Преход към съдържанието


Снимка
* * * - - 4 votes

Да има ли възрастово ограничение?


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

Poll: Дон Жуан Статистическа Агенция (ДЖСА) (37 member(s) have cast votes)

Да има ли възрастово ограничение?

  1. Да, 15 г. (8 votes [21.62%])

    Percentage of vote: 21.62%

  2. Да, 16 г. (11 votes [29.73%])

    Percentage of vote: 29.73%

  3. Да, 18 г. (9 votes [24.32%])

    Percentage of vote: 24.32%

  4. НЕ (9 votes [24.32%])

    Percentage of vote: 24.32%

Vote Guests cannot vote

#1 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 10:05 PM

Компанията... виждам, че зачестилите мини-тийн-постове са наболяла тема. Не замърсявайте атмосферата в другите теми, а свободно излейте всичко тук.
Налага ли се да въвеждаме възрастово ограничение на потребителите в този форум? Аргументирайте избора си.

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 February 2008 - 10:19 PM

Компанията... виждам, че зачестилите мини-тийн-постове са наболяла тема. Не замърсявайте атмосферата в другите теми, а свободно излейте всичко тук.
Налага ли се да въвеждаме възрастово ограничение на потребителите в този форум? Аргументирайте избора си.


Изображение твърдо 18

#3 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 22 February 2008 - 02:39 PM

Според мен няма нужда от възрастово ограничение.Това ,че масово задават тъпи въпроси не означава ,че всички са такива :blink:

#4 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 22 February 2008 - 11:27 PM

18 e късно. Сори на орихдеята ,но й противореча остро. на 15-16 години в днешни дни е съвсем нормално едно момче да го избият хормоните и да тръгне да си търси нещо сериозно(за пипане евентуално :blink: ).Тва е времето когато се оформя характера,а смятам ,че в този форум има добре очертана интелектуална форма за копиране.

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 February 2008 - 11:40 PM

18 e късно. Сори на орихдеята ,но й противореча остро. на 15-16 години в днешни дни е съвсем нормално едно момче да го избият хормоните и да тръгне да си търси нещо сериозно(за пипане евентуално ;) ).Тва е времето когато се оформя характера,а смятам ,че в този форум има добре очертана интелектуална форма за копиране.


:blink: сладурче, аз не казвам че на 15/16 не можеш да си имаш мацка и дори полов живот
аз казвам, че тук въпросите тийнпроблем зачестиха и това вече никак не ми прилича на Дон Жуан форум, а на детска градина

все пак гласувате да има някакво ограничение във възраста на влизащите тук :blink:
което пак е нещо ...от колкото да чета *въпроси* от 12/13/14г :P

#6 dash

dash

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 23 February 2008 - 01:58 PM

Ако има раздел "Тинейджъри", с удоволствие ще му хвърлям по едно око.
Искрено се забавлявам с подобни изказвания:

скъсала преди 1 месец с гаджето си щото тя не искала да се целуват с език и ми каза че
някакси не и харесвало да се целува с език с момче

И да не питате каква ми е целта ми е връзка просто ( не искам секс и такива глупости още )

В това има известна доза истина, защото .....
за какво ни е секс, когато можем да поиграем на криеница ?

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 February 2008 - 04:42 PM

интересен развой има темата ;)

на мен по скоро ми е интересно, гласуването просто ей така ли е /за да се разбере нагласата на потребителите/ или ще се вземат мерки според резултата? :P

#8 the_beast

the_beast

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 26 February 2008 - 09:45 PM

хах а как ще стане това "ограничение"? :huh: Пък и като на модераторите не им харесват тиин-постовете да ги трият... но не виждам смисъл в това да ни се забранява да влизаме... :unsure: аз съм от тях и с удоволствие чета развитието на някои случки :P :D :rolleyes:

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 February 2008 - 10:03 PM

хах а как ще стане това "ограничение"? :huh: Пък и като на модераторите не им харесват тиин-постовете да ги трият... но не виждам смисъл в това да ни се забранява да влизаме... :unsure: аз съм от тях и с удоволствие чета развитието на някои случки :P :D :rolleyes:


можеш да си четеш и без да си регнат ;)

сладурче, аз не съм против тук да влизат деца :)

против съм тъпите въпроси от рода на:
как да я заговоря?
много харесвам една мацка, кво да направя за да я сваля?
какво да си говоря с нея когато сме на кафе? и т.н. безброй подобни мога да ти цитирам тук

против съм и да дават мнения, защото те не знаят какво да правят със собствените си терзания /проблеми/

да ви чета лекция що е то тийн възраст и проблеми и що е то ДОН ЖУАН?!? ако още не сте разбрали е безмисленно да си чупя маникюра :) разликата е огромна /нормално/

вие искате да си спестите мъките!!! такова животно няма!!! трябва да минете по един трънлив път и чак когато сте готови за по сериозните въпроси да влизате тук и да ги търсите!!

как се става готвач? ок, ще ти дам рецептата, а ти иди с нея в Шератон да видим дали ще те вземат и дали ще се справиш?!?
искаш да станеш адвокат! супер, давам ти закона, четеш и отиваш на дело! ъъ какво? не става така а?

