Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Трудна житейска ситуаця


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 romper

romper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 14 February 2008 - 12:18 PM

Здравейте, предполагам ще ви заинтригувам с обрата в живота ми, а той е следния:
В началните години на моя студентски живот трябваше да направя избор между две жени. Едната тогавашното ми гадже, настоящата ми жена и една мацка моя колежка от университета и бивша съученичка. Мацката имаше чувства към мене, знаеше, че е втора и един ден ми кара в прав текст, че трябва все пак да направя избор между двете. Аз както се сещате избрах другата (първата) или по-точно казано жена ми. С моята колежка се чувахме за празници и т.н. Аз се ожених, а тя се омъжи аз имам 2 деца, а тя 1. И изведнаж миналата година началото на лятото се случи най-странното нещо в живота ми до сега. Чухме се с мацката по телефона, видяхме се и се появи една доста яка химия по между ни. Мъжа и е доста ревнив, и жена ми също. Интересното е той подозира жена си щото и хвана един два смс-са моята половинка мисля че нищо незнае. Връзката ни е зашеметяваща. По някой път не е нужно въобще да говоря и тя знае какво искам и мисля и обратното, също така имаме доста неща на които и двама се кефим, което аз го нямам с жена ми. Интересното е че връзката ни не се крепи на секс, защото по някакво гадно стечение на обстоятелствата неможем да излизаме често заедно. Тя трябва да си гледа детето, мъжа и подозира и такива други гадости. За сметка на това секса е уникален. Определено немога да преценя какво да правя с живота си в момента защото осъзнавам абсолютно, че за да бъда с жената която искам трябва да се развалят две семейства което не е готино, но все пак човек трябва да е егоист и да преследва мечтите си!

Ще ми бъде доста интересно да прочета вашите мнения по този доста завъртян, но със сигурност често срещан житейски проблем.

Благодаря ви предварително

Темата е преместена от "Дон Жуан дискусии" в "Зрели мъже, семейни"

Edited by NRG, 14 February 2008 - 08:12 PM.


#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 February 2008 - 02:39 PM

аз бих искала да те върна в момента на избора ти :P
имал си право на избор и си го направил...защо избра жена си?
защо сега се чудиш пак над същия въпрос? какво се промени...влезнахте в релсите на сивото ежедневие? /проблема на повечето семейни двойки...нищо ново/ кой има вина за това?
и двамата разбира се...това ли е решението? всеки път да избираш друга?

казваш, че трябва да сме егоисти...всеки има мечти...смяташ ли, че жена ти няма? знаеш ли какви са нейните?
всички имаме чувства...едни трайни, други не...
да кажем, че ще пренебрегна жена ти...а децата? тях някой пита ли ги през какво ще минат и как ще се чувстват?
не може да си чак толкова безотговорен егоист ;) не трябва да си!

да, с чуждата винаги е по забавно, тръпката е невероятна...до кога?
ок, минало е време и ти пак я срещаш ...тръпка пак има :D естествено вие не живеете заедно
ако беше избрал втората, смяташ ли че пак няма са си в това положение в което си и сега?

защо си мислиш, че другата жена има същата дилема като твоята? говорихте ли за това или това са само твоите мисли?

добре си помисли преди да ми отговориш :D

#3 romper

romper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 14 February 2008 - 03:16 PM

Тези въпроси съм си ги задавал не веднъж. На въпроса защо избрах жена ми немога да отговоря. Знам че е много лесно да го кажа но си е така. Може би ми беше по-лесно или беше рутина незнам. Може би е защото бях млад и неопитен. Но се ожених за нея със сигурност защото беше бременна. Неказвам че не съм я обичал, но това беше причината за сватбата. В момента ежедневието не ни е и сиво дори, а е доста по зле: на работа в къщи и пак същото. Неискам да говоря лошо за жена ми защото е подло и отвратително, а и тя не го заслужава. Най-лошото е че с нея имаме различни интереси за повечето неща. Когато миналата година отидохме два пъти на на екскурзии ние се скъсахме да се караме, което е доста тъпо.

