [X]Pr1 каза: imam ti doverie !
[27.5.2009 г. 20:21:00] каза: pomni 4e i az te obi4am
[27.5.2009 г. 20:21:04] каза: prosto......
[27.5.2009 г. 20:21:17] каза: ne e sega momenta ni da sme zaedno

[27.5.2009 г. 20:06:55] каза: za vsqko ne6to si ima vreme
[27.5.2009 г. 20:06:58] каза: na6eto s teb
[27.5.2009 г. 20:07:04] каза: da sme zaedno o6te ne e do6lo

tolkova mn te obicham
[27.5.2009 г. 20:00:46] [X]Pr1 каза: i se nadqvah che iskash da si s mene oshte
[27.5.2009 г. 20:00:48] каза: i az teb
[27.5.2009 г. 20:00:51] каза: ........
[27.5.2009 г. 20:00:53] каза: daaaa
[27.5.2009 г. 20:00:55] каза: iskam



[27.5.2009 г. 20:00:57] каза: no ne e sega momenta
[27.5.2009 г. 20:01:13] каза: ako se suberem sega nqma da izkarame mn vuob6te
[27.5.2009 г. 20:01:18] каза: sega ne iskam vruzka
[27.5.2009 г. 20:01:23] каза: ne moga da imam vruzka

Хора майка ми почина на 4-ти май а сега и това просто не съм на се*е си моля модератора да не изтрива поста вижте прочетете какво ми пише момичето... загубил ли съм играта вече ? Немога да живея така пак ще се опитам да се самоубия... както преди 7 месеца.. ужас



Както и сам виждаш, никой не е изтрил постовете ти.
Следващия път просто пусни тема на правилното място, вместо да се молиш да не редактираме/трием.

Успех! И тия глупости със самоубийствата ги забрави или скочи от супер високо, та да не боли. ;)
Само не ми хленчи... или вече си малко членче на "нежната" страна на брега. :)

Edited by Xtigyro, 28 May 2009 - 11:22 AM.


#3 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 11:46 AM

Абе човек, я се стегни, че звучиш много зле, а съм сигурна, че не е толкова зле положението.
Ужасно е да загубиш родител и ако ще ти е кофти, ще е заради това, а не заради онази мацка, дето не знае кво ти говори.
Съжалявам за майка ти, но в живота се случват и такива неща, ако ти е тъжно плачи, потъни за малко в мъката си, но не се уливай. По - бързо се връщай към живота, защото няма нищо по - важно от него. Не губи връзка с хората и търси опора, не се оставяй това да те срине.
А момичето е загубена кауза!

#4 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 02:30 PM

България е на първо място. По брой самоубийства на младежи. Явно живота тук е изключително спокоен, приятен, весел и розов! :)

Pr1vateer, първо да кажа, че съжалявам за загубата на майка ти. Нито ще философствам, нито ще те тупам по рамото. Искам само да прочетеш (наистина да прочетеш!) едно книжле. ТОВА. Ще ти даде отговори на много въпроси, които те мъчат сега.

Сега да обърна внимание на момата на мечтите ти - ;) Първо спри да хленчиш и се фокусирай. Имам само един въпрос - Правили ли сте секс с нея? Струва ми се, че не сте. Ето как интуитивно виждам картинката като безпристрастен наблюдател:

Влюбил си се в нея. Платоническа любов. Обърнал си го на сладки романтични приказки и си заебал физическият контакт. Мацката има нужда от секс, вече вибрира. Ти пък не мислиш за това, не й даваш да го пипне. Тя почва да те приема като безполово същество, което обитава предимно чатовете. Имала е чувства към теб ("pomni 4e i az te obi4am"), но заради поведението ти вече избледняват и губи интерес ("ne e sega momenta ni da sme zaedno"). По деликатен, типично женски начин ти подсказва, че все още ИМАШ малък шанс да бъдете заедно, ако... престанеш да си безполов, хипер-романтичен, лигав, затворен, скучен и ревлив ("za vsqko ne6to si ima vreme, na6eto s teb da sme zaedno o6te ne e do6lo"). Така ми изглежда филма ти, може да греша...

Човече, колкото повече внимание й обръщаш, колкото повече я третираш като принцеса, толкова повече ще затъваш до шия в...... проблеми (А вие какво си помислихте?). Ако си мазохист, заповядай, разгъвам червеното килимче пред теб. Ако искаш успех в отношенията си с нея (и с всяко друго момиче), започни промяната от се*е си. Мацката ти няма вина.