казвам всичко това без лоши чувства :)

Edited by diva orxideia, 26 February 2008 - 10:04 PM.


#10 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 27 February 2008 - 08:10 PM

на мен по скоро ми е интересно, гласуването просто ей така ли е /за да се разбере нагласата на потребителите/ или ще се вземат мерки според резултата? :P

Гласуването е с цел да се разбере отношението на по-големите потребители към тийн въпросите (не към самото тийн присъствие във форума). Зачестиха въпроси от рода на " Вчера отрих че имам пишка, а днес съм решил да забия оная готината мацуранка от моя клас. Искам да знам кво тряя да кажа, че да я забия и... кво по дяволите означава "секс"?! ". Това дразни по-напредналите потрбители, защото когато натиснат линка към форума, те искат да четат истински Дон Жуан статии и дискусии. Ако искаха да четат тийн проблеми щяха да натиснат друго линкче, примерно това
Така ли е или не е така?

Реално възрастово ограничение във виртуалното пространство е невъзможно. Винаги можеш да пре*беш системата за регистрация, защото пишеш каквато възраст си избереш.

Щом има такъв голям наплив от тийнейджъри тук, сериозно се замислям за създаването на допълнителен подфорум, специално за тях. Ще обсъдя това с администратора - master-dj.

#11 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 28 February 2008 - 05:30 PM

Това дразни по-напредналите потрбители, защото когато натиснат линка към форума, те искат да четат истински Дон Жуан статии и дискусии. Ако искаха да четат тийн проблеми щяха да натиснат друго линкче, примерно това хихи :D Аз това си го цъкам някой път като хептен няма какво да правя и ми се иска да видя някой и друг глупаккк ЛИЧНО МНЕНИЕ :P

Така ли е или не е така?

Щом има такъв голям наплив от тийнейджъри тук, сериозно се замислям за създаването на допълнителен подфорум, специално за тях. Ще обсъдя това с администратора - master-dj.

Иначе идеята за подфорум специално за техните/тийн ама 16-teen/ въпроси е най-ползотворна според мен. Няма да давам идея как да е кръстена, че всичко което ми хрумва може да се разбере като подигравателна убида ама положението при някой въпроси си е направо трагикомично
Щастие за Всички

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 29 February 2008 - 07:17 PM

Иначе идеята за подфорум специално за техните/тийн ама 16-teen/ въпроси е най-ползотворна според мен. Няма да давам идея как да е кръстена, че всичко което ми хрумва може да се разбере като подигравателна убида ама положението при някой въпроси си е направо трагикомично
Щастие за Всички


всъщност раздел - училище и университет си има :rolleyes: друг е въпроса колко се ползва:P
реално би трябвало да е разделен на раздел училище /тийн възраст/ и раздел университет /18+ / :D, а темите поставени от потребителите в неправилния раздел, да се местят в правилния :unsure:
и не виждам проблем това да се направи :huh:

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 04 March 2008 - 09:10 PM

аз съм за... ама 16 да е минимума

вместо тия ограничения неможе ли да се направи някакъв подфорум с големи светкащи мигащи букви - "чети преди да задаваш тъпи въпроси!!!", а теми като гореспоменатите да се заключват и да се слага линк към "чети преди да задаваш тъпи въпроси!!!"... примерно

после може да се ограничи някакси писането на новите потребители в дадени подфоруми и да се направи подфорум само за тях (или да се раздели училище и университет)

#14 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 09 March 2008 - 09:53 AM

аз съм за... ама 16 да е минимума

вместо тия ограничения неможе ли да се направи някакъв подфорум с големи светкащи мигащи букви - "чети преди да задаваш тъпи въпроси!!!", а теми като гореспоменатите да се заключват и да се слага линк към "чети преди да задаваш тъпи въпроси!!!"... примерно

после може да се ограничи някакси писането на новите потребители в дадени подфоруми и да се направи подфорум само за тях (или да се раздели училище и университет)

:lol:
ТАКА ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ...
а колкото до ограниченията във възраста мисля че 16 е достатъчно...тия които за дават въпроси тип "teen problem"
ще е най-добре да ги препращате в саитове,като teenproblem.com ...


#15 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 09 March 2008 - 10:24 AM

:D
ТАКА ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ...
а колкото до ограниченията във възраста мисля че 16 е достатъчно...тия които за дават въпроси тип "teen problem"
ще е най-добре да ги препращате в саитове,като teenproblem.com ...


Едва ли начина е с ограничения... все пак кой ще определи че на 15 примерно неможе да има смислени въпроси по които могат да помогнат "умовете" във форума??
Иначе Дон Кико даде добро предложение за мигащите буквички :P
Макар да няма смисъл училище и унуверситет да се разделят...просто модератора да мести темите в правилния раздел като авторът бива предопреждаван , да знае за напред.
Пък като са спазени правилата-който не му харесва някоя тема решението е просто: не клика с мишката в/у нея и проблема е решен, кой каквото му харесва това да си чете, никой не е тук насила,нали :lol: