Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

zizi, любов моя


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 19 October 2004 - 10:57 AM

zizi ти се завърна бе любов моя,малко се беше поизгубила маи,искал съм да те ядосам?-нееее точно те*е ли нали знаеш че те обичам :rolleyes:.Значи още от 6 клас а,доколкото знам маи това е било в соц времето,доста разкрепостена си била за тогава хаха :wub:,тогава взаимоотношенията между момичета и момчета са били доста по различни от сега и е трябвало да се мине доста време докато се случи нещо по така,а ти още от първата среща и си го награбила а хаха ;),уж бил наи-готиния пич в училище пък се уплашил :D,да не си била някои с очила и шини на зъбите :D :D
П.С.Само да кажа че продалжавам да пиша този ник щото мастер дж ми е замразил другия за 1 год.

#2 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 19 October 2004 - 11:09 AM

неееее
шина носих само в 4клас и я хвърлих. абе и така съм си много чаровна.
да по комунистическо време беше някъде 86-87 година. а наистина си бях и съм си много устата и луда. очила слагам за компютъра и то сега. така че споко. нося само цветни лещи за по-интересно.
а в училище се движех само с компаниите на по-големите каки и батковци.
ами ще се уплаши. правеше се на голямо гъзе, ама като му опреше яйцето до гъза и ...... :rolleyes:

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 October 2004 - 10:30 AM

ами ще се уплаши. правеше се на голямо гъзе, ама като му опреше яйцето до гъза и ...... :rolleyes:

верно е супер мацката /имам снимка/ :wub: и е готина...особенно със сините лещи :D
а това за яйцето и гъза ммммммммм СУПЕР ВЯРНО инъче много хора се отварят но това е най добрия начин да ги провериш и ще се убедиш че не са толкова отворени на колкото се правят....има една приказка "едно куче дето много лае не хапе"...почти винаги е вярна ;)

#4 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 20 October 2004 - 05:02 PM

Това за яицето и гъза нещо не съм го чувал :P,за каква снимка става въпрос на zizi ли ако имаш можеш да ми я изпратиш на маила :D

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 October 2004 - 06:14 PM

Това за яицето и гъза нещо не съм го чувал :D,за каква снимка става въпрос на zizi ли ако имаш можеш да ми я изпратиш на маила ;)

абе по добре и да не го изпитваш това за яйцето и дупето ти...ами казва се така като имаш зор сладък...ама не такъв хахахааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
ааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ами като имаш проблем дееееее хахааааааааааааааааааааа ще падна :P

#6 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 20 October 2004 - 10:00 PM

Eeeee какво пък чак толкова смешно казах ;) нищо не успях да ти разбера от поста само се заливаше от смях ;).

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 October 2004 - 10:52 PM

Eeeee какво пък чак толкова смешно казах ;) нищо не успях да ти разбера от поста само се заливаше от смях ;).

ами...смешно ми стана за яйцето , дупето и зора ;) когато имаш проблем така се казва...

#8 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 08:45 AM

за каква снимка става въпрос на zizi ли ако имаш можеш да ми я изпратиш на маила ;)

защо ти е моя снимка бе пич?
не си ли много любопитен? ;)

с големите каки по-интересно ли е???**?? ;)

#9 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 08:48 PM

съжалявам че се намесвам в спора ви но :

с големите каки по-интересно ли е???**?? 


По-интересно е !

#10 prf

prf

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 23 October 2004 - 11:12 PM

съжалявам че се намесвам в спора ви но :

с големите каки по-интересно ли е?*?**?? 


По-интересно е !

Хихихи. Определено ! :D

#11 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 25 October 2004 - 08:07 AM

е хубаво , ама моя снимка няма да получиш!!!!!!!! :)
а пък за каките и аз съм съгласна и се опитвам да убедя мъжа си ама тй девойки та девойки. да ама на гъза им пише прокурор. а пък и нищо не знаят....... ;)
опита е важен! опитаааааа................. :D

#12 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 05:10 PM

съжалявам че се намесвам в спора ви но :

с големите каки по-интересно ли е?*?**?? 


По-интересно е !

ОО Определено само тях признавам за жени ! ;)

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2004 - 06:46 PM

съжалявам че се намесвам в спора ви но :

с големите каки по-интересно ли е?*?**?? 


По-интересно е !

ОО Определено само тях признавам за жени ! :lol:

видя ли мила тези които разбират какво мислят за големите каки :P ...аааааааааа казах ти аз ама ти ....пък нека си говорят някой хора че някоя новоизлюпена сладникава кукла знаела как ...да ама не ;) и че били по вървежни...друг път за по веднъж може и да се излъжеш ама повторение ще има като пораснеееееееееееееееее хахаааааааааааааааааааааааааааааа

#14 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 07:08 PM

А и освен тва имате собствени мнения по въпросите а тва е много важно , за тва бягаи при каките и ...аху иху ;)

#15 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 09:39 PM

!!!!!!!!! САМО КАКИТЕ !!!!!!!!!!!!

определено от някоя по-голяма жена може да научиш нещо ново, за разлика от по-младите моми.............. макар че има и такива , които .......... направо могат да ти скрият топката !
хихиих ;)