Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

За лъжата и изневярата?


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 ahtung

ahtung

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 04:46 AM

Здравейте,
Объркано ми е и реших да споделя. Да чуя и други гледни точки - дали наистина проблемът е толкова сериозен, или аз като заинтересована страна го правя на такъв.
С гаджето тръгнахме преди година. Още не живеем заедно - имаше ред технически трудности, които обаче минаха и трябваше сега да го направим.
Запознахме се, когато тя беше все още в предишната си връзка. Обясни ми, че не вървели нещата, че дрън-дрън и пр. Чакаше го да се накани да предприеме по-сериозни действия и същевременно се гушкаше и целуваше с мен (тогава почти непознат). Не съм я ч***л през това време, макар тя доста да ми се натискаше. Смешно - някаква мъжка солидарност. Не исках да съм на мястото на този човек. Абсурдно - оказа се, че аз, непознатият, съперникът, трябваше да му пази гаджето да не направи някоя глупост... Не след дълго скъсаха и ние започнахме най-романтичната и хубава връзка в живота ми. Тръгнах с най-доброто от се*е си, чувствах се щастлив. Имах обаче и известни подозрения - "където е текло, пак ще тече" са казали хората. Помолих я още тогава, ако в даден момент изгуби интерес към мен, да ми КАЖЕ, да си ГОВОРИМ. От опит знаем, че е нормално да се случи и в "най-добрите английски семейства". Исках само едно от нея - откритост.
Връзката ни се развиваше с бързи темпове и беше все така хубаво. Сексът също (и продължи да е такъв до момента).
От началото на годината усетих застой. Не след дълго ми съобщи, как щяла да излиза с някакъв колега на кафе, който бил много интелигентен, с когото можела да си говори за други неща освен за работа (при положение, че с мен говореше все за работата си - колко е тежко и бла-бла; на мен също не ми се говореше за работа, но нали сме за това двама - да споделяме и да търсим решение на проблемите си). Усетих нещо, издивях, направих й проблем. Обясни ми, че това било "лична свобода", "лично пространство", не бивало да я ограничавам, нямало нищо повече освен да излезеш с колега (и аз съм го бил правел). После излязоха още 2-3 пъти, без да ми казва с кого (сякаш не знам), усетих, че се отдалечаваме. Имах проблеми и от друго естество, не издържах й и дадох 2 седмици да реши иска ли да е с мен или не иска. Разплака се, подсмърча, как съм я накарал да дойде на се*е си. Още на следващия ден дойде при мен отново разплакана, не можела и 12 часа без мен. Ок, разбрахме се да пробваме отново.
Казах й още тогава, че най ме е заболяло от това, че ме е гледала в очите и се е опитвала да ме лъже.
На следващата вечер - у тях, тя след работа, изморена, заспа на дивана, аз се мушнах в хистори-то на чатовете й на компа (знам, че е лошо). Исках може би да видя какво е споделила с приятелки за решението си. Дали този път мога да й вярвам, след като вече ме беше лъгала (усещах го). И се натъкнах на неща, от които ми се повръща. Не е било "просто излизане с колега", имало си е яко флирт, играела си е, давала му е разни надежди... Плетяла си е един вид кошницата зад гърба ми - ако с мен не провърви (т.е. не получи каквото иска), да има на чий врат да се метне, да се оплаква от настоящия си и да се гушка с нищо неподозиращия нов. THE SAME OLD STORY. Е, хубаво, преодоляла го била, направила избор, искала да се върне при мен. Ами ако онзи колегата все пак се беше оказал какъвто на нея й трябва? Докъде щеше да стигне - до прегръдките и леглото му?
...
От тогава си говорихме няколко пъти. Знам, че с времето ще ми угасне гневът и че мога да се поддам на желанието й да продължим. Знам също така, че "доверие" ще бъде забранена дума, че при най-малкия повод за съмнение всичко ще рухне.
Осъзнах също така, че аз съм бил този, който основно е движел връзката (който е мислел в мн.ч., т.е. в НИЕ). Тя само е изсипвала си е проблемите по мен, чакала е да получава и в труден за двама ни момент реши да се спасява поединично.