#5 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 04:23 PM

Живота е труден и започва с плач, дано не свършва в сълзи. Не мога да кажа, че знам какво е да загубиш близък човек и затова няма да изпадам във формалности. Много ме натъжи класацията за самоубили се младежи, обаче животът продължава за нас. Не може да се предадеш, момче, не може! Както каза NRG, имаш малки шансове с момичето, на твоя място бих си хванал друга. Това би трябвало да издразни таргета ти, ако думите и са били искрени. Ако тя не предприеме нищо, не си на сухо поне, но може да и кажеш да прастане с глупостите и прочие, което е последен отчаян опит. Недостатъкът е, че прехвърляш топката в нейното поле, ако тактиката ми е успешна, тя трябва да откликне на тази твоя афера. Откликне ли действаш - секс и така е твоя. Не знам дали тактиката ми е добра, така бих постъпил аз, изчакай и мненията на другите потребители и ти си решаваш как да действаш.

И не посягай на живота си!

#6 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 28 May 2009 - 07:32 PM

Изчети т.нар. Библия. http://donjuancentre...showtopic=11847 ;) Тука е истината!!!
Запиши се да тренираш някакъв спорт! Ще успее да създаде самодисциплина у теб!

дълбоко влюбен в нея и неща никоя друга само нея искам... какво да направя как да я придърпам опитвах се да я сваля целия март месец и нищо

Намери си някакво хоби. Вчера например ходих на поход до Копитото (на Витоша) и беше пълно с яки каки и жизнерадостни хора, а още повече, че от умора всякакви отрицателни мисли просто изчезнаха. :)
Хубаво я сваляш цял месец, НО поне действай паралелно с още няколко момичета. Щото като не клъвне някоя да имаш други за действие и няма да се зарибяваш само по една! :)
Прочети NRG какво ти е написал!!!

Тя почва да те приема като безполово същество, което обитава предимно чатовете.

В държавата с най-хубавите жени на света ти висиш пред светещия сандък и чакаш да се изпишат няколко букви и да те успокоят, че те обичат... Излез навън, разходи се и се огледай с колко КРАСИВИ и ИСТИНСКИ жени (а не пикли като въпросната) ни е дарила природата и колко малко истински мъже останаха в България. Време е да се отърсиш от летаргията и заемеш мястото си на МЪЖ, каквито са били всичките ни предци. Ако не бяха такива и нас нямаше да ни има. Гледам, че ника ти е свързан с армията. Наложи си желязна воля и дисциплина, с каквато разполагат военните и ще успееш да откриеш един коренно различен свят, от този който виждат 99% от обикновените хора в тая държава. Ще откриеш, че да си пишеш по скайп с някоя за любов и пр. е чисто просто загубено време, което можеш да прекараш мачкайки чаршафите със същата...

Edited by blablabla, 28 May 2009 - 07:57 PM.


#7 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 29 May 2009 - 11:07 AM

гадост...
чета и ми става зле...
попрегледа ли Библията?

п.п. не са тук, най-красивите жени

Edited by lsd, 29 May 2009 - 11:07 AM.


#8 Midiosa

Midiosa

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 65 Мнения:

Posted 01 June 2009 - 09:41 AM

Моите съболезнования за майка ти!

Чрез самосъжаление няма да постигнеш нищо полезно. Първата ти и най-голяма грешка е ревливото ти, антимъжко държание! Дори вътрешно да се разкъсваш никой няма правото да вижда това! Твоя вътрешен свят трябва да си бъде само твой, без да го правиш достояние на когото и да било :)
Нито една жена не обича мъжа до/срещу/под/над .. се*е си да хленчи и да й целува краката. Въпросната е разбрала, че конците са в нейните ръце и естествено се възползва от това.
Щом си я свалял цял месец безуспешно значи не си го направил добре! И въпреки това често й казваш колко много значи тя за теб и всякакви такива нещица, присъщи за малките деца, които незнаейки как да задържат вниманието, просто повтарят едно и също нещо многократно с тайната надежда че то е достатъчно.. мм не, не е!
Престани да й се обясняваш, да я търсиш, да се интересуваш от нея и т.н.
Не разбираш ли, че тя ти звъни от време на време, когато няма какво да прави, колкото да държи интереса жив у теб. Ако наистина й пукаше за теб по начина по който ти искаш нямаше да проима нужда на цели 2 седмици да те чуе! Ти я изкара толкова заета, че дори няма 5 мин свободни на ден.
Интерес не се поддържа по телефона, нито в чата..
Следващия път й кажи, когато има повече време и то за постоянно да ти го каже, а ти вече ще си правиш сметката дали си навит или пък не.
Вземи конците в СВОЙТЕ ръце!

