Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Странни дълготраини отношения


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 young-dj

young-dj

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 26 December 2007 - 02:23 AM

Добър вечер и весела коледа на всички :D малко се поовлякох с писането надоло и ще съм благордарен ако някои отдели част от времето си (която няма да е малка :D )

Искам да ви помоля за съвет или малко просветление по върпоса който ще опиша по-доло защото честно да си призная явно нищио не разбирам от жени, а когато почна да си мисля, че разбирам все пак нещичко.. те ми доказват точно противното B)

Та на въпроса.. с група приятели се виждаме от доста време, можеби 4 години но преди година нещо се промени, с едно от момичетата се сближихме доста, и аз престанах да виждам в нея момиче .. а жена, жена която ме привличаше.
Ще пропусна името и занапред ще я наричм милото ;) ('тя' , 'нея' и 'момичето' просто не ми звучат добре... )
Тук е времето да вметна че и аз преди две три години бях меко казано Дърво и от тогава положих доста усилия да променя нещата :P
Преди това никога не си бях помислял, че може да се случи такова нещо с милото, дори когато друг приятел беше хлътал по нея се чудех какво може да намира в нея, понеже тя имаше наистина странен характер често и доста студен а и не беше някоя 8ца или 9ка, но се случи.. привличаше ме, забелязвах интерес и във нея (поглед, деистеиствия и т.н.) но бях решил, че е по-добре да останем приятели защото не бях готов за нещо сериозно а ... когато се разделим щеше да се усеща напрежение в цялата компания. Опитах се да се задържа в листа на приятелите и за съжаление успях (общо взето сближаването ни беше за оклоло месец), след това излизах няколко пъти с друго момиче но бързо се разделихме, а милото все още ми се въртеше из главата. Опитах се пак да се сближа с нея, да прекараме повече време на съме и.. т.н. но не се получаваше, направих грешката да говоря с нея за начина по който я чуствам въпреки че знаех какво ще ми каже тя, така и стана. След това почнахме да се виждаме доста рядко, тя си намери приятел и.. до лятото тази година почти бяхме преустановили контакти (за около 6 месеца).
Доиде лятото, отидохме както винаги всички на море.. там и двамата нямахме връзи но тя вече не ме интересуваше, дори малко я игнорирах и нещата си вървяха доста добре, върнахме се и след няколко дни за голяма моя изненада тя поиска да се съберем, и то не по някакъв нормален подход (с съблазняване, намеци..) а направо:
"-Има ли шанс за нас. -Хайде да се съберем" или нещо от сорта.
В краина сметка се събрахме, но в началото нещата никак не вървяха... прекарвахме малко време на саме, и вобще имах чуството че нещо я притеснява и и пречи да се отпусне, имаше няколко момента в който смятах да я скъсам, но .. нейни близки приятели ми казаха , че тя е просто такъв характер и че винаги се държи така :huh:
тоест ... можеби имаше проблем с доверто, или проблемът беше в мен.. ? Найстина беше много труден характер момиче но аз с моита куха глава дето не се отказва .. реших да пробвам друг подход... и впрегнах цялото търпение което имах за да се опитам да я накарам да се почуства сигурна, спокоина и т.н. Нещата найстина почнаха да се променят, прекарахме 2 чудесни месеца заедно и бях доста позитивно настроен защото "обичам те" от неината уста звучеше доста чуствено.
След това обаче последваха 2 - 3 седмици в който се спречкахме няколко пъти, едната дори почти не се чувахме и не се виждахме.. след още една седмица си мислих че вече сме почти преодуляли лошия период и отношенията ни се оправят пак, но един ден тя поиска да се разделиме защото нещата междунас не се получават... поговорих малко с нея дали положението е найстина толкова сериозно защото не го очаквах.. но тя каза вече го била решила .. и така след почти 5 месеца се разделихме. (преди две седмици)
Последните две седмици минаха странно защото сме в обща компания и се виждаме често, ходихме няколко пъти на дискотека заедно , танцувахме заедно , на нова година ще сме заедно ..

Следкато написах всичко това сигурно се чудите защо си правя такъв труд за милото, аз лично вече се чудя но.. бих се радвал ако някой може да ми отговори на следните върпоси:
-Какво подяволите се върти в нейната малка главица
-Възможно ли е тва да е просто някакъв тежак период през който минаваме и безвъзвратно ли е изгубена връзката
(ако беше с момиче което едва познавам нямаше да се вкарвам в такива филми и определено не би си заслужавало, тук обаче е под въпрос не само връзката ни но и приятелството)
-В последната седмица има и друга, която също ми показа доста голям интерес, но се питам не е ли твърде рано, дали има смисъл да изчакам малко за да видя дали нещата няма да се подредят..
-Какво би било най-доброто поведение в новогодишните вечери при положение че ще прекараме 3 дена в обща компания (аз и милото).

Обръщам се към вас защото в главата ми в момента е такава мътеница, че не виждам нещата дори и близко до обективното.. а това никак не е добре, за съжаление не мога да ползвам доста от съветите в библията защото това не е ново запознанство и нещата така се оплетоха че можеби и двамата незнаем какво искаме
за да сте напълно наястно с ситуацията трябва да знаете и възрастта и (тя е на 18) но тя наистина има мисленето по-скоро на момиче отколкото на жена.

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 December 2007 - 12:36 PM

Какво подяволите се върти в нейната малка главица

не ти трябва да разбираш!

Възможно ли е тва да е просто някакъв тежак период през който минаваме и безвъзвратно ли е изгубена връзката

и за двама ви ще е по-добре, ако караш напред! ако си чел библията внимателно там си е написано подробно за бившите и скъса ли те тя един път в коя листа влизаш... просто и е омръзнало и край. това е живота - срещи и раздели :P не задълбавай нещата повече и не прави от мухата слон!

ако беше с момиче което едва познавам нямаше да се вкарвам в такива филми и определено не би си заслужавало

да да

тук обаче е под въпрос не само връзката ни но и приятелството

за да я имаш като приятелка ти не трябва да се държиш като гадже, женен за нея и тн, а просто като приятел

В последната седмица има и друга, която също ми показа доста голям интерес, но се питам не е ли твърде рано, дали има смисъл да изчакам малко за да видя дали нещата няма да се подредят..

за какво е рано??? за сватба??? ако се жениш да рано е :D давй напред, миналото го остави назад... наистина ще си помогнеш много ако оставиш девойката и продължиш напред + това ако имаш др девойка, по-лесно ще виждаш и възприемаш първата като приятел.

Какво би било най-доброто поведение в новогодишните вечери при положение че ще прекараме 3 дена в обща компания (аз и милото).

да се напиете и да се позабавлявате за последно, но просто секс и нищо повече :D

ако толкова държиш на първата, продължи напред с другата мацка, ако тя реши, че още изпитва нещо, тя сама ще си го поиска... др е въпроса дали ти трябва да и го дадеш, но това е начина, а не да падаш на колене, да се молиш и да се обясняваш... по добре тя да го направи B)