Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Смях!


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#31 ДИСКРЕТНО69

ДИСКРЕТНО69

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 04 February 2008 - 06:41 PM

ПРОЧЕТОХ КОЙ КАКВО Е ПИСАЛ И МИ СТАНА ИНТЕРЕСНО МОГА МНОГО ДЪЛГО ДА ПИША ,НО МИСЛЯ ЧЕ Е БЕЗМИСЛЕНО ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ПО ГОРЕ ДОСТА ИЗЧЕРПАТЕЛНО СА ПИСАЛИ НА Strahlung ИСКАМ ДА МУ КАЖА ДА СЛЕЗНЕ МАЛКО НА ЗЕМЯТА ЗАЩОТО НА 18 ГОДИНКИ И ПОД КРИЛОТО НА МАМ И ТАТЕ И С 3 ВРЪЗКИ И КОЙ ЗНАЕ ДАЛИ ВАОБЩЕ ГИ Е ИМАЛ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ УЧИШ ИЛИ ПОНЕ ДА СЕ ОПИТАШ ДА ПРОУМЕЕШ НЕЩО ОЩЕ ОТ ПИСАНЕТО ТИ : БЯХ В САН СИТИ ЕДИ КАКВО СИ АЛООООООООООООО АЗ ТАМ САМ РЕДОВЕН ТИ ТОВА ГО ПИШЕШ В 3 ЧААСА И СИ СИ ВЕЧЕ В КЪЩИ ЗНАЧИ НЕ СЕ ПРАВИ НА ГОЛЕНИЯ КУПОНДЖИЯ И ПИЯЧ ЗАЩОТО ЩОМ В 2 И НЕЩО ЩОМ СИ ИЗДАЛ БАГАЖА ЯСЕН СИ МИ , А МОЖЕ БИ ИМАШ ВЕЧЕРЕН ЧАС ОТ МАМ О ТАТКО ,А ЗА ЖЕНИТЕ ЧЕСНО НЕЗНАМ ДАЛИ ТЕ ВЪЛНУВАТ ТАКИВА ЗАЩОТО НА ТВОЯТА ВЪЗРАСТ ,ЧОВЕК ТРУПА ОПИТ И ИСКА КОЛКОТО МОЖЕ ПОВЕЧЕ ИЗКЛЮЧВАМ КОГАТО ТЕ Е УДАРИЛА ЛЮБОВНА ТРЕСКА МАЛКО НА ЖЕНОМРАЗЕЦ МИ ПРИЛИЧАШ ИЛИ ДОРИ МАЛКО ГЕЙСКО МИ ЗВУЧИШ ,АЗ ПРИМЕРНО САМ ПО БАРОВЕТЕ ОТ 15 ГОДИШЕН И САМ БИЛ ВСЕ С ПО ГОЛЕМИТЕ И САМ НАУЧИЛ ДОСТА ОТ ТОВА ТОГАВА ЕНЯМАШЕ НЕТОВЕ ВСИЧКО Е ОТ ПРАКТИКА И ВЕ БИЗНЕСА МИ Е ПОМОГНАЛО ТОВА ЗАЩОТО СИ СЪЗДАВАШ КОНТАКТИ И СЕГА КАРАМ 30 И НЕ МИ Е ОМРЪЗНАЛО ИЛИ ПИСНАЛО ДА СВАЛЯМ ЖЕНИТЕ КАКВИТО И ДА Е НАЧИНИ ДА ПОЛЗВАМ ИМАМ БИЗНЕС И ПО МОРЕТО ЛЯТОТО ТАМ ПРОДЪЛЖАВАМ ,ТАКА ТИ КАТО НЕ ТЪРСИШ ЖЕНИ СИ Е ТВОЙ ПРОБЛЕМ НЕДЕЙ ВЛИЗАЙ В САЙТА НИКОЙ НЕ ТЕ ЗАДЪЛЖАВА ,ТПВА Е МОЕ МНЕНИЕ НИКОЙ НЕ ЗДЪЛЖАВАМ С ТОВА .