Проблема с децата е огромен. Ако мислиш, че не съм го мислил жестоко се лъжеш. Всеки момент, в който си мисля че мога да се разведа с майка им ме обхваща яка паника че мога да живея без тях. Защото ги обожавам. Но от друга страна съм дълбоко убеден, че ако с майка им неможем да живеем заедно доста по-добре би било за тях да сме разделени от колкото да гледат как се караме непрекъснато. Повярвай ми въобще не съм егоист по отношение на децата ми.

Немога да предполагам нищо какво би било с втората, защото горчивия опит на живота ми ми показва, че трябва да поживееш с един човек за да видиш характера му, навиците му и възприятието на нещата, защото иначе е доста неточна оценката.

С втората говорим за доста неща. Там е най-големия проблем. Говорейки установявам колко прилики има между нас и тук идва страха не е ли това просто привидно. Не е ли продукт на химията. Не правя ли грешка да си съсипвам семейството или неправя ли грешка, че не предприемам нищо да взема втората. Говорили сме доста за нас. Тя твърди че иска да сме заедно, но усещам че я е страх да захвърли всичко в момента. Истината е че и мене ме е страх да не се объркат работите. За съжаление не ми харесва ситуацията но съм доста объркан.

Благодаря ти

#4 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 14 February 2008 - 04:20 PM

Тези въпроси съм си ги задавал не веднъж. На въпроса защо избрах жена ми немога да отговоря. Знам че е много лесно да го кажа но си е така. Може би ми беше по-лесно или беше рутина незнам. Може би е защото бях млад и неопитен. Но се ожених за нея със сигурност защото беше бременна. Неказвам че не съм я обичал, но това беше причината за сватбата. В момента ежедневието не ни е и сиво дори, а е доста по зле: на работа в къщи и пак същото. Неискам да говоря лошо за жена ми защото е подло и отвратително, а и тя не го заслужава. Най-лошото е че с нея имаме различни интереси за повечето неща. Когато миналата година отидохме два пъти на на екскурзии ние се скъсахме да се караме, което е доста тъпо.


- Кефиш - орхидеята те вкарва в некви филми от женски фрейм и ти веднага се връзваш...
Пич - въпроса защо си избрал жена си - изобщо не стои на дневен ред ЗАЩОТО ако беше избрал другата - сега щеше пак да има неква друга - може да не е жена ти - но ЩЕШЕ.
Разбираш ли - и това е добре всички да го запомните - в тая Игра - НЯМА ГРЕШНИ И ВЕРНИ ИЗБОРИ - просто защото ВСИЧКИ ИЗБОРИ СА ВРЕМЕННИ - това е природата. Казвал съм го и друг път - и Анджелина Джоли да е*еш - след 5 г. щи втръсне и ще изч**аш първото симпатично момиче, което ти падне /а може би и не дотам симпатично/.

Проблема с децата е огромен. Ако мислиш, че не съм го мислил жестоко се лъжеш. Всеки момент, в който си мисля че мога да се разведа с майка им ме обхваща яка паника че мога да живея без тях. Защото ги обожавам. Но от друга страна съм дълбоко убеден, че ако с майка им неможем да живеем заедно доста по-добре би било за тях да сме разделени от колкото да гледат как се караме непрекъснато. Повярвай ми въобще не съм егоист по отношение на децата ми.


- Децата са си деца, ти си си ти. Никога не съм се сърдил - когато наще се разделиха - дреме ми на хуя - съвсем нормално е да си имат техен живот и ЖИВОТА НА ВСЕКИ Е ЕДИН - ЗА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА С КОЙТО И ДА Е - ДОРИ И С ДЕЦАТА СИ. /да подкрепа ДА, да помощ ДА, да рамо, на което да се опрат ДА - но да подчиниш живота си на тях - НИКОГА/.

Немога да предполагам нищо какво би било с втората, защото горчивия опит на живота ми ми показва, че трябва да поживееш с един човек за да видиш характера му, навиците му и възприятието на нещата, защото иначе е доста неточна оценката.