Не ви питам какво да правя - това само аз мога да реша.
Искам да знам аз ли гледам прекалено черно на нещата или си е нещо нормално във връзките. Ако се случи на вас - бихте ли дали втори шанс на някого, който може би си е направил изводите и няма да повтори, но може би си му е в кръвта и ще продължи да ви лъже докато е жив.

#2 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 07:53 AM

Здравей,

Проблема същестува, защото ти го правиш такъв. Преди 100 години жената не е имала право на лична свобода и мъжът е имал контрол върху нея, като негова собственост.В момента в мюсолманския свят за изневияра ще я пребият с камани. Сега в обществото сме равни, тоест тя вече не е собственост на никои. Тя има свободата да решава сама за се*е си, както и ти сам за се*е си. Тя няма да е открита стеб за да не те нарани, затова трябва да и покажеш че е ок да е открита с теб. Аз давам пълна свобода, само искам да знам че е добре. Давам пълна свобода и искам такава. Докато и задаваш въпроси за личния живот и се бъркаш в него ти се опитваш да я ограничаваш вследстие на което се получава обратния ефект- забранения плод е наи-хубав.
Има 3 неща от които жената се интересва да си лидер между мъжете, да си закрилник на семеиното огнище и да те харесват другите жени. Даи и свобода, за да изградиш доверие, флиртуваи с други жени, така че и тя да го забелиязва, за да си избрания(намери баланса). Когато знае че мойе да те загуби, няма да мисли за други. Третираи я като птиятел, а не като собственост. Вече си усетил всичко това, като сии дал 2 седмици да размисли.Тя е преценила че може да те загуби. Това е единствения начин да е до теб. Гради се*е си като личност, не гони нея. Дали ще продължава да излиза с други, зависи от теб. При положение че при изброените по горе неща човека които е до мен не иска да е със мен няма какво да правиме заедно и схте намеря друга която иска да е със мен.

Надиявам се това да ти помогне.

Успех

#3 ahtung

ahtung

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 09:32 AM

Проблемът беше, че самият аз се бях ограничил в общуването си с други жени заради няколко прояви на ревност от нейна страна - какво пък, казах си, тя ми е по-важна, няма да я дразня напразно. Когато тя започна да излиза се почувствах измамен и й казах да играе по правилата, които тя сама е наложила. Ама нъцки - както й изнася, така си прави. Ок, най-лесното е да я зарежа. Трудното е да взема решението - заради хубавите неща между нас, които е имало. Тъпо - човек, който живее с миналото си няма бъдеще.

#4 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 09:56 AM

Проблемът беше, че самият аз се бях ограничил в общуването си с други жени заради няколко прояви на ревност от нейна страна - какво пък, казах си, тя ми е по-важна, няма да я дразня напразно. Когато тя започна да излиза се почувствах измамен и й казах да играе по правилата, които тя сама е наложила. Ама нъцки - както й изнася, така си прави. Ок, най-лесното е да я зарежа. Трудното е да взема решението - заради хубавите неща между нас, които е имало. Тъпо - човек, който живее с миналото си няма бъдеще.


Недеи дая зарязваш, това е краина мярка. Човек трябва да се бори за връзката си. Общуване с жени не означава изневяра, а само показва потенцяла ти и съответно предизвиква лека ревност, но това е идеята. Не ти казвам изневеряваи показно. Това наранява жестоко. Имаи своето пространство и тя ще доиде пак при теб.

#5 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 12:09 PM

http://donjuan.cobra...p?showtopic=953
http://donjuan.cobra...

#6 ahtung

ahtung

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 04:37 PM

Абе мамка й, точно защото й казах НЕ на натиска да се съберем през декември, сега ми го изкарва през носа. Имаше си технически причини, както писах, а и натискът от нейна страна беше голям. Викам си - не бива така лесно да се давам, нека види кой е мъжът. Сега твърди, че съм я отчаял с тази си постъпка и затова е почнала да се задява с други.
Има такива, които все гледат в това, което не са получили и не оценяват това, което са получили.

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 April 2008 - 02:49 PM

Запознахме се, когато тя беше все още в предишната си връзка. Обясни ми, че не вървели нещата, че дрън-дрън и пр. Чакаше го да се накани да предприеме по-сериозни действия и същевременно се гушкаше и целуваше с мен (тогава почти непознат). Не съм я ч***л през това време, макар тя доста да ми се натискаше. Смешно - някаква мъжка солидарност. Не исках да съм на мястото на този човек. Абсурдно - оказа се, че аз, непознатият, съперникът, трябваше да му пази гаджето да не направи някоя глупост...