#32 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 05 February 2008 - 05:12 PM

Strahlung имам само един въпрос(поне към теб)- Как откри този сайт? Не вярвам да си се захванал да търсиш форуми за оплюване(а ако си го направил ти определено си болен)та ми е много интересно да разбера какво точно си написал на търсачката

#33 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 05 February 2008 - 07:34 PM

Прочетохме мнения и от двете позиции. Както сами се уверихте и както написах в началото - в спор не се ражда истината.
Ако по-надолу видя нападки, обиди и сухи примерченца, вместо интелигентно изказани аргументи, ще заключа темата без предупреждение.

#34 Гост:_Гост*Strahlung_*

Гост:_Гост*Strahlung_*
  • Guests

Posted 05 February 2008 - 11:09 PM

@ Vergil Пише още в 1вия или 2рия пост как съм го намерил :)

#35 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 17 February 2008 - 11:39 PM

Интересно- да направя ли тема "кое е по- хубаво секса или пиенето?" Или ще се ожените ли за изба?

Курвалъка е до време - пиенето е до гроб !!! :rolleyes: ;) :P

#36 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 19 February 2008 - 02:19 PM

Пирон, прав си за всичко! Само спорът ти е безсмислен - Strahlung явно не те възприема сега и му е нужен доста житейски опит, преди да разбере за какво говориш.
Strahlung, тук сме за да си помагаме и да си правим густото. Щом не си съгласен с Пирон, направи това, което си искаш....и ела тук пак, когато станеш на 21 години. Тогава сам ще повтаряш думите на Пирон.

#37 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 09 March 2008 - 11:36 AM

Свалям шапка и на двете страни в спора- личи си че са майстори в затапките (точна аргументация на личното си мнение ,която кара противника да замълчи)

според мен Дон Жуан библията може да свърши работа,само на хората който имат потенциял.преди 3 месеца се рагнах и само с влизането започнах да чета библията про4етох я за бая крако време и броени дни след това много от нещата в библията бяха пробвани на практика-РАБОТЯТ БЕЗ ОТКАЗНО...след мен 1 приятел я прочете и при него нещата не са по-различни...Но познавам много хора които и 100 пути да прочетат библията няма да направят нищо-голяма част от тва дали ще си ДЖ е вродено останалата чат се предобива...
и защо изговорих тези глупости...?абе да ви кажа не знам... :lol:
за да спре "Strahlung" да се заяжда и та рабере,че без теория практиката няма да е много успешна.
Защо трябва човек да си блъска главата с горчив опит като може да му бъде обяснено и да си спести главоболията...?
щом на "Strahlung" му харесва да прави грешки и да се учи от тях-добре... Аз предпочитам да не правя такива(е няма безгрешни хора,поне да ги огранича до минимум.),а да се уча от грешките и опита на другите...

Edited by ElitForce, 09 March 2008 - 11:43 AM.


#38 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 23 June 2008 - 08:52 PM

Понеже темата е на подобна тематика и не искам да отварям друга та...

Случвало ли ви се е да дадете линка към този сайт на някой "непросветен" с цел да му помогнете и той едва ли не след това да почне да се подиграва с вас. Много хора са ме питали неща относно момичетата и съм им давал този линк и в повечето случаи последствията от това са били доста кофти. Незнам защо така реагират, но вече всеки сам да си се оправя - хем и наидея си нямат за момичетата и хем като им дам този сайт и голямо базикане и голяма гавра следва след това и въпроси от рода - за какво съм се занимавал с глупости и за какво съм четял такива неща - били са пълни простотии и никва полза нямало от тях. Изобщо не възприемат библията и пак продължават по старо му и пак правят същите грешки. Не мога да разбера защо хората не искат да се учат. Тъпчат на едно място и не възприемат нищо и после се чудят защо аз пак съм с еди коя си, пък те пак са на "ръчен секс" в тях пред телевизора. Простотия или не - много от нещата в библията, поне за мене са си истинско съкровище и самата истина!

#39 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 23 June 2008 - 09:09 PM

Понеже темата е на подобна тематика и не искам да отварям друга та...

Случвало ли ви се е да дадете линка към този сайт на някой "непросветен" с цел да му помогнете и той едва ли не след това да почне да се подиграва с вас. Много хора са ме питали неща относно момичетата и съм им давал този линк и в повечето случаи последствията от това са били доста кофти. Незнам защо така реагират, но вече всеки сам да си се оправя - хем и наидея си нямат за момичетата и хем като им дам този сайт и голямо базикане и голяма гавра следва след това и въпроси от рода - за какво съм се занимавал с глупости и за какво съм четял такива неща - били са пълни простотии и никва полза нямало от тях. Изобщо не възприемат библията и пак продължават по старо му и пак правят същите грешки. Не мога да разбера защо хората не искат да се учат. Тъпчат на едно място и не възприемат нищо и после се чудят защо аз пак съм с еди коя си, пък те пак са на "ръчен секс" в тях пред телевизора. Простотия или не - много от нещата в библията, поне за мене са си истинско съкровище и самата истина!