- Горчивия опит показва, че с който и да живееш - СЛЕД ВРЕМЕ ТИ ПИСВА - И това е измислено от природата не случайно. Идеята е да се прави секс с много и различни партньори - за да имаш деца от различни партньори и да оцеляват и се възпроизвеждат само най-добрите гени.

С втората говорим за доста неща. Там е най-големия проблем. Говорейки установявам колко прилики има между нас и тук идва страха не е ли това просто привидно. Не е ли продукт на химията. Не правя ли грешка да си съсипвам семейството или неправя ли грешка, че не предприемам нищо да взема втората. Говорили сме доста за нас. Тя твърди че иска да сме заедно, но усещам че я е страх да захвърли всичко в момента. Истината е че и мене ме е страх да не се объркат работите. За съжаление не ми харесва ситуацията но съм доста объркан.


- Естествено, че е химия - естествено, че това е просто защото втората не ти е жена. Ако ти беше жена - отдавна да ти е станала досадна и тъпа. Давам ти съвсем пресен мой пример /бих могъл да ти дам поне 30 такива мои лични - но този е скорошен и отличен за случая/. Аз имам много красива жена - ама много - поне 8-ца е - 95% от мъжете - ходят с изплезен език след нея. Преди месец, 2 ебах една 5-чка /а аз по принцип с под 7 не си лягам/. Ако я сравниш с жена ми - тоест ако двете ги поставиш една до друга - винаги би казал - пич, ти си идиот. Да, ама не - жена ми ми е писнала, а с 5-чката се разбирахме прекрасно и имаше привличане и сичко на 6. Сега, аз много добре си правя сметката - че всичко това природата го прави с цел да се еба, с колкото се може повече жени /и аз го правя/ - но това не променя факта, че съм подвластен на химията.
Така, че - последен призив - не се сърдете на се*е си - вашите пориви, желания не са нещо лошо - и съвсем не са без цел - ОТДАВАЙТЕ ИМ СЕ!

- Coolkiss

п.с. И пак, не му мисли много - кефи се на тая мадама дето ти е готино с нея сега - само не забравяй, че след 2-3-5 г. ще има следваща :P

#5 romper

romper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 14 February 2008 - 04:29 PM

Пич аз въобще не си мисля, че цял живот ще кусам боб и ще му се наслаждавам. И ми е ясно че когато прекараш повечко време с една жена писва, но в момента аз незнам какво искам за се*е си сещаш ли се. Което е по- важното. Както сигурно си видял не робувам на скрупулите, че жена ми ми е родила деца и в тяхно име ще съм с нея. Немисля, че е нормално след 6-7 години връзка всичко изчезва до такава степен и ти и жена ти сте коренно различни това ме дразни.

#6 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 14 February 2008 - 04:38 PM

но в момента аз незнам какво искам за се*е си сещаш ли се.


И очакваш в некъв форум да узнаеш какво искаш за се*е си??? ... Хахах... Ми успех... /бтв - хич не се сещам - тоя проблем аз никога не съм го имал - "незнанието кво искам"/.

Немисля, че е нормално след 6-7 години връзка всичко изчезва до такава степен и ти и жена ти сте коренно различни това ме дразни.


Мислиш, немислиш - това е положението - изчезва да - така е измислено и заложено в гените на всички ни. И аз днес ще празнувам Валентинчо с жената по задължение - но всъщност ми се иска да го направя с една много яка студентка на 19 /бтв - ако я сложиш до жената - безпристрастно - жената пак е по-готина/, която изпикапих преди 1 седмица - и да я скъсам от секс след това. /е ще трябва да го отложа за утре или за другата седмица - това е положението/.

А пък кво те дразни - ми е през...

Edited by coolkiss, 14 February 2008 - 04:43 PM.


#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 February 2008 - 04:38 PM

- Кефиш - орхидеята те вкарва в некви филми от женски фрейм и ти веднага се връзваш...


:P къв филм, кви музики?
не видях особенна разлика в това което съм казала и в тва което ти казваш
като изключим децата...и тук говоря за по малките същества, които надали ще могат да усмислят случващото се....а един развод оказва съществено влияние на психиката им

#8 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 14 February 2008 - 06:55 PM

romper замислял ли си се че и на жена ти не и се куса боб постоянно? Влюбена, загубена, отчуждена, караща на един и същи и на нея и се иска да има разнообразие в живота. Осигури и го и на те*е и на нея.