още тогава е трябвало да оцени, какъв човек има до се*е си...повечето биха се възползвали...

Имах обаче и известни подозрения - "където е текло, пак ще тече" са казали хората. Помолих я още тогава, ако в даден момент изгуби интерес към мен, да ми КАЖЕ, да си ГОВОРИМ. От опит знаем, че е нормално да се случи и в "най-добрите английски семейства". Исках само едно от нея - откритост.

принципно си прав...има изключения, но са малко
не си искал много, а само правилното...

От началото на годината усетих застой. Не след дълго ми съобщи, как щяла да излиза с някакъв колега на кафе, който бил много интелигентен, с когото можела да си говори за други неща освен за работа (при положение, че с мен говореше все за работата си - колко е тежко и бла-бла; на мен също не ми се говореше за работа, но нали сме за това двама - да споделяме и да търсим решение на проблемите си).


много погрешно и често срещано явление...близките ги натоварваме с проблемите си и ги ползваме като душевни изтривалки...
сега се замисли в началото това така ли беше? темите ви за разговор какви бяха? какво се промени? нещо си изпуснал?
нещо сте спрели да правите...нещото заради което тя е избрала именно ТЕБ


Усетих нещо, издивях, направих й проблем. Обясни ми, че това било "лична свобода", "лично пространство", не бивало да я ограничавам, нямало нищо повече освен да излезеш с колега (и аз съм го бил правел). После излязоха още 2-3 пъти, без да ми казва с кого (сякаш не знам), усетих, че се отдалечаваме. Имах проблеми и от друго естество, не издържах й и дадох 2 седмици да реши иска ли да е с мен или не иска. Разплака се, подсмърча, как съм я накарал да дойде на се*е си. Още на следващия ден дойде при мен отново разплакана, не можела и 12 часа без мен. Ок, разбрахме се да пробваме отново.

ти как използваш твоята лична свобода? всъщност имаш ли я?
втората грешка, при дългите връзки е, че хората се отдават един на друг изцяло и почти игнорират света, приятелите...причинта е простичка - искат да са заедно...лошо няма, но до кога?
твърде късно разбираш, че това е грешка /усещайки наближаващия край/ едва тогава осъзнаваш, какво си направил игнорирайки хората при които пак ще се върнеш - приятелите...

около мен има много такива примери...мъжа решава да пие бира с приятели и жена му буквално му вгорчава живота...защо ли...навици!
тя е свикнала той да не излиза /т.е. липсва лично пространство/ в един момент на него му се приисква, да се разнообрази...е не...
има един лаф - както я научиш...та в този смисъл, внимавайте на какво учите половинките си! /същото важи и в обратна сила/


аз се мушнах в хистори-то на чатовете й на компа (знам, че е лошо). Исках може би да видя какво е споделила с приятелки за решението си. Дали този път мога да й вярвам, след като вече ме беше лъгала (усещах го). И се натъкнах на неща, от които ми се повръща. Не е било "просто излизане с колега", имало си е яко флирт, играела си е, давала му е разни надежди... Плетяла си е един вид кошницата зад гърба ми - ако с мен не провърви (т.е. не получи каквото иска), да има на чий врат да се метне, да се оплаква от настоящия си и да се гушка с нищо неподозиращия нов. THE SAME OLD STORY. Е, хубаво, преодоляла го била, направила избор, искала да се върне при мен.

ето това си забравил да правиш през изминалата година...бил си предсказуем, мил, добър...приятел...доброто домашно кученце...къде е тръпката...
нека не ти звучи гадно, това са законите на природата...
има разбира се и хора, при които тези закони не действат т.е. те ценят човека до се*е си...но са малко

Ами ако онзи колегата все пак се беше оказал какъвто на нея й трябва? Докъде щеше да стигне - до прегръдките и леглото му?

най вероятно - да


От тогава си говорихме няколко пъти. Знам, че с времето ще ми угасне гневът и че мога да се поддам на желанието й да продължим. Знам също така, че "доверие" ще бъде забранена дума, че при най-малкия повод за съмнение всичко ще рухне.
Осъзнах също така, че аз съм бил този, който основно е движел връзката (който е мислел в мн.ч., т.е. в НИЕ). Тя само е изсипвала си е проблемите по мен, чакала е да получава и в труден за двама ни момент реши да се спасява поединично.