Приятелю, аз също съм на твоето дередже. Или по-точно - твоите приятели са като моите :rolleyes: И на тях като им дам този сайт и веднага следва сакралната реплика "Хахахахахахахахаха, кфи са тия глупости"... Направо ме побъркват. Затова сега не го давам вече този форум. Който иска да се учи - да се учи, който не - да си гледа работата.

#40 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 23 July 2008 - 09:13 PM

Бях активен във форума когато се зачеваше темата, но виждам развоя й чак сега.

Смятам спора за безмислен, тъй като колкото и да не им харесва на някои хора, такъв форум има и той се занимава точно с тва - поправяне на собствените ни недъзи. За добро или лошо сме се събрали тук да си помагаме. Както аз, така и другите сме почнали от състояние близко до нулата и сме вървели лека полека по стълбичката. Много от регистританите потребители тук /бяха към 4000 май/ не са постигнали нужните резултати по простата причина,че са чели повече отколкото са имали желание за постигане на нещо. Тука авторът на темата има право - че повечето от нас си остават мамини деца със същите проблеми, и то години наред.

Въпреки всичко тая тема е накара да се замисля какво правя вече 2 години тук. Когато влязох тук идваше края на така да ги нарека "активните потребители" - тия дето ходеха при хората,зарибяваха и се забавляваха и вечерта само се спираха да разкажат какво е било, как е минало. Хора с енергия и ентусиазъм, забавни хора, хора които обаче , не съм срещал. Честно казано май се изгуби и смисълът на раздела КРИЛОТО. Лично аз с 2 момчета съм се запознавал по линия на този форум - пичаги, отначало бяхме малко сдухани и се чудехме отде да почнем "съвместната" работа, но после се уталожиха нещата /върха на работата с Nebesen беше като на july morning успяхме да привикаме до нашия лагер 9 момичета барабар с тяхната учителка/. Сега крилото не се усеща някак си, явно хората са по заинтересовани да пишат , отколкото недай си боже да се видят с някой от "тайното общество" и да си сравнят уменията, щото толкоз и ги имат....

Чудя се на NRG и diva orxidea как издържат тук, ква невидима сила ги тласка да помагат в този затиийнпроблемяващ форум. Смятам, че моята работа тук свърши. Беше ми изключително приятно да бъда част от форума и се надявам да продължи в друга насока, да има повече истински хора с желание да постигнат нещо, да подобрят се*е си.

P.S. И... естествено че постовете на тоа Strahlung не са ме отказали от сайтчето :P Просто си идва реалното време, в което всеки предпочита малкото му останало време да бъде с приятели отколкото пред компютъра и някакъв форум :lol:


УСПЕХ!

#41 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 23 July 2008 - 09:38 PM

Остави поне някаква връзка за контакт. ...

#42 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 July 2008 - 09:56 PM

Точно затова не исках да започвам да пиша тук. Видях че форума отива на никъде. Даже вече беше отишъл. Пишеме си тука 3-4ма човека и отговаряме на някой заблуден младеж как да свали мацката, по която е зверски хлътнал. Кофти ситуация, ама е така. Най-вероятно ще продължавам да пиша и да съм полезен с каквото мога, докао ми издържът нервите :P

Успех с начинанията напред и можеш да хвърляш по някое око тук и да казваш как вървят нещата :lol:

#43 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 24 July 2008 - 09:39 AM

Чудя се на NRG и diva orxidea как издържат тук, ква невидима сила ги тласка да помагат в този затиийнпроблемяващ форум. Смятам, че моята работа тук свърши. Беше ми изключително приятно да бъда част от форума и се надявам да продължи в друга насока, да има повече истински хора с желание да постигнат нещо, да подобрят се*е си.


почини си няколко месеца от нас :D после ще се радвам да те видя пак :P

и на мен ми беше приятно :) успех!