Чувал съм за семейства които се разбират прекрасно, но за 10 дена в годината всеки един от двойката излиза на някъде на екскурзия и другия не задава въпроси. Някой си редуват дните от седмицата. За мен лично това има голяма логика. Сам го каза че трябва да поживееш с някой за да му видиш характера. Вече си живял с тази жена. Не виждам логика примерно да търсиш друг човек с който да живееш. И при нея е същото. Ще си задоволиш желанието да не кусаш само боб и промениш начина си на живот- от вкъщи на работа и обратно. Тя ще е същото. Имай впредвид че когато промениш средата на даден човек го променяш и него. С едно негласно разбиране че всеки ще има моменти в които другия не трябва да пита къде е бил и какво е правил ще промениш средата. Тогава определено ще станете с жена ти и повечето Ви караници ще се сведът до минимум. Забавлявайте се. Не сте малки- можете да летите и да се приберето после. А можете и да се приберете групово и ..........

Това според мен е решението на проблема- свобода. Летиш навън, но после пак се прибираш. Сигурно не си на тези години на които можеш да си позволиш да отлетиш за постоянно. И тя е така......

Успех.

#9 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 14 February 2008 - 08:08 PM

Приятел, сигурен съм че си по-голям от мен поне с 5 години, но въпреки това мислиш като хормонизирано хлапе. Това не са мисли на зрял мъж.

Чувал си стотици пъти поговорката "Три пъти мери, ..." и си мислиш, че е тъпа приказка за лека нощ. Не е.
Смятам, че всяка двойка трябва да живее поне 2 години заедно, да не кажа и повече, за да се извадят на показ всички черти на характера и на двамата - и златните качества и кирливите ризи. Когато и двамата преценят, че душевната красота в половинката надделява над недостатъците, чак тогава може да направят крачка към семеен живот.
Защо си дарил живот на две невинни малки създания, ако няма да бъщеш таткото, с който един ден ще се гордеят? Защо?

Ако беше в настоящата кофти ситуация, но без деца (твоите и на колежката), нямаше да те тормози каквото и да е. Можеше да скочиш към следващата, към "специалната". Но колкото и да скачаш, ако си твърдоглав, на стари години ще си оставил 50-ина самотни майки и ще си озъзнал, че никога няма да има "специална".
По-лесно е да тръгнеш с колежката ти, отколкото да се опиташ да разнообразиш черно-бялото ежедневие с жена ти, нали? По-лесно е да се носиш по течението (парфюма на някоя мадама), отколкото с усилие да подобриш качеството си на живот.

Живота поначало не е и няма да бъде розов. Ти го направи такъв. Избий си от главата глупавата забежка. После прегърни жена си и двете си деца и им благодари, най-малкото защото и тримата са част от теб.

В заключение... Не мисли с х*я си! Извинявай за изтънченият изказ.

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 14 February 2008 - 09:31 PM

И очакваш в некъв форум да узнаеш какво искаш за се*е си??? ... Хахах... Ми успех... /

А пък кво те дразни - ми е през...

горните постове съм ги пропуснала...

нужно ли е да си толкова груб???

всички тук разбрахме, че си ебати пича!!!

всъщност кво правиш тук?? за пикъпа си има форум

#11 romper

romper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 15 February 2008 - 12:04 PM

romper замислял ли си се че и на жена ти не и се куса боб постоянно? Влюбена, загубена, отчуждена, караща на един и същи и на нея и се иска да има разнообразие в живота. Осигури и го и на те*е и на нея.

Мога само да ти каже че с жена ми сме от 6г. заедно и за мене никога не е било проблем тя да излиза където и да иска и съм сигурен, че и за напред ще е така защото аз за се*е си съм осъзнал, че свободата е нещо абсолютно нужно и за двамата.