гнева не бива да го държиш в се*е си...това е енергия, която саморазрушава...обърни я в друга посока
доверие...това е само една година! не мисля, че това ще е последната жена в живота ти и ако приемеш това и просто се наслаждаваш, ще ти е пъти по леко...
следващия път, когато реши да те ползва като кошче за душевните си терзания, просто я игнорирай и смени темата или излез от стаята...
ще ми се да те приеме, като мъж и като личност.. а не като добър приятел, който винаги ще и помага...
разбира се в помоща няма нищо лошо, но ако е само това...какъв е смисъла?

Искам да знам аз ли гледам прекалено черно на нещата или си е нещо нормално във връзките. Ако се случи на вас - бихте ли дали втори шанс на някого, който може би си е направил изводите и няма да повтори, но може би си му е в кръвта и ще продължи да ви лъже докато е жив.

не гледаш черно, а реално...
принципно е нещо нормално...за съжаление...
втори шанс ...ако трябва да съм честна, винаги го давам /в повечето случаи е грешка, но поне съм опитала да направя нещата по добри.../

някой хора казват, че прошката е за слабите...аз мисля, че за да простиш трябва сила...

промени се*е си, подхода към нея, отношението, ако искаш да промениш и нея...ти си този, който движи връзката...ти си мъжа! тя ще те следва, ако те иска...

#8 ahtung

ahtung

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 06 April 2008 - 04:00 PM

Даа, мисля че си много права.В началото ми беше само гадно, после минах през ужасния период "не искам да съм отново сам", а миналата вечер изведнъж се почувствах изведнъж приятно свободен - ще излизам, ще се срещам с хора, няма да потискам разни желания у мен в името на "общото благо".И още на следващия ден на една работна среща се запознахме с едно готино момиче. Тя също проявява интерес към мен. Странно нещо е съдбата, в един момент прави всичко, за да те събере с някого, в един следващ момент те разделя и поднася други пътища и решения.Ще я поканя на среща, въпреки че все още няма яснота по настоящата ми връзка.Тъпо ли е, че в известна степен се чувствам гузен?

П.П. Дива Орхидея, все съм се чудел дали си психолог по професия?

П.П.П. Хех :rolleyes: , тази ми връзка, с която ви занимавам, започна точно с това:"...Тази жена така непозната отключи с едно докосване всичко таено толкова дълго в мен. Вълна на еуфория заля цялото ми тяло и усещах как усмивката ми се прокрадва към лицето. Отворих очи.Исках я... нещо, което бях забравил как става...."

Edited by ahtung, 06 April 2008 - 04:01 PM.


#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 April 2008 - 07:47 PM

Даа, мисля че си много права.В началото ми беше само гадно, после минах през ужасния период "не искам да съм отново сам", а миналата вечер изведнъж се почувствах изведнъж приятно свободен - ще излизам, ще се срещам с хора, няма да потискам разни желания у мен в името на "общото благо".И още на следващия ден на една работна среща се запознахме с едно готино момиче. Тя също проявява интерес към мен. Странно нещо е съдбата, в един момент прави всичко, за да те събере с някого, в един следващ момент те разделя и поднася други пътища и решения.Ще я поканя на среща, въпреки че все още няма яснота по настоящата ми връзка.Тъпо ли е, че в известна степен се чувствам гузен?


и какво, като нямаш яснота за сегашната си връзка :) да не би да имаш яснота за бъдеща, евентуална може би такава ;) не, ми не го мисли...среща, като среща...

нормално е да почувстваш вина...обществото така е казало, че е правилно...
друг е въпроса как се чувстваш и какво искаш ти...там на обществото не му пука...
всеки сам прави избора си - правилен или не и никой няма право да го съди

айде сега да ти избия вината от главицата -

ти до сега как се държа? добре нали?
ти беше ли и опора? да
ти беше ли искрен с нея? да
ти беше ли мил, нежен и т.н.? да
какво направи тя...?рева и се среща с друг, флиртува с него...? нещо пропуснах ли?