#9 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 01 June 2009 - 10:39 AM

Моите съболезнования за майка ти!

Чрез самосъжаление няма да постигнеш нищо полезно. Първата ти и най-голяма грешка е ревливото ти, антимъжко държание! Дори вътрешно да се разкъсваш никой няма правото да вижда това! Твоя вътрешен свят трябва да си бъде само твой, без да го правиш достояние на когото и да било :excl:
Нито една жена не обича мъжа до/срещу/под/над .. се*е си да хленчи и да й целува краката. Въпросната е разбрала, че конците са в нейните ръце и естествено се възползва от това.
Щом си я свалял цял месец безуспешно значи не си го направил добре! И въпреки това често й казваш колко много значи тя за теб и всякакви такива нещица, присъщи за малките деца, които незнаейки как да задържат вниманието, просто повтарят едно и също нещо многократно с тайната надежда че то е достатъчно.. мм не, не е!
Престани да й се обясняваш, да я търсиш, да се интересуваш от нея и т.н.
Не разбираш ли, че тя ти звъни от време на време, когато няма какво да прави, колкото да държи интереса жив у теб. Ако наистина й пукаше за теб по начина по който ти искаш нямаше да проима нужда на цели 2 седмици да те чуе! Ти я изкара толкова заета, че дори няма 5 мин свободни на ден.
Интерес не се поддържа по телефона, нито в чата..
Следващия път й кажи, когато има повече време и то за постоянно да ти го каже, а ти вече ще си правиш сметката дали си навит или пък не.
Вземи конците в СВОЙТЕ ръце!

Приеми и моите съболезнования!

Само една дума относно горното. РУЛИРА!

Edited by exort, 01 June 2009 - 11:00 AM.


#10 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 04 June 2009 - 04:41 PM

Приеми и моите съболезнования.

#11 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 11 June 2009 - 07:16 PM

Моите съболезнования...

СТЕГНИ СЕ !!!
Остани насаме със се*е си и свойте мисли.И си задай въпроса колко силно я искаш.Аз мога да ти отговоря-много силно.И аз съм тук,за да ти помогна.Знам какво е,не си мисли,че не знам! Изпадал съм в твоето положение и единственият начин по който можеш да се измъкнеш е да се стегнеш,и твърдо да решиш какво ще правиш от тук на татък-ето какво:

-Спри да хленчиш!
-Стегни се!
-Добий малко самочувствие!

До тук всичко е ясно,нали?

Обади се на приятелката си и кажи,че когато има 5 минути за човекът,когото обича да ти се обади.
Дано да ти звънне.Ако го направи излезте на билярд или някъде,където и двамата да се забавлявате.
Дръж се като мъж!(ако не знаеш какво имам предвид,прочети донжуан библията)
В моментите,в които се колебаеш я губиш,в моментите в които си решителен става твоя.
После я заведи у вас и и метни един здрав с*кс.Много често една връзка има нужда точно от това.

Има два варианта-единият е да действаш и да рискуваш,а другия да загубиш като страхливец.А ти не искаш да бъдеш такъв,нали?

Edited by *----=Elit Force=----*, 11 June 2009 - 07:18 PM.


#12 KaPPaDoNa

KaPPaDoNa

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 12 June 2009 - 11:40 PM

Моите съболезнования...

СТЕГНИ СЕ !!!
Остани насаме със се*е си и свойте мисли.И си задай въпроса колко силно я искаш.Аз мога да ти отговоря-много силно.И аз съм тук,за да ти помогна.Знам какво е,не си мисли,че не знам! Изпадал съм в твоето положение и единственият начин по който можеш да се измъкнеш е да се стегнеш,и твърдо да решиш какво ще правиш от тук на татък-ето какво:

-Спри да хленчиш!
-Стегни се!
-Добий малко самочувствие!

До тук всичко е ясно,нали?

Обади се на приятелката си и кажи,че когато има 5 минути за човекът,когото обича да ти се обади.
Дано да ти звънне.Ако го направи излезте на билярд или някъде,където и двамата да се забавлявате.
Дръж се като мъж!(ако не знаеш какво имам предвид,прочети донжуан библията)
В моментите,в които се колебаеш я губиш,в моментите в които си решителен става твоя.
После я заведи у вас и и метни един здрав с*кс.Много често една връзка има нужда точно от това.

Има два варианта-единият е да действаш и да рискуваш,а другия да загубиш като страхливец.А ти не искаш да бъдеш такъв,нали?

Момче нямам думи...досега не съм прочел нещо твое и да е грешно...Евала!
Сори за офтопика