А относно коментара на NRG. Мисля че описах че нямахме възможност да живеем заедно преди да се оженим, което и аз смятам че е грешка но ни най-малко съжалявам за решението което съм взел тогава, а и с ръка на сърцето бих казал, че и сега бих постъпил по същия начин. Незнам дали съм "хлапе" или каквото и да е, но съм сигурен, че знам как да си нося последствията от действията си. Да жена ми забременя и се оженихме. Лошото е че найстина не бяхме живяли заедно и неможахме да видим черти от нашите характери.
Незнам дали ти можеш да кажеш кога си готов да имаш деца. Аз определено мога да го кажа с ръка на сърцето. Проблема който аз решавам за се*е си от 1г. е че искам да бъда неотлъчно до децата си което означава да живея със съпругата си и това дали ще го понеса емоционално. Ние говорим на различни езици, имаме различни интереси и най- тъпото е че аз искам да сме заедно (може и да не е "по правилния" начин това немога да го кажа) и от среща чувам "уморена съм", "спи ми се", "имам работа", "неми се прави това" и хиледи други тъпи извинения.
Знам за се*е си какво искам и за какво се боря по все възможен начин и съм сигурен че ако продължавам да не го получавам от жена ми този брак няма да просъществува. А относно децата немисля че това че с майка ми неживеем заедно че ще ги лиша от нещо стига да остане разбирателството между мене и съпругата ми. А дали ще се гордеят с мен това зависи само от мене. Незнам какво е било твоето семейство и какво си видял от живота, но нямаш си на представа какво става като станеш на 50 и си си изживял живота с човек с който не те свързва нищо емоционално, а който само уважава и всичко това "в името на децата". Знаеш ли как се чувстват децата в такова семейство и как се чувстват родителите когато децата изчезнато от живота им?

#12 romper

romper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 15 February 2008 - 12:20 PM

Имам чувството че вече ми писва да правя какво то и да било защото невиждам ответна реакция, а тези отношения се оправят от двама. Опитвам да говорим не се получава. Решавам да отидем някъде само двама пак нестава "имала работа" и куп подобни простотии това отношение неможе да стимулира човек да иска да прави каквото и да било.

Въобще не искам да остава 50 самотни майки. За мене освен секса в една връзка е важна вербалната комуникация, колкото и да е странно. интересно ми е да слушам мненията на "мачовците" е ч**ат по- нам колко си мацки и така на татък, но не е само това. Може да Ви се струва странно, а съм сигурен че и за някой ще съм "ебати и смотаняка", но аз това търся от живота това ми харесва и това ме кара да бъда щастлив.

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 February 2008 - 02:10 PM

В момента ежедневието не ни е и сиво дори, а е доста по зле: на работа в къщи и пак същото.
Най-лошото е че с нея имаме различни интереси за повечето неща. Когато миналата година отидохме два пъти на на екскурзии ние се скъсахме да се караме, което е доста тъпо.

смятам, че е дошъл момента в който ще трябва да поговориш с нея...за отношенията ви, за сивото ежедневие, за всичко което те измъчва /в никакъв случай не и казвай за другата.../
от този разговор трябва да разбереш как вижда тя живота ви заедно...щастлива ли е...доволна ли е...има ли нужда като теб от промяна?
не я оставяй да се измъкне с лаконични отговори...дълбай за да чуеш мислите и /гледай я в очите и говори със сърцето т.е. казваш всичко което чувстваш/

Но от друга страна съм дълбоко убеден, че ако с майка им неможем да живеем заедно доста по-добре би било за тях да сме разделени от колкото да гледат как се караме непрекъснато.

така е...
един ден сина ми ме пита - мамо, защо когато сте двамата с тати все се карате? не се ли обичате вече? /този период отмина за щастие/ но знаеш ли как ме втрещи въпроса му ...

Немога да предполагам нищо какво би било с втората, защото горчивия опит на живота ми ми показва, че трябва да поживееш с един човек за да видиш характера му, навиците му и възприятието на нещата, защото иначе е доста неточна оценката.

точно за това не прави тази грешка пак...време, време и пак време...

Говорили сме доста за нас. Тя твърди че иска да сме заедно, но усещам че я е страх да захвърли всичко в момента. Истината е че и мене ме е страх да не се объркат работите. За съжаление не ми харесва ситуацията но съм доста объркан.