когато искаш, замисли се какво си дал /това и го напомни/ напомни и, че ти не си даденост...нека се научи да цени...


П.П. Дива Орхидея, все съм се чудел дали си психолог по професия?

не, всъщност професията ми е свързана със сметки...да не повярваш а :) просто съм минала през много неща...

П.П.П. Хех :rolleyes: , тази ми връзка, с която ви занимавам, започна точно с това:"...Тази жена така непозната отключи с едно докосване всичко таено толкова дълго в мен. Вълна на еуфория заля цялото ми тяло и усещах как усмивката ми се прокрадва към лицето. Отворих очи.Исках я... нещо, което бях забравил как става...."


в подписа си винаги слагам по нещо...почувствано

#10 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 08 April 2008 - 04:10 PM

Поучителна история :rolleyes:...

Да, много черногледо гледаш - сигурен съм, че това е била първата ти що-годе сериозна връзка.
Да, нормално е да ти е било гадно определено време - след раздялата, после ще видиш как ще се почувстваш много свободен.

Глупаво е да обвиняваш момичето - рано или късно всичко писва. Тя и с на "брад пит брат му" да се ч**а - след време ще и писне. Както и на теб е нормално да ти писне от нея. Дали ще е този колега или онзи непознат, който я е забърсал някъде - все тая.

Съвета ми е да не се хвърляш отново в неква хипер-сериозна връзка - въпреки че виждам, че си от сериозните момчета и сигурно за това си мислиш. Опитай нещо ново - просто така - за да го изживееш - примерно няколко момичета, с които да правиш секс - в един и същи период от време. Също тройка - или нещо друго, което теб те кефи.

Поздрав и успех!
-Coolkiss

#11 ahtung

ahtung

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 08 April 2008 - 11:56 PM

Coolkiss,
Не си се ориентирал добре какъв съм.
Мерси все пак за съветите.

#12 ahtung

ahtung

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 23 April 2008 - 07:16 PM

Еех, всичко би било много комично, ако не бях въвлечен емоционално...
С другото момиче не се получиха нещата - намекна ми, че има приятел и реших повече да не я търся.
С (не)приятелката ми постоплих отношенията. Тя започна да твърди как вече го е преодоляла, колко много можем заедно, колко ме цени и бла-бла. Даже ми каза отново, че ме обича. На рождения ми ден. Бях склонен да повярвам, че всичко може да се оправи и отново да сме си хубава двойка. И пак на рождения ми ден онзи й се обади и тя за малко не се размаза от кеф по пода. Говореха повече от 5 мин. - общи неща, но си личеше отношението. Отново се ядосах. Писах смс на другото момиче да се видим и то веднага ми писа "ок". И това пред нея - отново изревнува. Говорехме си доста. Думи, думи, думи... Отново колко означавам за нея и че ме обича. Добре, поисках да ми даде доказателство - обади му се, казвам й, и му кажи "на приятеля ми не му харесва да ми се обаждаш, аз държа на него и на връзката си и искам отношенията ни с теб да си останат чисто професионални".
Сещате ли се... не пожела да го направи. Чувствала се притисната и не й харесвало и пр. и пр. Аз бях много твърд и не отстъпих. Уж се огъна и каза, че ще го направи пред мен, но на следващия ден (че в конкретния момент не било удобно).
Сещате ли се продължението - сега не ми вдига телефона. А имах един специален повод да я почерпя.
Боже, колко елементарни същества има. Правиш нещо и после не си готов да поемеш последствията. Шикалкавиш, усукваш, криеш се... А е толкова просто - ако искаш да си с някого, даваш всичко от се*е си да го задържиш; ако не искаш да си с него - "беше ми пирятно, чао". Какво е това - "искам да съм с теб, държа много на теб, ама не искам да си развалям отношенията с другия, с когото флиртувах месец и нещо зад гърба ти и който продължава да ми е навит".
Все повече се убеждавам, че бих спечелил повече отколкото бих загубил, ако се разделим.
А за нея съм сигурен, че би загубила повече отколкото би спечелила.

#13 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 23 April 2008 - 08:39 PM

Все повече се убеждавам, че бих спечелил повече отколкото бих загубил, ако се разделим.


ahtung,
твоя случаи ще я зарежа. Мисля че си бил достатъчно търпелив.

#14 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 23 April 2008 - 11:42 PM

Ееееххххх човече...какво да ти кажа...много си я закъсал с тази връзка.
Ти сам си се обедил вече, че щом 1-ж го е направила пак ще го направи.Жалко че този път е станало с теб :D
Едно не разбирам,нали уж е искала да живеете заедно...някак си моето мислене не е програмирано да приема съжителство с човек с когото нямам дълбока емоционална връзка...аз така го приемам.
И то след цяла година заедно да ти върти такъв номер...Не ме разбирай погрешно, началото на моята връзка също бе трудно...но това деше 1-те 2-3 месеца след изминала 1-а година да прави такъв номер.......
Видял съм как моята приятелка е прекъснала отнушенията си с един тип с когото са имали чисто сексуална връзка/преди мен/ но с когото също така бяха станали и добри приятели/според нея/ и как когато той и е писал да се виждат тя му е отговорила "Неможе да се видим, приятелят ми си мисли че м/у нас може да има нещо,неискам да се самнява в мен" не се гордея че съм се добрал до това което си е писала но се и радвам защото това дава увереност в човека до теб след труден момент.
Напълно в правото си си пойскал да ти демонстрира дали м/у тях всичко е прилкючило,е явно не е......Предвит обстоятелствата които описваш не смятам че си заслужава да се връщаш назад.........Знаеш го и ти
Едва ли ще си щастлив дълго време...някаде до към следващият който се появи на хоризонтът Й..
Ти си прецени дали можеш да рискуваш още част от живота си......част която няма да се върне и
ще бъде безвъзвратно погубена за жена която го заслужава................ или не......

#15 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 16 June 2008 - 03:09 PM

Еех, всичко би било много комично, ако не бях въвлечен емоционално...
С другото момиче не се получиха нещата - намекна ми, че има приятел и реших повече да не я търся.
С (не)приятелката ми постоплих отношенията. Тя започна да твърди как вече го е преодоляла, колко много можем заедно, колко ме цени и бла-бла. Даже ми каза отново, че ме обича. На рождения ми ден. Бях склонен да повярвам, че всичко може да се оправи и отново да сме си хубава двойка. И пак на рождения ми ден онзи й се обади и тя за малко не се размаза от кеф по пода. Говореха повече от 5 мин. - общи неща, но си личеше отношението. Отново се ядосах. Писах смс на другото момиче да се видим и то веднага ми писа "ок". И това пред нея - отново изревнува. Говорехме си доста. Думи, думи, думи... Отново колко означавам за нея и че ме обича. Добре, поисках да ми даде доказателство - обади му се, казвам й, и му кажи "на приятеля ми не му харесва да ми се обаждаш, аз държа на него и на връзката си и искам отношенията ни с теб да си останат чисто професионални".
Сещате ли се... не пожела да го направи. Чувствала се притисната и не й харесвало и пр. и пр. Аз бях много твърд и не отстъпих. Уж се огъна и каза, че ще го направи пред мен, но на следващия ден (че в конкретния момент не било удобно).
Сещате ли се продължението - сега не ми вдига телефона. А имах един специален повод да я почерпя.
Боже, колко елементарни същества има. Правиш нещо и после не си готов да поемеш последствията. Шикалкавиш, усукваш, криеш се... А е толкова просто - ако искаш да си с някого, даваш всичко от се*е си да го задържиш; ако не искаш да си с него - "беше ми пирятно, чао". Какво е това - "искам да съм с теб, държа много на теб, ама не искам да си развалям отношенията с другия, с когото флиртувах месец и нещо зад гърба ти и който продължава да ми е навит".
Все повече се убеждавам, че бих спечелил повече отколкото бих загубил, ако се разделим.
А за нея съм сигурен, че би загубила повече отколкото би спечелила.


Верно много зле... не си взел и капка от съветите дет ти ги писах по-горе... За кво се морят хората изобщо да пишат - вкл. и аз - като вие си знаете едно и също...
Елементарни грешки - тотална липса на фрейм, дребнавост, тъпа ревност, вкопчване в единствената... бе изобщо - мъка... Аи самонавивай се сега - тя кво би изгубила и ти кво би изгубил... мухахах
Тва мнение като го четох - си мислех, че неква жена го е писала... сериозно...

Edited by coolkiss, 16 June 2008 - 03:10 PM.