когато момента дойде ще го усетиш...просто не бързай


Мога само да ти каже че с жена ми сме от 6г. заедно и за мене никога не е било проблем тя да излиза където и да иска и съм сигурен, че и за напред ще е така защото аз за се*е си съм осъзнал, че свободата е нещо абсолютно нужно и за двамата.

точно

Ние говорим на различни езици, имаме различни интереси и най- тъпото е че аз искам да сме заедно (може и да не е "по правилния" начин това немога да го кажа) и от среща чувам "уморена съм", "спи ми се", "имам работа", "неми се прави това" и хиледи други тъпи извинения.
Знам за се*е си какво искам и за какво се боря по все възможен начин и съм сигурен че ако продължавам да не го получавам от жена ми този брак няма да просъществува.

но нямаш си на представа какво става като станеш на 50 и си си изживял живота с човек с който не те свързва нищо емоционално, а който само уважава и всичко това "в името на децата". Знаеш ли как се чувстват децата в такова семейство и как се чувстват родителите когато децата изчезнат от живота им?

преди не е било така нали? когато се родиха децата ли влезнахте в сивото ежедневие и забравихте за малките неща?
не я оставяй да ходи по тъч линията и да се оправдава...
предлагам ти да я провокираш /оставете децата при бабата, те не бива да са там когато започне този разговор/
нека не те интересуват тъпите оправдания...казваш трябва да поговорим /уточняваш място и час/ ако се опита да се измъкне задаваш контра въпрос - значи това е по важно за теб? нима ще настане края на света, ако отложиш всичко и ми обърнеш малко внимание?

Имам чувството че вече ми писва да правя какво то и да било защото невиждам ответна реакция, а тези отношения се оправят от двама. Опитвам да говорим не се получава. Решавам да отидем някъде само двама пак нестава "имала работа" и куп подобни простотии това отношение неможе да стимулира човек да иска да прави каквото и да било.

За мене освен секса в една връзка е важна вербалната комуникация,
Може да Ви се струва странно, а съм сигурен че и за някой ще съм "ебати и смотаняка", но аз това търся от живота това ми харесва и това ме кара да бъда щастлив.

по горе ти написах ...не е нужно да се молиш за вниманието и!
използвай думите - трябва, чакам те, утре ще ходим и т.н. да виждаш избор в тях? не...казваш това което искаш и не и оставяш възможност за тъпи оправдания
тук ще кажеш - да, ами нейните желания? веднага те контрирам - да, а твоите?
семейство се гради на компромиси и разбирателство...не може само едната страна да прави компромиси с това което иска и това което трябва!

вербалната комуникация...аххх мечти...повечето хора я търсят ...
за мен тя се гради, ако хората я носят в се*е си...разбираш ли? малко ми е трудно да обясня...
това е духовното АЗ, което ако не се *храни*, възпитава, стимулира, възбужда... умира
ако си го предизвикал /духовното/ да излезе, а по късно комуникацията се наруши...то пак се скрива и пак виза в релсите на ежедневието..

#14 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 15 February 2008 - 03:36 PM

На пръв поглед хубави съветки - поговорете си, не я оставяй да се измъкне, уточнете всичко с разговори... вербалната комуникация... бла, бла... /подобни се дават в изобилие от децата в тийнпроблем/.

Искам само да засегна следния момент. Когато няма тръпка, няма чувства, няма страст, няма желание - никаква вербална комуникация не може да ти оправи проблемите...

Да, ще седнат - ще се разберат - ще сключат договр ще го изпълняват известно време и накрая пак ще се изпокарат и ще се ненавиждат още повече и от преди. Договорите може и да работят за 2ма съдружници във фирма - но в отношения мъж/жена - не струват и пукната пара. Там емоцията е 99.9% от отношенията. Играта е емоция - това е. Да от нея произтичат съвсем реални неща - като децата например, но това не променя Играта като такава.

Да речем, че сключат договор - ще се уважават, ще правят секс 2 пъти седмично /вторник в 21 и 15 и в събота 19:37/, ще излизат в неделя на семейно мероприятие, ще се усмихват един на друг, няма да се карат, ще си купуват подаръци на всички празници, ще се целуват по бузките като се прибират от работа и т.н., и т.н. - какво от това?!? Всички тези неща по-силата на договор /разбирателство/ - биха само задълбочили проблема - а и не вярвам, че дългосрочно могат да бъдат правени.

Пич, твоя проблем може да се реши - само с една изпепеляваща любов м/у теб и жена ти. Момента, в който ти отново ще я погледнеш по онзи специален начин и тя теб също. Уви - това вече няма как да стане. А щом не може да стане - всички други решения са изкуствени... Ти би ли искал да живееш в измислен, изкуствен свят??? Да водиш измислен и лъжовен живот - живот, в който се мъчиш да обичаш насила - живот, в който се опитваш да се влюбваш насила - при положение, че ти е пределно ясно, че това е невъзможно...

Оффтопик:

нужно ли е да си толкова груб???


Всъщност съм забелязъл, че хората наричат срещата на реалността със социалното програмиране - грубост. Примерно - казвам на една колежка - "Въх кви малки цици имаш", тя отговаря - "Къв си грубиян" - а аз просто съм казал истината /но това разбира се не е прието да се прави/. Или пък - свалям мадама по средата на улицата и тя почва да се надува и аз и казвам - "Много си надута, мойто момиче - и нямаш кяр от тая работа" - пак следва къв съм грубиян - пък то аз просто си отбелязвам истината :rolleyes:. И за мен грубиян е по-скоро комплимент и аз обожавам "грубите хора" - тези които ти/ми казват истината в очите, докато другите мълчат свенливо. Така, че - благодаря за комплимента.

всички тук разбрахме, че си ебати пича!!!


Конкретните примери /мои/, бяха с цел да докажа теоретичната част от поста си. Да пълни са с DHV - /просто са такива - пак реалност/, но не на това трябва да се набляга, когато ги четеш...

всъщност кво правиш тук?? за пикъпа си има форум


Същото, което правиш и ти. Само, че аз го правя качествено. Давам му "грубото решение" - демек "истинското решение", на поставените въпроси.

- The Kisser OOD

#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 February 2008 - 05:38 PM

Искам само да засегна следния момент. Когато няма тръпка, няма чувства, няма страст, няма желание - никаква вербална комуникация не може да ти оправи проблемите...

виж, приеми че не всички хора са еднакви
за теб - бла бла, за мен факт :rolleyes: защото минах от там
има моменти в които хората спират да се привличат, да се обичат ...може дори непоносимост да се появи...дори омраза...
ако ИСКАШ и се постараеш това е поправимо ;)
сега ще питаш как така умрелите чувства могат да възкръснат :P с много приказки /не от типа битови скандали/, желание, търпение --->ПРОМЯНА в отношението към човека /важи и за двамата/


Да, ще седнат - ще се разберат - ще сключат договр ще го изпълняват известно време и накрая пак ще се изпокарат и ще се ненавиждат още повече и от преди. Договорите може и да работят за 2ма съдружници във фирма - но в отношения мъж/жена - не струват и пукната пара. Там емоцията е 99.9% от отношенията. Играта е емоция - това е. Да от нея произтичат съвсем реални неща - като децата например, но това не променя Играта като такава.

договорите са в сферата на бизнеса ;) тук говорим за отношение и разбирателство
емоцията се връща, когато отношението се промени

Момента, в който ти отново ще я погледнеш по онзи специален начин и тя теб също. Уви - това вече няма как да стане. ..

има ;) вече го казах по горе

естествено не казвам, че при тях всичко това ще проработи и те ще оправят отношенията си! това зависи от тях!
минах по пътя на romper ;) *залепих счупената ваза*, остана само спомена от лошите дни /като обица на ухото/

И за мен грубиян е по-скоро комплимент и аз обожавам "грубите хора" - тези които ти/ми казват истината в очите, докато другите мълчат свенливо.

истината, може да бъде казана и по начин ненакърняващ достойнството на другия ;) теб явно те кефи другия начин...бруталния
е, на това аз му казвам липса на възпитание :)